Jump to content

Alanik

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

8 Neutralna

About Alanik

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Siostra chce jej bardziej pomóc, a że mam z nią dobry kontakt to rozmawiamy o wszystkim nie ma tematów tabu między nami. Ogólnie jako rodzina trzymamy się bardzo blisko często spotkania dlatego znam tego zjeba bo często jestem u kuzynki w domu, zdarza się wyjść przy weekendzie na piwko i pizze. Było kilka chorych akcji przy nas, ale bardziej mi się wydawało że to chamskie żarciki albo zaczepki ze strony debila do kuzynki, wiadomo jak to jest w związku. Po tym co mi siostra powiedziała to mam ochotę wziąć brata kuzynki, dorwać tamtego i ostry wpierdol spuścić. Wydaje mi się że kuzy
 2. Moja kuzynka jest w związku ze zjebaną osobą, popadła w depresje i jest wykorzystywana chciałbym jej jakoś pomóc ostatnio się zwierzyła ze wszystkiego mojej siostrze Debila poznała rok temu na wakacjach, na początku byli na zasadzie FWB, ona chciała związku on nie mógł się zdecydować bo twierdził że ma depresje i nie wie czego chce od życia, kuzynka stwierdziła że mu pomoże. Jakoś w październiku rok temu weszli w związek, po jakimś miesiącu on chciał zerwać albo po prostu grał jej na emocjach, ona się uzależniła, wrócili do siebie ale robił jej ciągłe dramy, w końcu ona chciała zer
 3. Musiałbym się "zakochać", a nie czuję przywiązania, podstawą że z nią jestem jest dobry seks i jej duże zaangażowanie.
 4. Taaa, raczej ona rycerska wyciągnęła mnie z zioła i alkoholizmu, a łatwe to nie było.
 5. Jak mężatka rucha się z kolegą z pracy to nie jest dziwką? Ona się nastawia, a ja nie jestem jeszcze gotowy. Według mnie poprzednicy ją krzywdzili, była wypruta z uczuć i emocji, a przy mnie rozkwitła. Nawet się ciesze że czegoś więcej by już chciała, ale to jeszcze nie czas i zmieniam szybko temat kiedy zaczyna mówić o wspólnym mieszkaniu albo ślubie.
 6. Rokuje ale nie koniecznie ze mną lol
 7. Jak była z ziomkiem w związkach (pierwszy ponad 2 lata i jak do siebie wrócili kilka miesięcy) jak pies z kotem żyli, dla mnie jest potulna jak owieczka i trwa to długo więc raczej nie demo.
 8. Wcześniej była w dwóch słabych związkach potwierdzone info ale to nie ma dla mnie znaczenia, było dużo rzeczy które robiła ze mną pierwszy raz. Mam opisywać co studiuje, z czego ma dyplomy i wgl? Rokuje na dłuższy związek, największy minus że bierze cukierki szczęścia, miała silny epizod depresyjny kilka lat temu.
 9. Wspólna zemsta gdybyś słyszał jakie głupoty ma mnie rozpowiadał, nie żałuję tego. Hmm co do red flag sam mam dużo, akceptujemy to jacy jesteśmy.
 10. Chcę się podzielić popieprzoną historią jaką spowodowałem, jestem w związku ponad rok z EX kumpla która jest ode mnie uzależniona. Historia zaczyna się tak że dwa lata temu X napisała komentarz na fejsie, później zaczęliśmy mieć kontakt na snapie, ona chciała się ze mną spotkać wręcz nalegała a ja ją zgosthowałem. Wtedy spiknęła się z moim kumplem z którym już była wcześniej w związku ale się rozstali, ona poszła do innego i znowu do siebie wrócili. W czasie kiedy była z moim ziomkiem często się spotykaliśmy, widziałem jak na mnie patrzyła po mimo że mnie nie lubiła po tym że ją olałem, w końc
 11. Hej wpadam tutaj po wiedzę
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.