Jump to content

nat

Użytkownik
 • Posts

  48
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

2,368 profile views

nat's Achievements

Kot

Kot (1/23)

50

Reputation

 1. Jak chłop się upaśnie jak świnia to należy go wspierać i akceptować ,w przeciwnym razie laska jest niewdzięczna, bez empatii i niech spada na drzewo. Taka natura baby, że aspekt wizualny liczy się najbardziej. Jak baba się upaśnie to niech spada na drzewo, bo gdyby hipotecznie sytuacja byłaby odwrotna posłałaby chłopa na drzewo?
 2. Dla siebie i swojego zdrowia to rób i już przygotuj sobie piękne riposty w ich kierunku
 3. Myślę, że on obrał bardzo zły kierunek motywacji. Wymyślił sobie terapię szokową. Powinnaś mu to zakomunikować, bo tutaj komunikacja z nim jako najbliższą Tobie osobą jest podstawą.
 4. Temat osób otyłych jest bardzo trudny. Sama byłam po tej drugiej stronie i mogę powiedzieć, że podejście Twojego męża ma zupełnie odwrotny skutek. Człowiek dochodzi do takiego etapu, w którym zdaje sobie sprawę z problemu, ale kompletnie nie czuje motywacji i im bardziej waga rośnie tym bardziej spada motywacja. Pojawia się też paraliżujący strach, że nie dasz rady, kolejny raz będziesz rozczarowana sobą. Wsparcie w tych pierwszych krokach to podstawa. Publiczne poniżanie i szydzenie doprowadza tylko do pogłębienia problemu. Nawet zapisanie się do dietetyka to góra nie do przeskoczenia. Przedstaw swojemu mężowi jaka forma wsparcia jest Ci potrzebna aby ruszyć z miejsca. W moim przypadku pierwszy miesiąc to była ciężka praca w to, żeby partner nastawił się pozytywnie i nabrał chęci do zmiany trybu życia. Zakupy, planowanie i przygotowanie posiłków. Gdy tylko zobaczył pierwsze efekty było mu łatwiej nadać samemu sobie kierunek. Po czasie stwierdził, że wyciąganie na spacery i pilnowanie diety to było najlepsze co mogłam zrobić.
 5. Wydaje mi się, że coraz więcej kobiet dostrzega, że feminizm powędrował w złym kierunku.
 6. To taki zabieg podkreślenia absurdu, ale fakt, bywa irytujący.
 7. Baba czy chłop, wracając z pracy, będąc przebodźcowanym potrzebuje spokoju. Tyle i aż tyle... Płeć osoby czekającej i płeć osoby wracającej z pracy nie ma tu znaczenia. Z drugiej strony, biorąc pod uwagę fakt, że to kobiety są bardziej emocjonalne i mają tendencję do obciążenia swoim emocjami innych, uważam za słuszne uświadamianie kobiet w tym temacie
 8. Jest takie ćwiczenie terapeutyczne, w którym wizualizujesz sobie siebie w swoim pokoju z lat dziecięcych. Podchodzisz do dziecka, które jest Tobą z lat dziecięcych i mówisz słowa, które chciałbyś usłyszeć od rodziców gdy byłeś dzieckiem, a których nigdy nie słyszałeś. Myślę że człowiek dorosły i świadomy tego co czeka dziecko w latach dorosłości wie jak to wykorzystać i jak pokierować swoje własne potomstwo. Nie ma idealnego CV rodzica, każde z nas próbuje uchronić swoje potomstwo na podstawie własnych doświadczeń i uczuć.
 9. Żadne poruszenie. Po prostu założyłaś temat z dupy, który nie zmusza za bardzo do analizy problemu (@meghan i @Libertyn szacun, że Wam się chce). Przyszłaś z żalem na męskie forum, że nie ma już na tym świecie prawdziwych mężczyzn. W zamian masz odpowiedzi wartościowo zbliżone do posta.
 10. Spotkałam dziś ojca, który obrał karierę czołowego kloszarda w Trójmieście. Nie poznał mnie. W jednej chwili moje uczucie z nim związane zmieniło całkowicie swój kierunek. Zamiast żalu jest żul. Obcy właściwie dla mnie człowiek, którego nie powinno się oceniać, bo przecież życie różnie się układa i pomoc należy się każdemu.
 11. Tytuł chyba powinien brzmieć: nienawiść kobiet do kobiet. Mimo, że jestem przedstawicielką, to od zawsze wiedziałam że babki są wredne. Jak tylko na horyzoncie pojawiają się inne, bardziej atrakcyjne, ciekawsze, cieszące się większą atencją to odpala się w grupie loża szyderców i dochodzi do grupowego linczu. A tak swoją drogą, gdyby tylko Polki były takie, to nie byłoby zagranicznych przedstawicieli redpill. Prędzej czy później wylezie z baby to co z baby wyleźć musi 😉
 12. Obejrzane na szybko. Pierwszy, bardzo płytki wniosek to taki, że jeśli do wody z bagna powiem: Kocham Cię, to nie dostanę po niej sraczki. W wolnej chwili spróbuję zgłębić temat.
 13. Riposta do mojego aktualnego partnera, który zapytał gdzie zamawiam perfumy. Zażartował w odpowiedzi, że dziękuję, bo kochanka pyta. Odpisałam: Spoko, może kupić te same co moje. Może seks z nią będzie chu**wy to chociaż zapach będzie Ci przypominał o dobrym ru***niu
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.