Jump to content

nat

Użytkownik
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

34 Świetna

About nat

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Żadne poruszenie. Po prostu założyłaś temat z dupy, który nie zmusza za bardzo do analizy problemu (@meghan i @Libertyn szacun, że Wam się chce). Przyszłaś z żalem na męskie forum, że nie ma już na tym świecie prawdziwych mężczyzn. W zamian masz odpowiedzi wartościowo zbliżone do posta.
 2. Spotkałam dziś ojca, który obrał karierę czołowego kloszarda w Trójmieście. Nie poznał mnie. W jednej chwili moje uczucie z nim związane zmieniło całkowicie swój kierunek. Zamiast żalu jest żul. Obcy właściwie dla mnie człowiek, którego nie powinno się oceniać, bo przecież życie różnie się układa i pomoc należy się każdemu.
 3. Tytuł chyba powinien brzmieć: nienawiść kobiet do kobiet. Mimo, że jestem przedstawicielką, to od zawsze wiedziałam że babki są wredne. Jak tylko na horyzoncie pojawiają się inne, bardziej atrakcyjne, ciekawsze, cieszące się większą atencją to odpala się w grupie loża szyderców i dochodzi do grupowego linczu. A tak swoją drogą, gdyby tylko Polki były takie, to nie byłoby zagranicznych przedstawicieli redpill. Prędzej czy później wylezie z baby to co z baby wyleźć musi 😉
 4. Obejrzane na szybko. Pierwszy, bardzo płytki wniosek to taki, że jeśli do wody z bagna powiem: Kocham Cię, to nie dostanę po niej sraczki. W wolnej chwili spróbuję zgłębić temat.
 5. Riposta do mojego aktualnego partnera, który zapytał gdzie zamawiam perfumy. Zażartował w odpowiedzi, że dziękuję, bo kochanka pyta. Odpisałam: Spoko, może kupić te same co moje. Może seks z nią będzie chu**wy to chociaż zapach będzie Ci przypominał o dobrym ru***niu
 6. Jakiś czas temu wpadł mi w ręce pewien obrazek odnośnie wychowania dzieci i choć doświadczenia w tej kwestii u mnie brak to myślę, że daje dobry kierunek rodzicom. Niestety często jest tak, że rodzice w wychowaniu skupiają się na negatywnych rzeczach, które wpłynęły na ich życie i usilnie (w 100% w wyniku troski) próbują to wyeliminować w dalszym pokoleniu. A to zazwyczaj ma odwrotny i zły skutek, bo omijają w całym procesie wychowania faktyczne potrzeby dziecka.
 7. Orto też? A tak na poważnie, to chyba temat dla akcji rewelacji w rezerwacie, bo wspominałaś o nudzie, że nic się tu nie dzieje ciekawego 😅
 8. Piękny film o skomplikowanej relacji ojciec - syn. Dla mnie szczególnie ważny, jako córki osoby chorej psychicznie. Kreacja stworzona przez Stroińskiego to mistrzostwo. Można się oczywiście przyczepić do dźwięku i słabego światła, ale wiadomo, że w przypadku polskiego filmu to jakby tradycja.
 9. @xander99 czy to Ty? https://www.gdziepolek.pl/opinie-i-pytania/84378/avilin-czemu-avilin-gastro-dostal-sie-do-mojego-krwiobiegu 😅 Jeśli nie, to masz tam odpowiedź od osoby, która zdecydowanie bardziej orientuje się w temacie.
 10. @xander99 błagam idź do lekarza, niech Ci zrobią gastroskopię od ust aż do dupy i kolonoskopię od dupy aż po usta. Jeśli jest tam jakikolwiek klej to się go pozbędziesz. Dosyć już skarżenia się i proszenia o radę na forum, który nie ma nic wspólnego z medycyną, tu ludzie serio nie wiedzą co Ci dolega. Albo jesteś mistrzem i właśnie wymyśliłeś wytłumaczenie dla picia codziennie piwerka, wtedy alkoholicy powinni postawić Ci pomnik.
 11. Kosztem bana, czuję nieodpartą chęć powiedzenia: jprdl co za sucz. Nakłamkoliła a teraz płacz, szkoda chłopa i dzieci.
 12. Jako osoba żyjąca 8 lat w nieformalnym związku, stwierdzam że w naszym przypadku cement stwardniał bardzo szybko ( if you know what i mean 😉). A tak serio, czekanie do ślubu, do sakramentalnego "tak" ma swoje wytłumaczenie tylko w przypadku gdy obie osoby biegną ochoczo w każdą niedzielę do kościoła i pragną by ich związek pobłogosławił dziadek, który podobno słyszy nasze myśli. W przeciwnym razie jest to czysty masochizm, życie jest za krótkie by odmawiać sobie przyjemności.
 13. Jaka wesoła para, ona sprowadza sobie Mokebe na chatę a on w kąciku siedzi cichutko i obserwuje jak jego ukochana się zabawia. Jak dobrze, że to się raczej nie rozmnoży...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.