Jump to content

Waco

Użytkownik
 • Posts

  40
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Waco's Achievements

Kot

Kot (1/23)

19

Reputation

 1. Nie zapominajcie o tym, że prostytutki tak na prawdę nie chcą seksu a jedynie pieniędzy. Potrafią po prostu zagrać Ci tym więcej im więcej zapłacisz. Ostatnią rzeczą która emerytowana prostytutka chce robić to jest sex. Jak odejdą to zawsze grają święte, że one nigdy tego nie robiły i nie wiedzą o co chodzi a gadzi rozsądek faceta już troche znają więc łatwiej jest im nami pokierować. Słyszałem kiedyś histrorię, że ktoś wszedł do dziwki a nie był już tego dnia pierwszym klientem i zauważył, że tak waliło śledziem z pizdy, że to poezja. Nie zapomnijcie, że tu działa też zasada: jesteś dilerem to nie ćpaj!
 2. Widze, że po prostu troszeczke nie możesz sie odnaleźć, też tak mam teraz chociaż jeszcze sie nie dorobiłem. Wszystko wydaje mi się być bez sęsu a każda droga i każdy plan beznadziejny. Nie jestem hejterem ani prostakiem, może to dlatego, sam nie wiem...
 3. Starzy gracze mówią, że teraz może byc mały spadek, ale zapowiada się już spory wzrost, nawet do 40 tys. Może jest ktoś chętny do oszacowania poziomu ryzyka? Nie ma to jak myślec we dwoje
 4. Na rynku krypto się nieźle zazieleniło, czyżby to początek kolejnej hossy. Spodziewam sie tego dopiero za 1,5 roku a tu niespodziewane wyjście BTC do góry po konsolidacji. Ja byłem pewien, że uderzy w dół.
 5. Ja troche rozumiem @Foxtrot Twoją pustkę, kiedyś też taki byłem - beznamiętnie wyniszczony potrzebą bliskości i bycia kochanym. Zmieniło się to znacznie jak trafiłem na odpowiednią kobietę. Nie celowałem jednak już wtedy głównie w urodę, jak większość z was, postanowiłem się troche przełamać i uderzyć w coś innego. Poznając starszą znacznie kobiete trafiłem na wdowe. Może miałem po prostu farta, może to było coś innego ale po tym związku nie odczuwam już tak źle braku drugiej połowy. Wiem, że już byłem szczęśliwy i nie brakuje mi tego. Przestałem się już ograniczać i robić ruchy głównie pod ludzką opinię. Zostałem oczywiście po takim związku nieźle wydupcony i faktycznie samotny ale nic nie żałuje. Escortek nie doświadczyłem, może faktycznie miłość za pieniądze zawsze była pusta i lepiej już żeby to był po prostu sex.
 6. Myślę, że obcy ludzie będą chcieli zawsze po Tobie skakać biorąc Cię za jakiegoś ćpuna albo ocenią Ciebie po prostu po samochodzie jak to zwykłe prymitywne istoty lubią robić. Ja bym polecił kontakt z naturą, praca nad emocjami, praca nad negatywnymi myślami, wyciszenie ich. Ich jest się najtrudniej pozbyć, tym bardziej jest to trudne jak Ty jesteś sam a reszta gdzieś hen daleko pobiegła i nie ma szans ich dogonić. Porównywanie sie z innymi jest tu najgorsze, będąc w Twoim stanie jest zajebiście ciężko tego nie robić. Na pewno musisz racjonalnie ocenić sytuacje. Jest coś takiego jak stanowisko pracy chronionej ale w realnym świecie u Janusza prywaciarza chyba jest niemożliwe uchronić się od beznadziejnych, prostackich komentarzy. Proponuje ale nie narzucam, co podkreślam nie narzucam Straż Miejską. Dostaniesz kogoś do pary i będziesz sobie patrolował ulice. Jednak to państwowe stanowisko, nie trzeba tyle zapierdalać czując, że i tak to nic nie da. Za granicą mają jeszcze lepsze samochody, jeszcze lepsze domy, a agencje pracy nie przejmują się za bardzo ludźmi. Jak nie masz na powrót do polski i jedziesz sam to chyba odpuść chyba, że trafisz na jakąś tolerancyjną firmę, to raczej fart. Wybór pracy w takiej sytuacji to kluczowy moment. Musisz jednak poczuć, że to jest Twoja decyzja i jej nie żałować.
 7. Ja nie wiem jak można być samcem alfa bez sęsownej wypłaty, jeżeli Ty coś zarabiasz to jednocześnie powinieneś mieć coś więcej do powiedzenia!
 8. Musiałem dać coś takiego, żeby sie można było wykazać, kupuje na razie to story o przywiązaniu, całkiem niezłe
 9. Ja z takim zapytaniem, czy można z tym wygrać, czy można wygrać z obawą przed utratą, związku, samochodu, przyjaciela, rzeczy mniej lub bardziej wartościowych lub z którymi jesteśmy związani. Czy są na świecie ludzie którzy dobrze sie czują ze sobą niezależnie od statusu materialnego.Czy da się osiągnąć taki stan, że jest nam dobrze jak siedzimy w skodzie fabii i jak siedzimy w Bentleyu. Może inne narodowości lepiej to opanowały od polaków?
 10. A jak w ogole taki zegarek przechodzi inflację? Czy to jest tak jak ze złotem?
 11. Ja faktycznie zauważyłem, że szukanie tutaj kandydata na męża to nie jest uczciwe miejsce. Analizując dalej myśle, że pozbyłem sie jakiejś większej frustracji związanej z brakiem atrakcyjnego partnera. Pracując nad tym czuje sie coraz lepiej ze sobą i nie potrzebuje kogoś kto podbuduje mi ego. Czasem jest brak tej czułości ale znowu z kolei czy to jest aż tyle warte... Ja to widze, ze ten post jest troche rodzajem shit testu w jaki sposób dojrzały samiec po prostu zareaguje na prawdopodobnie atrakcyjną samice, która sama bez innych samic pojawia się w jego strefie komfortu.
 12. No widzisz, nie wszyscy wyglądają jak wyglądający na wyglądającego...
 13. Marisz Pudzianowski by powiedzial, przez 4 lata moge przechować Ci pieniądze, moge być Twoim trenerem interpersonalnym, moge jeść Twoje steki ale nie bede sie tyle czasu o Ciebie bił. To jest kwestia jednej walki a konkretnej
 14. Każdy pisze, żeby nie grać i być sobą czyli introwertykiem a za razem samotnikiem. Pytanie- czy można pogodzić bycie introwertykiem i przyciąganie kobiet (bycie chociaż troche samcem alfa). Może niektórzy tak jak i ja, bo również jestem introwertykiem, mają dosyć późno swoje życiowe 5 minut. Stronienie od imprez i alkohol to dla mnie pójście w sport, aktywność i tam szukanie swojego ja i pozytywnych emocji. @Foxtrot widzę, że jednak dużo zrobiłes w kierunku samooceny i budowania własnej wartości. W sporcie- twoim przypadku siłowni widze, że zaczynasz sie wypalać bo samo podnoszenie ciężarów robi się zbyt prymitywne. Masz w tym jakieś flow z kims? Potrafisz z kimś długo rozmawiać o zainteresowaniach? W ogóle jak często kogoś potrafisz przegadać? Bardzo śmiale przedstawiłeś siebie tutaj, nie wiem dlaczego mnie nie było na to stać.
 15. Temat p.t. dobry sex kilka razy w tyg. a potem wyjście do pracy może zakończyć sie jedynie próbą bycia dobrym pracownikiem. Jeszcze nie widziałem takiego co by dał rade na 100% tego dopiąć. No cóż próbujcie, tylko, że obwinianie kogoś to chyba nie ma sensu. Ja bym po prostu powiedział chcieliśmy, zrobiliśmy to razem, no i już, kolejny dzień poleciał jak zawsze, pasmem "niekończących się sukcesów" bo tak już jest. Nie ma co sie na to wkurwiać bo tylko zepsujesz sobie następny raz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.