Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Beno

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  198
 • Donations

  150.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

225 Świetna

About Beno

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2065 profile views
 1. Nie wiadomo czy to jego ojciec? Sądząc po wyglądzie jest to wysoce wątpliwe.
 2. Tak, tak... w dalszym ciągu niezaspokojony apetyt na atencję i podziw ze strony mężczyzny. Czy kobieta ma 20, 30 czy 50 lat zawsze zachowuje się w ten sam sposób. Żadnej próby pogodzenia się z upływającym czasem, próby zmiany swojego spojrzenia, charakteru, jakiejkolwiek pracy nad sobą. Po co? Przecież jestem taka piękna i cudowna, bez kiwnięcia małym palcem w bucie. Dżizaz!!!
 3. Coś w tym jest, myślę, że to zazdrość, przeież żadna kobieta nie chce, żeby inna kobieta miała lepiej :D. Poza tym która się przyzna, że jeździła na karuzeli kuta*ów? Przecież każda jest święta i miała tylko 1, góra dwóch partnerów.
 4. Pzekonał się na własnej skórze, że to co inni mówili jest prawdą. Niektórzy tego potrzebują. Na przykład moja żona 😎
 5. Niestety serwis blox.pl został zamknięty przez Agorę, a blog nie został przeniesiony na nową platformę. Szefie @Marek Kotoński, czy jest szansa na przywrócenie tej strony, ewentualnie odzyskanie treści? Było tam sporo bardzo ciekawych artykułów.
 6. Rozpuszczone towarzycho 😎. A logicznie rzecz ujmując to jest to zwykła propozycja biznesowa, którą składa się przedsiębiorcy. Może on ją przyjąć lub odmówić i nie trzeba z tego robić sensacji. Oczywiście jeśli propozycje są poważne, ponieważ żebranie o ciastka za kilka złotych czy drinka jest żenujące i śmieszne.
 7. @XYZ Rumcajs, co ze zmianą nicku po rozwodzie? Była taka obietnica 😋
 8. Jest problem 😁 https://www.joemonster.org/art/45449
 9. Przypomniała mi się jeszcze sytuacja z młodości. Moja pierwsza poważna dziewczyna nie dostała żadnego konkretnego prezentu ode mnie na dzień kobiet. Tylko jakiegoś chabazia. Wtedy zbroja jeszcze lśniła jak złoto. Powiedziała, że ją zawiodłem, bo chciała się poczuć tego dnia wyjątkowo. Dupki nie dostałem, był płacz, który jeszcze potęgował u mnie poczucie winy. Dosłownie kilka dni później nie byliśmy już razem. Nie sądzę, żeby to był prawdziwy powód rozstania, ale zapewne był świetnym wytłumaczeniem w rozmowach z koleżankami
 10. A cyganie pod kościołem nawet do 6k dobijają. Na rękę. To akurat prawda.
 11. W zeszłym roku nie pojechaliśmy na wcześniej zarezerwowane wakacje z kilku powodów. Jednym z nich były finanse (wiadomo raz jest lepiej, a raz gorzej). Po kilku dniach oglądała coś w telefonie. Pytam "co oglądasz?". A ona na to - "A koleżanka jest we Włoszech. My nie pojechaliśmy, to chociaż sobie popatrzę"... Uśmiechnąłem się pod nosem do siebie i opuściłem pokój.
 12. Pytania do wszystkich, którzy byli w woju. 1) Co dało wam wojsko, w kontekście (samo-)dyscypliny, rozwoju, męskich postaw i wzorców? 2) Czy uważacie ten czas za stracony (jak się powszechnie uważa - "tylko chlanie i chlanie") czy może wręcz przeciwnie - jest to swoista szkoła życia i miejsce zawierania męskich przyjaźni na całe życie? 3) Czy powszechna, obowiązkowa służba powinna wrócić? Jeśli tak to w jakiej formie i na jaki okres? Czy powinna objąć także kobiety (w końcu mamy równouprawnienie hue hue), jak w Izraelu? Koniec końców może to jest sposób na "eliminację" chowanych pod kloszem życiowych nieogarów? Proszę o odpowiedź na wszystkie pytania. Oczywiście swoje opinie mogą dorzucić także Ci, którzy w wojsku nie byli - w końcu 3 pytanie jest trochę akademickie
 13. Ja też wielokrotnie doznałem tego uczucia. To taka euforia alkoholowa, być może związana z wydzielaniem się endorfin? Życie wydaje się łatwiejsze, nie ma natarczywych myśli, pojawiają się nowe pomysły, które w dodatku wydają się być całkiem proste w realizacji. Rośnie nam samoocena (bo znów nie zadręczamy się myślami, przeszłością, jakimiś zdarzeniami). Może właśnie dzięki alko jesteśmy właśnie tak naprawdę "tu i teraz"?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.