Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Beno

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  191
 • Donations

  150.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

214 Świetna

About Beno

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1866 profile views
 1. Rozpuszczone towarzycho 😎. A logicznie rzecz ujmując to jest to zwykła propozycja biznesowa, którą składa się przedsiębiorcy. Może on ją przyjąć lub odmówić i nie trzeba z tego robić sensacji. Oczywiście jeśli propozycje są poważne, ponieważ żebranie o ciastka za kilka złotych czy drinka jest żenujące i śmieszne.
 2. @XYZ Rumcajs, co ze zmianą nicku po rozwodzie? Była taka obietnica 😋
 3. Jest problem 😁 https://www.joemonster.org/art/45449
 4. Przypomniała mi się jeszcze sytuacja z młodości. Moja pierwsza poważna dziewczyna nie dostała żadnego konkretnego prezentu ode mnie na dzień kobiet. Tylko jakiegoś chabazia. Wtedy zbroja jeszcze lśniła jak złoto. Powiedziała, że ją zawiodłem, bo chciała się poczuć tego dnia wyjątkowo. Dupki nie dostałem, był płacz, który jeszcze potęgował u mnie poczucie winy. Dosłownie kilka dni później nie byliśmy już razem. Nie sądzę, żeby to był prawdziwy powód rozstania, ale zapewne był świetnym wytłumaczeniem w rozmowach z koleżankami
 5. A cyganie pod kościołem nawet do 6k dobijają. Na rękę. To akurat prawda.
 6. W zeszłym roku nie pojechaliśmy na wcześniej zarezerwowane wakacje z kilku powodów. Jednym z nich były finanse (wiadomo raz jest lepiej, a raz gorzej). Po kilku dniach oglądała coś w telefonie. Pytam "co oglądasz?". A ona na to - "A koleżanka jest we Włoszech. My nie pojechaliśmy, to chociaż sobie popatrzę"... Uśmiechnąłem się pod nosem do siebie i opuściłem pokój.
 7. Pytania do wszystkich, którzy byli w woju. 1) Co dało wam wojsko, w kontekście (samo-)dyscypliny, rozwoju, męskich postaw i wzorców? 2) Czy uważacie ten czas za stracony (jak się powszechnie uważa - "tylko chlanie i chlanie") czy może wręcz przeciwnie - jest to swoista szkoła życia i miejsce zawierania męskich przyjaźni na całe życie? 3) Czy powszechna, obowiązkowa służba powinna wrócić? Jeśli tak to w jakiej formie i na jaki okres? Czy powinna objąć także kobiety (w końcu mamy równouprawnienie hue hue), jak w Izraelu? Koniec końców może to jest sposób na "eliminację" chowanych pod kloszem życiowych nieogarów? Proszę o odpowiedź na wszystkie pytania. Oczywiście swoje opinie mogą dorzucić także Ci, którzy w wojsku nie byli - w końcu 3 pytanie jest trochę akademickie
 8. Ja też wielokrotnie doznałem tego uczucia. To taka euforia alkoholowa, być może związana z wydzielaniem się endorfin? Życie wydaje się łatwiejsze, nie ma natarczywych myśli, pojawiają się nowe pomysły, które w dodatku wydają się być całkiem proste w realizacji. Rośnie nam samoocena (bo znów nie zadręczamy się myślami, przeszłością, jakimiś zdarzeniami). Może właśnie dzięki alko jesteśmy właśnie tak naprawdę "tu i teraz"?
 9. @Still Masz na myśli Wrocław? Bo tak właśnie było z konsultacjami społecznymi w tym mieście. Prawdziwym powodem przegłosowania tej uchwały przez Radę Miejską jest chęć "zrobienia dobrze" restauratorom (m.in. dobrym kumplom obecnego prezydenta i radnych rządzącej koalicji) działającym w Rynku i przy Rynku. Wszyscy o tym wiedzą i mówią o tym od dawna. Tak się wycina konkurencję. Zdrowie i spokój mieszkańców to tylko "powód zastępczy". Także tak. Należy wszystkiego zakazać, bo używający alkohol zatruwa na śmierć, broń sama strzela, a długopisy same robią błędy ortograficzne.
 10. Myślisz, że my nie mamy? https://www.studia.net/jakie-studia/1336-ruszaja-gender-studies-na-uniwersytecie-lodzkim Na szybko znalazłem jeszcze na Uniwersytecie Opolskim. I podejrzewam, że jest tego dużo więcej.
 11. Uśmiechaj się cały czas. Gdzieś kiedyś przeczytałem, że uśmiech oznacza reakcję w przypadku braku pewności siebie, ale to bzdura. Pogodnym łatwiej w życiu.
 12. Kolego, powstrzymaj się od osobistych wycieczek i nazywania kogoś idiotą. Nie siedzisz z rodziną przy stole.
 13. Panowie, prawda jest taka, że przez 10-lat oszukiwała swojego męża, że jest ojcem jej dziecka. Za to jej nie szanuję. https://www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/kora-przez-10-lat-oklamywala-marka-jackowskiego-aa-hynE-1LAi-M6Zf.html
 14. Skoro jest niezależna, ma własne mieszkanie i potrzebuje jedynie przystojniaka do seksu i reprodukcji, to po co to pisze? Po co marnuje czas, który mogłaby przeznaczyć na piłowanie paznokci albo oglądanie reality shows na MTV albo jakiegoś "tureckiego" tasiemca na pisanie tego manifesto? Biedna, samotna, 30/35+ samiczka, która przerobiła kilometry kutasów, ale przegapiła moment na złowienie zaradnego, ogarniętego chłopaka. Teraz szuka księcia, a jak wiemy z wiekiem wymagania rosną, choć oferta coraz słabsza...
 15. Chłopie, spróbuj wystawić auto - takie do 5k, zobaczysz jaka klientela przyjedzie . A ile będzie oglądania, sprawdzania, jazd próbnych. Moze nawet ktoś z miernikiem grubości lakieru przyjedzie albo na ASO będzie chciał brać. Nie żartuję.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.