Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Beno

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  110
 • Donations

  150,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

136 Świetna

O Beno

 • Tytuł
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1215 wyświetleń profilu
 1. Pomysł na przygodę i napisanie książki na podstawie doświadczeń niezły. Niemniej jednak bardzo ryzykowny wg Twoich założeń. Przede wszystkim do kogo jest skierowana Twoja książka? To ma być poradnik survivalowy jak zostać bezdomnym? Niewielu to kupi, uwierz mi. Jeżeli natomiast ma to być reportaż o życiu bezdomnych w UK, z częścią własnych doświadczeń, to może to już być bardzo ciekawa pozycja. Pod warunkiem dobrego pióra. Jeśli go nie masz, zatrudnij tzw. ghosta, który razem z Tobą napiszę bestseller. Zamiast roku na ulicy skróć przygodę do 3 miesięcy. Sugeruję miesiące letnie, ew. wczesnojesienne. Wynajmij jakiś kamping, gdzie będziesz mógł wrócić się bezpiecznie przespać. Dnie spędzaj z bezdomnymi. Rozmawiaj z nimi, pytaj o ich życie, sposoby przetrwania, źródła jedzenia, miejsca, gdzie nocują, co robią poza chlaniem, ćpaniem i żebraniem. Pracując za dnia, a musząc odpocząć w nocy nie będziesz miał zbyt wiele czasu na "zbieranie materiałów". Ogarnij aparat. Rób zdjęcia. Podpisz zgody bezdomnych ich publikację w książce. Chodź z nimi wszędzie, dzień i noc, żyj tak jak oni, napij się z nimi, zapal crack albo inne gówno jeśli chcesz. Na sen jednak znikaj w bezpieczne miejsce. Nie masz pojęcia czym jest życie na ulicy, zwłaszcza w obcym kraju, gdzie wielu ludziom nie zależy na niczym, włączając własne życie. Ćpuny dla jakiegoś fanta, którego będą mogli wymienić na działę są gotowi zrobić wiele. Łącznie z pocięciem Twojej twarzy lub w najgorszym wypadku po prostu zabiciem Cię. Kup gaz i paralizator, jeżeli to jest legalne w UK. Nigdy nie wiesz jakie sytuacje Cię spotkają, nawet za dnia. Chłód, głód, brak snu oraz stres z tym związany zrobią swoje. Musisz mieć azyl. To najważniejsze.
 2. Właśnie, trzeba zobaczyć to na własne oczy u swojego dziecka. Wtedy znajdzie się motywację, aby zacząć czytać i trochę otworzyć oczy. U dzieci dopiero w wieku ok. 3 lat wytwarza się tzw. bariera krew-mózg. To oznacza, że do tego czasu wszystkie substancje podane do układu krwionośnego trafią do centralnego układu nerwowego. Jeżeli jakieś substancje są szkodliwe, mogą spowodować zaburzenia (w najlepszym przypadku) lub trwałe uszkodzenia w układzie nerwowym. I jeszcze jedno pytanie? Czy naprawdę nie ma innego konserwantu takiej szczepionki, jakiegoś w miarę neutralnego dla organizmu, tylko aluminium, rtęć, kobalt itd. Po co to się dodaje?
 3. Powrót ex z zaświatów

  Wyjście zawsze masz. Zaproponuj wynajęcie swojego domu, w tym czasie Ty ogarniesz inne lokum? To oczywiście żart. Chora sytuacja.
 4. Ciężka sprawa - proszę o radę

  To oczywista nieprawda. Wystarczy zacząć grać twardo, trzymać ramę i odbijać piłkę, aż w pięty idzie. Gwarantuję, że odzyskasz szacunek. @TylerDurden Pytanie czy Ci się chce?
 5. Nie ważne czy ma na starcie. Zawsze może się dorobić ciężką pracą od świtu do nocy. I co? Pani pozna sobie kolegę, bo mąż taki niedobry, zaniedbuje ją i ciągle go nie ma (bo wypruwa sobie żyły, żeby do czegoś dojść), a przy rozwodzie zabierze połowę majątku (lekko połowę). Więc intercyza ma sens w każdym przypadku, czy chodzi o tzw "gołodupca" czy też milionera.
 6. 10 zasad żelaznej logiki

  Troszku? To jest ta słynna erudycja i popisy lingwistyczne Vincenta?
 7. Jelcz to pikuś. Słyszałeś brzmienie silnika takiego Robura LO/LD?
 8. Przecież to jest ewidentnie prezent dla Michnika i GW. Najwidoczniej zatroskana o los starszego po fachu kolegi "po fachu" pani redaktor wskazała medium, w którym życzyłaby sobie przeczytać przeprosiny, a sędzia, czytelnik tego samego tytułu pomyślał "w sumie dlaczego nie"?
 9. Radio Samiec usunięte z youtube

  @Stulejman Wspaniały Marku, czy jest możliwość wklejenia jakiejś listy audycji w kolejności ich publikacji przez Ciebie na jutubku? Na vimeo zostały wrzucone do jednego wora, nie chronologicznie, a wiadomo, że część audycji odnosi się do siebie wzajemnie. Ewentualnie czy z czasem będą one posegregowane na vimeo, jeśli da się to zrobić?
 10. Bywajcie!

  Nic Redowi nie ujmuję, mam do faceta ogromny szacunek. To było bardziej pytanie retoryczne ;). Niemniej jednak dzięki!
 11. Loszka? Gówniak? Chyba kolego czas przeczytać regulamin i jeszcze raz zapoznać się z zasadami panującymi na forum.
 12. Ładna z dużym. Nie muszę się wiązać na stałe, a mam gwarancję, że seks będzie dobry ze względu na doświadczenie ;).
 13. Bywajcie!

  Czy imię Mosze oznacza na tym forum jakiś stopień? Przynależność do generalicji? Czy tylko dlatego, że nosi je także @Mosze Red jest tak traktowane. Bo nie rozumiem.
 14. Golenie pach to nic wstydliwego. A wręcz mus dla osób mających problem z potliwością bądź przykrym zapachem potu w ogóle. Nie widzę w tym nic pedalskiego.
 15. Idealnie wytresowana

  Myślisz, że o tym nie wiem?
×