Jump to content

Beno

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  209
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  150.00 PLN 

Community Reputation

234 Świetna

About Beno

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,368 profile views
 1. Tak, pewnie on jest głową na pokaz, a ona jak szyja wszystkim kręci. Dziwne jest to, że jedna wnusia jest oczkiem w głowie, a dzieci kolegi dla nich "są bo są". Mogę zrozumieć, że córka córki to koszula bliższa ciału, ale żeby aż tak? Dzieci synowi w sumie urodziła inna kobieta. Sam sobie odpowiedziałem 😆.
 2. Nie ostatnie zdanie należy do ojca, bo ma dobrą pracę i praktycznie trzyma wszystko finansowo w kupie sam. Nad matką dominuje. Mimo wszystko życiowo mało zaradny, wycofany, wąski krąg znajomych. Matka bardziej ogarnięta, potrafi przemycić swoje pomysły, jak to kobieta. Z tego co kumpel opowiada często robi z siebie ofiarę, przed mężem, dziećmi, dalszą rodziną.
 3. Tu matka faktycznie jest roszczeniowa, ale jednak zdominowana przez męża. W dzieciństwie to kolega był pupilkiem (młodsze dziecko), tym bardziej irracjonalne wydaje się zachowanie jego rodziców. Niczym nie zawinił, w przeciwieństwie do siostry, która sprawiała problemy już od końca szkoły podstawowej. Po latach jednak jej agresywne zachowanie względem rodziców, a konkretnie matki, którą obwiniała o wszystkie swoje niepowodzenia, sprawiło że... dostała nagrodę w postaci garnucha, pomocy finansowej i mieszkania, w którym mieszka z córką. Mieszkanie formalnie nie jest na si
 4. Z tego co wiem to w tej rodzinie tatuś bardziej dba, żeby córce i wnuczce "włos z głowy nie spadł". Poduszki pod tyłek były podkładane córuni od dziecka (problemy w szkole, problemy w nauce). Matka choć głośna i umiejąca wyrazić swoje zdanie, to jednak pod mocnym wpływem męża. Trochę wiem, bo to kumpel od dzieciaka, niejedno słyszałem.
 5. Tu racja, kolega też jej nie zna, bo nikt nie ma z tym ojcem kontaktu z tego co wiem. Pozostają tylko domysły. Dziecko kolegi nie jest niepełnosprawne, ma pewne problemy rozwojowe, opóźnioną mowę (lekki autyzm? ciężko coś więcej powiedzieć), ale funkcjonuje w miarę normalnie. Z tego co opowiada, to są to sytuacje "do wyprowadzenia", ale potrzeba środków na terapie logopedyczne itd. plus ewentualna pomoc w szkole (korepetycje). Więc tu bym go nie winił za bardzo o jakiś brak myślenia czy niezdawania sobie sprawy z konsekwencji, bo jest rozsądny i mocno stąpa po ziemi.
 6. Bracia, chciałbym opisać tu sytuację kolegi i dowiedzieć się co wy byście zrobili na jego miejscu. Kolega jest młodszym dzieckiem swoich rodziców, już dorosłym, posiadającym swoją rodzinę z dwójką małych dzieci. Ma też starszą o kilka lat siostrę, samotną matkę nastolatki, na którą to ojciec dziecka się wypiął, aczkolwiek reguluje swoje zobowiązania w niemałej kwocie (zawód zaufania publicznego, wysokie dochody). W rodzinie pokutuje przekonanie, że siostra oraz jej córka zostały niesamowicie pokrzywdzone przez los i byłego partnera/ojca dziecka. Dodam, że od urodzenia młodej jej ojciec
 7. @smerf Proszę o dodanie do grupy
 8. Jestem zwykłym użytkownikiem, ale nie psem ogrodnika. Ref I tak jest wymagany, a informacja jak wszyscy wiemy najcenniejszą z walut
 9. Bracia, chcę was zainteresować dwoma projektami aplikacji "kopiących krypto". Może też ktoś już z was korzysta Od razu napiszę, że nie jestem z żadnym z nich powiązany kapitałowo czy osobowo 1) Pi Network Instalujecie appkę, która zaczyna "kopać", a w zasadzie naliczać wam wirtualnego coina tej sieci z częstotliwością 0,12/h. Jedynym zadaniem jest wejść w aplikację raz na dobę (po 24h+ od startu aplikacji) i kliknąć w przycisk, aby kopała dalej. Wyglądałoby to na pozbawioną sensu zabawę, gdyby nie to, ze bawi się w to już 15 milionów ludzi, jest whitepaper
 10. Czchiałbym zapytać czy jest szansa, że materiały ze stron old.samczeruno.pl (nie działa) oraz stosunkowodobry.blox.pl (również nie działa) zostaną gdzieś udostępnione? To bezcenna wiedza dla wszystkich zainteresowanych tematyką forum.
 11. Nie wiadomo czy to jego ojciec? Sądząc po wyglądzie jest to wysoce wątpliwe.
 12. Tak, tak... w dalszym ciągu niezaspokojony apetyt na atencję i podziw ze strony mężczyzny. Czy kobieta ma 20, 30 czy 50 lat zawsze zachowuje się w ten sam sposób. Żadnej próby pogodzenia się z upływającym czasem, próby zmiany swojego spojrzenia, charakteru, jakiejkolwiek pracy nad sobą. Po co? Przecież jestem taka piękna i cudowna, bez kiwnięcia małym palcem w bucie. Dżizaz!!!
 13. Coś w tym jest, myślę, że to zazdrość, przeież żadna kobieta nie chce, żeby inna kobieta miała lepiej :D. Poza tym która się przyzna, że jeździła na karuzeli kuta*ów? Przecież każda jest święta i miała tylko 1, góra dwóch partnerów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.