Jump to content

Lannes

Użytkownik
 • Posts

  225
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  50.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Madryt

Recent Profile Visitors

5,931 profile views

Lannes's Achievements

Starszy Szeregowiec

Starszy Szeregowiec (3/23)

734

Reputation

 1. Piszę tutaj swój ostatni post Mimo młodego wieku, dostałem kilka razy od życia po mordzie. Znam uczucie frustracji i gniewu. Jeszcze 1,5 roku temu byłem mentalnym nieudacznikiem. Z bólem przyznaję, że byłem redpillowcem i nasiąkałem tą, odjebaną od rzeczywistości ideologią. To był dla mnie najgorszy okres z kobietami. Myślenie w stylu "same przyjdą". Otóż nic się samo nie stanie. Obecnie, moja filozofia jest taka jak Dana Peni. Idziesz i robisz. Nie masz siły? To wypierdalaj przed monitor marnować swoje życie. Wręcz nikogo to skowyczenie nie interesuje. Takie rzeczy rozwiązuje się samemu. I tak wygląda życie pigularzy, na widok czyjegoś sukcesu reagowanie agresją, sam taki byłem. To jest metoda pieczarkowa, jak ktoś za bardzo urośnie, to się człowieka ścina. To forum staje się wykopem 2.0. Oddawanie hołdu chadom. Naukowcy z redpilla i blakpilla podadzą wykresy, tabeleczki, statystyki, napiszą jak jest źle. Otóż jest jeden problem. Ludzka PSYCHIKA jest zbyt złożona żeby określić ją w jednej tabelce sporządzonej przez samozwańca z wykopu. Zauważcie jedną rzecz, co łączy wszystkich pigularzy. Totalny fatalizm, brak poczucia humoru, żółć, wszystkie złe emocje. Hipergamia! Demografia! Murzyni! Gadanie o czadach służy tylko mechanizmom obronnym - "nie da się". Pigułki nie są pigułkami wiedzy, ale pigułkami radzenia sobie z bólem – w bardzo nieporadny sposób. Wyparciu i siedzeniu w ciepłym kurwidołku. Psychika i ego musi się jakoś obronić i wyrzucić całą frustrację, stąd wieczne wymówki, bo nie mam szczęki. Chlip chlip oj biedny ja... Idąc tym odjebanym tokiem myślenia, według tutejszych, każdy młody chłopak poniżej 185cm NIE MA SZANS NA ZWIĄZEK. W takim wypadku należałoby wykluczyć co drugą parę na mieście... Żal marnować swoje życie na napinanie się i robienie z siebie alfa-debila. Możecie szukać pod mikroskopem spadku u ludzi, którym się udało i liczyć rozmiar szczęki linijką czy na pewno się tabelka z SMV zgadza, ale kiedy to robicie, są faceci, którzy ogarniają sobie laski, którzy nie wiedzą o szczękowym gównie. Cóż, teorie teoriami, a życie życiem. Osobiście, efekty mam. Nie chcę wiedzieć jakby to wyglądało gdybym pozostał "przegrywem analizującym życie", "wiedział jak jest". Pigułki to jedna z gorszych rzeczy jaka mnie spotkała w życiu. Przegrywy i pigularze zamykają się w swojej bańce i klepią po pleckach, który ma gorzej. W taki sposób kończę z tym miejscem. Dla tych, którzy nie godzą się na życie we własnym płaczu i jękach, którzy nakładają rękawicę - powodzenia. Żegnam.
 2. Nie XD. Przedział 19-20 lat, ja sam mam 19. Oni są imprezowiczami, ekstrawertykami. Z wyglądu zwykłe średniaki. Myślę, że nie warto się użalać, że nie jest się doskonałym. I nie, nie uważam, że modelki lecą na brzydali.
 3. @Zły_Człowiek Moim zdaniem nikt nie jest perfekcyjny. Każdy ma jakieś braki. Ja nie jestem wysoki, mam 175, a mimo to większość dziewczyn się za mną ogląda. (Zwłaszcza jak jestem bez koszulki, mam dobrą formę - sylwetka w kształcie litery V) Tak jak pisałem w innym temacie, z wyglądu dałbym sobie 8/10. Jedyna wada to tak jak wspomniałem - dość mierny wzrost. Wiesz, nie będę pisał, że kobiety lecą na brzydali XD. To trochę oszukiwanie samego siebie. Uważam natomiast, że warto swój wygląd poprawiać na maksimum swoich możliwości. Chociaż miałem w swoim otoczeniu gości, którzy mieli "typowe polskie mordy", a ciągle obracali laski. Różnica polega na tym, że Ci kolesie, mieli w dupie to czy mają kartoflaną mordę, czy zakola.
 4. @Messer szkoda żebyś odchodził.... Dawałeś nam wiele cennych rad. Ja też miałem swoje problemy i wyszedłem na prostą. To wymaga pracy nad sobą. Nie cierpię nieudacznictwa, a na forum jest masa takich cepów. Potrafią tylko narzekać. Najbardziej mnie wku*wia tutaj faworyzowanie użytkowników, którzy głoszą tę samą narrację. Reszta jest według nich do odstrzału, bo mają czelność mieć inne zdanie (chociażby o tych szczękach.) Moim zdaniem, mógłbyś udzielać się tylko w takich tematach jak ten. Są userzy otwarci na porady, nie takie zakute łby. Na pewno mógłbyś pomóc wielu chłopakom. Pzdr.
 5. 👏 Widziałem wielu ludzi, którzy mieli szczerze wysrane w swoje braki. Żadne gadanie o szczękach, tylko działanie. Ja też w pewnym momencie swojego życia mogłem całe swoje nieszczęścia zwalić na geny. Tak jest najłatwiej. Tylko, że ja potrafiłem się wziąć za siebie. Potem przyjdzie jeden przygłup z forum i powie: "Łeeee, jesteś atrakcyjny, dostałeś wszystko od losu" Potem się dziwią, że żadna kobieta nie chce się z nimi zadawać. No co za przypadek. Psy szczekają, karawana jedzie dalej.
 6. Kenobi Tak jak lubiłem twoje posty, tak tym razem troszkę odleciałeś.
 7. Szkoda na niektórych słow. Jakiś tam odsetek kobiet lubi czarnych. I co z tego? Tak samo jedni lubią blondynki inni brunetki. Ja też czasem widuję kobiety w towarzystwie murzynów. Tylko, że ja mam na to wywalone jajca kto z kim chodzi i się umawia. Po samym wpisie autora widać, że ma kompleksy względem zagraniczniaków.
 8. Doskonale wiem jak to jest. Jeszcze dwa lata temu miałem całą gębę w pryszczach. Wiem jak to jest mieć kompleksy i czuć się gorszym od innych. Rozumiem. Po prostu uważam, że takie treści mają negatywny wpływ na samoocenę u facetów.
 9. Ja też nie jestem wysoki. Mam 175. Chociaż dałbym sobie 8/10. Sylwetka i twarz to u mnie topka. Jeśli chodzi o wygląd to najważniejsze żeby unikać alkoholu i fast foodów. Dobra dieta + siłownia to podstawa. Tutaj są tacy malkontenci. Oczywiste, kobiety interesują atrakcyjni mężczyźni, ale robienie religii z oczu łowcy czy szczęki to przesada. Takich ludzi tylko do Choroszczy.
 10. Jak na prawdziwego Polaka, husarza przystało z chęcią wybiorę się do Azji. Pojadę w himalajskie góry szukać tej jednej jedynej myszki! Gdzie jesteś moja himalajko?! A może Kambodżańska dżungla....
 11. Witamy na forum generale Kenobi. Ciekawe masz spostrzeżenia nt. relacji d-m. Poza tym, radzę żebyś segregował treści na forum. Zwłaszcza unikał pewnych gagatków, którzy pi*rdolą o szczękach i mają depresyjny nastrój.
 12. XDDDDDDDDD Sram na Instagram. Jeśli ktoś na tak smutne życie, że musi wszystko wrzucać do internetu to proszę bardzo. I potem jest wylew NPCów, konformistów, którzy mają te same "zainteresowania" i tyrają w korpo. Insta to może prowadzić znany celebryta pokroju Ronaldo, który ma 600mln followersów, a nie zwykły Jaś Kowalski, który chwali się nowym Iphonem.
 13. Dramat. Tutaj jest taka bieda, że chodzę srać do lasu i podcieram się liśćmi. Dzieci głodują. Syf i nędza. Ludzie nie mają co jeść!!!! Jakim cudem turyści zza granicy tutaj przyjeżdżają? Przecież według forumowych malkontentów ten kraj jest gównem niewartym do życia. Nie to co najwspanialsza Azja. Tak, od razu wszyscy uciekajmy na Filipiny. Raj dla polskich nieudaczników.
 14. "ekipa" 😂😂 Laski są do grzmocenia, a ty robiłeś za męską przyjaciółkę do wylewania żali i chlania. Jestem wyczulony na bawidamków, którzy kręcą się wokół lasek dla atencji. Nie ma czegoś takiego jak przyjaźń damsko-męska. Widać po tobie, że twoje zmiany są podyktowane wyłącznie chęcią wejścia w związek. Bez sensu. Rób to dla siebie, a laski same się pojawią.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.