Jump to content

crazymary

Użytkownik
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

crazymary's Achievements

Kot

Kot (1/23)

6

Reputation

 1. Zrobiłam pyszną tartę kokosową, wyszła niesamowicie. Będzie potrzebny później dłuuugi trening. 🤗
 2. Nie szukam tutaj partnera. Kiedyś sama poszłam w odstawkę - dla młodszej. Łatwo nie było.
 3. Niestety tak wygląda rzeczywistość. Kobiety bardzo często wykorzystują swoich partnerów do osiągania własnych celów. Jeżeli zlewarujesz swoją kobietę, a sam zapomnisz o tym, żeby lewarować siebie to jesteś w niekomfortowej sytuacji. Jest wygląd, jest gra i jest status/pieniądze. Przegrywasz na dwóch z tych trzech pól to niestety musisz się liczyć z tym, że pójdziesz w odstawkę. Kobietę zainteresujesz wyglądem, ale jej tym przy sobie nie zatrzymasz. Czytałam tutaj nawet posty, o środowisku prawniczym, gdzie panie mierzą trochę w inną sferę niż "byle informatyk". Więc ktoś tutaj kłamie lub naiwnie wierzy, że jest inaczej. Kobiety honoru nie mają więc nie powinno być to dla nikogo zdziwieniem.
 4. Dzięki mojemu mężczyźnie, który pomógł mi w pewnych projektach - zaczęłam zarabiać (po dłuższym) czasie lepiej niż on. W zasadzie to dostałam wiatru w skrzydła, czuję to każdego dnia. I na różnych płaszczyznach. Nie tylko tej finansowej. Uwierzyłam w siebie. Dobry z niego facet jednak w perspektywie czasu zamierzam go zostawić. Myślę, że stać mnie na kogoś lepszego.
 5. Lepiej być bogatym z domu bananem i się z tym nie obnosić (mieć tego świadomość), niż roszczeniową karyną, której bije szajba na widok żetonów.
 6. That what you fear the mostCould meet you halfwayThat what you fear the mostCould meet you halfway
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.