Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

melanger

Troll
 • Content Count

  120
 • Donations

  2.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

48 Świetna

About melanger

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hola Hola Bracia czy czasami nie na Naszym Forum, w prawie każdym temacie odnośnie kłopotów związkowych radzimy innym Samcom, żeby rzucili swoje kobiety? w pewien sposób coś nas łączy z opisywanymi delikwentkami Na szczęście niewiele.
 2. Są i to od dawna ... Pytaniem Poliszynela jest, kto ich finansuje Oczywiście patrioci z PiS nie przyznają się, że ich nadal przyjmują po cichu.
 3. @Samiec:), a gdzie jest napisane, że dobra koszulka ma mieć określoną gramaturę i to ma być wyznacznik jej jakości? Wklejam za http://www.printexpress.pl/jaka-najlepsza-gramatura-koszulek/ Przeświadczenie, że wyższa gramatura koszulki = lepsza jakość jest MITEM! Gramatura to tylko jedna z kilku cech, na jakie należy zwrócić uwagę przy wyborze koszulki do druku i to wcale nie najważniejsza. Na końcową jakość koszulki mają główny wpływ: • rodzaj bawełny, przędzy • krój • konstrukcja ściągacza • rodzaj przeszycia • sposób barwienia (czarny czarnemu nierówny!) • indywidualny gust, grupa docelowa, aktualna moda Ten ostatni punkt jest równie ważny jak każdy inny. Jedni wolą nosić bardziej dopasowane do ciała koszulki (slim), a inni – luźniejsze kroje. Komuś bardziej odpowiada niższa, „przewiewna” gramatura 150 gram/m2, a ktoś inny chce poczuć ciężar mięsistej bawełny 210 g/m2 lub nawet więcej. Na szczęście rynek koszulek i odzieży promocyjnej jest tak dobrze zaopatrzony, że zaspokoi nawet najbardziej wysublimowane oczekiwania. Zatem najważniejszym pytaniem na jakie powinieneś sobie odpowiedzieć jest… do czego potrzebujesz koszulki
 4. @rarek2, jak dalej Twoja historia? Czytając, w wielu momentach widziałem siebie ...
 5. http://www.medonet.pl/zdrowie/zdrowie-dla-kazdego,abstynencja-seksualna-kontra-masturbacja-i-seksoholizm--czym-grozi-brak-seksu--prof--lew-starowicz-odpowiada,artykul,1722321.html Poczytajcie Bracia
 6. Pudelkowy temat rzeczywiście Przyznajcie się Bracia, skąd wiedzieliście o Bradzie i Andżelinie ? Andżelina woli przecież panie, o czym było wiadomo od dawna. Nie wiem na jakiej zasadzie funkcjonowała z Bradem. Popełnił błąd, kiedy zostawił dla tej anorektyczki Dżenifer ;). Była o niebo ładniejsza ... Nawet te kilkanaście lat temu.
 7. Dodam jeszcze markę Terranova. Mam koszulkę od nich. Świetna, mocna ale delikatna bawełna. Czuję się tak, jakbym nie miał koszulki na sobie. A uwielbiam lekkość
 8. @SennaRot, moim zdaniem należy się poważnie zastanowić po co nam ogólnie kobiety. Ja dochodzę do wniosku, że raczej nie do rozkmin intelektualnych czy dyskusji po sam świt a zwyczajnie do posuwania.
 9. Autorze tematu - bez obrazy, ale przestań palić maryśkę ... W pewnych momentach jak Cię czytam, mam wrażenie, że jej działanie na Ciebie poszło o "krok" za daleko. A z kobietą skończ. Ani ona ani Ty nie nadajecie się do tego związku. Odpocznij. Zajmij się życiem, rozwijaniem pasji itd. itp. Czyli sprawdzony banał, który jest jednak skuteczny.
 10. Tak tutaj, jak na każdym innym Forum szanuję ludzi, którzy nie są na "chwilę" ... Mam wątpliwości czy to czasem nie chwilówka właśnie ... A odpowiadając Autorowi. Odpuść sobie tę kobietę. Nie kochasz jej. Narasta w Tobie toksyczność. Ostrożnie podchodzę do tej historii. Bo to tylko jedna strona medalu tutaj została opisana. W każdym razie, odpoczynek od związku dobrze Ci zrobi.
 11. http://wiadomosci.onet.pl/kielce/kielce-12-letnia-dziewczynka-urodzila-dziecko/lzjxy6 Zgaduję, że poznali się w sieci ... Oczywiście potępiam ten przykład pedofilii, w wyniku którego dziecko zostało zapłodnione. Pokazuje to jednak, że już 15-latka wcale takim dzieckiem nie jest. Na pewno nie fizycznie. Ewolucja.
 12. Oby dobrze służył A temat rozpoczął się naprawdę ciekawy. Więc chyba można dalej go kontynuować?
 13. @greturt Obie formy są poprawne. Ja używam "postacie" bo tak mi weszło w język. Ale druga wersja też jest ok.
 14. Gdyby nie to, że młodzian na filmiku to cipa, to dawałbym mu ogromne szanse ruchania i zainteresowania ze strony dziewczyn A tak? Nawet dla Trynkiewicza za stary ...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.