Jump to content

Krótki

Użytkownik
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Everything posted by Krótki

 1. Ona go nie tłukła młotkiem tylko ręką. Długo byś wytrzymał? Facet gdy go kobieta, dzieci inni poniżają czuje się chujowo. Biologicznie. Ja bym albo wyszedł z domu ( co robi większość) albo zlał jej garb i dupę. Niech przyjeżdzają. Kolega zachował spokój, rozwód przegrał.
 2. Tylko, że jeżeli coś jest niestabilne to wcale nie znaczy, że jest skomplikowane. Tu nie ma jakiejś fizyki kwantowej. Baba gdy poczuje, że jest bezkarna zacznie robić wszystkie gówniane numery. Mojego kolegę tłukła po głowie gdy spał aby jej oddał i mogła wezwać policję. W starych czasach dostała by po łbie i na drugi dzień by tego nie zrobiła. Teraz prawie nikt nie odda bo wie, że system go zje. One tez wiedzą. Tez wiedza kto jest normalny a kto łobuzem bo tym drugim nie podskakują tylko się pakują, spieprzają i beczą jak ich Józek prał. Ten swiat jest tak pojebany bo im ktoś jest tu gorszy tym ma lepiej.
 3. Baba Cię oszukała, rozwaliła rodzinę, zdradziła a Ty sie pytasz co z Tobą nie tak? To tak jakbyś dostał za darmo łomot na ulicy od karków a potem miał pretensje do siebie. "Za dużo pracy, za mało pracy, za mało pieniedzy, nie ma cie w domu, jesteś w domu, za mięki, za twardy" - można ciągnąć tę litanię - one zawsze są niewinne, one zawsze są sędziami. Niestety często na to się zgadzamy bo tak nas popsuto czyli wychowano. One zostały wychowane na samolubne egoistki. Pewni ludzie robią świństwa z nudy, wyrachowania lub tylko dlatego bo mogą. Nie wierz w to, że jak byłbyś bardziej fit, bardziej przy kasie itd to cię nie zdradzi. Sportowcom i biznesmenom kobiety też przyprawiają rogi. Teraz za kurestwo nikt baby nie krytykuje tylko leci z mordą do faceta bo nie taki. Trafiło na Ciebie. Przykre ale trzymaj się.
 4. Chłopie wykonałeś gigantyczną pracę, wykazałeś się odwagą zmiany swojego miejsca zamieszkania, pracy zupełnie sam. Jakoś przegoniłeś upiory z dzieciństwa, zwalczyłeś nałóg grania itd. Szczerze Ci gratuluje. Jednak jak wielu z nas szukasz swojej wartości w oczach kobiety. Nie jest to dziwne, moim zdaniem to biologia i tysiącletnie algorytmy w naszym mózgu. Większość facetów bez kobiet czuje się źle. Kobiety nie, w większości nie potrzebują mężczyzny tylko dóbr jakie on dostarcza. Teraz maja wszystko za darmo i z urzędu. To po co im partner? Oprócz tego od lat maja pobełtane w głowie i codziennie widać efekty. Niestety musisz przyjąć do wiadomości, że pula kobiet szukających trwałego związku jest mała i cały czas się zmniejsza. Nie mowie o bankomacie czy niewolniku tylko mężczyźnie którego się szanuje i wspiera mimo jego wad. Bo kto ich nie ma? Może tak być, mimo że jesteś wartościowym człowiekim a jednak nie znajdziesz kobiety która to doceni. Niestety, wiatry historii wieją póki co przeciwko facetom. Zauważ, nigdy w historii kobiety nie miały tylu praw i tak lekko ale tez nigdy nie były tak roszczeniowe i tak niezadowolone. Nie Ty ani ja zrobiliśmy na świecie ten bajzel, mimo to musimy tu żyć. Jesteś w porządku, zrobiłeś wiele, Twoja wartość nie zależy od tego czy jakaś kobieta to odkryje.
 5. Czy Ty byś trzymał kontakt z kimś kto podobno zniszczył tobie życie? Czy byłoby ci tego drania szkoda? Nie jestem złośliwy ale gdyby w innej kwestii niż kobiety ktoś zachowywał się tak naiwnie to by wszyscy go mieli za wiejskiego głupka. Niestety większość nas gdy zobaczy kawałek gołego głupieje jak dzieci. Korzystaj, ciesz się dniem i nocą. Zobaczysz co będzie. Co poruchasz to Twoje, ale na wielką miłość to bym raczej nie liczył.
 6. Co do prawników dostałeś odpowiedź. Co strony etycznej: po testach, jeżeli Twoje dziecko płacisz alimenty. Zostaje walka o ich wielkość. Baba jest popsuta, zamęczył ciebie a dziecku nie pomożesz. Znam kilka przypadków, że ojciec zajmował się dziećmi a potem raz dostał kopa w dupę od żony a drugi raz od nastoletnich dzieci. Możesz próbować, że ją naprawisz i będziecie razem z dzieckiem. Ale już większe szanse puścić sobie totolotka.
 7. To nic nowego. Polacy którzy pojechali do Wielkiej Brytanii po 2004 byli zdziwieni tym jak te ich różowe piękności chleją. Do zrzygania i wywalenia. Teraz mamy to samo u nas. Tylko u nas jest o tyle gorzej, że takiej skisłej naburmuszone dupy jak Polka to chyba nie ma na kontynencie ani Wyspach. Baby dostały wolności ile chciały - teraz musimy patrzeć jak chleją, żrą i maja żal dupy wszystkich za wszystko. Normalnie piekło. Takie czasy Panie, takie czasy …
 8. Ile razy jestem w galerii lub markecie to widzę to samo. Nie ma szans, żeby na wyjeździe było inaczej. Że też faceci decydują się z….ć sobie życie w taki sposób dla jednej mokrej dziury?
 9. Problem seksturystyki widzę tak: przez całe wieki kobiety były zasobem. Zasobem który się kontroluje, ogranicza dostęp obcym i którego się broni w razie zagrożenia. Rozumieli to w historii gdzie przegranych ojców i ich dzieci oraz stare baby się mordowało, te zdatne brało do siebie. Rozumieli to nasi ojcowie: w moich stronach gdy wtedy chciałeś pójść do obcej wsi czy miasteczka na panny to najczęściej wracałeś z pi….ą ale pod okiem. I nagle nasze pokolenie przestało to rozumieć. Zakładam, że nikt z nas nie akceptuje tu metody aby czarnemu skuć ryja, a Julce maszynką pojechać przez środek łba. Ja również, no i mamy co mamy, możemy sobie tylko pojęczeć przy klawiaturze. Nic się nie zmieni. Moim zdaniem mężczyźni którzy nie są w stanie kontrolować swoich kobiet. Nie są w stanie zabronić na własnym terenie obcym do nich dostępu, nie są w stanie zagrożenia ich obronić - są bez znaczenia. Tacy jesteśmy. Tak się czuje. I nieważne kto to ten świat zaprojektował i wdrożył.
 10. Dlatego, że Polska z kilku względów poradziła sobie bardzo dobrze z HIV. Nawet niech powtórzy się kilka przypadków Simona Mola. Kilkadziesiąt tysięcy rocznie za terapie trwającą wiele lat dla jednej Julki. To ja to wole wydać na Centrum Onkologii.
 11. Dlatego ja się nie tyle o nie martwię, co o kolejnych partnerów. I nas wszystkich bo terapia AIDS jest bardzo długa i bardzo kosztowna. Ten rachunek my wszyscy zapłacimy bo jakaś zachciała posmakować jak smakuje Afrykańczyk.
 12. To ja jeszcze dodam, że w Lublinie lekarze między sobą mówią, że znaczny procent czarnych ma HIV. Po tych latach epidemii w Afryce w jakimś stopniu wirus jest powszechny i jest wielu nosicieli a stosunkowo niewielu chorych. Polska to inny świat. Wiec gdy jakaś panna ( lub chłopak) ma ochotę na afrykańskie smaki to może ponieść zupełnie nieoczekiwanie wysokie koszty. A Lublin to polskie „jądro ciemności”.
 13. Przepraszam, że dopiero piszę teraz ale nie zaglądałem na forum. Mieszkam w Lublinie, jeżeli chcesz i masz ochotę możemy się gdzieś spotkać. Podejrzewam, że jestem co najmniej kilkanaście lat od Ciebie starszy ale skoro nie masz tu kumpli to lepszy rydz niż nic. Nie mam też żadnego magicznego rozwiązania ani nic podobnego ale czasem trzeba z komś pogadać. Może być godzina, dwie może byc 5 minut. Poczujesz się żle to wstajesz i wychodzisz. Sam w twojej sytuacji zacząłbym też coś ćwiczyc. Niekoniecznie siłownie bo jak nie masz energii to nic z tego nie bedzie. U mnie jak była bida to zacząłem od 1h- 2h regularnego marszu codziennie , potem bieganie potem ćwiczenia. Szkoda Ciebie, szkoda każdego chłopaka - każdy mężczyzna w tym kraju jest na wagę złota. ( no prawie każdy).
 14. Jezeli masz 3-4 kolegów z którymi rozmawiasz raz na rok, a reszta ludzi do rozmowy mieszka w Internecie - to jesteś sam jak palec. Przeniosłeś się do tego Lublina?
 15. „A Colossal Failure of Common Sense” Witam wszystkich.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.