Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Welldone

Troll
 • Content Count

  82
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Świetna

About Welldone

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czuję się z tym bardzo dobrze. Pierwszy raz zrobiłem coś inaczej. Jej mina była bezcenna.
 2. Panowie, złość mnie zżera. Wchodzę do klubu i jedna blondi wykonuje taniec godowy wokół ciapackiego śmiecia. Podchodzę do gościa i pytam skąd jest. Mówi że z Turcji. Zaczynam mu tłumaczyć że białe dziewczęta nie są dla niego. Nie chce zrozumieć. Każę mu wypierdalać z klubu, on na to że jest turystą - to idź chłopie do hotelu się prześpij i spierdalaj stąd. On że nie ma problemu itd... Ta co z nim tańczyła stoi obok z koleżanką i czeka co się stanie. Nie chciałem tego dalej eskalować, powiedziałem żeby sobie uważał bo to nie jest zachód Europy i odszedłem. I co po chwili ? Ona znów się wokół niego klei. Panowie: złość zżera mnie jak to widzę, wchodzę do klubu i w każdym to samo. Jestem przez to z miejsca spalony i wewnętrznie się palę. Mega dużo złych emocji. Jak to rozwiązać ? Poszukuję obstawy do klubów. 2-3 rosłych gości, Warszawa. Będę powodował bójki ale nie chcę by ktoś skakał mi po plecach a dzikusy zawsze są w kilku. Tutaj też tak było - po chwili gadki było 2 następnych. To będzie taki mój mały prywatny podziemny krąg. Chodzi mi tylko o interwencję w sytuacji kilku na jednego.
 3. Klub. Wąskie przejście. Podchodzę do dwóch lasek, coś tam gadam z jedną i mnie zlewa. Druga się wcina i mówi że chce przejść i żebym sobie poszedł. Miejsca na tyle że nie widzę problemu żeby ktoś mógł przejść. Mówię że nie będzie wydawać mi poleceń. Ona dalej swoje i zaczyna się sama nakręcać. Zawartość butelki z colą trafia na jej twarz, tak dla ochłody. Dziękuję.
 4. Dlatego takie ku...wy (męskie też) pacyfikujemy słownie z miejsca. Jak masz kogoś takiego w otoczeniu - ułóż sobie odpowiednią gadkę i czekaj na okazję by ją odpalić. Pojedź masakrycznie personę i odejdź, nie daj jej dojść do słowa. Wypal petardę, obróć się na pięcie i zniknij. Nawet w towarzystwie.
 5. 6 netto to nie jest jakoś bardzo dużo jak na Waw. Gdy słyszę o kimś kto ma tzw "życiowy sukces" to widzę raczej kogoś z zarobkami 30tys na miesiąc, odjechaną chatą, furą i masą wolnego czasu. 6 na rękę to ma przeciętniak z korpo.
 6. Od tych niezależnych i wykształconych lepsze są tylko striptizerki z klubów. Raz miałem z taką kontakt poza klubem - wyczułem że pracuje w takim miejscu i się do tego przyznała. Pytała skąd wiem, po czym poznałem...itd.. Nastawiona na znalezienie kasiastego, księżniczkowatość leverl max, próba dyskwalifikacji ("Czy wiesz ilu gości z BMW 7 do mnie startowało ?") itp... Jej uroda minie, zarobione siano się rozejdzie i tyle...
 7. Mnie spotkała analogiczna sytuacja dwukrotnie: raz laska odpisała po 6 miesiącach czy wciąż ją pamiętam, innym razem w klubie było bardzo ostro i zaproponowałem że pójdziemy do mnie. Ona nie, ble ble ble... i nic z tego nie było. Po roku spotykam ją ponownie w innym klubie i po pół godziny spytała czy mam ochotę na seks. Odpowiedziałem że mam. Po chwili jechaliśmy do niej.... i skończyło się nad ranem.
 8. Boże tsara chrani, silnyj dierzawnyj, tsar prawoslawnyj !
 9. To fakt Panie Dąbrowski, nudzą się szybko ale jeśli ona czuje że możesz mieć w dowolnym momencie 5 innych na pstryknięcie palcem to będzie chodzić jak w zegarku. Taki koleś ją zdradzi od czasu do czasu, ona to wie i jest tylko jeszcze bardziej mokra od tego. Takim kolesiem można się stać tylko to wymaga pracy nad swoją psychiką. Można też iść w stronę: "kobiety to gówno, nie potrzebuję ich. To ja jestem zajebisty i szczęśliwy"....I później rozpatrywać przez trylion postów jak się powstrzymywać od fapania (patrz wątek "No fap"). Jesteś facetem i masz zaspokajać swoje żądze.
 10. Niestety Tyler ma rację. Można mieć poczucie szczęścia w sobie, czuć się zajebistym i co z tego ? Nic. Kobiety też kręci ładne wysportowane ciało, kręcą je zasoby (i tu niekoniecznie musi być to kasa - to może być np ogromny zasób wiedzy, tak jak np. ma Marek). Zastraszony mały penisek który tylko mówi że ma na wszystko wy...ne jest dla kobiety niczym. I można się oszukiwać ale takie podejście nie spowoduje poprawy jakości życia. Jakoś nie widziałem by goście z kasą, fajnym ciałem i ROZUMEM płakali z powodu kobiet (chyba że z powodu ich nadmiaru bądź ich miałkości). Konieczne są te trzy elementy razem.
 11. Dobre, to ostatnie mi się podoba
 12. Właśnie o to chodzi - o stworzenie czegoś na wzór grzechów głównych z których wynikają inne. Chcę wyciągnąć z tego esencję.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.