Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Waginator

Użytkownik
 • Zawartość

  163
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Waginator w Rankingu w dniu 9 Luty 2017

Waginator posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

200 Świetna

O Waginator

 • Tytuł
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

883 wyświetleń profilu
 1. Uzależnienie - komputer - jak walczyć?

  Prosty sposób, żeby ograniczyć aktywność przy komputerze jest ustawienie blokady. Ustawiasz np. że możesz korzystać wyłącznie w godzinach od 22 do 23, a jeśli chcesz więcej musisz wprowadzić hasło. Hasła nie zapamiętujesz tylko dajesz zaufanej osobie, żeby w razie potrzeby od niej wziąć. Jak nie będziesz miał potrzeby to będzie Ci wstyd się do niej odezwać, że się złamałeś. Jeśli potrzebujesz komputera w większej ilości to możesz ustawić podobną blokadę, że np. od 24 nie możesz już korzystać to tym bardziej Ci będzie głupio się odezwać o tej godzinie.
 2. A najlepsze jest to, że to wszystko jest w sferze psychicznej faceta. Facet przyjmuje winę i odpowiedzialność na siebie - za brzydki, za biedny, za mało zaangażowany. Kobieta z kolei wychodzi tutaj na pozycję zwycięską, bo ona zawsze zarzuci winę komuś innemu - on za mało zarabia, on za mało się stara, ja jestem nieskazitelna. Te wszystkie rozterki facetów wynikają z tego, że sami nie stawiają żadnych wymagań, a tylko spełniają oczekiwania drugiej strony.
 3. Czy warto podbijać ot tak?

  Dodam tylko wynik jednego badania w tym temacie. Studentki miały oceniać w 7-stopniowej skali poziom oburzenia w przypadku, gdy bliżej nieznany im mężczyzna chciał się z nimi ciągle umawiać, choć one ciągle odmawiały. Gdy taką propozycję składał pracownik o niższym statusie (sprzątacz, śmieciarz itd.) to ocena oscylowała około 4,3. Gdy składała taką propozycję osoba o wyższym statusie (lekarz, doktorant, znany piosenkarz) to ocena wahała się około 2,7. W podobny sposób układały się oceny, gdy kobiety oceniały jak bardzo schlebiałaby im propozycja seksualna składana przez osobników różnych zawodów. Im lepszy zawód tym wyżej byli oceniani. Btw. poziom oburzenia w przypadku złapania za krocze został oceniony na 6,8. Tak więc osoba o odpowiednio wyższym statusie może sobie pozwolić na dużo więcej.
 4. Podnoszenie własnego testosteronu

  Ja zwiększyłem poziom testosteronu z 6,8 do 9,4 (górna granica normy to 10) zmianą samego stylu życia. Chętnie bym zwiększył ilość badań, żeby mieć jakiś bardziej długotrwały wgląd i wpływ różnych czynników, ale jednak cena badania mnie trochę odstrasza.
 5. Czy warto podbijać ot tak?

  @koksownik Po prostu wielu facetów podchodzi do kobiet jak pies do jeża. Niby chcą zaliczyć, ale nie podejmują żadnego ryzyka, nie inicjują żadnego kontekstu seksualnego tylko czekają na jakieś oznaki zainteresowania i przyzwolenie od kobiety. Dla przykładu mój znajomy chciał zaliczyć jedną dziewczynę, zapraszał ją na różne imprezy, wyjścia, pisał ciągle na fejsie, ale de facto nie podjął żadnego ryzyka, żeby pociągnąć tę relację głębiej (no i nie zaliczył). Niekoniecznie musiał zaraz wkładać jej rękę do majtek, ale choćby zrobić cokolwiek z tego co pisałem wyżej. W najgorszym razie gdyby nie była zainteresowana to by się na niego obraziła i zerwała kontakt, przynajmniej by nie tracił dalej na nią czasu (a miał chłopak spore parcie).
 6. Czy warto podbijać ot tak?

  Czemu podchodzicie do tego tak zero-jedynkowo? Czy jedyną opcją jest wsadzenie kobiecie ręki do gaci albo w alternatywie siedzenie ze związanymi rękoma? Powinno się do tego podchodzić stopniowo, w zależności od naszego poziomu. Najpierw w rozmowach z kobietami łapiesz je za rękę. Bez kontekstu, bez tłumaczenia. Robisz tak z kilkunastoma kobietami, jeśli widzisz, że reagują pozytywnie albo przynajmniej nie reagują negatywnie to podnosisz sobie poprzeczkę i całujesz z partyzanta. Znowu mija kilkanaście kobiet, jak reagują pozytywnie to powtarzasz operację z łapaniem za cycki, jak dostaniesz w mordę to wiesz, że lepiej kolejnych etapów nie sprawdzać. Przynajmniej o ten gwałt posądzony nie zostaniesz. A jak reakcje są pozytywne to możesz i tę rękę w majtki zacząć wsadzać. Ale nie ma sensu od tego zaczynać, jeszcze się człowiek zrazi po pierwszej (i zapewne nieudanej) próbie.
 7. Środowisko może nas bardzo zmienić. Patrzymy teraz, że jest sporo słabych genów i ludzi nieprzystosowanych do życia, ale geny się tak szybko nie zmieniają. Jeszcze kilkaset lat temu przy tych samych genach ludzie ostro tyrali w ciężkich warunkach i dawali radę. Gdyby nas teraz przenieść w tamte czasy to większość by nie podołała. Geny genami, ale żyjemy teraz w świecie dobrobytu (mowa o Europie), pod kloszem. Nie mamy wyzwań, nie mamy zagrożenia życia, często nie mamy obowiązków ani problemów egzystencjalnych. Za to mamy mnóstwo zabaw, rozrywek i etyczno-moralnego patosu o równości społecznej. To nie jest środowisko do rozwoju charakteru i nie trzeba wielkiej spostrzegawczości, że ludzie w dzisiejszych czasach są bardzo słabi psychicznie. Ja zawsze nabieram szacunku do czynników środowiskowych względem genetycznych jak przypomnę sobie siebie sprzed 5 lat. To jest po prostu niebo, a ziemia. W tamtych czasach w życiu nie pomyślałbym, że mógłbym się w takim stopniu wyrobić. Fakt, że nadal są granice, których przeskoczyć nie potrafię, ale w tym momencie wiem, że to co wydaje mi się teraz barierą nie do przeskoczenia wcale taką być nie musi. Zwłaszcza, że wiem iż przez te 5 lat nie dałem z siebie wszystkiego. Kto wie, kim byłbym teraz, gdybym wylądował w środowisku, które wymagałoby ode mnie 100% poświęcenia? Niektórzy dostają to za darmo bez żadnego poświęcenia, ale to nie znaczy, że nie da się do tego poziomu zbliżyć albo nawet go przekroczyć.
 8. Plusy i minusy bycia "sławnym" rozpoznawalnym

  W swoim pierwszym poście skupiłeś się na zaletach i wadach właśnie bycia sławnym wśród mas, ale przecież można być sławnym w węższym gronie. Np. można być naukowcem, światowym specjalistą w jakiejś dziedzinie i być rozpoznawalnym wśród innych naukowców czy osób zajmujących się tą dziedziną, a przy tym być kompletnie nierozpoznawalnym wśród ludzi z otoczenia (chyba, że zacznie się pisać książki albo występować w mediach). W mojej opinii jest to lepsza opcja, nie jesteśmy wtedy nieosiągalną personą dla szerokiego tłumu, a raczej autorytetem w węższym kręgu z możliwością nawiązania bliższych kontaktów i wymiany poglądów w danej dziedzinie, co w przypadku masówki jest w zasadzie nierealne.
 9. No fap

  @Messer Czyli podczas seksu z kobietą stosując tę praktykę trzeba wyciągnąć penisa, odczekać chwilę i dopiero potem móc kontynuować? Jaki jest cel trenowania mięśni Kegla w tantrze?
 10. No fap

  @Messer W którym momencie "stopujesz" ejakulację? W momencie, kiedy nic nie robiąc dojdzie nieuchronnie do ejakulacji czy w fazie plateau?
 11. Pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy, gdy przeczytałem ten temat to, że jest to niemożliwe, ponieważ sam od jakiegoś czasu próbuję coś takiego wdrożyć ze słabym skutkiem. Jednakże był pewien okres w moim życiu od lutego do czerwca na pierwszym roku studiów, gdzie pracowałem non-stop. W przerwie międzysemestralnej zdałem sobie sprawę, że ucząc się tak jak w pierwszym semestrze nie jest możliwe zdanie letnich egzaminów. Wtedy od nowego semestru, w dni wolne po wstaniu i zrobieniu śniadania od razu schodziłem do pokoju nauki w akademiku, gdzie siedziałem do około 14-15, wychodziłem coś zjeść i wracałem do nauki siedząc do 22, a później miałem godzinę na skorzystanie z fejsa (jako, że zajmowało mi to zwykle kilkanaście minut resztę czasu poświęcałem na robienie testów na komputerze), później kolacja i spać. Gdy miałem zajęcia to rozkład dnia był podobny tylko zaraz po powrocie z zajęć szedłem do pokoju nauki i siedziałem do 22. Czynniki, które bardzo mi pomogły w utrzymaniu tego stanu: - bardzo duża motywacja - egzaminu nie zdawała średnio 1/3 roku, a koszt powtarzania przedmiotu wynosił 6 tysięcy złotych, a uczciwie patrząc nie miałem szans jego zdania - możliwość nauki w odizolowanym miejscu, gdzie nie było żadnej elektroniki, komputera, komórki, tylko ja i książki (i inni ludzie) - nie lubiłem lokatora z którym wtedy mieszkałem i nawet nie miałem ochoty wracać do pokoju, więc to była dodatkowa motywacja, żeby siedzieć gdzie indziej (i się uczyć) - blokada, którą nastawiłem na komputer umożliwiająca korzystanie z niego tylko w godzinach 22-23, żeby przeglądnąć wiadomości, nie miałem zatem szczególnych interesujących zajęć w pokoju, żeby tam siedzieć Efekty: - zdałem z palcem w dupie i dostałem stypendium za ten rok - z pozycji jednego z najgorszych w grupie wybiłem się na najlepszego - byłem zawsze przygotowany na każde zajęcia, co jest dość przyjemnym uczuciem - nie zaobserwowałem jakichś depresji, złego samopoczucia czy przemęczenia w tym okresie aczkolwiek jak spadła presja po egzaminie to stare nawyki momentalnie wróciły Jeśli chciałbyś tak pracować to według mnie przede wszystkim trzeba wyeliminować czynniki rozpraszające, czyli wszystko to co jest przyjemniejsze od tej pracy. Tak jak alkoholik po odwyku nie powinien mieć alkoholu w domu w zasięgu wzroku tak osoba chcąca efektywnie pracować nie powinna mieć żadnych rozpraszaczy. Wypieprzyć telefony, laptopy, internet, telewizję i wszystko, co jest potencjalnie przyjemniejsze od nauki (łóżko też). Żeby lepiej to zobrazować to wyobraź sobie więzienie o zaostrzonym rygorze, gdzie siedzisz przez 22 godziny dziennie w ciasnej, pustej celi i nie masz kompletnie nic do roboty. Gdybyś dostał do czytania największe gówno w języku chińskim to byś się zaczytywał z pasją w tych znaczkach, bo nie miałbyś nic lepszego do roboty. I mniej więcej takie warunki trzeba sobie wytworzyć, żeby ta praca była największą przyjemnością na jaką sobie możesz pozwolić albo liczyć na swoją silną wolę, co jest wyjątkowo zgubne i zwykle się nie sprawdza, a przynajmniej ja się na mojej woli już wielokrotnie przejechałem.
 12. Ćwiczenia na wyższy wzrost

  @MoszeKortuxy Nie ma, po 20 roku życia żadne substancje nie zwiększą Twojego wzrostu. Jedyne sposoby to założenie wyższych butów albo drogie operacje, które pewnie mają różne powikłania.
 13. Nie twarzowy wygląd.

  Jakiś czas temu doszedłem w swoim przypadku do takiego samego wniosku. Tak naprawdę, w przeciwieństwie do innych cech, mamy bardzo mały wpływ na swój wygląd. Możemy zmienić fryzurę, dodać ewentualnie zarost, poprawić cerę, zrzucić wagę oraz zainwestować w ubranie. Koniec. Oprócz zmiany wagi można to ogarnąć w stosunkowo krótkim czasie, bez większych nakładów wysiłku. I warto to zrobić, zaakceptować fakt, że zrobiliśmy wszystko co byliśmy w stanie i zająć się bardziej pożytecznymi sprawami. Możesz suplementować beta-karoten i witaminę A albo wcinać marchewki. Nadaje ciemniejszy kolor skóry i według badań zwiększa atrakcyjność.
 14. Śluby, wesela i ich niebagatelne koszty. Jaki to ma sens?

  Jest też inny, prozaiczny powód, który występuje nie tylko u kobiet tzn. chęć podbicia sobie ego i pokazania jakie to moje wesele było świetne i na bogato. Bardzo dużo ludzi wręcz żyje tym, żeby pokazać na każdym kroku, że jest się lepszym od innych. Drogie samochody, eleganckie mieszkania, fotki na fejsie. Często tylko po to, żeby inni zazdrościli, żeby być na chwilę w centrum uwagi i zdobyć atencję. Drogie wesele jest tylko jednym z wielu przykładów pokazywania swojego statusu, majętności i że "nie jestem gorszy od innych" i bycia przez chwilę w centrum uwagi.
 15. Żonglerka a rozwój

  Kupiłem sobie dzisiaj 3 piłeczki tenisowe. Po godzinie treningu umiem już mniej więcej wykonać ósemkę, chociaż piłeczki jak na razie lecą, gdzie chcą i nie jest to zbyt płynny ruch. Dużo czasu mi zajęło ogarnięcie, żeby najpierw rzucać jako pierwszą jedną ręką, a potem drugą i na zmianę. Jak tylko na chwilę traciłem koncentrację to zaraz ciało się przestawiało, żeby rzucać tylko jedną ręką jako pierwszą. Może mi starczy wytrwałości do 3 piłeczek
×