Jump to content

Driver

Użytkownik
 • Posts

  2
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Driver's Achievements

Kot

Kot (1/23)

3

Reputation

 1. Może zacznę od wklejenia tekstu z Świeżakowni. Cześć koledzy. Zaglądam na forum już dobrych parę lat. Ile to ja już razy miałem coś napisać o swoim życiu. Ja 40 lat na liczniku, dwójka wspaniałych chłopaków . W końcu przyszła tragedia i nie mówię, że też nie z mojej winy. Rozpad małżeństwa jest coraz bliżej. W wolnej chwili napiszę całą historię w świeżakowni. Ach te nerwy, czuję ,że rozpadam się na tysiące małych kawałeczków. Nawet nie wiedziałem, że może to być tak wyniszczający stres. A więc stało się to w Piątek. Oczywiście byłem już po tygodniowej małżeńskiej ciszy. Czyli przechodzimy obok siebie, każdy robi swoje a w środku ból i żal dlaczego znowu to trwa. Było już po 17:00 więc chciałem żeby poczuła się trochę zazdrosna, psik perfum, nawet buty sobie wypastowałem. Rzuciłem tekstem „jadę na herbatkę” i wyszedłem. Wskoczyłem w auto, pojechałem do swojej roboty bo zostawiłem tam zakupiony akumulator, później powolutku do Inpostu po drugi Aku., jeszcze myjka, małe zakupy w spożywczaku i nagle dostaję telefon od swojej Pani. Ale co, wyszkolony przez samców Alfa nie odbieram i w głowie myślę niech sobie powkręca, będzie bardziej tęsknić. Dostałem jeszcze dwa połączenia – nie odebrałem. Wróciłem na swoje podwórko, cichutko wjechałem do garażu i zabrałem się za wymianę baterii w swoich zabawkach. Siedziałem i skręcałem tak z dwie godziny. Ps. Jestem w robocie. W każdej wolnej chwili będę dopisywał dalszą historię.
 2. Cześć koledzy. Zaglądam na forum już dobrych parę lat. Ile to ja już razy miałem coś napisać o swoim życiu. Ja 40 lat na liczniku, dwójka wspaniałych chłopaków . W końcu przyszła tragedia i nie mówię, że też nie z mojej winy. Rozpad małżeństwa jest coraz bliżej. W wolnej chwili napiszę całą historię w świeżakowni. Ach te nerwy, czuję ,że rozpadam się na tysiące małych kawałeczków. Nawet nie wiedziałem, że może to być tak wyniszczający stres.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.