Jump to content

Magos Dominus

Użytkownik
 • Posts

  833
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  50.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Magos Dominus's Achievements

Starszy chorąży

Starszy chorąży (11/23)

1.3k

Reputation

 1. Chciałbym przeczytać książkę, w której autor przytacza temat o chada, normikach i flepiarzach. Kontekst nieważny. Książka pewnie nie będzie niczym odkrywczym i na pewno wyciągnie wszystko co najgorsze z manosfery i pigułek.
 2. Prawidłowo. Zajmij się sobą, a jej numer koniecznie zablokuj. Niech Cię nie kusi, żeby się odezwać.
 3. Mnie najbardziej zaskoczyło to, że jednak kobiety zwracają uwagę na wygląd, a wnętrze generalnie mają w dupie. Po latach programowania w domu i szkole to jednak był szok. To dość zaskakujące, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę straszenie wojną i gadanie o konieczności budowania wielkiej armii.
 4. Do tego nie są potrzebne studia. Na historii będziesz zakuwał kolejne daty. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o starożytnej Persji? No nie, bo lecimy dalej z materiałem. Jeśli coś Cię interesuje to samemu staraj się wyszukać literaturę fachową, programy w tv albo internecie i ewentualnie umów się z jakimś magistrem/doktorem na pogaduchy. Większość na pewno się zgodzi za drobną opłatą.
 5. To są moim zdaniem warte rozpatrzenia opcje. Patronite to w miarę stabilne źródło dochodu. Kupno "kawy" to też kilka złotych do przodu. Nie wiem, jak to wygląda od strony rozliczeń z us, ale na pewno, któryś z braci to ogarnia.
 6. Ochrona dała dupy i to konkretnie. Z tego co przeczytałem i usłyszałem wynika, że Fico ma sporo za uszami, a na Słowacji podziały nawet większe niż u nas. Dopatrując się wszędzie macek wschodu (pożary) albo zachodu (ten zamach) popadamy w paranoję.
 7. Internety powiedziały mi, że w Mołdawii żyję niecałe 3,5 mln ludzi. To za mało, żeby zrobić z tego konkretną montownię. Co do oszczędzania i inwestycji nadal aktualny jest Talmud.
 8. Pomysł dobry, ale obawiam się, że wykonanie nie będzie zbyt udane. Zwłaszcza, że te tabele nie będą wiążące.
 9. Żadna czarna seria, prędzej sezon grillowy nielegalnych wysypisk. Przecież to nie pierwszy raz, gdy takie podpalenia mają miejsce. Co do tego centrum handlowego to faktycznie dziwne, ale nie znam za bardzo tematu.
 10. Już sam fakt, że się ożenili świadczy o skłonności do ryzyka. To, że zarabiają więcej pieniędzy to raczej kobieca kalkulacja wybrania najlepszego providera. Ostatni post @krzy_siek dobrze to tłumaczy. XD Zwłaszcza te z kotem, kieliszkiem wina na wieczór i antydepresantem rano. Dobrze, że mamy rezerwat. Piszę to na poważnie i bez złośliwości.
 11. Obejrzałem pierwszą część. Oczywiście wszędzie kobiety sąd, kurator, dom dziecka. Jakaś kompletna paranoja. Ja to bym chyba wynajął kilku kiboli, siłowo zabrał dziecko z tego przybytku i gdzieś się przyczaił. Totalnym kuriozum jest to, że ojciec musiał płacić matce za wizytę u dziecka.
 12. Nie przeczytałem całego wątku, ale czy ktoś obalił zalinkowane badania? Odnoszę wrażenie, że gdyby autorem tematu był ktoś bardziej ceniony (internetowy chad) to podejście było by inne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.