Jump to content

Roman Ungern von Sternberg

Użytkownik
 • Posts

  27
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Roman Ungern von Sternberg's Achievements

Kot

Kot (1/23)

26

Reputation

 1. @Zbychu ja wciąż się łudzę że mnie się uda
 2. @Zbychu ja w branży od 2013. Nie czujesz się wypalony? Ja chętnie bym to rzucił w diabły i zajął się czymś pożytecznym
 3. @tmr mam znajomego, który wysłał swoją żonę i dorosłą córkę do pracy w burdelu. Powiedział, że one oddają mu te pieniądze a on je wysyła na ukrainę. Ja mu na to, że źle robi a on wykrzyknął "ty ruska onuco!".
 4. @$Szarak$ Już nawet niektórzy Bartosiaczanie zaczynają widzieć dalej niż „ratowanie Ukrainy” za wszelką cenę: Ludzie, zrozumcie, że na miejsce rozpadającej się Rosji wejdą Chiny (które są wielokrotnie gorsze)
 5. @Rnext W tym cyklu który opisałeś warto dodać jeszcze jeden etap: wielka wojna która „wymaże” pamięć niewolnika poprzez zbiorowe unicestwienie. Na gruzach starego świata będzie się budować ten „nowy, lepszy”.
 6. O jakich kontraktach może być mowa? Na schemat polska firma zatrudnia Ukraińców żeby zrobić prostą robotę na Ukrainie i zgarnąć prowizję nie ma co liczyć, oni nie są aż tam głupi (tzn tak głupi jak niektórzy Polacy). Takie coś ogarną firmy założone przez ukraińskich oligarchów i/lub ukraińskich Saszek biznesu. Jeśli zaś mówimy o budowie jakichś zaawansowanych inwestycji to polskie firmy nie mają know how więc jasne jest, ze takie kontrakty zgarną Niemcy, Francuzi itd…
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.