Jump to content

Roman Ungern von Sternberg

Użytkownik
 • Posts

  782
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Donations

  250.00 PLN 

Roman Ungern von Sternberg last won the day on February 26

Roman Ungern von Sternberg had the most liked content!

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Roman Ungern von Sternberg's Achievements

Starszy chorąży

Starszy chorąży (11/23)

1.9k

Reputation

 1. Czy ktoś z was robił kostkę wokół domu? Jakie teraz są ceny za położenie (sama robocizna, materiał po mojej stronie) za położenie kostki wokół domu (chodnik, podjazd). Orientujecie się jakie są ceny w waszej okolicy?
 2. Najgorsze było dla mnie uświadomienie sobie czym może być życie za średnią krajową lub mniej bez perspektywy na coś więcej. Podziwiam ludzi którzy to cierpliwe znoszą i boję się, że mogłoby mnie spotkać coś podobnego.
 3. @$Szarak$ a z drugiej strony, w USA masz prezydenta dziadziusia który nie wie momentami jakim krajem rządzi. Sprawa jest prosta: prawdziwe decyzje podejmowane są w innych kręgach.
 4. @Strusprawa1 to jest święta prawda co piszesz, ale: 12 lat po ukończeniu studiów nad królową nauk mogę powiedzieć, że jeśli chodzi o mój rocznik i kierunek najlepiej ustawiły się w życiu nie osoby które miały stypendium a absolwenci inwestujący swój czas także w inne aspekty życia niż książki. Oczywiście warto poświęcić czas na studiowanie i kształcenie się w swojej dziedzinie pod warunkiem, że idą za tym inne ruchy: kontakt z ludźmi, erazmus (a tak!), jakieś koło naukowe, samorząd, certyfikaty zawodowe, studia w innym państwie, elitarne hobby (np himalaizm). Życie ma wiele pięknych barw i odcieni i szkoda marnować je na udowadnianie wszystkim, że jest się najostrzejszym ołówkiem w piórniku (jak doktór wymieniony już przeze mnie). To może tylko doprowadzić do frustracji i biedy. Jedno jest pewne: za 10 lat będziecie żałować, że nie wycisnęliście czasu na studiach w 100% i chodzi mi tutaj o rozwój a nie chlanie i uganianie się za spódniczkami.
 5. Jeśli utkniesz w książkach to skończysz jak doktor Napierdała a tego wszyscy byśmy nie chcieli, jeden już wystarczy, trudno też powiedzieć, że jest to człowiek o rozwiniętym potencjale intelektualnym To co nas rozwija to kontakt z ludźmi, podróże, języki obce, ćwiczenia ciała, działalność biznesowa, uczenie innych. Serio, nerdzenie wyłącznie w książkach to nie jest coś rozwijającego.
 6. Wszystkie kierunki które wymieniłeś są w tej samej mierze interesujące co bezużyteczne dla osoby która nie ma w perspektywie zostać rentierem po rodzicach. Jeśli jesteś właścicielem plantacji bawełny, tytoniu, bananowców, kauczukowców lub ananasów i spoglądasz na swoją plantację z werandy przy domku umieszczonym na wzgórzu, to studiowanie filozofii lub historii to rzeczywiście jest piękna sprawa. Niestety, życie to nie bajka.
 7. @$Szarak$ ochłoń. Społeczeństwo amerykańskie nie wie gdzie dokładnie leży Ukraina a o Charkowie to już zupełnie nie słyszeli. Temat grzał przez kilka pierwszych miesięcy ale teraz, to już nie ma dla nikogo znaczenia. Rosja musiałaby zaatakować Finlandię albo państwa bałtyckie na co w tej chwili nie ma szansy.
 8. @Redbad już umieszczono info, że zamachowiec był częścią grupy poparcia Putina. Za kilka dni dowiemy się, że zamach został zaplanowany i wykonany na zlecenie okropnego czekisty Putina który jest łajdakiem, tzn nie takim całkowitym łajdakiem bo w jednej sprawie okazał się być człowiekiem honoru, mówię oczywiście o przekazaniu śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej.
 9. Dramat. Prawko zdane, kasa na koncie na motocykl uskładana, dzisiaj ją wypłaciłem z banku i leży sobie na biurku. Cztery zielone paczuszki. I co? I szkoda. Szkoda mi wydawać na swoje zachcianki. Przemożna moc kitrania wszystkiego na później jest tak przeogromna, że nie kupię tego motocykla. Czy mam coś z głową?
 10. Gdyby został zastrzelony ktoś z establishmentu lewicowo-liberalnego dyskusjom o prawicowych ekstremistach i konieczności wprowadzenia cenzury w Internecie oraz ograniczeń w szyfrowaniu komunikacji nie byłoby końca.
 11. @Kespert będę pisał co chcę i jak chcę, w granicach regulaminu. Nie masz obowiązku czytać moich postów, chyba że jesteś tutaj służbowo
 12. @Brat Jan tu nie chodzi tylko o pobicie ale i to, co ten człowiek mówi i jaka jest reakcja świadków.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.