Jump to content

michaltakitoataki

Użytkownik
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

michaltakitoataki's Achievements

Kot

Kot (1/23)

11

Reputation

 1. Albo baba albo samica konopi. One są zazdrosne o te kwiaty bo jak same nie mają potrzeby zapalić to facet który pali nie jest zbytnio napalony i na stopie facet-baba nie dogadują się. Nie znam choroby ale możliwe ze bez trawy by nie dał rady. Ale wydaje mi się że dobrze dla niego i jego dzieci że jej nie rucha. Otworzyło by jej to w głowie scenariusz że morze przyprowadzi trzecie już nie jego dziecko a wtedy jego dzieci mogły by mieć mniej uwagi matki. Chyba są w pacie na obecną chwilę. I tak dobrze dla niego że z tą chorobą wykręcił score 2 bombelki. Chłop powinien pomyśleć czego będzie chciał za pare lat jak dzieci będą dorosłe, inna baba? „Samotność”? I pracować nad sobą aby otworzyć sobie furtki a nie palić zioło.
 2. Dzięki wszystkim za liryczny wpierdol, jak tego mi trzeba to przyjmuję Moje spostrzeżenia, chęć wyrażenia entuzjazmu. Jeszcze chciałbym dodać że na macie w mma czułem się jakbym pierwszy raz grał w szachy. Takie uczucie że robisz jakieś ruchy, a trudno sobie wyobrazić czy decyzja jaka podejmiesz Cię przybliży czy oddali od wygranej.
 3. Witam, Trenuje boks już trzy lata, na początku było to muay thai, potem boks, następnie boks z kick boxingiem, do nie dawna znowu sam boks. Brałem udział w zawodach amatorskich seniorów i młodzieżowych, wpi*rdolu sobie nie dałem spuścić na zawodach ale zabrakło metalu zwycięscy i nie wygrałem nigdy w ważniejszych walkach, Niedawno, po jednej z walk w klubie z człowiekiem z innego klubu, takie sobotnie sparingi. Wygrałem walkę niby na punkty ale skończyłem z krwiakiem w przegrodzie, ( Litwo! Ojczyzno moja! ty jesteś jak zdrowie,. Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie,. Kto cię stracił..) I miałem przerwę, nasłuchałem się od kobiet z NFZ i nie tylko, tekstów w stylu "szkoda ładnej twarzy na to.." "ten boks to okrucieństwo lepiej.." BLA BLA BLA. I choć to względnie wyleczone to czuje dyskomfort w oddychaniu, trochę się zraziłem do tych zawodów tak szczerze, te sparingi były właśnie przed zawodami wojewódzkimi i nie mogłem zawalczyć na nich. Widzę że samo trenowanie przez te 3 lata dało mi więcej niż próby zawalczenia na zawodach w ostatnim roku, tak mi się wydaję. Ostatnio stwierdziłem że musze wrócić do okresu jak trenowałem trzy razy boks, dwa kick boxing, w tygodniu. Ale że mam ziomeczka, to wybrałem się z nim do klubu gdzie on trenuje MMA, akurat mają nabór. I jak to zwykle bywa jak zaczynamy coś nowego ubaw po pachy a w tych pachach twarz sparing partnera i nie tylko! W każdym bądź razie, najbardziej urzekło mnie uczucie którego doświadczyłem. Jak mieliśmy pod koniec treningu czas na wolną walkę w parterze, ja sparowałem z młodym chłopakiem. Pytał ile trenuję. Okazało się że ja i on jesteśmy na 2 treningu (MMA), spoko. To uczucie, to gdy zakładasz grubaskowi trójkąt na szyje on odklepuję i uświadamiasz sobie że masz siłę która może wielu ludzi powstrzymać do zadzierania z tobą, jak to w życiu bywa już tego uczucia nie poczuję do puki nie pokonam kogoś na wyższy poziomie, więc nie, raczej nie dowartościowuje się dominacją nad słabszymi tylko ta samoświadomość sprawiła że chciałem się z wami tym pochwalić. Ostatnio podobny uczucie miałem gdy próbowałem zrobić flagę, i wyszło za pierwszym razem bo ostatnio jak próbowałem było to dawno temu jak jeszcze nic regularnie nie ćwiczyłem tylko wspinałem się po drzewach jak na naszych przodków przystało Mieliście podobne odczucia? może macie jakąś refleksje? Pozdrawiam!
 4. Staram się pobierać lekcje od matki natury 😄 takie tam jaja
 5. Ciekawe jak się to skończyło, może rozpalił iskrę i zrobili kolejny miot dzieci? Poznaje zasady relacji damsko męskich od jakiegoś czasu a sam jestem z rodziny gdzie jest 4 dzieci, różnica między najmłodszą a najstarszym 14 lat a rodzice choć nastawieni jak typowe stare małżeństw to mieszkają razem z trójka już dorosłych dzieci.(drugi też powoli opuszcza gniazdo, bez lipy) Chyba tez bym tak chciał jeśli to możliwe w tych czasach. A może baba przyłapała go na pisaniu tu? 😁 Choć podejrzewam że może chodzić o słomiany zapał i zapomniał o forum, ale jeśli chłop jeszcze czyta forum to zachęcam do pisania. Sam zaczynam i nie chciał bym na drugim wpisie poprzestać. Pozdrawiam
 6. Witam, nazywam się Michał. Trenuje boks i inne sztuki walki od 3 lat. Moim zainteresowaniem również jest hodowla papug. Sprowadzają mnie na te forum tematy damsko męskie. Pozdrawiam wszystkich użytkowników
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.