Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ancalagon

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  332
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

372 Świetna

O Ancalagon

 • Tytuł
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Thangorodrim
 • Interests
  pożeranie elfickich księżniczek
 1. Koteł.

  @Adolf Ja tam widzę klęczącą kobietę, ośmiornicę, głowy kajmana i warana. Na dole jest kilka postaci i zaciśnięta pięść. Nawet kosmitę dojrzałem Więcej mi się dziś nie chce patrzeć, może jutro @Lalka ma zamiar malować kolejne zwierzęta, tutaj jest kilka w jednym
 2. Koteł.

  Piękne kici Czyżby wybrał się na nocne łowy?
 3. Papierosy

  Nie paliłem, nie palę, palić nie zamierzam
 4. @deomi http://psychiatra.bydgoszcz.eu/publikacje-dla-pacjenta/depresja/skala-depresji-becka/ Rozwiąż sobie, zawsze to jakaś wskazówka Rozważania o samobójstwie to już nie przelewki. @Drizzt Ja mam taką genetyczną skłonność do depresji. Skutkiem czego najpoważniejszych stresorów unikam jak ognia Większość z topowych pozycji ma związek z małżeństwem:
 5. Dźwięk jaki wydają gołębie!

  Weź mi nawet nie przypominaj, koszmar okresu studiów Sporo trenowałem rzut jajkiem na odległość. Choć najchętniej bym je powystrzelał. Nie na darmo mówi się na nie "skrzydlate szczury". Pomóc może figurka kruka czy innego drapieżnego ptaka. Ale nie wiadomo, czy nie będzie trochę za daleko.
 6. Seks na WIOSNĘ. Obudź w sobie dzikie zwierzę!

  Skoro mamy obudzić w sobie dzikie zwierzę, to ja obudziłem w sobie leniwca
 7. Kopalnia Krupiński - czy chcą ją sprzedać ?

  @Hippie Wejdź na tę stronę w lipcu lub podczas mocniejszego wiatru, będziesz mieć całą mapkę na zielono Akurat @Smerfetka ma rację, smogu na wysokości (oczywiście względnej) nie uświadczysz, najgorzej jest w kotlinach, potem w dolinach. W zimie największe przekroczenia w miastach masz w Rybniku i Tomaszowie Mazowieckim, potem jest Sucha Beskidzka, Kalwaria Zebrzydowska, Skała i tym podobne punktowce w województwie małopolskim.
 8. Symulator lotu Airbusa A320

  Stara wersja mapy - w Łęgu nie ma już niższego komina 225m, został wyburzony po wybudowaniu komina 120m Trochę jest tam też nieistniejących bloków, w pewnym momencie przelatują 200m ode mnie @Rnext @Mosze Red W Warszawie zawsze kończyłbym lot w Pałacu Kultury Zresztą już kiedyś mi się śniło że wystartował jako rakieta, ale niestety nie doleciał na orbitę i rozbił się pod miastem.
 9. Mole spożywczaki jak już wyłażą, to zazwyczaj się przepoczwarzyć. W tym przypadku już pewnie dawno by latały po mieszkaniu. @Tornado Kiedyś mi franca weszła przez małą dziurkę w opakowaniu płatków owsianych. Na szczęście dobrze karmi się tym potem kury
 10. @emehcsfotuoog Marek powinien Ci chyba piwo postawić. Wstawiłem skrypty zgodnie ze sztuką i jestem autentycznie przerażony. Te wstawki o "very good developer" wyglądają teraz komicznie
 11. Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0

  A w skrócie:
 12. Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0

  Lato. On, ona i pies, na szczycie wzgórza, w uniesieniu spoglądają w niebo, gdzie na czarnym firmamencie raz po raz błyskają świetlnymi śladami spadające gwiazdy. Romantyka. On: Ciekawe, czy mi dzisiaj da? Ona: Ciekawe, czy mnie dzisiaj weźmie? Pies: Jaki interesujący pas asteroid w gwiazdozbiorze Pegaza!
×