Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ancalagon

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1602
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Ancalagon last won the day on November 12 2018

Ancalagon had the most liked content!

Community Reputation

2351 Świetna

2 Followers

About Ancalagon

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Thangorodrim
 • Interests
  The Whole Universe

Recent Profile Visitors

5036 profile views
 1. Osobiście obstawiałbym post wysłany z jednego z licznych zbanowanych kont. Typowy, klasyczny arch.
 2. Brat ostatnio dostał list z ZUS-u, po czym gorzko zapłakał
 3. Zaobserwowałem coś podobnego, tyle że było to efektem słabej przejrzystości powietrza związanej z dużą zawartością pary wodnej w nim. Nie sądzę, by nastąpiły jakieś większe zmiany w widmie - ukrycie tego jest niemożliwe. W jaki sposób? Teoria o "drugim słońcu" jest chyba jeszcze bardziej odjechana od pochodnej Antychtona - drugiej Ziemi po przeciwnej stronie Słońca (przesuniętej o π).
 4. Konflikt @Obliteraror & @tytuschrypus vs @HodowcaKrokodyli & @ViolentDesires jest typowo arenowy i moim zdaniem powinien zostać rozwiązany tamże. Nie wnikam, kto jest bardziej winny, czy też ma więcej racji, ale patrząc z boku wspomniana wojenka zaczyna być coraz bardziej irytująca.
 5. Nie ma w tym nic dziwnego https://www.peakfinder.org/?lat=43.8132&lng=7.772&azi=148&zoom=7&date=2020-06-21T11:04Z @Tornado Mam Plancka w rękawie i nie zawaham się go użyć! @Kali(NIE)baka Ziemia nie jest białym karłem, żeby aż tak mocno zakrzywiać promienie świetlne Tutaj bardziej interesowałaby mnie rzeczywista odległość, a przede wszystkim wysokość źródła i detektora promieni laserowych.
 6. @ATE50 Tak po prawdzie to już... było Temat co prawda zamknięty, ale dość szybko można się zorientować, kto jest po której stronie. Wtedy trzeba się było jeszcze nieco hamować - teraz na Arenie w końcu będzie można nazwać rzeczy (i niektórych użytkowników) po imieniu. Ja jeszcze do tego zestawu dołożyłbym mój ulubiony wątal™: Niestety 2 głównych oponentów już nie ma, ale być może znajdą się kolejni chętni do grillowania
 7. @Mnemonic 150 km/h to 41,7 m/s Wspomniana autostrada to przekręt jakich mało... a jeszcze 7 lat zostało.
 8. @Reflux Warto przy tym wspomnieć, że tytuły naukowe może przyznawać jedynie Komisja, zwykłą większością głosów. Jej członkowie nie odpowiadają przed nikim, nawet przez samym fapieżem. W związku z tym łatwo się domyślić, kto do niej należy
 9. ...zwalony @amnezja Od jak dawna czytasz to forum?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.