Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ancalagon

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  945
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Ancalagon last won the day on November 12 2018

Ancalagon had the most liked content!

Community Reputation

1244 Świetna

1 Follower

About Ancalagon

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Crissaegrim
 • Interests
  The Whole Universe

Recent Profile Visitors

2358 profile views
 1. Czy jako przywódca religijny będziesz osobiście przyjmować nowych członków? Mi to bardziej podchodzi pod filozofię, ale niech Ci będzie
 2. Ta... Ponadto: https://www.tms.org/pubs/journals/jom/0112/eagar/eagar-0112.html No ale co tam, profesor na pewno przekupiony z CIA na karku Wiele teorii spiskowych ma dużo sensu, tutaj tez jest wiele pytań. Ale czy zawsze muszą się pojawiać jakieś wytłumaczenia wzięte z kosmosu?
 3. @Jebak Leśny No tak, na chwilę sam zapomniałem, dlaczego sam wybieram się najwcześniej w połowie maja Na dolnych odcinkach szlaków położonych w dolinach śniegu już nie ma, jedynie miejscami występują oblodzenia, a po południu błoto pośniegowe. Miejscami na szlakach jest ślisko. Prosimy zachować ostrożność. W wyższych partiach Tatr śnieg jest zmrożony i twardy, a w godzinach popołudniowych, w miejscach nasłonecznionych robi się grząski i przepadający. Powyżej górnej granicy lasu panują w dalszym ciągu warunki zimowe. Wędrowanie w warunkach zimowych wymaga umiejętności oceny lokalnego zagrożenia lawinowego i odpowiedniego wyboru trasy oraz zastosowania odpowiedniego sprzętu zimowego (raki, czekan, kask, lawinowe ABC). http://tpn.pl/zwiedzaj @blck.shp Póki co wygląda na to, że w miarę normalnie oprócz dolin można pochodzić co najwyżej Drogą pod Reglami, tyle że na pewno będzie tam mokro jak diabli. Jutro koniecznie sprawdź kamerki TOPR - będą widoczne aktualne warunki. Ale że jest bezchmurne niebo i Wielki Tydzień, to i teraz można coś zobaczyć http://kamery.topr.pl @Janek Horsie Chyba jedyną wadą w okresie jesiennym jest stosunkowo szybko zapadający zmrok. A tak jest spokój i idzie się praktycznie samotnie. @Azizi Bezpośrednio busem do Szczawnicy, wysiadasz w Krościenku. I coś podobnego jest dobre na start, choć oczywiście w Tatrach też nie trzeba iść nie wiadomo jak wysoko.
 4. @blck.shp Widzę, że jedziesz Majer-Busem Tragedii raczej nie będzie, najwyżej pobujasz się po różnych dziwnych miejscowościach, już oni mają ze Szwagropolem swoje alternatywne trasy. Wycieczka w moim stylu - rano z wyjazd Krakowa i potem w góry Ile przewyższenia będziecie chcieli i przede wszystkim w stanie zrobić?
 5. Brainfuck - idealny do zadań z code golfingu I prawidłowo, bo nie są to języki programowania. @koldra Ty się tak nie rozpisuj, bo i tak to wkrótce wszystko wyleci
 6. https://nt.interia.pl/raporty/raport-kosmos/misje/news-izraelska-sonda-rozbila-sie-na-ksiezycu,nId,2933764 No cóż, może kiedyś ^^
 7. @mac Droga? Raczej tania - moim zdaniem w sam raz Jeśli chodzi o procesor, kilka tabelek poglądowych: https://pclab.pl/art77794-19.html https://pclab.pl/art77794-20.html https://pclab.pl/art77794-21.html https://pclab.pl/art77794-23.html Dla mnie to kwestia priorytetów. Do reszty uwag nie mam, przy czym przy braku podbijania zegarów kupiłbym tanie chłodzenie typu: https://www.morele.net/chlodzenie-cpu-silentiumpc-spartan-3-lt-he1012-spc145-858456/ Początkowo miałem nawet polecić rozważenie pozostawienia boxowego, ale wówczas spojrzałem na temperatury w stresie
 8. @emrata Giną z powodu nowej strategii władz, polegającej na wypalaniu gorącym żelazem wszelkich przejawów aktywności kolejnych kont użytkowników znanych jako @arch i @Sara :)
 9. Mnie najbardziej rozbawił Anthony Davis jako ostatnia pozycja z 3. Wiadomo, dojrzał i zmężniał, ale i tak przykładem jest wyjątkowo głupim - człowiek o elitarnej fizyczności 1 na miliard.
 10. @Free Woman Nie ściemniaj, zostałaś prawidłowo rozpoznana już po pierwszych kilku postach Skoro chcesz mieć pełne prawa do decyzji o aborcji, to i mężczyzna powinien mieć możliwość zrzeczenia się praw rodzicielskich i tym samym obowiązku płacenia alimentów. Coś za coś. Tyle, że w Polsce on w praktyce nie istnieje - ale że mało komu się poprawiło, to i mało kto zauważył jego brak
 11. Ta, jak zawsze wszystkiemu winny opresyjny patriarchat @Free Woman Dlaczego odmawiasz mężczyźnie prawa do współdecydowania o aborcji? Skoro po narodzinach jest zobowiązany za dziecko płacić, dlaczego miałby być pomijany w tej kwestii? Już byli tacy, co nieśli kaganek oświaty. Na szczęście zbankrutowali, choć o wiele zbyt późno.
 12. @deomi Przeiterowałbym się przez wszystkie okresy z hasłem "Jakoś to będzie" Życie to nie gra, nie można wrócić do wcześniej zapisanego stanu. Kto wie - może też miałaś jakiś plan na to życie i właśnie spala się na panewce "Miałaś mieć kochającego męża i czwórkę dzieci, a zamiast tego głosiłaś antynatalizm!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.