Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ancalagon

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1634
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Ancalagon last won the day on November 12 2018

Ancalagon had the most liked content!

Community Reputation

2399 Świetna

3 Followers

About Ancalagon

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Thangorodrim
 • Interests
  The Whole Universe

Recent Profile Visitors

5606 profile views
 1. Powodzenia, nie daj się pszczółce W razie trzeba ją będzie trochę poddymić
 2. Jeżeli zamierzasz programować, wówczas nie zastanawiałbym się jakoś szczególnie i wbijał na informatykę. Przedmioty są całkiem rozsądnie dobrane, niebezpieczeństwo widziałbym w przeterminowanej wiedzy prowadzących, co się zdarza. Sporo tutaj zależy, czy trafi się na teoretyków, czy praktyków. Najwyżej będziesz mieć więcej aspektów do skorygowania podczas pracy zawodowej
 3. @zdobysław A ja przysiągłbym, że gdzieś Cię tu kiedyś już widziałem... kolego
 4. Do rozwiązania opisanego problemu niezbędna może okazać się wiedza z zakresu: http://wazniak.mimuw.edu.pl/index.php?title=Metody_numeryczne http://wazniak.mimuw.edu.pl/index.php?title=Metody_optymalizacji Do przerobienia po algorytmach (taka jest kolejność na studiach).
 5. @DuchAnalityk Nie odwracaj kota ogonem Podałem Ci zastosowanie systemów linuxowych, które jak widać nie ograniczają się jedynie do systemów embedded, jak to usiłowałeś przestawić. Nawet we wspomnianych przez Ciebie serwerach używa się głównie powszechnie dostępnych dystrybucji, które do standardowych zastosowań w zupełności wystarczają. Ale skoro chesz argumentów i dowodów: - Android ma ponad 70% udziału w rynku, - wszystkie najpotężniejsze komputery działają na Linuxie, - IntelliJ, Eclipse, Git i Maven działają bez problemu pod Linuxem, - wyraźnie widać, że nie wiesz o czym piszesz.
 6. Dawno nie spotkałem się z równie oderwanym od rzeczywistości stwierdzeniem . Co by o nim mówić, arch jakieś tam pojęcie o kwestiach technicznych jednak ma. Abstrahując od tego nieszczęsnego Androida, który (jak sama nazwa mówi) z Linuxem nic nie ma wspólnego, do głównych zastosowań wspomnianego systemu zaliczamy: - serwery (czymś je przecież trzeba chłodzić), - mainframe'y (za pralki trzeba jakoś zapłacić), - superkomputery (projektanci wypili sporo kawy). Reszty nawet nie chce mi się komentować, gdyż już na pierwszy rzut oka widać brak większego doświadczenia w omawianej dziedzinie. Pozwól zatem profesjonalistom mieć nieco inne zdanie na ten temat
 7. Osobiście preferuję Windows, Linuxa mam na maszynach wirtualnych, za Mac nie przepadam (no dobra, to był eufemizm). Są już odpowiednie kluby, tylko aktywność raczej nikła.
 8. Nie, to jest argumentum ad flepersonam! @BrainlikePennylooklikeAmy Nawet osobnego wąku się dorobił W tym go wcześniej nie było, ale na forum już się jak widać pojawił.
 9. Obstawiam rozpuszczenie w kwasie bądź wyżerkę dla świń.
 10. @galimatias Tak, @leto prosiłby o randkę świeżo przybyłą użytkowniczkę Weź Ty się czasem zastanów, bo jeśli w programowaniu jesteś równie dobry co w rozpoznawaniu multikont - pozostaje mi jedynie współczuć pracodawcy.
 11. @bydlak @tarzann Skąd ta niezdrowa ciekawość, Panowie ze służb?
 12. Argumentum ad rectum @matrixsterujenami A cóż to - czyżby niezrozumiany wieszcz znalazł sobie nową przystań?
 13. No nie do końca - po prostu nie wszedł mi embedded svg z wykresami zachorowań i zgonów ze strony: https://www.worldometers.info/coronavirus/country/sweden/ W linkowanym badaniu bardziej chodziło mi o szacowany IFR, który jest mocno zbieżny z wynikami, które przewijały się już wczesną wiosną - 0.6%.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.