Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ancalagon

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  779
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Ancalagon wygrał w ostatnim dniu 12 Listopad

Ancalagon ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1008 Świetna

1 obserwujący

O Ancalagon

 • Ranga
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Crissaegrim
 • Interests
  The Whole Universe

Ostatnio na profilu byli

2039 wyświetleń profilu
 1. Krytyczne i niezależne myślenie to nie tylko negowanie wszystkiego, co się rusza, ale również wyciąganie wniosków na podstawie tych danych, które posiadamy. Dla mnie najmocniejszą poszlaką, że coś w teorii spiskowej może być na rzeczy jest przypadek, gdy zaczynają znikać ludzie, jak to się działo po Smoleńsku. W przypadku lądowania na Księżycu jest zbyt wiele materiałów i zbyt wiele zaangażowanych osób, by oszustwo przeszło. Jego prawdopodobieństwo jest moim zdaniem nikłe. Jeszcze taki filmik: Powodzenia w kręceniu tego na Ziemi prawie 50 lat temu
 2. @AR2DI2 W końcu się widzę rozumiemy, tylko po co było pisać, że "działa tylko w poziomie"? Przecież ten filmik był zrobiony dla żartu, nie wiem co on tutaj robi... https://rationalwiki.org/wiki/Moontruth.com http://web.archive.org/web/20030610181152/moontruth.com/full.htm @KurtStudent Sprawdzili go też dlatego, ponieważ wiedzieli, że rozdawane fragmenty miały zupełnie inne rozmiary Ktoś widocznie podwędził i nie wiedział na jaki rozmiar ma podmienić.
 3. @AR2DI2 Odpowiesz mi na pytanie, od kiedy perspektywa działa tylko w jednym wymiarze, czy też mamy wraz z @Strusprawa1 potraktować kolejne wywody jako śmieci, nawet jeżeli zawierają sporo prawdy? Pytam się, czego chciałeś dowieść tym zdjęciem, bo pokazało właśnie piękne działanie perspektywy, za to zupełnie nie koreluje z resztą postu.
 4. @AR2DI2 To w takim razie wytłumacz co oznacza to zdanie: Wskazuje to wyraźnie na to, że nie do końca (o ile w ogóle) wiesz, o czym piszesz A nie rozumiem, bo ja nic wyjątkowego na tym zdjęciu nie widzę. Czego ono niby ma dowodzić, tego że promienie rozchodzą się w liniach prostych?
 5. Wesoły temat, aż sobie kilka filmików obejrzałem Tak, wiem, wszystko to dzieła wytwórni filmowej NASA Nie do końca rozumiem, o co Wam chodzi z tym zdjęciem z promieniami słonecznymi przebijającymi się zza chmur. Nie widać tam nic szczególnego, Słońce znajduje się kilkadziesiąt stopni nad horyzontem pi razy oko w miejscu, gdzie skierowany jest obiektyw. Perspektywa to rzutowanie przestrzeni trójwymiarowej na płaszczyznę, a ta jak wiadomo ma 2 wymiary. Teoria o słupach światła załamanych przez chmury... ktoś tu chyba nigdy nie widział ich na żywo
 6. @Bonzo Otóż przyspieszenia również nie wyznaczysz ot tak, musisz jeszcze bazować na wzorach, których sam nie wyprowadziłeś A ja w tym samym czasie polecę sobie do Stanów, stamtąd do Japonii, a następnie z powrotem do Europy. Nie można przesadzać, przy takim sposobie myślenia prawie cała matematyka nadaje się do tarcia chrzanu, co jest już absurdem. @Cagliostro Ta, Blue Beam, ciekawe czy i w tym przypadku będzie nieskończone odkładanie przedstawienia na później. @wrotycz https://rationalwiki.org/wiki/Moontruth.com http://web.archive.org/web/20030610181152/moontruth.com/full.htm Nie chce mi się wszystkiego po kolei objaśniać, ale skoro publikujesz bez sprawdzenia taką bzdurę, to i cały post można tak potraktować. Co innego wątpić, a co innego publikować informacje wzięte nomen omen z kosmosu. Chyba tylko ze skałami rzeczywiście są jaja, ale to akurat dobrze pokazuje proces powstawania średniowiecznych relikwii - różni je jedynie to, że wiadomo gdzie jest większość oryginalnych skał.
 7. @AR2DI2 To akurat wynika z praw fizyki, samo sterowanie też jest zazwyczaj za pomocą zmiany ciągu. @zuckerfrei Ścigali się z ZSRR, wobec czego kryteria opłacalności były nieco inne. Całkiem ciekawy artykuł do poczytania w temacie: https://mitologiawspolczesna.pl/teorie-spiskowe-ladowanie-na-ksiezycu-obalone/ Cios prosto z Księżyca Mnie zastanawia jedno, skoro lądowania na Księżycu miałoby nie być, to co na to Rosjanie?
 8. W moim przypadku szanse są nikłe, musiałby mnie chyba piorun strzelić czy też coś ugryźć. Podobnie myślałem 10 lat temu i wiele się od tego czasu nie zmieniło.
 9. Gdybym potrzebował, to bym sobie kupił. W mieście więcej z nim problemów, niż korzyści. Jeżeli ktoś kupił własny samochód tylko dlatego, że "wypada", ma wyraźny problem ze sobą i od rozwiązania tego powinien zacząć.
 10. @Enemy Wystarczy wprowadzić limit/filtr na zminusowane znaleziska i już @Fit Daria się na order nie załapie (co najwyżej Lenina) ^^ @Mosze Red Trochę Ci póki co brakuje: Choć do przyjętej formy prezentacji bardziej pasują Koreańczycy, kolorystyka też się zgadza @Quo Vadis? Podobno dziewczyny lubią brąz
 11. Ancalagon

  Komplementy od samic

  Moja pamięć potrafi być naprawdę wredna
 12. Ancalagon

  Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0

  Całkiem niezła historia
 13. Z tego co widzę, ktoś średnio ogarnia daty Do zrobienia jest zmiana strefy czasowej na polską i poprawa formatu daty, aktualnie zamiast minut jest wyświetlany numer miesiąca. Z tego co widzę, w PHP minuty są wyświetlane nie przez 'm', lecz 'i'. Tooltip przy zerowej liczbie łapek jest zupełnie zbędny, nie powinien się wyświetlać.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.