Jump to content

Ancalagon

Starszy Użytkownik
 • Posts

  1,647
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Ancalagon last won the day on November 12 2018

Ancalagon had the most liked content!

5 Followers

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Thangorodrim
 • Interests
  The Whole Universe

Recent Profile Visitors

11,952 profile views

Ancalagon's Achievements

Starszy chorąży

Starszy chorąży (11/23)

2.4k

Reputation

 1. Patrząc na historię forum ich liczba weszła w dwucyfrówkę już dawno temu To akurat nic nowego, było tak już 2-3 lata temu Nową jest natomiast sytuacja, gdzie sporo wątków merytorycznych powstaje w rezerwacie i to w nich toczy się główna dyskusja. Tym jest właśnie owo "przeniesienie ciężaru", które zostało wspomniane. Niegdyś jedyny większy ruch w Rezerwacie napędzały szukająca atencji @deomi, oraz apostołka wojującego feminizmu @Fit Daria. Sporadycznie oczywiście pojawiał się inny popularny temat, jednakże nie na tę samą skalę, co dzisiaj. @Lukas3k Posunąłbym się nawet do stwierdzenia, że to Kafeteria ma ten sam silnik co BS - została na niego przeniesiona znacznie później
 2. Z tym się akurat nie mogę zgodzić, większość uczestników nieszczególnie się w Rezerwacie udzielało, mało też który z nich pozostał jeszcze aktywny na forum. Masz świadomość, że te statystyki odnoszą się nie do ogółu, lecz najprawdopodobniej do widzów kanału Radio Samiec 2? Trochę kiepsko czytasz wykresy, jak na 131 IQ. A tak poza tym wytłumacz mi - jak to jest, że większość Twoich ostatnich tematów powstaje w Rezerwacie? Czyżbyś uosabiał biblijną przypowieść o belce w oku bliźniego?
 3. @charyzma Skąd u Ciebie taka znajomość historii forum, kolego?
 4. Here we go again... Jeśli tak dalej pójdzie, ktoś jeszcze odświeży "Moon landing", bo zakusy już jak widzę są
 5. To jego 131 IQ jakoś szczególnie dupy nie urywa, tak szczerze mówiąc
 6. @Ważniak Niepotrzebnie zostawiłeś nazwę kanału w linku do maczugi
 7. W niektórych krajach średnia wieku zmarłych na COVID jest wyższa, niż jest to w przypadku pozostałych przyczyn zgonów.
 8. Fizyk doświadczalny, fizyk teoretyk i matematyk zostali eksperymentalnie zamknięci na tydzień w celach więziennych. Każdemu dano 1 sztukę konserwy tyrolskiej w puszce. Po tygodniu kolejno otwierano ich cele. Fizyk doświadczalny czuł się świetnie, zauważono, że ściany jego celi były mocno zaplamione. - Jak udało się panu przetrwać? - Rzucałem puszką o ścianę tak długo, aż zaczęła pękać i mogłem ze ścian zlizywać jej zawartość ... W celi fizyka teoretyka na ścianie wydrapane były kilometrowe wzory, całki, pochodne itp. W jednym miejscu ściana była silnie zaplamiona. Sam fizyk teoretyk siedział pośrodku syty i zadowolony. - Jak udało się panu przetrwać? - Obliczyłem kąt i optymalną siłę rzutu, przy której puszka się otwiera. W celi matematyka znaleziono zimne ciało. Obok stała ciągle nieotworzona konserwa tyrolska, a na ścianie wydrapane było tylko jedno zdanie: "Dany jest walec..."
 9. Powodzenia, nie daj się pszczółce W razie trzeba ją będzie trochę poddymić
 10. Jeżeli zamierzasz programować, wówczas nie zastanawiałbym się jakoś szczególnie i wbijał na informatykę. Przedmioty są całkiem rozsądnie dobrane, niebezpieczeństwo widziałbym w przeterminowanej wiedzy prowadzących, co się zdarza. Sporo tutaj zależy, czy trafi się na teoretyków, czy praktyków. Najwyżej będziesz mieć więcej aspektów do skorygowania podczas pracy zawodowej
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.