Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Baelish

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  427
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

639 Świetna

About Baelish

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

876 profile views
 1. Jak ja nienawidzę 'tego' charakterystycznego jęczenia! Uważam, że powinno być jakieś ogólnopolskie badanie zawartości jęczenia we krwi, obniżane jakimś lekiem na to. Zazwyczaj jęczący, to w życiu co robić nie mają, tym bardziej prawdziwych problemów, i tak kuźwa jęczą jęczydupy, ani pogadać normalnie, wyluzować, czas miło spędzić. A idź pan, panie.
 2. Jak Ci się nie chce, to po co coś tobić wbrew sobie. Jak Ci się zachce, to będziesz drążył temat, jak również drążył inne panie.
 3. Emocje Twoim wrogiem, wiem, że to trudne, ale postaraj się rozgrywac to na zimno. Trzymam kciuki!
 4. Odeszła, bo miała już pewną gałąź. Miała pewną gałąź, a tylko widywała się z jakimś ziomkiem po 10 minut dziennie? Na podstawie 10 minutowych spotkań koleś odszedł od żony? Ahaaaaa..... ...i nic między nimi nie było? Ahaaaaaaaa...... Trzymaj się chłopie, i nie wierz w te wszystkie bzdury mające wpędzić Cię w poczucie winy.
 5. To może ja napiszę, że na Blizzardzie można pobrać StarCrafta 2 za darmo, żeby na końcu dla osób które dotrwają do ostatniej strony, była jakaś nagroda
 6. Ja właściwie też kieruję się podobnym myśleniem, oceniam ludzi tylko i wyłącznie po tym, jacy są w stosunku do mnie, reszta mnie już nie obchodzi prawie w ogóle.
 7. Ja też byłem wrażliwy chłopak ...ale nauczyłem się myśleć, że w sumie to co mnie obchodzi jakaś opinia, jakiegoś randoma, który będzie miał zaszczyt przebywać w moim towarzystwie, bo tak akurat ułożyło się w tej chwili życie.
 8. Baelish

  W co aktualnie gracie?

  Normalnie sobie ściągasz z Blizzarda, zamiast kup masz free, czy jakoś tak podobnie.
 9. Cóż, w każdej pracy prędzej czy później słabe sytuacje się zdarzają. Przyzwyczaj się do tego uczucia, oswój je, nie bierz zbytnio do siebie, i miej wyjebane. Następnym razem sytuacja ruszy Cię mniej, potem jeszcze mniej... a Ty będziesz coraz bardziej silnym, odpornym psychicznie madafakersem. To tylko jeden, z pośród Twoich 827643892764398268 dni życia. Nie ma co sobie spieprzać innych dni tym jednym.
 10. Baelish

  W co aktualnie gracie?

  Ściągnąłem sobie StarCraft'a dwójeczkę, bo jest za darmoszkę Raz już nawet zagrałem
 11. Nie. Nie wracam, ani nie rozpamiętuję przeszłości. Po co. Było, co było, olać.
 12. Powiem CI coś w sekrecie. To ona spierdoliła, a Ty czujesz się winny. Dysonans pomiędzy tym co przeczytałeś na forum, i tym co miałeś w głowie jest zapewne przeogromny, i trudno Ci jest uwierzyć kilku typom na słowo. Oni nie widzą przecież jaka ona jest, i że może teraz będzie inaczej. Nie, nie będzie. Ja sam ulegałem takim uczuciom kilkukrotnie. Najpierw koledzy, którzy mi mówili że nie wiem co czynię. Później post na forum, z logicznie brzmiącymi odpowiedziami, ale mimo wszystko się łudziłem. Musiałem znów dostać w dupę, żeby po raz kolejny wrócić na forum, i w końcu uzmysłowić sobie, że to ja się mylę, i w końcu zacząć czytać z wiarą zawarte na forum treści. Może Ty też musisz przejść ten cykl, a być może wytrwasz w swoim postanowieniu, że to już koniec, czego oczywiście Ci życzę. Proces Twojej zmiany już się rozpoczął, nie mniej: Niestety, to tak nie działa, że przeczytasz teraz kilka książek, stwierdzisz że zrozumiałeś, że teraz JUŻ WIESZ. Powiesz czary mary betum chadum nofapum, i Twoje życie nagle się zmieni, a Twoja relacja magicznie się naprawi. Będziesz po prostu trochę bardziej uświadomionym człowiekiem, zmiana sposobu myślenia może zająć Ci długie miesiące, a zmiana nawyków lata.
 13. Wyjdź na spacer, i opanuj emocje. Nie wchodź w żadne dyskusje teraz na gorąco. Oswój się z nowa sytuacją.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.