Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Baelish

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  313
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

511 Świetna

About Baelish

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

754 profile views
 1. Moim zdaniem powinna napisać osoba, która zmienia plany. Wyciągnięcie telefonu i wysłanie SMS, nie wymaga wielkiego wysiłku.
 2. Nope. Nie akceptuje jej w całości, widzi coś, co mu ewidentnie nie pasuje: Jeżeli wejdzie w relację pod wpływem emocji, które wywołuje w nim relacja w tej chwili, to spoko - tylko że za jakiś czas tych emocji już nie będzie. Zostanie mu wtedy dziewczyna, która wygląda dla niego nieatrakcyjnie. To już się nie zmieni. Po za tym padły takie słowa jak: To moim zdaniem kruche podwaliny pod układanie sobie przyszłości. Tak każdy się czuje pod wpływem zauroczenia, idealizuje drugą osobę, przymykając oko na mankamenty wyglądu, czy też zachowanie. Jak emocje opadną, zacznie mu to przeszkadzać. Nie generalizuj, miałem na myśli tylko wymieniony przypadek. Autor wyraźnie zaznaczył, co mu się nie podoba. Być może dla kogoś ta osoba będzie w 100% atrakcyjna, wszystko jest kwestią gustu. FBW z osobą z którą sie pracuje też nie jest najlepszym pomysłem.
 3. Chciałbyś być z kobietą, która nie akceptuje wyglądu Twojej twarzy, a jest z Tobą, bo po prostu w tej chwili jest to pasuje, i jest przyjemnie?
 4. Myślę, że dla tego jest sama, bo ucieka przed płcią przeciwną, i nic tu nie zrobisz. Próbę dotyku tłumaczy sobie, że chcesz ją zaraz porwać i przelecieć, a ona by chciała się spotkać jeszcze 30 razy, żeby mieć pewność, że ją kochasz, zanim pozwoli się dotknąć.
 5. @Młody Samiec Ja bym jeszcze dodał taki pomysł - mówisz choć zrobimy sobie selfie. Wtedy możesz stanąć za panią, masz pretekst żeby ją objąć, to wtedy naturalnie wychodzi.
 6. @zuckerfrei Można, ale ja np. nie doświadczyłem nigdy dłuższego maratonu randek, i jak coś takiego mi się zdarza, to jest to dla mnie dziwna, nie typowa sytuacja, i chyba głupieję
 7. Myślę, że na drugiej już warto próbować eskalować dotyk, jak reakcja jest negatywna, np. dama się odsuwa, albo zdejmuje rękę, to nie ma co drążyć, czyli jak tak jak @17nataku @zuckerfrei To prawda, ale zauważyłem też, że przez znane nam zachowanie kobiet, i negatywne związane z tym doświadczenia, można trochę przestrzelić i zrezygnować zbyt szybko.
 8. Baelish

  Życie BEZ kobiety

  Hmm... jak będziesz miał ochotę na damskie towarzystwo, to znajdziesz rozwiązanie, i zrobisz coś w tym kierunku. Ja czasem się jeszcze spotykam, na 'randki' z tzw. internetu, ale przeważnie myślę, że mógłbym w tym czasie porobić coś bardziej konstruktywnego, bo z reguły nawet nie bawię się za dobrze. Jak mam ochotę zajrzeć w miejsca w których dawno nie byłem, zobaczyć coś ciekawego, coś zjeść, to sobie biorę czasem jakąś ładną koleżankę do towarzystwa, ot tak, żeby zaspokoić jakąś potrzebę przebywania w towarzystwie kobiety. Chyba więcej mi na tę chwilę nie potrzeba. Lubię mieć spokój w domu i cenię sobie swoją niezależność.
 9. Dzięki za odpowiedzi. Dowiedziałem się, że specyfik, który firma podaje to Nebido Bayera, pierwszy link z wyszukiwarki - 492,99. Oczywiście, nie skorzystam, ponad 100% narzutu na cenie to już przesada, i wliczona opieka lekarza, badania nijak nie usprawiedliwia różnicy w cenie. Zwłaszcza, że oni to biorą pewnie z marżami z hurtowni.
 10. Niestety, z tego co wiem, nie da się chudnąć tylko w jednym miejscu, bądź tez w jednym miejscu 'bardziej'.
 11. ...a ta sesja, to taka rozbierana? ;)))
 12. Chyba tak można zrobić, przestawić równanie w jej kalkulatorze, kiedy tamtego nie jest jeszcze pewna. Nie mniej jak dla mnie to tylko odroczka, i po prostu będzie przez następne x miesięcy lepiej udawać, bardziej się pilnować. Zwłaszcza, że może już mieć początek haju. Cóż, pozostaje tylko przyglądać się, obserwować, ale to już zakrawa o zaśmiecanie sobie głowy, poprzez nadszarpnięte zaufanie. Pojawią się jakieś głupie myśli, co ona robi, czy ten koleś będzie na wyjściu firmowym, a może już jest jakiś inny fascynujący kolega. Można popaść w niezdrową zazdrość, przestać sypiać, łapać niepotrzebne stresy. Skoro kobieta zdradza (pośrednio) bez skrępowania przy swoim partnerze, że zafascynowała się kimś innym, to ogólnie nie rokuje to dobrze.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.