Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Baelish

Użytkownik
 • Content Count

  181
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

314 Świetna

About Baelish

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dobryziomek z Ciebie! Zbijam piąteczkę!
 2. Serio, nie wiem. Słyszałem, jak jakiś chłopak gadał z jedną z nich, siedzieli na ławce. Wyglądało to mniej więcej: on: ej, a powiedz mi, tak w skali 1 do 10, to jak bardzo mnie lubisz. ona: tak. Nie wiem, czy dałbym radę z taką panną wysiedzieć wystarczająco długo, żeby doczekać tego seksu. Obawiam się, że dla mnie ta cena jest zbyt wysoka
 3. Napatrzyłem w ostatni weekend, na weselu na takie ładne. Dużo bogatych panów, to i dziewczyny pierwsza klasa. Jak rozdziawiały buzie, a w ich oczach pojawiała się pustka - czar pryskał Nie wiem, co pisali bracia wyżej, ale dodałbym też pewne cechy charakteru, które akurat mnie mogą w jakiś sposób ująć. Nawet głupi uśmiech, spojrzenie, które sprawia wrażenie, że po drugiej stronie siedzi inteligentna istota. Tak rzekł, o.
 4. Nastawienie. Im bardziej Ci zależy, tym bardziej się przejmujesz. Nie oceniaj siebie, traktuj to jako ciekawe doświadczenie. Czasem po prostu nie zagra, i nie musi być to niczyja wina. Przyzwyczaisz się, nauczysz odczytywać sygnały, i dalej już pójdzie. Jak zagadywać, to Ci akurat nie powiem, bo tego nie robię.
 5. Baelish

  Różnice libido

  Miałem taką samą sytuację, kończy się haj - kończy się seks. Seksuolog jest wymówką i odroczeniem tego co nieuchronnie nadchodzi. Co zrobisz, jak po wizycie powie 'ze mną jest wszystko w porządku'? U mnie to był już koniec.
 6. Aaa sorka, cytowałem z nie tego posta Powinienem z posta @Pater Belli
 7. Myślę, że to pasuje jako komentarz: Ale pewnie, przecież: Niektórzy są świadomi realiów tego, jak działają panie, i nie ma to nic do rzeczy z ranieniem uczuć. Jestem nawet gotów stwierdzić, że tego typu sugestie są szkodliwe. Można, ale nie powinno się, dla swojego bezpieczeństwa i zdrowia psychicznego oraz fizycznego.
 8. oraz ...aż po minięciu haju partnerka się znudzi, lub po ślubie przestanie się maskować, lub zechce przeżyć przygodę, a jej oczekiwania się zmienią... a nie, przecież Panie takie nie są, a Twoja Myszka będzie już zupełnie wyjątkowa.
 9. Zgadzam się z powyższym, nikt nie kupi logicznych argumentów, pójdzie narracja, że Marek jest be, i wszyscy zrobią 'beeeeeeee'. Siła chęci przynależenia do stada, i możliwość dopieprzenia komuś anonimowo 'hehe' dla 'beki' zrobi resztę.
 10. Ja widzę Ty niegłupiego chłopaka, który szuka sposobu na poprawę swojego życia. Wychodzi z inicjatywą, żeby coś zmienić i odnosi na tym polu sukcesy. Podchodzisz do kobiet na ulicy, ja tego nie zrobiłem w życiu. Masz determinację, i wolę walki, jeżeli przestaniesz siebie oceniać krytycznie, zaczniesz widzieć to, że robisz postępy i że zmieniasz się na korzyść. Ja też mam takiego wewnętrznego krytyka w sobie, trzeba nauczyć się z nim żyć, i nie brać na serio tego, co Ci podpowiada. Myślę, że powinieneś spojrzeć obiektywnie na zmiany, które wprowadzasz. Nie jesteś taki, jak wydaje Ci się że jesteś.
 11. Może akurat na dwójce była, też bym się zdenerwował jak by ktoś mnie popędzał w trakcie.
 12. To jest dopiero niezłe szambo, facet pracuje, bo pani chce żeby utrzymywał rodzinę, a jak pracuje to też źle, bo go nie ma. Też znam takie sytuacje, z życia. Nie wiele rzeczy mnie już irytuje, ale takie coś to na maksa. To jest jakiś koszmar, sytuacja bez wyjścia. Bardzo współczuję Twojemu koledze sytuacji życiowej.
 13. To nie przyczepka... to KAROOOCA KSIĘŻNICZKI!
 14. Patrz i cierp i w ogóle patrz co straciłeś. Przykro mi Bracie, ale już jej nie odzyskasz
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.