Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Baelish

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  750
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1430 Świetna

1 Follower

About Baelish

 • Rank
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1395 profile views
 1. - założyła konto z ciekawości - sprawdza, czy nie ma tam faceta jej najlepszej przyjaciółki - szuka nowych znajomych, ot tak, żeby wybrać się na kawę, albo do kina - to nie jej konto - założyła konto z nudów - szuka faceta dla koleżanki - pisze artykuł o portalach randkowych ...i w ogóle to nic nie znaczy, a wy wszyscy wyolbrzymiacie, bo jej miś jest najważniejszy, i przecież miała mu o tym powiedzieć!
 2. 6! Nie będzie mi jakaś obca baba mówić, co mam robić, jak i jeszcze kiedy! U mnie na ruchanie trzeba zasłużyć.
 3. Może popytasz też na ulicy, i podejmiesz decyzje na podstawie odpowiedzi większej ilości nieznajomych osób.
 4. Specjalistka ds. to stanowisko określające szeregowego pracownika. W tym wieku powinna mieć stanowisko co najmniej kierownicze. Szkoda, że w życiu zawodowym/w stosunku do siebie pani nie miała tak wysokich oczekiwań
 5. Dla niej to zabawa i atencja jeeej jakiś koleś 100 km chce jechać, ale jestem zajebista. Tyle, i tylko tyle. Zapytaj, czy do Ciebie przyjedzie, albo czy spotkacie się w połowie drogi, na stówę usłyszysz, że to facet powinien, albo że nie ma czasu.
 6. 100km trochę dużo jak dla rumaka, zwłaszcza, że zbroja ciężka
 7. :D:D:D ...ale: Ja bym wystawił za drzwi, bo inne rozwiązania to tylko przedłużenie agonii relacji. Wyobraź sobie, co musiałbyś czuć do panny, gdybyś powiedział do niej, że nie chce Ci się jej ruchać, i robisz to tylko dla niej
 8. Jakiś czas temu dałem do ręki telefon koleżance, która powiedziała, że panny są tak naiwne, że gdyby byłą facetem, to by ruchała na potęgę. Dałem jej konto z listą kilkunastu kobiet, bo mi się odechciało już używać tej apki. Kilka uciekło, kilka na początku coś pisało, ale potem przestało się odzywać, kilka nie odpowiedziało w ogóle, nie 'wyrwała' żadnej
 9. Mnie chyba najbardziej uderzyło, jak ksiądz powiedział, że bóg go osądzi. Chyba jeden z najbardziej znanych więziennych sloganów. Brzmi dziwne w ustach osoby uważającej się za świętszą od innych, bliżej boga. Oglądałem niedawno serial o więzieniu, ta sama retoryka. Zero skruchy, zero refleksji. Takich księży powinno się zamykać, bo to zwykli przestępcy.
 10. Jak to pytać o cokolwiek, przecież facet ma się starać, bez względu na wszystko, brać jak leci, a potem wielbić jak boginię i się cieszyć, że jakakolwiek go chciała.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.