Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Baelish

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  604
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1115 Świetna

About Baelish

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1136 profile views
 1. Myślę, że kiedyś trafi na jakąś krykietolożkę, i dostanie za swoje!
 2. Uważam, że w każdej większej firmie powinno istnieć stanowisko Moderatora Dyskusji. Osoba na tymże stanowisku, podsłuchiwała by rozmowy, poprzez ukryte mikrofony na terenie całej firmy, i wkraczała, kiedy tematy schodziły by na niebezpieczne tory
 3. https://www.x-kom.pl/p/385546-sluchawki-przewodowe-edifier-p841-czarne.html Pomyśl o tych, jest promka teraz na nie w różnych sklepach. Były gdzieś w zestawieniu na jakiejś stronie jako słuchawki które warto polecić.
 4. Twoja decyzja została podjęta, przyjmujemy Twoją obietnicę. Od teraz, pilnuj się, i bądź wytrwały. Będziemy Cię obserwować. Nie wiesz jak wyglądamy, a my jesteśmy wszędzie. Nigdy nie będziesz wiedział, czy któryś z nas, właśnie nie patrzy, kiedy jesz niedozwolony cukier, albo walisz konia. Radzę Ci więc nie oszukiwać. Postanowienie, to postanowienie.
 5. Stawiasz kobietę na piedestale, więc konsekwentnie lądujesz w kanale. Gdy okazujesz żeś pełen zazdrości, dla niej oznaką to jest Twej słabości. Jak Twoja myszka ze swym eksem majluje, jest to oznaką, że Cię nie szanuje. W życiu miłosnym tak już to bywa, zależy Ci bardziej, więc ona wygrywa. To co mówiła, to nie bierz do siebie, każda z nich gada to samo, w potrzebie, żeś nie dojrzały, nie mądry ananas, by tylko winę zwalić gdzieś na nas. Niech ta przygoda będzie nauczką, jeszcze nie jedną zadziwią Cię sztuczką. Dziś mówi, że kocha, jutro odchodzi, pojutrze z badbojem swe dziecię płodzi, za tydzień wraca, i prosi o szansę, ze swoim w brzuchu małym szympansem. Podstawa, to do nich się nie przywiązywać, jak są krzywe akcje, to zaraz spływać, postawić żagiel, dać ponieść się fali, i swojej myszce pomachać z oddali. Usiąść wygodnie, przy sterze, okrakiem, pomachać z oddali, tak zwanym 'fakiem'.
 6. True. Po pierwszym telefonie, jebnęła wymówkę z tyłka, że ojej nie ma czasu i zapisała sobie jako 'nie odbierać'. Inna sprawa, że one potrafią powiedzieć, że było bardzo fajnie, i żeby dzwonić, a potem też nie odbierać
 7. Myślę, że jeżeli była w miarę atrakcyjna, to sparowało ją z wszystkimi kolegami, którzy uczestniczyli w tymże oto iwencie. Być może teraz sobie przebiera, a Ty możesz dla niej nie być opcją pierwszego wyboru. Kto wie... możliwe też, że poszła po atencję, i z nikim właściwie nie planowała się umawiać. Miliony razy powtarzane na forum, nie wierz w to co mówią, patrz na to co robią - a pani jak widać pokazała Ci już, jak bardzo nie może się doczekać spotkania.
 8. Świetny plan, inwestować w coś, co się rozpadnie, 15 lat życia, a potem see you bombelki, see you majątek, warto było! Po za tym bez żony nie można spędzić fajnych 15 lat życia, oczywista sprawa.
 9. Poznałem w pracy pewnego Szweda, przeprowadził się do Polski, chyba z siostrą. Powiedział mi, że po prostu u nas bezpieczniej. Szok, niedowierzanie
 10. - myślałem, że myszka się zmieni, bo była taka biedna i w ogóle potrzebowała 'poczucia bezpieczeństwa' + chciałem mieć już mieć z tym święty spokój. Zachowałem się jak ostatni debil
 11. Normalnie. Podchodzisz, i mówisz - nałoży mnie tych kopytków, s'il vous plaît, Madame?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.