Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Baelish

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  518
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

858 Świetna

About Baelish

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1003 profile views
 1. Jeżeli chcesz programować, to jakieś monitory by Ci się przydały. Otworzysz 2 pliki/ekran podzielisz na pół, to na takim 14'' słabo to widzę... a jak jeszcze będziesz chciał odpalić jakiś tutorial, jakąś przeglądarkę/aplikację która będzie Ci dodatkowo potrzebna, repozytorium na jakimś githubie, okno terminala, to szału dostaniesz od przełączania tych okienek. Pomyśl o tym.
 2. To chyba nie ma prawa zabrzmieć dobrze. Dzień dobry, no to tak... no więc ładna dziś pogoda, a skoro ładna ta pogoda, i tak sobie siedzimy, to chciałbym poprosić o rękę pana córkę, to jak, jeszcze po piwku i co pan na to?
 3. Błędnie zakładasz, że ogranicza się do jednego dawcy kutangi w tym samym czasie. @larry Zalecałbym ostrożność, może pukasz z kilkoma na zmianę
 4. A jak to będzie twoje dziecko to możesz usłyszeć koronny argument, że skoro zapłodniłeś to teraz płać. Nie zrozumiałeś mojego przekazu. Jeżeli dziewczyna jest ogarnięta i Ci się podoba to sam fakt, że posiada już dziecko nie oznacza, że wiązanie się z nią jest upokarzające. A jeżeli jest zołzą to ZAWSZE znajdzie jakiś argument, żeby się kłócić i uwierz mi, że poradzi sobie bez tego, który przytoczyłeś. ...a jak będzie wtorek, to możesz usłyszeć że to słońce kręci się wokół ziemi. Nie napisałem nigdzie, że wiązanie się z taką osoba jest w jakimkolwiek stopniu upokarzające, skąd Ty chłopie bierzesz takie rzeczy? Facet wiążący się z matką z dzieckiem nie jest z nimi rodziną, rodziną jest matka z dzieckiem, i dodatkowo biologiczny ojciec dziecka, osoba dołączająca do tej ekipy jest tylko dodatkiem, zapełniającym czas mamie, i w najlepszym wypadku kolegą ich potomstwa, aka tak zwanym wujkiem lub kolegą mamy. Co w tym niezwykłego, że płacisz na swoje dziecko, nie rozumiem tego argumentu, ojciec powinien brać udział w wychowaniu i łożeniu na swoje dziecko.
 5. Chociażby takie, że w razie spiny usłyszysz koronny argument, że to nie Twoje dziecko, i żebyś się nie wtrącał. Masz bardzo fajny przykład podlinkowany wyżej, jest to pewien schemat, w który nie warto się pakować dla własnego dobra.
 6. Oczywiście, że nie, przecież wystarczy poczytać forum, jest kilka tematów które opisują jak ten dar w postaci miłości jej dziecka wygląda ...no i ta wdzięczność kobiety, za stanie się jej nową podporą w życiu - bezcenna
 7. @Obliteraror Znalazłem ten Twój ideał
 8. Partnerzy: Mokate. Już widze te scenę: Franz siadaj... napijmy się kapucziny... ze mną się kurrrrła nie napijesz tej... (przerwa) kapucziny?
 9. Podobno ceneo wyłączyło historię cen w zeszłym roku. Ciekawe czemu 😏
 10. Przydaje się czasem lekcja pokory, potraktuj to jak kolejne doświadczenie. Trudno jest zmienić nawyki, które kształtowały nas przez lata, fakt wielokrotnie wspominany na forum. Samo czytanie tematów nic w nas nie zmienia. Daje tylko iluzję, i złudne poczucie bezpieczeństwa. Korzystne jest, że przynajmniej zauważasz, że coś jest nie tak, i że masz miejsce w którym możesz o tym napisać. Niestety uzależniłeś się emocjonalnie, i to ona zaczyna rozdawać karty. Masz okazję, żeby popracować nad swoim charakterem. Marsz, natychmiast czytać do świerzakowni wszystkie tematy od 2016!
 11. No cóż, niedługo pewnie studia, i niunia wskoczy na szerokie wody, pełne nowych interesujących kutangów. Miej to na uwadze.
 12. Można sztucznie podbić cechy które są Ci potrzebne. Jesteś introwertykiem, ale zostajesz np. awansowany na kierownika - zaczynasz przejawiać cechy ekstrawertyczne. Musisz zacząć wychodzić do ludzi, i rozmawiać z nimi. Ludzie nie znając Cię, patrząc z boku nie chcą uwierzyć, że jesteś intro.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.