Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Piotr

Użytkownik
 • Content Count

  37
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31 Świetna

About Piotr

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W ten sposób wpaja się w głowy małych dziewczynek i ich rodzicom, że płci pięknej się pomaga "żeby nie wiem co". Ostatnio też obejrzałem newsa we wiadomościach TVN, że w Niemczech będzie prawo które będzie karać kobiety, jeśli nie ujawnią mężczyźnie prawdziwego ojca dziecka. Ma to na celu umożliwienie mężczyznom dochodzenia odszkodowania od ojców biologicznych. Ponoć społeczeństwo niemieckie jest podzielone w tej kwestii, ale prawo ma i tak wejść. W TVN zrobiono też wywiad z Polakami i oczywiscie jakaś mądra powiedziała, że w Polsce to nie przejdzie bo niby czasem kobieta nie wie kto jest biologicznym ojcem. Ale jazda! K.mać chce się powiedzieć
 2. Zazdrość kobiet o "zabawki" innych kobiet to argument, że kobiety są niczym więcej niż dziećmi w przebraniu osoby dorosłej.
 3. Levin, wielu młodych ludzi wchodzi w korpo i zasuwa w tych obozach pracy tak jak ty. Nie wiem czy to dobry ruch, że objechałeś własnego ojca. Może chciał cię wyrwać z tego niewolnictwa. W końcu jest od ciebie starszy i z natury rzeczy wie więcej o życiu.
 4. Analizowanie liczby samobójstw jest złym wyznacznikiem męskiej lub kobiecej siły emocjonalnej. A ile byłoby samobójstw kobiet gdyby to kobiety w rozwodach traciły majątki i dzieci? Jesteśmy silni emocjonalnie bo znosimy babskie na nas manipulacje. Nieważne czy jako biali rycerze, czy samce alfa. Ale znosimy. Gdyby nie męska inteligencja, świat by nie poszedł do przodu do takiego stopnia jak jest teraz. Kto ma dobry wzrok, niech policzy kobiety na zdjęciu z tej strony. Co do siły fizycznej, wystarczy przykład z "codzienności" np. z wymianą koła w samochodzie. Kobieta zadzwoni po pomoc a facet sam zrobi. Nawet w tak banalnym przykładzie, nasza siła fizyczna jest naszym atutem.
 5. maVen, pozwolę sobie nie zgodzić, iż " niestety jesteśmy słabsi od kobiet i tyle w temacie " Pod każdym względem jesteśmy silniejsi: inteligencja, emocje, siła fizyczna.
 6. Kobiety z dzieckiem się nie bierze, bo jak odeszła od jednego mężczyzny to odejdzie też od ciebie. Już się nauczyła, że jej wolno odchodzić od mężczyzny. Jest niewierna i niestabilna. To tak jakby lokować oszczędności w banku który jest znany z ginięcia pieniędzy z konta. Ma alimenty albo niech sobie je załatwi. Nie twój problem.
 7. Stosując analogię do filmu Matrix: Neo sam wybrał czerwoną pigułkę bo zauważył, że ze światem jest coś nie tak. Morfeusz go uprzedził, że oferuje jedynie prawdę, nic więcej. Aby kogoś wyciągnąć z kobiecego matrixa, sam musi nas poprosić o czerwoną pigułkę. Dowie się prawdy... Być może w przyszłości będzie tęsknić za czasem gdy nie był świadomy kobiecych manipulacji. --------- Nawet kobiety żyjące w kobiecym matriksie nie są świadome, że w nim żyją i postępują wg wzorców. Przykład - pani mela (kilka postów wyżej) która napisała: "Tylko gdzie ten męski rozum, trzeźwy, analityczny osąd, asertywność i zdecydowanie się w takich sytuacjach (albo raczej procesach) podziewają. " Typowo kobiece wtłaczanie negatywnych emocji na podstawie wzorca "gdzie te chłopy". Ubrane w inne słówka ale schemat ten sam.
 8. Ja osobiście, w przypadku gdy kobieta kręci nosem na spotkanie, dałbym spokój. Przecież wiadomo, że kobiety prawdy wprost nie mówią, czyli pewnie nie chciała i dążyła do rozwalenia związku "z twojej winy". W jej mniemaniu "wybuchłeś" czyli jesteś "niedojrzałym chłopcem". PS: czy wróciła?
 9. Mam wrażenie, że najlepsza praca kobiet, z punktu widzenia firmy, wygląda tak jak w załączniku
 10. Ciekawe ile % przysiąg małżeńskich w kościele oraz ile % przysiąg małżeńskich w USC kończy się rozpadem małżeństwa. Wszedzie podawana jest liczba ogólna, bez rozróżnienia na miejsce składania przyrzeczenia. Czy tego typu statystyki są prowadzone?
 11. Dla tych co nie znają angielskiego: klip prezentuje m.in. negatywny wpływ feminizmu na upadek społeczeństw, postuluje, że im większy feminizm i władza kobiet, tym bardziej dane społeczeństwo otwarte na gości z innych społeczeństw. Postuluje się jednocześnie, że każde takie społeczeństwo zmierza ku upadkowi. Przedstawiono przykład m.in. Angeli Merkel, Henriette Reker (major Kolonii), Stefanie von Berg (poslanka z Hamburga). Ta ostatnia przemawia przed partlamentem mówiąc, że różnorodność którą osiągnie społeczeństwo będzie dobre. Klip postuluje, iż kobiety podlegają zasadzie 80/20, tzn większość kobiet koncentruje się na mniejszości mężczyzn. Pomimo zasady, iż związek to 1 mężczyzna + 1 kobieta + dzieci, kobietom bardziej się opłaca strategia 80/20. Klip postuluje także, że kobiety marzą o mężczyznach silnych wliczając przestępców, a częścią ich marzeń seksualnych jest gwałt. Mówi także, że jest to w sprzeczności z tym co oficjalnie kobiety mówią. Klip zwraca także uwagę na kobiecą umiejętność adaptacji. Tu za przykład podano oddawanie się kobiet najeźdźcom w wielu krajach podczas drugiej wojny światowej. Bardzo ciekawa prezentacja red i dzięki za jej umieszczenie. Ciekaw jestem opinii braci na powyższe tematy
 12. Pewnej kobiecie przeszło przez gardło w mojej obecności co następuje: "Znajdę sobie innego dawcę"
 13. No proszę, mamy nowe powiedzenie o kobietach: Dzisiaj zrobi łaske, za dekadę zrobi laske
 14. Osobiście uważam, że jeślibym pracował w tym samym miejscu pracy co moja kobieta to byłoby to w dłuższej perspektywie po prostu niebezpieczne. Wystarczy, że firma pada albo jest kryzys finansowy i oba źródełka dochodu wysychają. Dlatego mężczyzna powinien pracować w innej firmie oraz branży niż jego kobieta.
 15. Marudzenie, że kobieta poszła do jakiegoś gościa z ciepłego kraju jest jak marudzenie, że nam staje. Ludzie, jak ja widzę jakąś ładną Włoszkę, Hiszpankę, Brazylijkę czy Azjatkę to też jestem zainteresowany To jest natura, kobietom się chce egzotyki i nam też bo chcemy mieć zróżnicowane geny. Im ktoś dalej genetycznie, tym lepiej, bo błędy DNA można w ten sposób zniwelować. Im bardziej zamknięte społeczności (patrz np. Arabowie) tym więcej chorób pochodzenia genetycznego lub błędów w DNA. Przykład z Wikipedii (https://en.wikipedia.org/wiki/Genetic_studies_on_Arabs) aby nie być, że tak powiem, gołosłownym: "Centre for Arab Genomic Studies (CAGS) in Dubai (United Arab Emirates) reports Arabs suffer from one of the highest rates of genetic disease in the world. Some 906 genetic disorders have been identified in Arabs and their descendants. Several common diseases in the UAE, Oman and Bahrain have reached epidemic levels - more than 100 cases per 100,000. They include thalassaemia (a blood disorder), diabetes, breast cancer and Down's syndrome. Some of the disorders have reached epic proportions like sickle cell disorder, heart diseases, alpha-thalassemia, and diabetes mellitus." Tłmaczę mniej -więcej: "Centrum Studiów Arabskiego Genomu (PGD) w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie) informuje, że Arabowie cierpią na jeden z najwyższych wskaźników chorób genetycznych na świecie. Zidentyfikowano 906 zaburzenia genetyczne u Arabów i ich potomków. Kilka chorób w ZEA, Omanie i Bahrajnie osiągnęło poziom epidemii - ponad 100 przypadków na 100.000. Obejmują one talasemię (choroba krwi), cukrzycę, raka piersi i zespół Downa. Niektóre z zaburzeń osiągnęły poziom epickich rozmiarów tzn zaburzenie sierpowate, choroby serca, alfa-talasemia i cukrzyca."
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.