Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

jaro670

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1964
 • Donations

  30.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

jaro670 last won the day on January 12

jaro670 had the most liked content!

Community Reputation

3199 Świetna

2 Followers

About jaro670

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chętnie się do tego odniosę ale chłopie minimum szacunku dla tego forum i naszego czasu. Już wyżej proszono Cię żebyś nie dawał ścian tekstu i żeby to co piszesz miało jakiś ład i skład. Przeredaguj to bo oczy krwawią.
 2. Tak to sobie przyjacielu tłumacz, testowała Cię aż się w końcu przekonała że jesteś takim samym miękkim gościem jak jej ex więc poszła w Polszu. Facet który się szanuje po takim teście jak ten ze zrywaniem bo nie mogłeś iść na piłkę pożegnałby pannę raz na zawsze. Nie muszę dodawać że tym płaczem przy rozstaniu utwierdziłeś ją na 101% w przekonaniu że jesteś dla niej za miękki. Nie katuj się tym, każdy z nas dawał tyłka w jeszcze gorszy sposób, ważne że niczego nie podpisałeś atramentem ani tuszem z flamastra w galotach że tak to poetycko ujmę. Reszta z czasem się ułoży, czytaj jak najwięcej, na już kupno Kobietopedii i Stosunkowo dobrego z księgarni Wodza. W razie pytań brać pomoże w każdej sprawie. No i bez podstawowej wiedzy nie bierz się na razie za panny bo póki co jesteś jak 5 latek biegający z odbezpieczonym granatem.
 3. Nie rozumiem jak faceci mogą się tak nie szanować i jeść to co kumplowi spadło ze stołu. On se może myśleć co chce jakim jest maczo-sraczo wyrywaczem a fakt jest taki że ona się z nim pukała tylko dlatego żeby Tobie dojebać. Większość ćwoków nie rozumie że w tej sytuacji jest tylko narzędziem w babskich rękach które pewnie po użyciu będzie wyrzucone. Mi to nawet trochę żal takich "kumpli" co nie stać ich na nic innego tylko lizanie talerza po koledze. Nie zmienia to jednak faktu że takiemu kumplowi kop w dupę na drogę. Ps: Mam takiego znajomka który nie dość że wziął laskę po kumplu to jeszcze wychowuje jego dziecko. Wszyscy mieszkają w jednej dzielnicy i widują się codziennie. Level spierdolenia sytuacji 1500.
 4. Ja bym powiedział że to poziom 5latków w piaskownicy które szarpią się o jedną foremkę mimo że wokoło pełno innych foremek. Niedawno na fejsie jakaś niebrzydka panna skomplementowała moje zdjęcie mówiąc niby w żartach że następnym razem mam ją zabrać ze sobą i od razu 5 wpisów innych lasek plus na koniec szyderczy tekst mojej byłej bo już się przestraszyła że ktoś się zainteresował ją zabawką którą w jej mniemaniu odłożyła na inną ewentualność. One nie mają byłych tylko chwilowo niepotrzebnych po których zawsze można sięgnąć kusząc cycem czy dupką. Stan magazynu orbiterów (nawet nieczynnych) musi się zgadzać stąd ból dupy jak koleżanka puka się z exem.
 5. To się nazywa odpowiedzialne macierzyństwo, nie znasz się.😉
 6. Samo przejdzie @Adolf jak włos trochę urośnie. Ja też myślałem że się zadrapię do krwi bo to niemiłosiernie wkurwia ale jak włos osiągnie te powiedzmy 3-5 mm to już nie gryzie. Tak samo nie broda grzeje jakoś specjalnie latem jak mi się wcześniej wydawało. Co do preparatów, specyfików myślę że to przesada bo brodę jak i twarz myję rano i wieczorem dużą ilością zimnej, lodowatej wody (bez mydła i chemii) i nigdy nie miałem problemów.
 7. Też czasami tęsknię za nadzieją młodości, kiedy na wszystko się czekało i wszystko umiejscowione w przyszłości miało radosny, jasny kolor przygody. To chyba kwestia wieku że w przyszłośc patrzy się już przez zupełnie inne okulary. Pewnie stąd tyle proroctw końca świata i kataklizmów bo w większości to są "wizje" starych ludzi. Tęsknię czasami za naiwną młodością, kiedy człowiek żył pięknymi złudzeniami, kiedy kobiety były dobre jak matka, politycy dbali o Polskę i Polaków a Jezus rzeczywiście się rodził w Betlejem i wstawał z martwych żeby mnie zbawić. W sumie nie dziwię się ludziom że tak trudno ich wybudzić z matrixa, chyba większość gdzieś podświadomie czuje że na tym więcej straci niż zyska. Chociaż jak tak o tym myślę to chyba to najlepsze wyjście szczególnie z wiekiem żeby wiele spraw dostrzec i zaakceptować także nasze przemijanie żeby nie pluć jadem na młodych tylko dlatego że mają wzięcie a my już nie. To przykre kiedy ogląda się nieakceptowaną starość podszytą jadem i nienawiścią do całego świata za to co dał nam czas.
 8. Eee tam przesadzacie, może dla proktologa robi to zdjęcie....
 9. Pytajcie o wszystko, i tak wam nie odpowiem. Hallooo
 10. Ja widzę tu podstawowy błąd w myśleniu autora który kiedyś też popełniałem, mianowicie : wielu facetów myśli że jak rozmawia z byłą na luzie, normalnie bez komplementów i nie włazi jej w tyłek to wszystko jest ok i nie wyszedł na potrzebującego. Otóż nie. Bo najważniejszy jest KONTEKST, jeśli panna Cię kopnęła w dupę to choćbyś był wyluzowany w rozmowie jak Maleńczuk to i tak przed nią wychodzisz na proszącego pieska i zwyczajnie się poniżasz. Rozpoznawanie i ustawianie pod siebie tego kontekstu to moim zdaniem jedna z ważniejszych miękkich umiejętności w życiu i to nie tylko w odniesieniu do kobit.
 11. Oczywiście i każdy z nas to przeżywał i przeżyje jeszcze nie raz bo nie jesteśmy z drewna, tym bardziej śmieszy gadanie autora że przez 14 dni przepracował sprawę i dzwoni do byłej bo lubi z nią rozmawiać. Taaa.
 12. Ktoś tu się lubi zdrowo okłamywać. Była to była ,nie tykasz tematu bo to przeszłość. A chodzić jej mogło o plamy na słońcu albo o sposób rozmnażania żaby błotnej. Nie ma to żadnego znaczenia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.