Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

jaro670

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2031
 • Donations

  30.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

jaro670 last won the day on January 12

jaro670 had the most liked content!

Community Reputation

3367 Świetna

3 Followers

About jaro670

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chyba nam się @Adolf to zmęczenie materiałem zbiegło w czasie bo też zaglądam tu coraz rzadziej. Też chyba przejedzenie tematyką a może potrzeba podążania za czymś poszerzającym świadomość bo tutaj mam wrażenie zastaliśmy się trochę jako forum. Rzuciłem jakiś czas temu kilka głębszych tematów ocierających się (pewnie niezdarnie) o filozofię ale zero odzewu natomiast wystarczy temat : ZAŁATWIŁA MNIE SUKA i mamy 500 postów. Jakoś przestała mnie kręcić energetyka tego miejsca, zastała się trochę i trąci stęchlizną a może to ja się zestarzałem, kto wie. Tak więc Ty w kampera, ja w moją karetkę a'la kamper i w Polskę !!! Ale do forum pewnie co jakiś czas będę wracał. Dużo dobrego mi dało i o tym nie zapominam.
 2. Zrób sobie podstawowe badania tarczycy TSH, T3,T4 można jeszcze FT3,FT4. Jak miałem niedoczynność to ciągle miałem suchą skórę. Jak jesteś z południa Polski bardzo możliwe że masz niedoczynność spowodowaną niedoborem jodu.
 3. Wam się jeszcze nie znudziło bicie piany na ten temat ? Ja prdl, skąd wy macie tyle czasu. Zazdroszczę.
 4. Czad, super, uuuu boję się jak jasny chuj. Tylko powiedz mi proszę jaka na dzień dzisiejszy jest CAŁKOWITA ilość WSZYSTKICH zgonów w Italii. Nie tylko tych których określa się jako ofiary koronawirusa. Czekam na to. Bo takimi danymi z dupy to możemy się straszyć do oporu czytaj do czasu jak liczba ofiar korony dobije do normalnych, typowych w tych okresach ilości zgonów. Jak przekroczy 1700-1800 osób dziennie będziemy WTEDY wiedzieli że to pandemia.
 5. Czy ktoś potrafi mi powiedzieć ile dziś na dobę wydawanych jest w Italii aktów zgonu ? Te obrazki gdzie spędzili wszystkich umierających dziadków którzy i tak by umarli w powiatowych szpitalach robią wrażenie. Tylko co z tego jeśli nie wiemy czym różni się dzisiejsza ilość wszystkich zgonów w Italii w porównaniu z analogicznym okresem w zeszłym roku. Nie czujecie że tu jest MEEEEEGA pole do manipulacji ?
 6. @Kali(NIE)baka przeszukałem masę stron, włoskich, angielskojęzycznych i nigdzie nie znajdziesz rzetelnej informacji jaka obecnie jest dzienna liczba zgonów w Italii teraz lub chociażby w lutym. Na większości stron albo straszenie że korona zabiła tyle i tyle albo dywagacje typu : normalnie umierało 1800 a teraz korona zabija 500 to mamy razem 2300 co jest błędnym założeniem a nie realną liczbą wydanych aktów zgonu. Aż tak ciężko im ustalić ile obecnie, dziennie wydawanych jest aktów zgonu ?
 7. No niby tak ale w każdym państwie by to musieli zrobić. Dla mnie wyznacznikiem że to fejk będzie jak liczba zgonów na koronę w Italii podejdzie do normalnego corocznego 1700-1800 dziennie i nie przekroczy tego poziomu. Mam nadzieję że do tego czasu jakieś dane o prawdziwej liczbie zmarłych w całej Italii będą dostępne.
 8. Paradoks całej sytuacji polega na tym że gdyby chiniole czy tam niemcy nie opracowali testu na koronawirusa nie byłoby pandemii. Zwyczajnie jak co roku diagnozowane by to było jak powikłania pogrypowe czy zapalenie płuc a zwiększoną zachorowalność uznano by za grypę i po pandemii. Umarłby jakiś procent na to, znacznie mniejszy niż na grypę i wszystko toczyło by się po staremu.\ Ktoś powie że się pocieszam, pewnie trochę też ale coś mi śmierdzi ta sytuacja chociażby przez skrajne zaangażowanie mediów, polityków w nakręcanie paniki.
 9. @azagoth to się wzięło z tego że kiedyś ci ludzie leżeliby na oddziałach chorób wewnętrznych na np.zapalenie płuc w powiatowych szpitalach a tak zostali pozwożeni do kilku centr zakaźnych i mamy tłok. Wbrew pozorom świadomość wirusa może więcej osób zabić niż jego nieświadomość w poprzednich latach kiedy ludzi leczyło się w powiecie a nie w dupnym centrum gdzie o zakażenie czym innym łatwiej i panika większa.
 10. Masz na myśli powiatowe szpitale czy wielkie centra leczenia zakażeń których jest mniej niż innych (powiatowych) szpitali stąd taki tam tłok ? W zeszłym roku nikt by ich tam nie zwoził i leżeliby na prowincji i umierali w normalnej ilości i nie dowiedzielibyśmy się nawet o tym. Poczekajmy Panowie czy liczba zgonów skoczy jakoś drastycznie ponad normę.
 11. @Erwing To ładnie wygląda medialnie bo to się dzieje "na kupie" . Wcześniej te dziadki by poumierały w powiatowych szpitalikach w Pierdziszewie Małym i nikt by nie zwrócił uwagi. https://knoema.com/atlas/Italy/Death-rate Mój błąd, machnąłem się o 200-300 ludzi dziennie bo policzyłem to według polskiej średniej umieralności. Widać włosi twardsi niż my. Nie zmienia to faktu że i tak umierało tam dziennie w poprzednich latach 1900-2000 ludzi.
 12. Ja nie widzę wyższej umieralności. Średnio w Italii dziennie umiera 2200 chłopa. Jak liczba zmarłych znacząco przekroczy tą liczbę to możemy mówić o pandemii.
 13. Nie było żadnego "przed" wirusem ani "po". Koronawirusy wszelkiego typu są tu od lat i potwierdzają to wirusolodzy.
 14. Tylko mieć koronę a chorować na nią i umrzeć PRZEZ nią to dwie różne sprawy i to może mocno zniekształcać obraz. Bo mimo wszystko część ludzi ma wirusa ale choruje na co innego a i tak dalej uważa się koronę za przyczynę choroby czy zgonu. Mimo wszystko poczekajmy czy liczba zmarłych przebije dzienną liczbę z poprzednich lat. Wtedy będzie prawdziwy powód do zmartwienia.
 15. Stawiam skrzynkę wódki że jak tu się spotkamy za tydzień to liczba zgonów nie przekroczy liczby zgonów dziennych z poprzednich lat. Umierało tyle samo i zawsze wśród umierających był jakiś procent zarażonych koroną. Jak w Hiszpanii liczba zmarłych przebije 1500 dziennie, a w Italii 2200 to dopiero się zacznę martwić ale coś czuję że do tego nie dojdzie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.