Jump to content

jaro670

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2,237
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7
 • Donations

  30.00 PLN 

jaro670 last won the day on January 12 2020

jaro670 had the most liked content!

Community Reputation

4,025 Świetna

4 Followers

About jaro670

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dokładnie na tej zasadzie matka mi kiedyś raiła pannę z dzieciokiem, nieważne że się wpierdolę na całe dziesięciolecia, ważne ze matka podskoczy w rankingu kumoszsek o kilka punktów. Tak samo niech ręka boska broni przed mówieniem matce o swoich sprawach, wypapla innym wszystko prędzej czy później. Baba to baba, bez klepania jadaczką umiera. Ta tzw. matczyna "miłość" jest przereklamowana w chuj. Wystarczy zobaczyć w jakim wieku jest większość madek kiedy rodzą pierwsze dziecko i wiemy jaki lęk za tym stał i jaki cel zyskuje dzięki bombelkowi. A to że dziecko będzie miało p
 2. Za to musisz się męczyć z mitem nieboszczyka który był taki idealny, nie to co Ty. Żyjący zawsze mają przejebane w konfrontacji z nieboszczykiem który już zaszkodzić nie może. W kwestii wdów moje obrzydzenie budzi zawsze fakt że kobieta o wiele łatwiej zniesie to że facet umrze niż to że odszedł do innej, ważne że już inna go mieć nie będzie a to że facet cierpiał i umarł ? A co tam, nie ma to znaczenia bo nie miało od początku. A do tego ile korzyści dla ego ,ile zainteresowania i atencji w trakcie tzw "żałoby", wreszcie pani jest w samym epicentrum uwagi, same plusy w przeci
 3. Oj z tym spełnianiem marzeń byłbym bardzo ostrożny, paru moim bliskim kiedyś chciałem pomóc spełnić marzenia i często się to obracało przeciwko mnie. Dlaczego ? Ano dlatego że często bajkowe wręcz marzenia co do miejsca, rzeczy czy określonego zdarzenia często mają się nijak do rzeczywistości, miało być tak pięknie a jest zwyczajnie i jest dyskomfort i dysonans a cały syf koncentruje się na tym który dane marzenie obdarł z jego bajkowej otoczki. Do tego jeśli ktoś nie jest szczęśliwy na co dzień to nie będzie szczęśliwy nawet w pałacu sułtana a do tego będzie czuł że musi być wd
 4. Funkcjonowała kiedyś nawet miejska legenda o tym jak rodzina dostała w latach '80 wujka z niemiec w proszku i myśleli że to przyprawa do zup i go wpieprzyli na raty. Oczywiście zawsze ten co o tym opowiadał dodawał że to zdarzyło się znajomemu jego znajomego, typowo jak to w miejskich legendach. Tak mi się przypomniało.
 5. Wszyscy nauczyciele od przedmiotów zawodowych ale pochodzący nie ze szkoły ale z "przemysłu" a dorabiający jedynie w moim technikum. Najczęściej miałem do czynienia z równymi chłopami którzy wiedzieli czym kaczka wodę pije. Nierzadkie były przypadki poprawiania przez nich podręczników bo według nich to co w było w książce (schemat, rysunek) w realnych warunkach w życiu by nie zadziałało. Przepaść w porównaniu do wiecznych teoretyków nie mających pojęcia o przedmiocie którego uczyli czyli do nauczycieli etatowych. Może teraz jest inaczej ale te 20-30 lat tak było.
 6. Jak mówi na pierwszym spotkaniu " ja nie jestem taka łatwa" znaczy że jest i niejednemu już po godzinie spotkania glancowała berło. Z resztą każde takie " ja nie jestem ...... " tu wpisz dowolną cechę to informacja że właśnie taka jest ale boi się że to wyjdzie. Inaczej by przecież o tym nie wspominała bo po co ?
 7. Z tego też powodu organicznie wręcz nie trawię ludzi którzy się wywyższają z powodu swojej urody bo Bozia dała im ładne ciało i pysk a nasze kochane panie w tym przodują. Jaki taka osoba miała wpływ na to że jest kim jest żeby się wywyższać, gdzie w takim razie wina "tej gorszej" części której Bóg, opatrzność czy kto tam jeszcze dał chorobę, kalectwo bądź brzydkie ciało ?
 8. A jest jeszcze ten neon na przeciwko dworca zachodniego oznajmiający "WITAMY W OZNANIU" ?
 9. @Martius777 piękne te opisy miast, oj coś czuję że chyba obaj lubimy Stasiuka, mylę się ? Czekamy na wincyj !!!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.