Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

zuckerfrei

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  6772
 • Donations

  169.99 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  34

zuckerfrei last won the day on April 18

zuckerfrei had the most liked content!

Community Reputation

5858 Świetna

2 Followers

About zuckerfrei

 • Rank
  Major

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Pomona
 • Interests
  Życie.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. My niby z Katowic. Jakimi linami leci się z WWA? Ja ostatni tydzień maja.
 2. @imprudent_before_the_event Zgadza się, lecz mnie nie interesuje co ona oferuje... jeszcze może mam w to wierzyć? Widzę fotkę, akceptuję i dymanko. (Tak wiem, z moim niskim SVM nie często to tak działa.). One pierdolą głupoty dla samego pierdolenia. Im dalej w las tym będzie obniżać wymagania, chyba, że substytut faceta - kotek. Koteł.
 3. Dziękuje Wszytkim za odpowiedzi. 1. Kto był jakimi liniami i skąd do celu? 2. Jak tam z wypożyczeniem motoru (nie chcę jakiegoś crosa na pustynię) bardziej sportowego. Coś już patrzyłem przez internet ale same na pustynię. A może jakieś lambo pożyczyć? 3. Jak z souvenirami, kuzynka prosi o jakaś podjebkę LV to opierdolic w pracy - czy tam w ogóle coś takiego jest. 4. Jak wyglada życie nocne dla turystów? 5. @Morfeusz rozwiń! 6. Skoro takie upały jak się tam ubierać? Jak przetrwać? 7. Szczepić się? Już za późno i tak. (Kiedyś miałem lecieć do Kataru i jakieś szczepionki robiłem ok3 lata temu) Woda tylko z butelki? Norma. @Johny_B rozumiem, że zawodowo. Może mi też sie uda. Skąd latasz? Dziękuję.
 4. Pracodawca też zawsze zawyża opis i wymagania co do przyszłego pracownika. W opisie szamanki jest to samo, na chuj to analizować. Chcesz się ruchac? Skończ pierdolic nie chcę Cię słuchać. I tyle... Jak moje zdjęcie nie będzie "się zgadzać" to i tak chuj z tego wyjdzie. Jak piszą o alimenty, też zawsze zawyżają.
 5. Ja kojarzę maszynkę do golenia i jej używam. A łysy byłem na końcówce studiów. Życzę dobrych decyzji.
 6. @szamanka przeczytałem z uwagą Twój pierwszy post. I osobiście mi nic nie w nim nie wadzi/przeszkadza. I ja mógłbym umówić się na randkę z takim opisem. Nic w tym pierwszym tekście mnie nie dotyka. Cały taki tekst potraktowałbym z przymróżeniem oka.
 7. @Tomko w ten typ w ogóle obraził kogoś z imienia i nazwiska? Czy coś? Czy wyraził swoje poglądy? Szczerze nie śledzę tamtego kanału. Nie mam likeów sorry. Mistrzowski wpis.
 8. Ja zaczynałem od najtańszego kenwooda jaki był UK. I dalej napierdala. Już w PL. Jakiś tam fikuśnych rzeczy nie robię. Zacznij od prostaka, a wyrośnie z Ciebie największy madafaka! @Qaikwow zwariowałem, 450? Bogacz! Zdrada! Pewno złodziej! Bogacze sami ja mojego kenwooda kupowałem w takiej cenie: https://www.argos.co.uk/product/8365046 i jebie jak szalony. Sami bogacze na forum widzę, a biedny żuczek pije z tanizny. @Qaikwow spawdz mój link, Polacy są tak jebani na cenach, że szok. Może mój jest głośny, ale nie ustępuje tym o 200% droższych. Piszę to z pewną odpowiedzialnością. @Qaikwow sorry nie mam likeów.
 9. Co się odpierdala na Ziemi, tej Ziemi. Marek trzymaj się! I nie poddawaj. Na barkach masz największy krzyż, nie ściągaj go z barków. Ty nie możesz runąć, nie masz nawet takiego prawa! Jesteś bohaterem - zaczynałeś od zera! Pamiętaj o tym.
 10. @Quo Vadis? rok szkolny niby przedłużyli.
 11. Oni mogą nagrać... Ale epizod „na wspólnej” na vhs.
 12. @Mosze Red wygrał dziś internet, otrzymuje order uśmiechu i pocałunek Pani z koła fortuny. (Jestem zazdrosny).
 13. Jaśnie Wielmoży Panie - widać nie dajesz sobie rady z pięknym kwiatem jakim jest narcyz. A właśnie wlazłeś na polanę tych pięknych kwiatów. Zacznij od siebie... potem od innych. @Yolo z mojej skromnej obserwacji to Ty mnie znalazłeś. Ja jestem już po okopaniu się w bagnie absurdów i nieśmiesznych tekstów. Czekam sobie jak pierdolnie. Dziekuję.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.