Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

zuckerfrei

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  7105
 • Donations

  209.98 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  36

zuckerfrei last won the day on June 17

zuckerfrei had the most liked content!

Community Reputation

6279 Świetna

2 Followers

About zuckerfrei

 • Rank
  Major

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Pomona
 • Interests
  Życie.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To taka moja obserwacja tylko, dział Seba szuka Karyny też bym skasował... Tak naprawdę to @SzatanKrieger to moje multi konto.
 2. Bo ona urodziła się jako kobieta i ma z tym problem i obarcza nim innych...
 3. @SzatanKrieger a za co masz dostać bana? Już tak sobie nie schlebiaj.
 4. W moim przekonaniu pisanie w twoja stronę nie jest atakiem, dla mnie to bardziej przekomarzanie się. Jeżeli odbierasz to jak jakiś atak, że ja siedzę tu wkurwiony to jesteś w błędzie, robię sobię pompki i piszę.
 5. @SzatanKrieger najcześciej nie odpisujesz na zadane moje pytania... Przemilczasz je, wchodzisz na inny tor, wtedy w moim małym zakompleksionym serduszku rodzi się głosik: czy on nie ma argumentów dlaczego nie komentuje? Przeciez czarno na białym napisane. WTF? Podobnie jak @SzatanKrieger we wcześniejszym wpisie: niby "nie chcem, alem muszem". Ja nigdy sie nie oburzałem, że kobieta tak mi powiedziała. Skąd to Ci przyszło do głowy? Ze swojej miarki? Czarnuchu, proszę Cię.
 6. A kiedy ona rozwalała masę topików? My Mamy prawo poczuć się zmęczeni. A to wcale nie oznacza, że faje nam zmiękły, i nie będziemy walczyć o swoje.
 7. @PIGUŁKA jestem tylko sumą moich doświadczeń z płcią piękną. Te, Jaskiniowiec to się wyloguj.
 8. Te @GentlemanCaveman jaskiniowiec ona tu już ponad rok pisze na forum... Także z dupy argument. Tam nie ma nic nowego. Niczym nie zabłysła. Gdybyś czytał forum od dawna... Daro to Ty?
 9. Wtedy @SzatanKrieger i @Fit Daria zostaną właścicielami forum i wydadzą jeszcze jeden ostatni Twoj Weekend. Czyli standard w dzisiejszym świecie.
 10. Na początku każdego związku zawsze wszytkie jak jeden mąż powtarzacie: wolę najgorszą prawdę, niż kłamstwo. Milczenie jest podobno złotem. Ale ja jeszcze takiego złota nie widzałem ani nie dotknąłem.
 11. Tzn widzę kaszalota i mam nie mowić, że to kaszalot? Bo nie mam kultury, obycia? To lepiej kłamać? To męskie forum, rubaszne, chamskie, z czarnym humorem. Tak męskie. Nie metroseksualne. Żeby ona była jeszcze sympatyczna, miła itd...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.