Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

zuckerfrei

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  6509
 • Donations

  169,99 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  33

Wszystko napisane przez zuckerfrei

 1. @maggienovak weź urlop, u mnie jeszcze łazienka do wykończenia. Płacę złotem, lecz skromnie.
 2. zuckerfrei

  Najlepsze przemówienie (Coach Red Pill)

  Skłodowska. Do kurwy nędzy.
 3. zuckerfrei

  Co to oznacza ?

  Nie uznaje bo to tak troszkę blokuje innych bolców. @Mat2206 trafiłeś na najlepszy sort, jak zaciąży i urodzi. To odezwie się do Ciebie po 5 latach. Cześć, co słychać, ale nam dobrze, ze sobą było. Pamiętasz? Mam małą "dzidzię" pokochasz nas obie? A Ty nie będziesz wyjątkiem, taka wiadomość poleci do wszystkich bolcujacych.
 4. Ostatnie zdanie to jest piękne samo w sobie. Kiedyś na jakimś standupie z US, komik powiedzał: government are "PIMPS". I tutaj komentarz innego panna, a komik to Katt W. Tak dla ciekawostki.
 5. zuckerfrei

  Co to oznacza ?

  Wybacz jej, ona nie wie co czuje. Plus lekkie wbijanie w poczucie winny. Teraz podziękuj sam sobie, że tu trafiłeś.
 6. Lecz już jest udowodnione, że "mieszaliśmy" się z człowiekiem neandertalskim. Jest nawet w materiale. A rdzenna ludność Afryki "tego" nie ma. Podobno niebieski kolor oczu plus niektóre choroby układu krążenia... Mamy po kuzynostwie. Chuja się dowiemy. A rzecz ciekawa. Homo sapiens, pojawił sie od tak.... Czyli jak? @Jan III Wspaniały nie jeden Baca po "śliwce" wysnułby takie teorie, że hoho. A tak to tylko dudki.
 7. Ale jak? Przecież jestem. :p @Strusprawa1 a co z tym, że my pojawiliśmy się od tak nagle? Niby z Afryki, ale teraz podobno to już nie takie oczywiste. Jak zwykle nie podam źrodła... W moich skromnych zainteresowaniach interesuję sie najcześciej człowiekiem neandertalskim. Materiał ciekawy.
 8. Są i tacy to cipkę dostają szybciej niż produkcja Big Maca. Dziękuje za link. Wiele z ujęć już widzałem, ale są i nowe. Mój dziadek po wyzwoleniu przez Amerykanów, mówił, że szeregowi od Wuja Sama to też gwałcili i byli jak bydło ale pod jak to mawiał "krawatem". Pewno i są gdzieś bardziej dramatyczne ujęcia... Czy ktoś się orientuje czy po podpisanej kapitulacji przez Karla D. Jakieś niemieckie grupy prowadziły walkę partyzancką? Źrodła? Co do "używania" Niemców po wojnie jest nawet o tym film, rzecz dzieje sie w Danii. Opowiada o takiej małej jednostce dzieci z wermachtu i ich duńskim sierżancie. Bardzo ciekawy film. Polecam.
 9. Dla mnie dziwne, że z takim nikiem i avatarem masz dylemat. Spotykaj się i puknij jak pod koniec bedzie przytrzymywać Twoja pupę to jest grubo...:p Jeżeli już po pierwszym spotkaniu czujesz, że ona ma ciśnienie na rodzinę i też o tym myślisz (nie ważne w jakim kontekście) to wiedz, że coś się dzieje. Tekst aby ją zniechęcić: "poznałem kogoś", jeżeli szuka szczerze odpuści. A i pamiętaj może już fasolka w niej rośnie... UP TO YOU. Czy możesz polegać na sobie jak na Zawiszy?
 10. Zabieram się do tego.
 11. Kto gra grubo, wygrać musi. F!
 12. Witamy! Jeden z lepszych awatarow.
 13. zuckerfrei

  Neo jest już wśród nas.

  @SzejkNaftowy on grasuje naprawdę, tutaj film dokumentalny o tym stworzeniu: Na Twoim miejscu dziś w nocy miałbym oczy szeroko otwarte.
 14. Cieszę że jesteś. Płycej sie nie da? @Isildur ten ślepak jednak jest bolesny. Cieszę się że masz o czym myślec do poduszki. Moje nic nie wnoszące posty na tym forum to dla Ciebie ciagle i tak za wysko. No właśnie internet. Ty wieku Ty.
 15. zuckerfrei

  Kupić, nie kupić?

  Rób wynajem na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia na koleje 6 miesięcy. Przypominam o prowadzeniu podatku. I tyle.
 16. zuckerfrei

  Kupić, nie kupić?

  Na Twoim miejscu bym kupił.
 17. zuckerfrei

  Ukochane prostytutki

  Najstarszy zawód świata to sutener. (Nie wiem skąd ta spierdolina, że prostytucja.) Oddaj królowi co królewskie. Amen.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.