Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

AIRBAG

Użytkownik
 • Content Count

  93
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

71 Świetna

About AIRBAG

 • Rank
  Kot
 • Birthday 07/20/1982

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Zgierz

Recent Profile Visitors

1172 profile views
 1. Major, fajna maszyna :D, wczoraj było trochę cieplej to już widziałem motocyklistów, ja też się zezonu nie mogę doczekać .
 2. OK, to zrobimy Wódkę lub wino , oczywiście wszystko ze sklepu no i nie jakaś taniocha :):)
 3. Witam Samców ! Przyszedł czas na założenie swojej działalności gospodarczej, w której będę się zajmował obsługą klienta, handlem płytkami ceramicznymi oraz asortymentem architektury krajobrazu, taki trochę misz masz ... Nie mam pojęcia jak mogę nazwać swoją "firmę" .. więc chciałem ogłosić mały konkurs z nagrodami alkoholowymi ! Dla najlepszego pomysłu butelka 1 L cytrynówki własnej produkcji (polecam) lub jeśli ktoś będzie wolał po prostu czystej wódki Czas zacząć konkurs
 4. Ja właśnie wczoraj kupiłem Hondę VFR800FI , nie mogę się doczekać rozpoczęcia sezonu.
 5. Rozwiązała się zagadka, czemu nie mogłem na youtube znaleźć dzisiaj audycji... Marku, zmienił się tylko kanał, odbiorcy zostaną !
 6. Kolego, została Ci rehabilitacja, borykam się z podobnym problemem. Teraz kupiłem sobie mate masująca shiatsu i powiem, że pomaga.
 7. Ja właśnie skończyłem kurs i zapisuję się już na teorię Myślę, że lipiec prawko już będzie.
 8. Rozmowa przyjaciółek: – Muszę bardzo uważać, żeby nie zajść w ciążę. – Przecież twój mąż miał wazektomię… – Właśnie dlatego muszę bardzo uważać.
 9. Panowie, szkoda, że nie wyszło to z 3 lata wcześniej... Pozycja jak najbardziej obowiązkowa dla zwykłego zjadacza chleba, który jest w trakcie rozwodu
 10. Witaj, widzę, że RE też nie jest Ci obcy
 11. Kolega mojej żony próbował ją wciągnąć w Layones czy jakoś tak , poszedłem z nią na spotkanie...bo przez telefon nie powiedział o co chodzii, tylko,że ma fajną propozycję na biznes... no miałem ochotę przyje..ć temu koledzę za namawianie na takie gówno.
 12. Nie polecam zaczynać od tego modelu
 13. @Tony Rocky HorrorWszystko zależy jakie motocykle preferujesz, ścigacze , choppery itp... Z pewnością w tej kwocie się zmieścisz i coś wybierzesz .. Ja kupiłem sobie starą kawasaki Ninja 600 i na tym zamierzam się doskonalić, za 2-3 lata planuje zakupić coś nowszego
 14. @PozytywnyJa właśnie chodzę na kurs, jako, że mam kategorię B to instruktor powiedział, że nie muszę przychodzić, ale sam z siebie byłem na kilku wykładach. Kupiłem sobie płytę z testami i je studiuję i Tobie też polecam tak zrobić. Jeśli chodzi o godziny to zawsze możesz sobie dokupować dodatkowe godziny jazdy. Trzymam za Ciebie kciuki, zdaj relację jak zdasz egzamin
 15. Też trenuje właśnie w domu, daje łapkę w górę bo bardzo ładnie i rzeczowo to opisałeś
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.