Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mistrzunio

Użytkownik
 • Zawartość

  55
 • Donations

  40,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

19 Dobra

O Mistrzunio

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  górny śląsk
 1. Elity niszczą samców - David Icke

  Icke licencjonowana opozycja? Alex Jones to się zgodzę co do Icke'a to nie za bardzo. Prosty przykład Jones bardzo wspierał Trumpa..i jest bardzo pro-prawicowy, pro-religijny... Icke jest z zupełnie innej beczki i moim zdaniem podaje bardzo dużo dobrych informacji... między innymi o żydach, o pedofilii u elit z podaniem nazwisk co kto ma za uszami, o szczepieniach, chemtrails, gmo itd itp... Co nie znaczy, że należy ufać w 100% bo jest tylko człowiekiem i może się mylić albo może być manipulowany itd swoją drogą....to jakby się zastanowić to nie wiem kogo można by nazwać faktycznym kontestatorem? kto może stwierdzić gdzie leży ostateczna prawda? Trzeba chyba jakoś zachować dystans do tego wszystkiego, nie mniej informacje na temat niszczenia płci są wg. mnie są dobre.
 2. Nowe nagranie Icke'a o tym jak elity niszczą płcie, zwłaszcza męską płeć co ostatecznie doprowadzi do stworzenia sztucznego syntetycznego jednopłciowego człowieka. Jeśli dodać jeszcze wszystkie te wątki jak się dzisiaj miesza się w głowach paniom poprzez takie triki jak feminizm, to można przyjąć, że do tego właśnie zmierzamy.
 3. W polskim Sejmie zapalono chanukową lampę

  święta żydowskie co roku są świętowane przez polskie władze, wszak polska władza jest głównie żydowska
 4. Słuchałem dzisiaj trochę Morawieckiego. Jednak gdy zaczął mówić o zacieśnianiu współpracy z Ukrainą to to wyłączyłem. Podatków nie obniżą...ale sprowadzą jeszcze więcej Ukraińców. Straszne to, człowiek który doradzał Tuskowi zostaje premierem z namaszczenia Kaczora. Tutaj dość akuratne wystąpienie Winnickiego. A wy co sądzicie? Będzie "dobra zmiana" czy "dobra ściema"?
 5. Haha dobre.. To gdzie ta kobita była przez ostatnie 2 lata? Nagle sobie przypomniała jakaś rozmowę sprzed 2 lat... tia. Biedna anielska istota. Nawet łezkę uroniłem.
 6. Za bardzo chcesz, to nie dostaniesz

  Tak, piszą o tym Łazariew i Zeland. Marek też o tym sporo mówił. Można to nawet zaobserwować u sportowców. Czasem są w świetnej formie ale za bardzo chcą i nie wychodzi...a gdy nie skupiają się na medalach czy sukcesie to wtedy on sam przychodzi. W życiu też to widzę nie raz, jak ci na czymś bardzo zależy to zazwyczaj coś się spieprzy
 7. Nie wiem czy ktoś pisał ale uważajcie na sympatii jest coraz więcej fałszywych profili. Kolesie podszywają się pod laski i podają nr. telefonu które są numerami aktywacyjnymi do smsów premium za słona kaskę. Badoo zlikwidowałem. Kiedyś to był spoko portal...teraz tyle opłat... jakieś kredyty śmieszne. Im laska ładniejsze tym więcej kosztuje napisanie do niej a potem i tak nawet tego nie odczyta. Szkoda na to nerwów i kasy i czasu moim zdaniem.
 8. Zapamiętajcie, że PIS to nic innego jak Podatki I Syjonizm... Czy będą afery to się okaże za parę lat. W każdym bądź razie jeszcze większe dziadostwo będzie pod sterami platformy, nowoczesnej czy sld... dlatego jesteśmy w tak tragicznym położeniu. Trzeba po prostu być dobrym hakerem w tym systemie i umieć go wykorzystać dla siebie. Wiecie taka walka bez walki... nie widzę kompletnie sensu żeby robić jakieś rewolucje, bo potem jest jeszcze gorzej i jeszcze więcej cierpienia. Trzeba się rozwijać jako jednostki i to w jakiś sposób będzie wpływać na innych ludzi. To jest długa praca u podstaw na całe dziesięciolecia...ale może kiedyś to wszystko wyda plony I tak żyje nam się o wiele lepiej niż naszym dziadkom w latach 50 tych. Także, mimo wszystko nie jest jeszcze najgorzej
 9. Przyjaźń męsko-damska

  Ja tam nie wierzę w taką przyjaźń. Chyba że, oboje się sobie nie podobają Prędzej dziewczyna może być dla mnie koleżanką...ale przyjaźń to dla mnie bardzo wielkie słowo i rzadko kto może być prawdziwym przyjacielem. To jest dla mnie może i najwyższa forma miłości międzyludzkiej bo nie ma formy seksualnej. Dlatego nie wierze w przyjaźń z dziewczyną... można się szybko zakochać, jeśli dziewczyna jest choć trochę ładna a to już jest popęd itd.
 10. Nie locha, tylko Pani - bardzo o to proszę.

  Ja jestem na tak. Jak powiedział Jezus (ponoć) "nie kala was to co wchodzi do ust lecz to co z nich wychodzi". Dbajmy o kulturę słowa. Można przekląć żeby czasem uzyskać jakiś efekt artystyczny haha ale na Boga, nie używajmy przekleństw zamiast interpunkcji.
 11. Dokładnie tak samo to czuję. Gość przynajmniej mógł tym kobietom w programie graficznym oczy zakryć czarnym paskiem. To chyba karalne wrzucanie czyiś zdjęć do neta i okraszanie ich niewybrednym przekleństwami. Z resztą, skąd wiadomo czy to prawda czy tylko jego wymysły, żeby zdobyć czytelników. Wariatów nie brakuje. Koleś nie nie ma klasy.
 12. Dobre serie fantasy

  Ostatnio czytałem "Fionavarski Gobelin" Calkiem niezłe, w klimatach władcy pierścieni.
 13. kobiety stawiają Dudzie ultimatum

  Sam się zastanawiałem czy to ustawka..ale wydaje mi się, że nie. Sądzę tak obserwując mimikę twarzy ludzi z PIS, wyraźne zdenerwowanie. Ciekawa również była mina Gowina po przegłosowaniu tej ustawy...tylko On się nie cieszył po głosowaniu i siedział jak zbity pies. Przypuszczam, że tam narasta powoli wewnętrzny konflikt pomiędzy poważnymi działaczami jak Ziobro, Gowin, Szydło, Morawiecki. Duda uwalnia się spod egregoru pisowskiego... i to już od jakiegoś czasu... małymi kroczkami. Chociażby jego mały konflikt z Macierewiczem i zmiany kadrowe w jego otoczeniu o tym mogą świadczyć. Tak czy owak może usopokją trochę sytuację... Petru poleci na Madarę, Schetyna na "jajorkę" a Oni w tym czasie "rachu ciachu i do piachu" haha.
 14. http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-07-24/dajemy-panu-48-godzin-na-zawetowanie-trzeciej-ustawy-kobiety-stawiaja-ultimatum-prezydentowi/ Myślałem, że spadne z krzesła. Haha co za parodia w razie nie spełnienia tego szantażu będą tupać nóżkami?
 15. Książka - wstęp do ezoteryki

  Potwierdzam, że warto przeczytać "Transerfing" V.Zelanda ( pierwsze 5 tomów)... to głównie o realizacji celów, samospełnieniu, budowaniu prawidłowego stosunku do otaczającego nas świata i do nas samych ...w sumie sporo jest dużo różnych wątków, często wracam do tej pozycji bo wprawia mnie w dobry nastrój. Dla mnie to taka mała biblia samorozwoju Potem polecam "samoleczenie metodą diagnostyki karmicznej" M. Ogorevca jest to oparte na naukach Łazariewa z tym że, jest to w moim mniemaniu takie bardziej przystępne, takie bardziej pozytywne. Myślę, także że książki Anthonego de Mello są warte uwagi.
×