Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Alias

Użytkownik
 • Zawartość

  93
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

44 Świetna

O Alias

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Laboratorium X
 • Interests
  Eksperymenty

Ostatnie wizyty

981 wyświetleń profilu
 1. Według mnie będąc w jakimkolwiek kontakcie z kobietą z tej niby wyższej półki, warto sobie w myślach wygłosić krótką mowę motywacyjną: " No Ziutek, klawa z niej sztuka, ale bez makijażu zwyczajna z niej dziewczyna, jak każda inna, poci się, krwawi i pewnie kaszę ze smakiem zjada" Wtedy szelmowski uśmiech zagości na waszych twarzach, ponieważ również jecie kaszę z mizerią i mielonym, od dzieciństwa, więc posiadacie ogromne doświadczenie.Dlatego nie przejmujecie się tym, z czym ona tę kaszę je, bo mamusia powiedziała: " Synek, dodatki to kwestia gustu i pomysłowości, także wynocha z kuchni, idź nawijaj makaron na uszy koleżankom w piaskownicy ."
 2. Rozważania ezoteryczne

  @dobryziomek Tak pół żartem, pół serio: Czy zatem schizofrenik jest chory, czy reszta otoczenia to niezdiagnozowani schizofrenicy? Wracając do tematu, być może "przypadkowe" spotkanie będzie znakiem, że trzeba działać wspólnie.
 3. Ciasto

  Coś mi się wydaje, że już szuka kolejnego misia, a przynajmniej ma takie plany. Po pierwsze za pomocą gry oczyściła się z poczucia winy, teraz to ty jesteś ten zły. Po drugie, weź przeczytaj parę razy jej stwierdzenie, przecież sugeruje ci, że zaczyna jej brakować emocji w tej relacji. Możesz dać się wciągnąć w jej testy, wtedy utwierdzi się w przekonaniu, że czas na zmianę. Ta pusta obietnica jest wyrazem jej znudzenia. Gdyby była tobą odurzona, następnego dnia miałbyś sernik, makowiec i szarlotkę, a to wszystko polane białą czekoladą. Po prostu jej nie zależy, a tobie wręcz przeciwnie.
 4. Koszule męskie

  Powiem Wam, że w Wólczance można całkiem niezłą koszulę trafić, tylko polecam te z grubszym splotem. Jakiś czas temu kupiłem do pracy białą, przyjemna w dotyku, łatwa do prasowania i nie mnie się nadmiernie. Wprawdzie są drogie w porównaniu do reszty sieciówek, ale nie żałuję. Jeszcze polecam zajrzeć raz na jakiś czas do TK Maxx, zdarza się, że za niską cenę wpadnie w ręce koszula z porządnej bawełny w ciekawym stylu.
 5. @Gaunter o Dimm Według naukowej klasyfikacji też jestem osobą introwertyczną, także wiem w czym rzecz. Obecnie wybrałem taką pracę, aby mieć jak najczęstszy kontakt z obcymi osobami, właśnie w celu doskonalenia umiejętności interpersonalnych, spontaniczności i radzenia sobie pod wpływem stresu w nieprzewidzianych okolicznościach. Szczerze ci polecam takie zajęcie, nabierzesz pewności siebie, ludzie staną się bardziej przystępni, a do ich zachowania będziesz odnosił się z większym dystansem.Na starcie możesz doznać lekkiego szoku, ale przy odrobinie cierpliwości dostaniesz pouczającą lekcję. Nie chodzi oczywiście o to, byś stał się nagle ekstrawertykiem, takie rzeczy tylko w legendach, ale nabranie zaufania do siebie to dobry początek ku znalezieniu odpowiedniej zatoki.
 6. Do wypowiedzi @Quo Vadis? dodam jeszcze: ryzykuj. Jeżeli masz jakąś okazję, żeby rozwinąć swoje umiejętności, dowiedzieć się czegoś nowego, poznać kogoś wpływowego w danej grupie, rób to, pomimo ryzyka wtopy, ośmieszenia, czy wewnętrznego lęku.
 7. Nowa miss Polonia 2017, podoba się?

  Po przefiltrowaniu przez tę apkę stała się babcią, nie polecam robić tego przy jedzeniu.
 8. Jak ratować brata osaczonego samicami?

  Nie zaczynaj od razu od kwestii wysoce "kontrowersyjnych" w obiegu społecznym, ponieważ bombardowanie młodego, mężczyzny uwarunkowanego przez kobiety, zbyt dużą ilością informacji sprzecznych z "jego" światopoglądem, będzie skutkować odrzuceniem "przeszczepu". Dlatego trzeba zaatakować słabe punkty, luki w systemie, spytaj o jego wątpliwości odnośnie związku, wybadaj, czy coś sprawia mu dyskomfort. Jak dowiesz się czegoś, wtedy pełny atak na ten fragment bez ochrony, aby luki stopniowo powiększać, aż brat zacznie sam myśleć i dokona autodestrukcji, by wprowadzić nowy system w życie. Dla zobrazowania: obecnie on jako żaba, gotuje się powoli w kotle u konkurencyjnego szamana. U siebie dopiero co rozpaliłeś ogień, więc wywar jest lodowaty, zatem próba przerzucenia żaby skończy się jej gwałtownym skokiem z powrotem do bezpiecznego, wygodnego otoczenia. Powinieneś ustalić taką strategię, żeby zapewnić żabie warunki podobne jak u konkurencji, ale wrzucić do kotła zgoła odmienne przyprawy. Wydaje mi się, że przemycanie treści podczas wspólnie spędzanych chwil podczas czynności relaksujących dla niego będzie dobrym pomysłem, ponieważ głównie oddziałujesz na emocje i najlepiej jakby te pogadanki kojarzyły mu się z przyjemnością . Jeszcze musisz wziąć pod uwagę obóz przeciwny, który zapewne zauważy zmianę po czasie i podkręci mu ogień pod kotłem. Z audycji poleć mu na początek te o pielęgnowaniu pasji, zdrowym egoizmie, rozwijaniu siebie, szacunku do siebie.
 9. Coś mi się wydaje, że nasze stulejarskie grono może się znacznie powiększyć niebawem, jak ta apka się upowszechni.
 10. Stara dobra przyjaciółka

  Jeżeli ma 36 lat i jak dotąd 0 potomstwa na koncie to możliwe, że: a) jest bezpłodna b psychicznie odrobinę wykolejona c można ją nazwać białym krukiem wśród kobiet, nie chce mieć świadomie dzieci, co może łączyć się z opcją b. Teraz odnośnie relacji z tobą: Z powyższych postów jasno wynika, że przy zielonym świetle wjechałbyś w nią bez zawahania. Te " zbytnie " korzyści mogą jednak robić różnicę, jeżeli jej wkład czasu jest odwrotnie proporcjonalny do wspomnianych. Ogólnie trochę to dla mnie dziwne, że utrzymujesz z nią kontakt, nadal masz nadzieję na seks z nią, ona to z pewnością wyczuwa, próbujesz zaimponować jej tymi zdjęciami itd. co jeszcze bardziej nakręca jej ego. Logicznie rzecz ujmując, na twoim miejscu nie miałbym powodów, żeby się z nią spotykać nawet z taką częstotliwością, bo niby po co, jeśli masz ładne laski obok, wyrobioną pozycję zawodową, a jednak masz, bo nadzieja umiera ostatnia, szczególnie, gdy lśniąca zbroja jeszcze nie odpadła. Proponuję zatem uciąć kontakt i odciąć się wreszcie od przeszłości.
 11. Pytanie na marginesie, ale związane z tematem: Czy wy też zauważyliście, że wraz z rozwojem siebie wzbudzacie wśród znajomych/rodziny i ogólnie w otoczeniu jakiś rodzaj podświadomej bojaźni połączonej z szacunkiem tak, że coraz mniej ludzi chce z wami stawać w szranki, czy to słowne, czy zawodowe i po prostu odpuszczają z szerzeniem jedynej, słusznej prawdy. Ps. Szkoda, że wierny fan Marka jeszcze nie odpuścił, on to ma zapał, może mu się kiedyś ten gaz skończy.
 12. Pytania, przez które wątpię w ezoterykę. - dajcie dowód.

  Czytając kolejne wątki na temat ezoteryki i wątki powiązane, mam wrażenie, że nie przynoszą one żadnych, wymiernych korzyści, lecz kolejne konfrontacje między zwolennikami duchowości i sympatykami oficjalnej nauki. Każda strona próbuje przekonać drugą stronę do swojej racji, a moje pytanie brzmi: W jakim celu? Czemu to służy? Między ludźmi istnieją często, ubolewam na tym, nieprzekraczalne granicę, które uniemożliwiają porozumienie. Jak niby, biorąc na przykład ten wątek, obie strony przyczynią się do rozwiązania kwestii wiarygodności ezoteryki, jeśli ktoś jest ateistą, a ktoś inny czuje, że istnieje jakiś "Bóg". Lata programowania, przeżycia i towarzyszące im silne emocje potrafią zaburzyć odbiór świata tak, że nie dostrzegamy kompletnie nic z drugiego, "przeciwnego" obozu, a ślepota daje o sobie znać przez długie lata.Należy także zwrócić uwagę na ułomność ludzi, a konkretnie różny stopień skomplikowania myśli u poszczególnych osób i tym samym zdolność do interpretacji rzeczywistości. Rzecz w tym, że ludzie nie są równi pod względem złożoności pojmowania otoczenia. Jednemu wystarczy, że poplotkuje o tym co się działo z panią Jadzią wczorajszej nocy, bo podejrzanie jęczała, a drugi będzie miał w poważaniu takie newsy, skupiając się na implikacjach fraktalnej struktury rzeczywistości na ludzką świadomość itd. Rozumiem, to forum działa w konwencji swobodnej wymiany myśli, ale chyba było by lepiej, jeśli w tego typu tematach właśnie następowałaby ekspozycja własnych pomysłów, idei, co tylko wyobraźnia podpowie, zamiast ujadać na siebie i udowadniać na siłę, że moja racja jest mojsza od twojszej.
 13. Dlaczego u ludzi to samice są ładne? Ciekawa teoria

  Z tego, co słyszałem, bogatsze ubarwienie, bardziej dostojny wygląd u samców wśród zwierząt to element strategii reprodukcyjnej, więc normalnie samce są tymi obiektywnie lepiej obdarzonymi przez naturę. U ludzi jest podobnie, bo przecież jesteśmy elementem świata zwierząt, tylko tutaj poziom białorycerstwa sięgnął nowych szczytów. Po pierwsze, o czym my tu mówimy, jeśli kobieta powstała z ŻEBRA, przecież to nie mogło skończyć się dobrze.
 14. Monitor

  Tak się akurat składa, że mam wspomnianego AOC-a, od trzech lat działa niezawodnie, pewnie posłuży następne trzy. Jest dosyć łagodny dla oczu. jednak, jak dla mnie, kontrast jest przeciętny, kolory lekko przyszarzałe. Twierdzę tak, ponieważ mam porównanie do LG. https://www.morele.net/monitor-lg-24mt58df-pz-868444/ Tam kolory są żywe i przy tym też dla oczu przyjemne. Również nie męczy oczu, ma nawet funkcję dostosowania kolorów optymalnie pod długą pracę przy monitorze.
×