Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

KatowickiKarol

Użytkownik
 • Content Count

  84
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

56 Świetna

2 Followers

About KatowickiKarol

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Still Nigdy nie zapomnę mojej byłej, kiedy podjechaliśmy do jakiejś Castoramy czy innej Ikei. Ona prowadziła. Na parkingu był kierujący ruchem, który kazał nam jechać w alejkę dalej od wejścia - prozaiczna sprawa - weekend i kupa ludzi. No zdarza się. Na co moja szara myszka wyjeżdża "kim on kurwa jest, nie jest z policji, gówno mi może kazać" i skręca w tą alejkę. Kierujący wychodzi na środek, żeby nas zatrzymać i nadal macha latarko-lizakiem w kierunku następnej. W tym momencie powiedziałem Jej, że jak się nie zastosuje to jej przypierdolę. Nie lubię tak mówić, ale no - szanujmy się. Absolwentka prawa, z definicji osoba inteligentna. No ja pierdolę.
 2. W moim wypadku miałem spory zator finansowy, ale nadal miałem to 600-800zł miesięcznie przez 3mc na poczet czynszu. Panna, która miała swoje dochody, z którą mieszkałem 4 lata stwierdziła, że ona zasługuje na kogoś lepszego. (Jej ojciec spierdolił z kontynentu przed długami). Moja obecna, na wieść o tym, że mi komornik wszedł na konto i zablokował absolutnie wszystko - spytała czy mam na jedzenie do pracy - i tyle. Sprawa była powikłaniem wcześniejszej sytuacji. (Rodzice coś odwalili z podatkami przy sprzedaży domu i dostali taką karę, którą spłacają po dziś dzień). Uświadomiło mi to, że problemy finansowe to tak naprawdę powszechna sprawa i nie ma się czego wstydzić. Aczkolwiek nie rozumiem stoickiego spokoju z jakim moja obecna to przyjęła na klatę.
 3. O. Linkiewicz. Kolejny żywy dowód na to, że takich ludzi należy zamilczeć, a nie wyśmiewać. Wypromowało ją darcie łacha z "Z tym się jebałam, z tym się jebałam, a temu ciągnęęęłaaam".
 4. Ostatni raz tak zwany weed paliłem prawie 3 lata temu. Dasz radę, da się to zrobić. Wiesz czemu przestałem? Kupę czasu marnowałem, kiedy mogłem robić cokolwiek innego.
 5. Z drugiej strony, w zeszłym roku trafiłem też na dziewicę, właśnie w Twoim wieku. Powiedziała mi najprzód o tym fakcie, i szczerze? Uważam to za plus. Wiedziałem, żeby podejść do tematu delikatniej, nie zwracać uwagi na nieporadność panienki. Sam też przez to mogłem powspominać swój pierwszy raz. W moim odczuciu było to bardzo, bardzo pozytywne doświadczenie.
 6. Sprawdź sobie w UFG czy w ogóle masz ubezpieczony ten motocykl Po prostu bierzesz nowe ubezpieczenie na siebie i na tym sprawa się kończy. Ps. Czym śmigasz?
 7. @Patton Mam nadzieję, że brat to wszystko wymyśla, gdyż mi najzwyczajniej w świecie szkoda człowieka.
 8. Jeżeli masz jakieś podstawy w tym co robisz to proponowałbym popisać do jakiś firm związanych z tą działką. A nuż udałoby Ci się, nawet jeżeli za grosze załapać kontakt i móc się rozwinąć w tej branży.
 9. Dwa ostatnie związki: "Babcia mówi, że zasługuję na kogoś lepszego" Obiektywnie najmniej bystra dziewczyna z jaką byłem powiedziała "Znajdź sobie głupszą" Bawi mnie to bardziej niż powinno
 10. Jak go zaprojektuje i będzie na szczycie - czemu nie ;]
 11. Panna na spotkanie zapomniała założyć nieswoich zdjęć, no ale niestety poznała mnie i nie miałem jak się ewakuować. Po krótkiej rozmowie okazała się być zagorzałą feministką. I co tu wiele mówić. W życiu nie byłem takim antyaborcyjnym narodowcem marzącym o czystej rasowo Polsce jak wtedy.
 12. Konwencja kanału jest utrzymana w stylu programu edukacyjnego dla dzieci, gdzie prezenterem jest superbohater, którego super mocą jest sceptyczne podejście do tego co widzi w internecie i nie tylko. Uwielbiam ten kanał ze względu na fenomelaną jakość wykonania. Tworzący go koleś zawodowo zajmował się montażem wideo i efektami specjalnymi. Jednym z popularniejszych odcinków jest ten, w którym przygląda się smartfonowej opasce z kickstatera. Kanał: https://www.youtube.com/user/CaptainDisillusion
 13. Pamiętam jak w Pogromcach mitów oblepili samochód książkami telefonicznymi. Z ok. 300 metrów dopiero M82 się przebiło. P Co prawda też nie widziałem odcinka, ale jeżeli pocisk miał przebić też karoserie to książka mogła wystarczyć. W zależności od typu pocisku mógł on się rozbić na mniejsze lub po prostu zgnieść przez co uderzenie nie było tak punktowe - do tego też dochodzi fakt wytracenia prędkości przy przebijaniu się przez książkę. Wikipedia ma całkiem kompetentny artykuł nt. kamizelek: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kamizelka_kuloodporna#Jak_działa_kamizelka
 14. Jak zobaczyłem nick na liście postów wiedziałem jaki avatar ujrzę. Czołem!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.