Dzień dobry, jak tylko pojawiła się ta aplikacja i jakiś zielony ufoludek tańczył jak jakiś idiota w ramach reklamy to wiedziałem " dzingolo nie zaainstalujesz tego nigdy " i tego się trzymam. Trafiłem na kanał poniżej
Jestem mega zmasakrowany ilością przykładów tak pustych kobiet, bohaterek tych wysrywow. Nie mam instagrama, faceboka i innych czy tam jest podobnie? Tak ogłupiające treści są na skinienie dwóch kliknięć? Deatomizacja rodziny trwa w najlepsze, pocieszam się tylko sekcją komentarzy. Swoją drogą taka drętwa i chora narracja apogeum osiąga właśnie teraz, teraz gdy normalność jest szykanowana a debilizm gloryfikowany. Co myślicie długo po potrwa?