Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Conrad

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  838
 • Donations

  50.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

942 Świetna

About Conrad

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chyba zwiększyli do 300 dni https://bip.gdansk.pl/urzad-miejski/urzad-stanu-cywilnego/procedury/uznanie-ojcostwa-przed-urodzeniem-dziecka,a,65665 Jeżeli dziecko urodziło się w trwającym małżeństwie, albo przed upływem 300 dni od jego ustania, unieważnienia albo sądowej separacji - domniemywa się, że dziecko pochodzi od męża matki.
 2. Myślisz, ze na podstawie czego powstał algorytm? Musiały być jakieś dane wejściowe ankietowe, z czego powstały wyniki jak ludzie oceniają innych i dlaczego.
 3. Szykuje nam się druga Korea, i nie mam na myśli Północnej. Tam po bumie gospodarczym dzisiejsi emeryci ze śmietników dojadają ten dobrobyt. U nas będzie tak samo.
 4. Idźmy dalej, a co mi tam ... podpowiem ci ... zrób bank spermy od najlepszych chadów, zapładniaj nimi kobiety i zmuszaj systemowo beciaków, nieatrakcyjnych mężczyzn, do wychowania tych dzieci. Cyk i mamy eugenikę w czystej postaci, bez tego całego Twojego pierdolomento, czyli piarowskiego odczarowywania tego tematu. Już widzę jak te kobiety są szczęśliwe i mają satysfakcjonujący seks z tymi beciakami 🤣
 5. Od razu mi się przypomina film "Historie Małżeńskie" i amerykański prawniczy patologiczny system adwokacki.
 6. Zależy od maski, maseczka maseczce nie równa jak dobrze wiemy. Odnoszę się do tego co widzę na twarzach ludzi na ulicach.
 7. Ja mam wyłączone analcodowe rozterki od pewnego czasu, patrz w profilu ignorowani użytkownicy.
 8. Chcesz się mścić, bo Ciebie ubodło? Olać księżniczkę, zablokować i się nie odzywać. Szkoda energii. Next
 9. Kompania Braci (HBO) Farbo (HBO) True Detective (HBO) Breaking Bad (Netflix) Rick and Morty (Netflix) Black Mirror (Netflix) The Young Pop (HBO) Wataha (HBO) pl
 10. Ja mam o okrągłym spodzie i są stabilne.
 11. Robisz pompki na płasko czy na uchwytach? Przy tych drugich chwyt jest lepszy, ja nie miałem wtedy takich problemów.
 12. Najlepsze jest to, że jak jej nie wyjdzie to zgadnij do kogo się odezwie, kogo odblokuje 🤣 ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.