Jump to content

Conrad

Starszy Użytkownik
 • Posts

  1,103
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  100.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Conrad's Achievements

Chorąży

Chorąży (10/23)

1.5k

Reputation

 1. Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego kraje wysp pacyfiku mają tak złe wskaźniki, skąd ten problem wśród wylogowań przez mężczyzn, przecież to dla nas "rajskie wyspy"? Już tutaj została zwrócona uwaga na kraje arabskie basenu śródziemnomorskiego, które ten współczynnik mają najniższy, co koreluje z resztą krajów muzułmańskich, ale tutaj domyślam się skąd ten wynik.
 2. https://neony.pl/ jeden z ostatnich rzemieślników, który robi takie rzeczy. Niestety cholernie droga zabawka, do tego będzie buczeć, więc nie polecam do mieszkania. Są tanie substytuty ledowe i mnóstwo firm, które mogą stworzyć wszystko co sobie zażyczysz.
 3. Teraz jest tryb chad + 500, pandemia inflacji zmieniła zasady gry.
 4. Mama ci partnerki szuka tylko dlaczego tak "słabej" paerii. Czeka Ciebie poważna rozmowa z matką, dlaczego ci źle życzy.
 5. Sam za dzieciaka bym napisał tak: "Mama ciągle siedzi w kuchni i coś robi, nie chce się ze mna bawić, nie chce rozmawiać. Tata pracuje, nie wolno mu przeszkadzać, a ja chciałbym tyle im opowiedzieć." Conrad, lat 8 Kiedyś nie było komórek, moja mama po pracy, po zakupach, późnym popołudniem szła do kuchni i tam robiąc nam posiłki spędzała cały czas do wieczora. Też była nie obecna, też musiałem się sobą zająć, a chciałem po prostu jej uwagi. Tata też późno z pracy wracał, żeby móc ogarniać nasze życie, wieczorami też pracował dorabiając, nie można było mu przeszkadzać. Tak ten świat jest podle skonstruowany, że uderza w rodziny i ich funkcjonowanie.
 6. "Co to za bajki dla dzieci oglądasz?!" - po tym jak oglądałem animację dla dorosłych "Walc z Baszirem". Jest pewna grupa kobiet dla których tzw filmy animowane, gry komputerowe, planszowe to zabawy dla małych dzieci 🤣
 7. Siada na kanapie, woła i wskazuje, że musisz usiąść koło niej i wtedy pada: Muszę ci się do czegoś przyznać ...
 8. Warszawa też pięknie rozkopana: wiadukt trasy Łazienkowskiej, budowa kolektora wzdłuż Wisłostrady, tramwaj na Wilanów, wiadukt Marywilska, plac Trzech Krzyży, przebudowa Zachodniej, tramwaj na Woli na Kasprzaka, budowa metra dalsze odcinki, Pulawska Bis, itd.
 9. Gdyż obecnie w UE rynek nieruchomości jest otwarty i każdy może kupić posiadłość, gdzie chce. W Hiszpani mnóstwo zamożniejszych emerytów z UK, DE, Skandynawii kupowało tam mieszkania. Dzisiaj doszły fundusze inwystycyjne, więc ciągle są podmioty skupujące po ciekawych cenach nieruchomości. Raczej nie wrócą czasy, żeby Kowalski mógł sobie bezstresowo pozwolić na nieruchomość w EU.
 10. Nokie, siemensy i inne wynalazki, az w moje ręce wpadł telefon z klawiaturą, rysikiem i windowsem na pokładzie, czyli zagubione ogniowo pomiędzy epoką telefonów, a smartfonów. HP hw6515 Fajne cuda potrafił i był mega szpanerski, na biznesmana 🤣🤣🤣
 11. Wersja DIY Moze Ciebie zainspiruje 🙂 Wersja komercyjna $$$ https://www.innerscene.com/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.