Jump to content

Conrad

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,096
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  100.00 PLN 

Community Reputation

1,492 Świetna

About Conrad

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. "Co to za bajki dla dzieci oglądasz?!" - po tym jak oglądałem animację dla dorosłych "Walc z Baszirem". Jest pewna grupa kobiet dla których tzw filmy animowane, gry komputerowe, planszowe to zabawy dla małych dzieci 🤣
 2. Siada na kanapie, woła i wskazuje, że musisz usiąść koło niej i wtedy pada: Muszę ci się do czegoś przyznać ...
 3. Warszawa też pięknie rozkopana: wiadukt trasy Łazienkowskiej, budowa kolektora wzdłuż Wisłostrady, tramwaj na Wilanów, wiadukt Marywilska, plac Trzech Krzyży, przebudowa Zachodniej, tramwaj na Woli na Kasprzaka, budowa metra dalsze odcinki, Pulawska Bis, itd.
 4. Gdyż obecnie w UE rynek nieruchomości jest otwarty i każdy może kupić posiadłość, gdzie chce. W Hiszpani mnóstwo zamożniejszych emerytów z UK, DE, Skandynawii kupowało tam mieszkania. Dzisiaj doszły fundusze inwystycyjne, więc ciągle są podmioty skupujące po ciekawych cenach nieruchomości. Raczej nie wrócą czasy, żeby Kowalski mógł sobie bezstresowo pozwolić na nieruchomość w EU.
 5. Nokie, siemensy i inne wynalazki, az w moje ręce wpadł telefon z klawiaturą, rysikiem i windowsem na pokładzie, czyli zagubione ogniowo pomiędzy epoką telefonów, a smartfonów. HP hw6515 Fajne cuda potrafił i był mega szpanerski, na biznesmana 🤣🤣🤣
 6. Wersja DIY Moze Ciebie zainspiruje 🙂 Wersja komercyjna $$$ https://www.innerscene.com/
 7. W Ameryce kobiety chcą zarabiać tyle samo co mężczyźni, a przy tym być w związku z mężczyznami zarabiającymi o 50% wiecej od nich.
 8. Jacy ONI? Po wpisaniu w google jakieś dziwne postacie wyskakują, rozwiniesz? https://www.google.com/search?q=oni&client=ms-android-xiaomi-rev1&prmd=ivmn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjdgei1xfb6AhVmhosKHco_CtwQ_AUoAXoECAEQAQ&biw=393&bih=721&dpr=2.75
 9. https://www.filmweb.pl/film/Wielorybnik-2020-861096 Ciekawy film o tym rejonie, Czukotce i ludziach tam mieszkających.
 10. To może kółko różańcowe? Niektórzy dużo czasu spędzają w Kościele, może tam?
 11. Wykupią nas za darmo za chwilę, dramat.
 12. Masz okazję zapytać i poznać odpowiedź bezpośrednio, ciekawy jestem odpowiedzi.
 13. Brutalnie, ale nie da się inaczej, żartem tutaj dalej są zjebane geny, istna kinder niespodzianka 🤣
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.