Jump to content

Conrad

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  886
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  100.00 PLN 

Community Reputation

1009 Świetna

About Conrad

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Miałem podobny przypadek i od tamtego momentu włączając się do ruchu patrzę nie tylko w jednym, a w obu kierunkach, na takich wyprzedzających. Mnie upolowała młoda dziewczyna, na szczęście i dla mnie i dla niej była lekka stłuczka.
 2. Ja też jestem ciekaw ile znaczy dla Ciebie wartość "spora", poproszę w procentach plus minus. To więcej niż 50%, czy mniej, ile?
 3. Witaj w klubie Taka sama sytuacja, a samopoczucie w takim okresie leży. Nie znalazłem pomysłu na to, na pewno ucieczka na południe Europy byłoby rozwiązaniem, eh.
 4. Troll konto wyzwolonej feministki, ziew
 5. Conrad

  Rozbudowa PC

  Do złącza M.2 wsadzasz dysk SSD na system, 500GB styknie. Zdecydowanie więcej RAM dla wyswietlania tekstur w viewporcie i obróbce w programie graficznym. Sam mam 32GB, przy renderowaniu dużych scen (powyżej 30-50 mln poly) często mam prawie max zajęty. Za renderowanie odpowiedzialny jest głównie procesor, zerknij na testy pod Blenderem i dobierz wg własnego budżetu.
 6. Ciekawe ile będzie kosztował na czarnym rynku wpis do bazy zaszczepionych.
 7. PUA uczą, żeby nie wypożyczać w takich wypożyczalniach.
 8. Conrad

  Trójkąt

  Nie no, przytuliłbym do siebie i przepisał mieszkanie, żeby mogła czworokąty realizować w znośnych warunkach. Gość w dom .......
 9. Libertyn ja dobrze wiem dlaczego tak jest, nie musisz mi tłumaczyć. Ja się odnosiłem do słowa "często". Lalkaa podobnie jak feministki bierze wąską grupę i analizuje, porównuje ( najczęściej nie pasujące zbiory, jednostki do siebie) wychodzi to co wychodzi. W ogólnym rozrachunku dla całego zbioru to często mężczyźni więcej zarabiają od kobiet, nie mając często lepszego wykształcenia od kobiet.
 10. To o co chodzi feministkom, że kobiety zarabiają często mniej niż mężczyźni?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.