Jump to content

Conrad

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  974
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  100.00 PLN 

Community Reputation

1,254 Świetna

About Conrad

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kolejny kamyk, a tam KAMIEŃ, ktory robi z Polaków płci męskiej podludzi, ha tfuuu na takie regulacje rynkowe!
 2. Typowa kobieta, sorry znowu nie mogłem się powstrzymać🤣
 3. Siedzisz sobie na wywiadówce swojego syna czy córki i wiesz, że tych trzech ojców siedzących z Tobą nie jest biologicznym rodzicem i nawet o tym nie wie, to boli. Sam pewnie nie chciałbyś 1 na 10 kul wyciągać, żeby wylosować, że to właśnie Ciebie partnerka, matka dziecka "wyrucha" w ten sposób. Analogicznie patrz, rosyjska ruletka.
 4. Niech będzie to 10% i tak byłoby warto, zwłaszcza, ze to mężczyźni głównie do systemu się dorzucają.
 5. Widać, że jesteś zwykły f&#_$r. Mając 360 tys. testów rocznie nie negocjowałbyś stawki?! Spokojnie by wyszło kilkaset pln za test. Kasa to pryszcz, znalazłaby się, ważniejsze byloby ustawowe prawo broniące mężczyzn w takich sytuacjach, odpowiednie regulacje, nie to co mamy dziś, ale kobiety i zwyklifaceci na to nie pozwolą, ha tfu ...
 6. Zamiastu dyplomatycznie odpowiedzieć, że w dzisiejszych czasach nie trzeba kupować całego browaru, żeby się piwa napić, to by brzuchaty zakolak zrozumiał i byłoby po temacie.
 7. Twój skarb, to sam się zrzucaj i zostaw Braci w spokoju Rengers moja też o tym Dysonie marzy, ostatnio nawet w sklepie w ręku miała różne modele i przeżyła szok, jakie różnice są. To proste, musisz dobrać pod kolor tapet i paznokci.
 8. Green Caffè Nero Gold na pl. Trzech Krzyży jest przyjemny.
 9. Moja noga tam nie już stanie ze względu na kompromitację z segregacją sanitarną, ha tfu ...
 10. Nowe miejsce na mapie Warszawy: Fabryka Norblina i tamtejszy FoodTown
 11. Nie wiem czy rok to dużo, nie jestem Tobą. Ja po związku 9 letnim dałem sobie więcej czasu, ponad dwa lata. Jeżeli masz układ związkowy, jak przypuszczam, to nie dziw się, że druga strona naciska, zwłaszcza 30letnia pannica. Pozostaje rozmoww, uczciwa rozmowa, ale będzie to miało swoje konsekwencje. Sam zobaczysz wtedy co dalej.
 12. To po co się w to wpierdalałeś, zamiast dać sobie więcej czasu na poukładanie spraw i dopiero bawić się w związki, kiedy będziesz na to wewnętrznie gotowy?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.