Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Conrad

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  262
 • Donations

  50,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

156 Świetna

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Możesz to sprawdzić budując wahadło Foucaulta plus trochę podrozowania z nim po świecie. Z Twoimi zdolnościami mechanicznymi i wiedzy, dałbyś radę i miałbyś dowód na ruch obrotowy.
 2. Zestawmy to z tym raportem https://www.o2.pl/artykul/nowy-raport-otylosci-dzieci-polska-we-wstydliwej-czolowce-6271952408917633a , gdzie 35% dzieci do 11 roku życia jest już otyłych (dane dla Polski).
 3. Conrad

  Słuchawkowe społeczeństwo.

  Takie obrazki widziałem już w komunikacji w Azji (Hongkong, Singapur, Kuala Lumpur) z dziesięć lat temu Wtedy zrobiło to na mnie duże wrażenie, teraz tylko mogę westchnąć, znak czasów i rozwoju cywilizacyjnego.
 4. Nasze oko ma kształt zbliżony dokuli, to dość mocno determinuje to jak widzimy świat (wpływ rogówki), czyli w pespektywie. Nikt nie krzyczy, że budynki i drogi są krzywe 🙂
 5. Conrad

  Kręcą was pończochy?

  Krew szybciej krąży
 6. Za parę lat wróci z Brajankiem i będzie wychowywał jak swoje.
 7. Ja bym jej nie zawoził nic, niech przyjdzie wtedy kiedy Tobie pasuje i obsłuż ją tak jak wcześniej bracia doradzili. Oddaj, wpuść do środka, kilka słów i bye bye. Wczoraj moja była (3 lata) wpadła odstawić dziecko, jako że były Mikołajki to i tak na koniec wywaliła tekst "Masz coś dla mnie?", jako, że trzymałem w ręku jakiś długopis udający strzykawkę to jedynie odparłem, że "zastrzyk".
 8. #metoo dotarło także do WallStreet https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-12-03/rental-home-manager-preps-for-next-wave-of-wall-street-landlords Zasada WallStreet dla ery #metoo: Unikaj kobiet za wszelką cenę Koniec z obiadkami z koleżankami. Nie siedź obok nich podczas podróży samolotem. Rezerwuj pokoje hotelowe na różnych piętrach. Unikaj spotkań jeden na jednego ... Koleżanki z #metoo odwaliły kawał dobrej roboty, żeby życie kobiet stało się jeszcze cięższe 😎 I pozostaje nam ...
 9. Interaktywny reportaż outride.rs - Piotr Andrusieczko i Marcin Suder https://outride.rs/pl/linia/
 10. Conrad

  E-book czy papier?

  Ja obecnie mam tzw. mix, czyli korzystam z czytnika w podróży, nie trzeba wtedy dźwigać tomisk, czasami gabaryty książek porażają. W domu tylko papier, zapach, kominek, ciepło, bujany fotel i leżąca naga kobieta na rozłożonym na podłodze dywanie z miękkiej, grubej wełny. 🙂
 11. Conrad

  Randka a warunki materialne.

  Jak kończy się ta historia? Pani pozywa go o gwałt ?
 12. Ja lubię wysokie kobiety. Sam mam ponad 190cm. Seks na stojaka jest przyjemniejszy i łatwiejszy 😉
 13. Conrad

  Google i dziwne zdjęcia oceanów!

  Ciekawie za to wygląda oddalenie widoku, widać jak skanują dno morskie i jak jeszcze mało jest tych danych. Zastanawia mnie czy to dane zbierane są z kosmosu przez satelity czy ze specjalistycznych morskich statków pomiarowych?
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.