Jump to content

Conrad

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  904
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  100.00 PLN 

Community Reputation

1,049 Świetna

About Conrad

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To tylko pokazuje jak zanieczyszczyliśmy już świat mikroplastikiem, sztuczne włókna itd.
 2. Nie, nie, nie ... upodabnia się do tych lalek lateksowych z Chin, eh
 3. i odblokowali i tym samym operator koparki został bohaterem
 4. Ostatnio przez zdalną pracę, mało autem jeżdżę, to sobie nadrabiam TIRem po Europie, odwiedziłem Skandynawię, Sardynię, Korsykę, Francję, Rumunię w ETS2.
 5. Wtedy dowiedzieliśmy się, że EU by nas poświęciła dla dobra całości. Nikt by za nas życia nie poświęcał, eh.
 6. W USA głównie zubożała klasa średnia w średnim wieku przechodzi na taki styl życia, wymuszony czy nie, ale zjawisko narasta. Łatwo tam nie mają w tym amerykańskim śnie.
 7. Najważniejsza byłaby działka z widokiem, otwarciem, na ogród, pełnych drzew, w oddali las. Dom parterowy, pasywny, z antresolą w salonie.
 8. Na pewno podwyższy alimenty na dzieci.
 9. WIG20, duża płynność, analiza techniczna, sygnał taki jak błysk supernowej. Zaczyna się sesja i zwałka taka, ze wszystkim czyści stoplossy, cuda panie, później kurs się stabilizuje i wraca do normy. Efekt? To co zarobilem na innych sesjach przy takiej transakcji czyściło zysk. Takie sesje na spółkach odbywają się bardzo rzadko, ale przed nimi nie ma ratunku, z rekinami nie wygrasz, a swoje sztuczki mają, nawet na takich spółkach plynnych jak tpsa czy kghm
 10. Ja miałem skuteczność 70%, ale kilka cudownych sesji na TPSA i KGHM, gdzie grube ryby czyściły takie płotki jak mnie, wyleczyły mnie ze spekulacji na parkiecie warszawskim. Zawsze mnie śmieszył PIT z biura maklerskiego, gdzie kwota obrotu była większa niż moje zarobki z fabryki. Przy daytradingu już tak jest. U mnie niestety czas poświęcony do zarobku, nerwów był niewspółmierny, pomimo tego, że w ogólnym rozrachunku byłem na plus z PLN.
 11. Bracia, Ciągle przejawiają się wątki o atrakcyjności, zarobkach, samorozwoju i o tym jak nas kobiety przez to postrzegają. Na grupie MGTOW Polska ktoś w grudniu wkleił taki wykres, trochę śmieszny, trochę straszny. Jak Wasze doświadczenie życiowe się w to wpisuje, potwierdzacie to. Rozumiem, że partnerka ma SMV zbliżone do Ciebie, bo wtedy waga danych parametrów by rosła lub malała w zależności od skali SMV partnerki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.