Jump to content

Conrad

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  904
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  100.00 PLN 

Everything posted by Conrad

 1. To tylko pokazuje jak zanieczyszczyliśmy już świat mikroplastikiem, sztuczne włókna itd.
 2. Nie, nie, nie ... upodabnia się do tych lalek lateksowych z Chin, eh
 3. i odblokowali i tym samym operator koparki został bohaterem
 4. Ostatnio przez zdalną pracę, mało autem jeżdżę, to sobie nadrabiam TIRem po Europie, odwiedziłem Skandynawię, Sardynię, Korsykę, Francję, Rumunię w ETS2.
 5. Wtedy dowiedzieliśmy się, że EU by nas poświęciła dla dobra całości. Nikt by za nas życia nie poświęcał, eh.
 6. W USA głównie zubożała klasa średnia w średnim wieku przechodzi na taki styl życia, wymuszony czy nie, ale zjawisko narasta. Łatwo tam nie mają w tym amerykańskim śnie.
 7. Najważniejsza byłaby działka z widokiem, otwarciem, na ogród, pełnych drzew, w oddali las. Dom parterowy, pasywny, z antresolą w salonie.
 8. Na pewno podwyższy alimenty na dzieci.
 9. WIG20, duża płynność, analiza techniczna, sygnał taki jak błysk supernowej. Zaczyna się sesja i zwałka taka, ze wszystkim czyści stoplossy, cuda panie, później kurs się stabilizuje i wraca do normy. Efekt? To co zarobilem na innych sesjach przy takiej transakcji czyściło zysk. Takie sesje na spółkach odbywają się bardzo rzadko, ale przed nimi nie ma ratunku, z rekinami nie wygrasz, a swoje sztuczki mają, nawet na takich spółkach plynnych jak tpsa czy kghm
 10. Ja miałem skuteczność 70%, ale kilka cudownych sesji na TPSA i KGHM, gdzie grube ryby czyściły takie płotki jak mnie, wyleczyły mnie ze spekulacji na parkiecie warszawskim. Zawsze mnie śmieszył PIT z biura maklerskiego, gdzie kwota obrotu była większa niż moje zarobki z fabryki. Przy daytradingu już tak jest. U mnie niestety czas poświęcony do zarobku, nerwów był niewspółmierny, pomimo tego, że w ogólnym rozrachunku byłem na plus z PLN.
 11. Bracia, Ciągle przejawiają się wątki o atrakcyjności, zarobkach, samorozwoju i o tym jak nas kobiety przez to postrzegają. Na grupie MGTOW Polska ktoś w grudniu wkleił taki wykres, trochę śmieszny, trochę straszny. Jak Wasze doświadczenie życiowe się w to wpisuje, potwierdzacie to. Rozumiem, że partnerka ma SMV zbliżone do Ciebie, bo wtedy waga danych parametrów by rosła lub malała w zależności od skali SMV partnerki.
 12. Na to na wygląda, że Cygan znalazł swoją oświeconą Himalajkę. Ja popatrzę i po obserwuję. Będzie można zweryfikować wiele teorii na tym przypadku. Na razie kobieta odcina go od wszystkiego i on to realizuje, pokrętnie tłumacząc. Do tego program nowy cygan został uruchomiony.
 13. Miałem podobny przypadek i od tamtego momentu włączając się do ruchu patrzę nie tylko w jednym, a w obu kierunkach, na takich wyprzedzających. Mnie upolowała młoda dziewczyna, na szczęście i dla mnie i dla niej była lekka stłuczka.
 14. Ja też jestem ciekaw ile znaczy dla Ciebie wartość "spora", poproszę w procentach plus minus. To więcej niż 50%, czy mniej, ile?
 15. Witaj w klubie Taka sama sytuacja, a samopoczucie w takim okresie leży. Nie znalazłem pomysłu na to, na pewno ucieczka na południe Europy byłoby rozwiązaniem, eh.
 16. Troll konto wyzwolonej feministki, ziew
 17. Conrad

  Rozbudowa PC

  Do złącza M.2 wsadzasz dysk SSD na system, 500GB styknie. Zdecydowanie więcej RAM dla wyswietlania tekstur w viewporcie i obróbce w programie graficznym. Sam mam 32GB, przy renderowaniu dużych scen (powyżej 30-50 mln poly) często mam prawie max zajęty. Za renderowanie odpowiedzialny jest głównie procesor, zerknij na testy pod Blenderem i dobierz wg własnego budżetu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.