Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Tramal

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  311
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

310 Świetna

About Tramal

 • Rank
  Kapral
 • Birthday 08/10/1992

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1601 profile views
 1. Dajesz obcej lasce wsadzić sobie faję do ust,następnie jej gach cię poniewiera, a na końcu obruszasz się jak panna bo nazwał cię kurwą czy w tym przypadku nazywanie jakiegoś koszularza miękka fają jest stosowne?
 2. Troche beka,że na podstawie problemu który sam stworzyłeś wyciągasz wnioski,żeby samemu nie chodzić na imprezy.Albo jestes fifarafa albo "kozak" z kolegami
 3. Moim zdaniem na pierwszy samochód lepiej kupić sobie coś za 1-2 wypłaty.Samoocenę lepiej budować na czymś bardziej stabilnym niż blaszana puszka z kołami.
 4. biała koszula z krótkim rękawem,czarne spodnie w kancik,białe skiety i czarne pantofle z nosem zadartym do góry
 5. "Koleżanka" z klasy fałszywie oskarżyła mężczyznę o gwałt. Nieszczęśnik spędził 5 lat w więzieniu, został oczyszczony z zarzutów po tym, jak oskarżycielka przyznała, że wszystko sobie wymyśliła. http://www.youtube.com/watch?v=ZP2syWS-2M0
 6. Tramal

  Samochód do 15 tys.

  Octavia,Citroen C5 II(ale lepiej 2.0)
 7. w starym piecu diabeł pali
 8. Nie ma na to reguły chyba.Statystycznie częściej udało mi się coś zdziałać koło 24-2 w klubie niż koło 4-6 Napewno przydatne jest tu nie bycie brzydkim.
 9. Tramal

  Co z tym piwem?

  Wszystko jest w genach jedni chleją na umór 2x w miesiącu przez kilkanascie/kilkadziesiąt lat inni jedzą kiełki/uprawiają sporty i smarują się kremikami i w ciągu roku rak ich wpierdała i nie dożywają czterdziestki
 10. Czasem sie zdarza,że godzine przed spotkaniem przyjeżdza ta "ciocia z ameryki" także ten.
 11. Do soboty wieczór jeszcze długa droga i w miedzyczasie może do niej tzw. ciocia z ameryki przylecieć.
 12. Niektóre to nawet potrafią styl ubierania przejąć.Znam takich jednych panna ubierała się jak emo albo coś takiego typ jak raper.Z miesiąc temu widziałem ich to byli ubrani niemalże identycznie(nawet pod kolor) XD.
 13. Nie wiem jak Polacy ale możni tego świata moim zdaniem planują o kilkadziesiąt lat do przodu
 14. Jawna kradzież czyli skrojenie człowieka przy użyciu jakiejś formy przemocy jest niedopuszczalne ale znalezenie komórki,przejechanie się na gapę czy niepowiedzenie prawdy w przypadku kiedy może ci to pomóc nie uważam za zbrodnię.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.