Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Magician

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2680
 • Donations

  200.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Magician last won the day on December 1 2018

Magician had the most liked content!

Community Reputation

1680 Świetna

About Magician

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4364 profile views
 1. Jeśli jesteś w grupie to jesteś nikim. Jeden z wielu. Czyli pan nikt. Postaraj się stworzyć swoją i być tam liderem. Olać. Nie skakać wokół niej. Im bardziej będziesz zadowolony sam z siebie tym lepiej. Tym bardziej laska będzie lgnęła do ciebie. Zajmij się sobą i swoim dobrostanem. Poor you. Jakoś kuźwa laska nie ma nigdy rozterek. Działaj jak kobieta, albo mam zyski albo spadaj na bambus.
 2. Kobiety są bardzo mądrymi istotami, wiele mądrzejszymi od facetów. Myszka gromadzi orbitę orbiterów by wygenerować jak największy zysk z nich. I nie chodzi tylko o pieniądze. Myszka nigdy nic nie robi bezinteresownie. Jeżeli "daje" się zaprosić na drinka, to wiedz że ma ochotę na więcej od ciebie. Jeżeli się zgodzi by iść z tobą do twojego domu, to ... prawdopodobnie jesteś bardzo bogatym człowiekiem.🙃 Zapytaj ją rano po spędzonej nocy czemu akurat ciebie wybrała. ... Bo masz dobre serce, bo ci dobrze z oczu patrzy, bo kochasz zwierzęta, masz tyle pająków w sypialni, głosowałeś na Dudę. Aha, mówiłeś że masz duuuużą działkę budowlaną w Wilanowie, to prawda? A ten Patek to prawdziwy? Kocham cię, misiu.
 3. Pytanie jest skierowane do kochanych pań. Więc się swobodnie wypowiem. Kariera czy rodzina? I tak źle i tak niedobrze. Życie na waszej planecie nie jest usłane różami. Pani ładna przychodzi do domu po 14-godzinnym dniu pracy w korpo. Ledwo żyję, na wczoraj mam przygotować zestawienie sprzedaży, raty kredytu kurwa coraz większe. A może założę rodzinę bożą, jak ksiądz proboszcz przykazał? Dzieciaki będą, na gofry będziemy chodzić w niedzielę po mszy świętej, będzie fun, jak w książkach piszą. Prezes da 500+ i na wyprawkę da 300+. Będę w końcu spełniona. Nie, nie będziesz. Bombelek przyjdzie na świat, bezustanna walka z pieluchami. Małemu wyżynają się ząbki, tygodnie wyjęte z życiorysu. I ten cały mój mąż. To jakieś zwierzę jest dzikie. Minęło dopiero 3 lata po porodzie a on się domaga znowu sexu! Ja pierdolę. No masakra jakaś. Ale się wrobiłam. Czy jest jakieś wyjście z tej matni? Jest. Musisz poczuć się dobrze sama ze sobą. Większość ludzi nienawidzi siebie samego. Nie może wytrzymać samym ze sobą. Ledwie wstaną rano a już są maxymalnie wkurwieni. Jeżeli nie lubisz siebie, to jak możesz polubić pracę i ludzi bliskich/nieznajomych wokół siebie??? Świat, który widzisz nie jest stały i niezmienny, jest odbiciem twoich myśli, tworzysz go na bieżąco.
 4. Gdyby miało taki przebieg jak deklarowany i nie byłoby bardzo obite, to kosztowałoby 2 razy tyle. A może i więcej. Food for thought. Na suchej przyczepnej drodze jako niedoświadczony kierowca nie poczujesz różnicy. Gdy spadnie śnieg i będzie ślisko, to od razu poczujesz. Obróci cię nawet pod światłami, gdy za bardzo wdepniesz. To są nadsterowne france. Nawet nie trzeba zakrętów. Kuuurła, kiedyś to się jeździło maluchem kaszlakiem lub ładą 2107 jako pierwsze auto, a teraz te młode to wymyślają jakieś beemy. 😀 I to jest bezczelna nieprawda! Bo też młoda madka zawoziła bombelka do przedszkola i emeryt na działkę jeździł co niedziela! Panie ładny , przebiegu tyle co kot napłakał, ledwo kilka tysięcy bożych. Nic tylko brać. I nie był dłubnięty. No jaki drift? Nie znam takiego słowa. I jaki bity? Przecież tylna szyba jest oryginalna! 🤗
 5. Zgadzam się i nie zgadzam się jednocześnie. Witamy w świecie fizyki kwantowej. Superpozycja. Kot żywy i nieżywy. Obserwator definiuje rzeczywistość, ona sama nie istnieje. Double slit experiment. Gdy tylko myszek zasygnalizuje jakiś swój mankament (świadomie lub nie), to myszka boża natychmiast kieruje swą uwagę na inną lepiej rokującą gałązkę. Laska jest z tobą dopóki nie zobaczy kogoś lepszego, z którego będzie miała większy zysk. A tak na poważnie, to Rupert Spira wygłosił spaniały i pszny wykład o szczęściu. Bez mankamentów.
 6. Nie, nie napiszę o paniach w armii. Bo ich nie znam. Ale skrobnę parę słów o oburzeniu kochanych pań. Niezawodni amerykańscy naukowcy już wiedzą. Kto znosi najgorzej plandemię koronaświrusa? Kobieta atrakcyjna z dzieckiem, rozwiedziona, w wieku 25-30 lat. Jest totalnie wściekła, że musi nosić maseczkę, zamiast prezentować perfekcyjny makijaż. Jest wściekła, że mało samców chodzi po sklepach i ona ma minimalna atencję. Jest wściekła, że zakłada ultra obcisłe legginsy, a niewielka ilość mężczyzn ją zaczepia. Jest wściekła, że nie ma tyle sexu co ma zazwyczaj. Jest wściekła, że nie może przebierać i fochy stroić. W tej plandemii mało kto się mną interesuje, a zawsze były tabuny wygłodniałych januszy. Zrobiłam kocie oko, cyc na wierzchu, nawet gaci nie nałożyłam, a tu żaden jeleń nie skamle o mój numer telefonu? Wirusie, zrujnowałeś mi życie! Zapytaj zen mastera jak znosi obostrzenia. - What? Love and peace. Namaste.
 7. Pan Jim miał tego farta, że poznał osobiście Eckharta Tollego. Też bym tak chciał. I co z tego że miał? Kobieta nie ma nic wspólnego ze szczęściem faceta. Pierdoli się w mainstreamowych mediach głupoty, że jak znajdziesz drugą połówkę, to będziesz szczęśliwy. Nie, nie będziesz.
 8. Kolega @Obliteraror ma duży talent do pisania. Świetny post. Trochę znam się na tym. Skąd ja to wiem? Mądremu dwa słowa wystarczą, a głupiemu to i referatu mało.
 9. Magician

  Hej!

  Witaj. Jak laska napisze to wszyscy do witania. Jak chłopak boży napisze, to nikt go nie wita, tylko ja. Ehhh, podam to towarzystwo do sądu i nie będzie niczego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.