Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Magician

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2084
 • Donations

  200.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Magician last won the day on December 1 2018

Magician had the most liked content!

Community Reputation

1560 Świetna

About Magician

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3574 profile views
 1. Jeśli masz coś do przekazania, to wyraź to słowami. Emotki? Nie bądź słaby, bądź mocny.
 2. @MaxMen i @SzatanKrieger, nie pozwalam wam się kłócić. Idźcie na wódkę i należy dążyć do zgody i się dogadać. Zgoda buduje, a niezgoda rujnuje. To takie banalne, ale prawdziwe. Jak swój swojego będzie napierdalał, to to forum nigdy nie urośnie. A te wódki możecie pić za moje, stać mnie. Można wymieniać swoje opinie, ale nie wolno się kłócić. Czego się nie robi dla szanownej moderacji?
 3. Witamy na forum. Lublin to raczej Polandia południowo-wschodnia. Ale mogę się mylić, z geografii matury nie zdawałem.
 4. Miło powitać nowego użytkownika.
 5. Ciekawe czy Eleanor umie gotować. Może puszki kupuje i wrabia dzieciaka, ze to domowy obiad? Bestialstwo. I po co kupować mu zegarek? Ma zegar w cell phone.
 6. Wy to się nie znacie na zegarkach. Ja bym wybrał taki z kalkulatorem! Elektroniczny! 7 melodyjek! Podświetlany ekran! Stoper! Rok produkcji 86. 1986. No nie łączy się z internetami. To znaczy, że chłopak jest niezależny. Chad. Bad boy. Każda laska na niego poleci. Kup mu budzik. By ładnie wstawał i wreszcie chodził do szkół. I uczył się na piątkach, jak w książkach piszą. Rdzennie polskie forum a moderacja niemiecka. Dobry Panie Boże, co tu się kuźwa wyprawia? Ja to muszę zgłosić do służb.😛
 7. Żart? A w Charkowie dwóm mężczyznom dali ślub. Wszyscy krzyczeli, że to żart i pomyłka. I co? I po roku urodziły im się bliźniaki. 🤗 Jak mówiłem, poszukaj tego machera od zegarków. Gdzieś tu jest. Zna się na rzeczy. Coś doradzi. Tylko z tym czerwonym coś wymyślasz, no jak to kobieta. Najwyżej domalujesz buddyjskie wzorki na bransolecie wściekle czerwonym lakierem do paznokci i będzie git.
 8. Na forum był/jest niezły znawca w branży zegarkowej. Ma bardzo sporą wiedzę w tym zakresie. Ale nie pamiętam jego nicka. No proszę cię. Dla 12-latka wszystko jest zniszczalne. To tylko kwestia czasu. 120 lat temu też miałem 12 lat i wiem o czym mówię.
 9. Nie narzekaj. Masz na dzielni bardzo kulturalną szarańczę. U mnie to młodziaki szlugi jarają, piwerko popijają, bluzgają lepiej niż Mickiewicz po koksie, a po nocy puszczają na bumboxie "przez twe oczy zielone oszalałem". Jak żyć, premierze? Strach iść o 3 w nocy do monopola po klina.
 10. W ogóle mnie to nie dziwi. W tym kręgu kulturowym kobieta to jest świętość. Ona taka niewinna i bezbronna. I słaba. I należy jej pomagać i usługiwać. Ale ona wie, że ma taki specyficzny wabik, czyli krocze. Dla tej przyjemności zrobimy wiele, by się tam dostać. Sam tak robiłem. A kobieta manipuluje bezwzględnie, tam nie ma sentymentów. Kto zapewni mi więcej, temu może rozłożę nóżki. Kobieta powinna nazywać się manipulacja. Liczy się tylko mój zysk i dobro moich dzieci. Mąż? A kto to jest? W krajach gdzie wyznaje się islam, są takie rejony, gdzie nie wywyższa się kobiet. Tam posiłek je facet z dziećmi, a kobiety jedzą gdy coś zostanie na stole. Dla Kazi Szczuki to niepojęte, od razu by podała cały islam do sądu powiatowego w Mławie. Nie mówię, że islam jest lepszy od katolicyzmu. A może buddyzm jest lepszy? Wszystkie religie to ściek, tylko oddalają od Boga. Większość religii jest oparta na strachu. Jak nie zrobisz tego i tego, to pójdziesz smażyć się w piekle. Ale jak dasz na remont dachu i organów w kościele, to licz na niebo. No kurwa sztos. Naprawdę wierzycie w to? No mógłbym wiele mówić o tych sprawach, ale wiem że nie macie czasu czytać. Trzeba zarabiać, na kobietę. 😛
 11. No właśnie mi chodziło o klasy. Ten krzyż pański po prawej mi utkwił w główce. Rysowało się to kredą na chodniku i się skakało. Frajda nie z tej ziemi. A potem w chowanego. I o czekoladzie jeszcze słowo. Na tym robili niezłe przekręty. Dostałem parę złotych od dziadka i natychmiast biegłem, ile sił w nogach, do pobliskiego spożywczaka. Plosę cekoladę. I co kuźwa dostawałem? Wyrób czekoladopodobny, opakowanie zastępcze, jakiś cukier w środku. Ja pier...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.