Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Magician

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2801
 • Donations

  200.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Magician last won the day on December 1 2018

Magician had the most liked content!

Community Reputation

1718 Świetna

About Magician

 • Rank
  Podporucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4663 profile views
 1. Panie @Boromir, ja pierdolę. Jesteś tu długo, niby kumaty, rozgarnięty oraz zasłużony kolo. A zachowujesz się jak cipka. Bez obrazy. Jeśli laska przez rok nie była zainteresowana kontaktem z tobą, to nie jest zainteresowana tobą. Koniec kropka. Laska która chce kontaktu z facetem to na kulach przyjdzie lub na wózku do ciebie podjedzie. To się nie zdarzyło. Jesteś dla niej nikim, pionkiem, a ty chcesz odnawiać kontakt. Zejdź na ziemię. Cokolwiek do niej napiszesz, to ona cię zleje. Szanuj się chłopie. Ktoś wyżej słusznie powiedział, ze jesteś petentem, na dodatek z desperacją. Boromir, a ja cię miałem za faceta z jajami. 🥴
 2. Też to zalecam i polecam. To wspaniała rzecz. A raczej spaniała, jakby powiedział Major Suchodolski. Szanowni ludzie, nie identyfikujcie się ze swoimi myślami, one nie są wami. Jesteście tylko obserwatorami tych myśli. I teraz Janusz i Grażyna powiedzą, że medytacja to jakieś pedalstwo albo zabobon albo szatanizm. No jak mam medytować? Co to znaczy? Mój stary/moja stara mnie chyba zdradza, kredyty zaciskają mi pętlę na szyi, mały smarka i kicha, pewnie ma śvirusa, teściowa mnie bezustannie wkurwia, brakuje mi kasy nawet na paliwo do seicento, a ja mam medytować? Usiądź na dupie, zobacz wszystko ze spokojem, i odpuść. Accept all and see what will happen. Don't fight, just accept.
 3. Witaj. Jakaś depresja czy laska rzuciła?
 4. Nie istnieje coś takiego jak druga połówka. There's no such thing. Wiem, że się narażam, bo 99% waszej populacji wierzy w te brednie. You are whole and complete already. You don't need nobody to feel joy and happiness. Lajka raczej za to nie dostanę, chuj tam. Lubię wasze ziemniaki. Można frytki zrobić. Keczupikiem polać i uczta jak ta lala. Kontynuacja relacji z dana osobą nie zależy od ciebie, ale od tego kogo nowego poznała ta dana osoba!!! Pierdolicie o dozgonnych miłościach i przyjaźniach. Nie, tak nie jest. Życie na waszej planecie jest bardzo brutalne. Jeżeli twój partner/partnerka pozna kogoś, kto zaoferuje jej/jemu więcej niż ty to dostaniesz kopa w dupę i przestaniesz się liczyć dla tej osoby. Wtedy nie ma honoru, liczy się tylko zysk.
 5. Filmy to wymyślane są. Lepiej dokument. Rolnik szuka żony. To o miłościach jest. Albo Chłopaki do wzięcia. Też o miłościach i niesfornych recydywistach. Ryszard, ty draniu, oddaj mi rower, bo go stracisz!
 6. Koleżanka Ola mogłaby zapoznać się z interpunkcją i wielkimi literami. A kolega mac mógłby zapoznać się z czymś takim co się nazywa kulturą osobistą i szacunkiem do drugiej osoby.
 7. Panie ładny, a jak zalutować kolesiowi, który odbił mi dziefczynę? Can you answer that? A może wziąć migomat albo przepalić mu kolano acetylenem? No spoko, taki żarcik nieudany. A temu kolesiowi to się należy pomnik. Ze spiżu. Ja zapłacę. Za to że wybawił mnie z kłopotu. Baba z wozu, mi o wiele lżej. I nie będę musiał podlegać alimentacji. Praise the Lord.😛
 8. Oboje jesteście jeszcze dziećmi. Bez urazy. Prawdziwy facet nigdy nie zastanawia się nad tym czy zaplusuje u kobiety czy nie. To stawianie kobiety na piedestał. Jeśli pańci nie podoba się twoje zachowanie to zawsze może poszukać Janusza. Oni zawsze się zachowują według wytycznych pań. Masz mądrego kolegę. Gdybyś sam czuł się mocny to nie byłoby tego posta. Jesteś słaby i rozdarty bo uzależniasz swoje poczucie wielkości (a raczej małości) od kobiety.
 9. Witaj. A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój. Jak śpiewa Cugo. Przepiękna piosenka. Budująca.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.