Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

radeq

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2844
 • Donations

  100.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1965 Świetna

About radeq

 • Rank
  Podporucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4489 profile views
 1. Specyficzna? Wszystkie poznane laski na drugim spotkaniu zapraszam do siebie na kolację i film
 2. A znasz https://pl.wikipedia.org/wiki/Hipoteza_wodnej_małpy ?
 3. przecież pszenica i zboże to niejedyne źródła węgli... korzenie/bulwy, strączki, orzechy i pewnie coś jeszcze się znajdzie. Równie dobrze mogło być tak, że w okresie letnim 80% kcal było z węgli (okres tycia), a zimowym 10-20% (okres chudnięcia). Co nie świadczy, że jesteśmy głównie mięsożerni.
 4. Potwierdzam, robiłem testy na tinderze. Przy fizycznym zawodzie (fotki z niego) to nawet jak miałem dużo par to laski miały ogólnie wylane, a przy profilu w garniaku + modny zawód to ilość par taka sama, ale laski bardziej komunikatywne Chuj, że z fizycznego wyciągam dużo większą kasę, do tego na świeżym powietrzu Nawet 5000 obserwujących i super fotki z mojego zawodu na isntagramie nie pomagały. Muszę, to jeszcze przetestować na mniejszych miejscowościach, bo duże miasto to swoimi prawami się rządzi zapewne.
 5. Jakieś konkretne dowody, że wpierdzielali tyle mięsa? Bo gdybać to sobie można. Z drugiej strony jaki jest sens przejadania się ogromną ilością białka, skoro i tak zostanie przetworzony na węgle?
 6. 30 lat.... w technologii to jakaś ogromna przepaść, to tak jakbyś dzisiaj chciał używać Commodore 64 chociaż, 30 lat temu, to nie to samo co 30 lat do przodu, w końcu rozwój jest geometryczny. równie dobrze, za 15 lat ktoś może uznać, że stara technologia jest przestarzała i masz 5 lat na wymianę na nową. Z drugiej strony, ktoś ten rozwój musi finansować, więc bogaci się na niego zrzucają, coś jak w przypadku samochodów elektrycznych, które zapewne prędzej czy później staną się standardem.
 7. 2 lata.... kurwa, jakbyś się mega podjarał i cisnął ostro, to pewnie i w 3 msc ogarniesz temat.
 8. hehehe W sensie, że kiedyś byś powiedział lasce, żeby nigdy tak nie mówiła, bo Cię to rani? już widzę ten szacunek
 9. Taniej polecieć do Norwegii niż przejechać Polskę z północy na południe Więc niech zrobi sobie wycieczkę za 200-300 zł i przy okazji zwiedzi Oslo. No chyba, że tylko wyda/wymieni kasę na lotnisku.
 10. W sensie, że na smyczy? 😎
 11. Skoro 95% i więcej facetów ma wyjebane na swój rozwój, wygląd itd, to czego się dziwisz? Każdy ma to, na co zapracował.
 12. No tak, bo wyobrażanie sobie rżnięcia przez bogatego szejka to "wyobraźnia" : ] ehhh laski ❤️
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.