Jump to content

radeq

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3,035
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  100.00 PLN 

Community Reputation

2,169 Świetna

About radeq

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

6,220 profile views
 1. taaa przeorany ekosystem przez rolnictwo, a lasy zamienione na szkółki sosny i świerka
 2. U mnie w biznesie fizycznym ten sam schemat zastosowałem, jako że ogarniam marketing internetowy to mogę sobie wybierać klientów i narzucać wysokie stawki i nigdy nie miałem z nikim problemów, a 2 lata już ogarniam temat. Czasami podsyłam klientów kumplowi ze wsi, na pewno ma niższe stawki i sporo miał problemów z klientami, nawet zamknął biznes bo mu niektórzy nie płacili... Na ludzi +60 lat trzeba uważać, szczególnie babcie, bo widzisz, że babcinka biedna to zaniżasz stawkę i kurwa jak dasz palec to od razu całą rękę chce upierdolić, a przy okazji zrób Pan jeszcze to, i to....
 3. łał, 157 dzików, tyle to u mnie w kole się strzela w rok na jednym obwodzie.
 4. Nie wymagaj od kobiet, by myślały jak faceci
 5. Każdy dojrzały facet, zwierza się swojej myszce ze swoich rozterek
 6. Proponuję strzał na ryj dla każdego kto nie rozgląda się na przejściu wychodząc za samochodu albo wchodząc gdy zapala się zielone na przejściu i ktoś się nie rozgląda. 99% ludzi tego nie robi i nie potrafię tego skumać.
 7. Z punktu widzenia ilości budynku w mieście to może i tak, ale weź pod uwagę, że kiedyś w jednym mieszkaniu żyło po 4-6 osób, a w jednym domu z dwie rodziny. Teraz każdy chce sam, sam sam...
 8. Liczenie kalorii i w 2 msc -5 kg :]
 9. Co 10 laska wyskakuje dość szybko z pytaniem: "czym się zajmujesz?", a tak to nie ma co narzekać.
 10. Bo może po prostu wiedzą że mają do czynienia z kimś na poziomie, kto nie będzie robił problemów i w dodatku można sobie o broni pogadać itd? i będzie miło i wesoło?
 11. Dlaczego wolność rodziców ma być ważniejsza od Twojej? Zmień kraj, na taki, gdzie jest mniej "bydła" :]
 12. Jeżeli zarabiasz w chuj więcej od laski i chcesz jechać na w chuj drogie wakacje, to jak chcesz zabrać laskę to się dokładasz do jej biletu. A jak nie chcesz sponsorować to jedziesz w Bieszczady albo znajdujesz bogatszą laskę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.