Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

radeq

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2405
 • Donations

  100.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1575 Świetna

About radeq

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3178 profile views
 1. Ja wywaliłem datę urodzin i powiadomienia o niej z fejsa i mi nikt nie złożył na fejsie życzeń, a tak to zawsze tablica z życzeniami tego dnia pełna Jeden stary kumpel tylko zadzwonił, ale z nim zawsze się trzymam.
 2. A Ty myślisz, że "normalne" laski nie mają wymagań? po prostu są rozłożone w czasie
 3. Wiesz..., jak masz dobrze ustawioną babę to wystarczy troszkę tylko podnieść głoś i zamyka gębę przestając pierdolić swoje farmazony
 4. To po chuj z nią gadasz? i karmisz.
 5. Zgodnie z prawdą, chociaż w sumie o tym nie gadałem na spotkaniach, nawet chyba żadna nie pytała o to bezpośrednio, a tylko czym się zajmuję i nigdy się prezesurą nie chwaliłem.
 6. radeq

  Różnice libido

  Masa, rzeźba, dobry ciuch, wychodź z kumplami na miasto i daj znać co się zmieniło.
 7. Testowałem wariant z sylwetką pleców, na każde maks ilość przesunięć wpadało z par 4-7 na tinderze, laski bardzo szybko tracą zainteresowanie. Coś tam pobzykasz, nawet fajne laski się trafią, głównie i tak samotne matki Przy fotce na zasadzie czarna plama, praktycznie zerowy odzew, nawet z seksownym opisem. Wariant z fotkami z ciekawej/ekstremalnej pracy fizycznej, z 500 par w 2 msc, ale ciężko utrzymać zainteresowanie, mój wniosek: zawód, którym nie można się pochwalić przed koleżankami. Chociaż zarobki ~100 zł/h. Wariant z fotkami w garniaku + hobby + info "prezes zarządu" jako praca, ilość par jak wyżej, z tym że już laski same utrzymywały kontakt, z reguły po 5-6 seksach znajdowały nowy obiekt do stałego związku, co by nie tracić czasu na samo FF
 8. radeq

  Chandra?

  A macie może tak? Załóżmy że lubicie grać w nogę, ale ni chuja Wam się akurat nie chce iść na trening, no ale idziecie, i jak zaczynacie grać to od razu się wszystko zmienia i jest zajebiście i się wręcz zastanawiacie, jak Wam się mogło nie chcieć iść. Tak, jakby najtrudniej było po prostu ruszyć dupę z domu.
 9. No ale przecież Marek może go bronić Nie musi przecież bronic całego jego, ale tylko jeden fakt, to że go laska wydymała i tyle.
 10. @szymonfranko bo mogą, bo im na to pozwalasz, bo chuj je wie minimalizuj do maxa swój wkład.
 11. Ale to wchodzą z tym do nosa czy z zewnątrz? @Ciekawy Dobry ten trick z filmiku od razu ulga.
 12. Ekonomia i tyle w temacie, a po drugie nie zdziwiłbym się gdyby 99% kupujących to były grupy 2 i więcej osób, więc po chuj sobie zawracać dupę singlami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.