Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

radeq

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2525
 • Donations

  100.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1667 Świetna

About radeq

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3402 profile views
 1. Borderka, ruchaj, będzie dobra jazda, tylko musisz być ostry
 2. Kwestia czy się wstrzelisz w realne zapotrzebowanie, bo kalkulator Ci pokaże 2500 kcal, Ty będziesz jadł 1800 kcal i nie będziesz np chudł, bo organizm będzie tak spowolniony, że jego zapotrzebowanie będzie np 1700 Najprościej jest np. dojebać więcej węgli (u Ciebie np 150 gramów) i zobaczyć co się stanie, bo może nagle poczujesz się jak na haju, taki będziesz nakręcony bo metabolizm wystrzeli mocno w górę.
 3. Zamień 50g białka na węgle i zobacz czy coś się zmieni. Z drugiej strony skoro trenujesz to 2300 wydaje się mało. Zapodaj więcej danych o sobie.
 4. Co kalkulator pokazał? w sensie makro i ile wcinasz?
 5. Jak gadacie z laskami wieczorami, to jaki procent nagle przestaje odpisywać, zero "dobranoc" itd?
 6. @Młody Samiec rób to na co masz ochotę, a jak się to lasce nie podoba to niech spierdala a do przyszłej środy to tyle nowych opcji się jej pojawi, że może o Tobie zapomnieć w mgnieniu oka
 7. Oczywiście, że tak i powinno jej to sprawiać przyjemność wręcz. Jest to jeden z pierwszych testów jaki przeprowadzam na lasce: hasło w stylu "weź zrób ciasto takie i takie" i patrzę na reakcję i już wiem na czym stoję. Nigdy nie zapomnę takiej jednej, która jak rano wyjeżdżała ode mnie i usłyszała, że mam chcice na słodkie, to przywiozła mi kinder niespodziankę z mega uśmiechem na twarzy od razu człowiek, chce być oddany dla drugiego, no ale szukała stałego związku, więc już więcej spotkań nie było.
 8. Bo to rezerwat, w nim z założenie nie powinno się interweniować, aby móc obserwować naturę, taką, jaka ona jest w rzeczywistości
 9. No to zwiększ obszar i lajkuj tylko najlepsze, a potem go zawęź jak już algorytm skuma, że te najlepsze laski też Cię lajkują.
 10. Coś tutaj się nie zgadza, bo jak będziesz odrzucał pasztety to będzie mniej lajków. Więc lajkujesz wszystko jak leci, odrzucając odjebane i zrobione laski, i inne z modelowych pozach, bo nawet jak jakimś cudem złapiesz lajka to nawet sobie nie pogadasz z taką
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.