Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

radeq

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2457
 • Donations

  100.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1629 Świetna

About radeq

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3275 profile views
 1. eeee tam, mówisz wtedy od razu "no to za karę robisz kolację następnym razem" i patrzysz na odpowiedź, jak padnie coś ala "pfff", no to już wiesz co robić
 2. Pierdol liczenia, rób jeden dzień postu w tygodniu
 3. Czemu powoli? a kto Ci sprawdzi tak w ogóle czy coś jest używane? a nawet jeśli będzie wiedział to co z tego?
 4. No ale im większe napięcie, tym większy zjazd, więc i tak na jedno wychodzi, a im dłużej czekasz tym większe masz wyobrażenie o sexie, także rozczarowanie będzie większe. W moim wypadku laska musi być atrakcyjna żebym się nie znudził, w dodatku musi mnie przez neta od czasu do czasu nakręcać fotkami, w przeciwnym razie po seksie od razu mam ochotę od niej spierdalać i porobić swoje rzeczy.
 5. radeq

  Średni dostawczak

  Kolega mi polecił żebym wziął vivaro albo trafica w benzynie i sobie zagazował.
 6. A jak w związku to już Ty płacisz? i czemu za paliwo tylko Ty?
 7. No, że jak sobie sam ogarniasz klientów i prowadzisz działalność, to można na tyle dużo zarobić, że nie opłaca się pracować w Norwegii pod kimś.
 8. na gmaila dochodzi, na o2 nie, na op chyba też nie, ale nie pamiętam teraz na którego maila założyłem 2 konto, dopiero przy trzecim się udało
 9. Najlepsze są korpo laski po np politologi chorwackiej, robiące księgowość dla chorwackich firm Da się? da.
 10. Żadne gówno tego typu, jak już, to ma być konkret spinning + spd najlepiej. Na moim aktualnie suszą się dwa ręczniki kupiłem za jakieś śmieszne pieniądze na olx.
 11. radeq

  Średni dostawczak

  Zastanawiam się nad średnim dostawczakiem, tzn coś ala Vito albo Vivaro, żeby miał trzy siedzenia z przodu, a z tyłu tylko paka, budżet ok 20 000 zł. Coś macie polecić?
 12. Ciężka praca fizyczna po 6-9h dziennie, 5 dni w tygodniu dość mocno obciąża, dwa razy już tak pracowałem bo dobre zlecenie było, a 2-3 dni jest takim fajnym "restartem" od kompa, no i na siłkę nie muszę chodzić
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.