Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

radeq

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2785
 • Donations

  100.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1918 Świetna

About radeq

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4222 profile views
 1. A Ty w ogóle wykazujesz jakieś zainteresowanie? przejmujesz pałeczkę?
 2. Raczej mentalność ludzi była ta sama, tak samo nagła wygrana sporej kasy nie sprawia że ludziom odpierdala, a tylko pokazuje ich prawdziwe oblicze.
 3. @maroon no nie można, ale papiery na polowania międzynarodowe zrobiłem. Teraz tylko czekać, aż w PL przepchną polowanie z łukiem, może za 20 lat się uda Chociaż na dziki w miastach by mogli pozwolić
 4. Pozwolę sobie przekląć, że pierdolisz Pan W wieku 33 lat, jestem zrzeszony w tylu grupach, że sam się dziwię, jak ja to robię będąc introwertykiem już nie mówię, że mając jakaś tam kasę masz ogromne możliwość, co do poznawania ludzi. Ważne jest tylko jedno, to nie mogą być ciągle te same osoby, w każdej grupie masz kogoś innego. Bo wiadomo, że jak spotykasz się tylko ze starymi znajomymi, to prawdopodobieństwo spotykania się większą paczką w dorosłym życiu jest trochę niskie w chuj.
 5. Osobno stojaki i osobno ławka + drążek.
 6. Zalukaj już nie istnieje, nie płać bo wtopisz! ogladaj.to to nowe zalukaj.
 7. A one czasami po prostu nie przezimowały i teraz wypełzły? Z dwa lata temu w pokoju na poddaszu jednego dnia nagle pojawiło się z setka much. W tym roku w kuchni nagle 20 sztuk. Wszystko to takie jednorazowe strzały.
 8. Chuja tam ma rację, jest leniwą bułą po prostu. Nie uwierzę, że jak pójdzie na orlik np, i będzie tam grało 10 typa to nie pozwolą mu zagrać, albo jest masa sportów niszowych, gdzie można się dobrze bawić i to praktycznie bezkosztowo, a i gadać nawet nie trzeba zbytnio:
 9. Że też się chce wam dyskutować z ziomkiem teoretykiem
 10. Próbowałeś zapuścić zarost + barber? a głowa na zero.
 11. Nie ma takiego wagonu, którego nie da się odczepić
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.