Jump to content

radeq

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3,121
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  100.00 PLN 

Community Reputation

2,249 Świetna

About radeq

 • Rank
  Podporucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

6,680 profile views
 1. chyba remingtona 783 ale zastanawiam się jeszcze czy jakiegoś bocka nie chce i na bliższy dystans polować na dzień dobry. Zobaczę jak z hajsem po wakacjach będę stał Kumpel z koła z tego remingtona został królem sezonu to chyba nie ma sensu pchać się w droższą broń.
 2. Potwierdzam, wniosek złożyłem miesiąc temu, dzisiaj odebrałem decyzję. Zero problemów po drodze. @Ramaja Awantura
 3. a nie pisałeś o tej arytmii i bólach stawów jeszcze przed szczepionką?
 4. Taa spoglądanie razem w gwiazdy, trzymanie się za ręce i szeptanie sobie do uszka miłe słówka... Dominacji nie lubią jedynie laski, co srają wyżej niż dupę mają, bo ona się tak nisko nie stoczy, jak jakieś zwierzę, ona ma standardy. A każda normalna laska lubi ostro. I nie ma nic lepszego niż te kurwiki w oczach u laski po tym, jak ostro się ją potraktowało w wyrze. Kwestia tylko, żeby nie miałaś jakiś kompleksów i tym podobnych społecznych zahamowań.
 5. marketing internetowy? seo? adwords (ads)? fejs/yt? tworzenie stron? farmienie golda w wowie 🤣?
 6. no i chuj? jest coś czym się nie przejmujesz? Chociaż nie wiem czy nie lepiej udać się po pomoc do jakiegoś specjalisty od głowy i nie jest to laryngolog.
 7. No to strasznie dużo tych kcal.
 8. na masie? 5kg warzyw wciągniesz? 3500 kcal to 10 kg gotowanych brokułów 🤢 z czego 300 gramów to sam błonnik
 9. Ile masz wzrostu i jaka waga i jaki BF?
 10. Weź jeszcze pod uwagę, że na siłce ćwiczysz jedną serię np 20-30 sekund, a przez 90 sekund sobie czytasz np. książkę. Czyli z godzinnego treningu masz 20 minut pracy a 40 minut czytania i rozwijania się. Stąd też bierze się nieporozumienie, że dużo ludzi myśli, że na siłce spala się dużo kalorii, a jest całkowicie odwrotnie.
 11. Za dużo filmów się chyba naoglądałeś albo newsów w necie i pewnie za dużo rozmyślasz o wszystkim, zamiast po prostu działać. Z drugiej strony siłownia + sport i od razu każdy się dwa razy zastanowi zanim do Ciebie wystartuje.
 12. Dorzucam chleb do posiłków gdzie jest mało węgli. Czasami sobie frytki robię. Czasami wjeżdża coś słodkiego, jakiś alkohol, chipsy i co tam jeszcze zapragnę i kalorie rosną
 13. No z każdego pudełka po 2 łyżki przekładasz sobie na drugi dzień Nie no żartuję, po prostu 1 pudełko sobie na drugi dzień zostawiasz, czy ile tam potrzebujesz przerzucić na kolejny dzień.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.