Jump to content

radeq

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2,956
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  100.00 PLN 

Community Reputation

2,079 Świetna

About radeq

 • Rank
  Podporucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

5,066 profile views
 1. To kup sobie tico albo corsę za 1,5k zł.
 2. Po 2 tygodniach wyjebałem, jakieś same dziwne laski. Jedno spotkanie, jedno bzykanie. Tinder łatwiejszy i jest z czego wybierać
 3. taaa i dziwnym trafem, wszyscy znajomi, którzy przy covidzie stracili węch i smak, relacjonują to w ten sam niespotykany nigdy wcześniej sposób szczególnie, gdy zaczyna się wybiórcza utrata a potem się rozwija i tak samo przy powrocie do zdrowia, chociaż niektórzy już kilka miesięcy mają problemy z niektórymi smakami.
 4. Murowany 35 metrów na zgłoszenie, po kilku latach rozbudowa na mieszkalny, do tego sauna w ogródku.
 5. Proponuję takie podejście wszystkim braciom, już wiele razy słyszałem od lasek, że im się to we mnie podoba, że się nie pierdolę i biorę co moje Test do przeprowadzenia: laska wbija do Ciebie albo Ty od niej, bierzesz się za nią już w przedpokoju, jak wypali "może byśmy najpierw porozmawiali? co u ciebie?", to się lepiej nie przywiązuj zbytnio do niej
 6. Dziwne mocno, 2 tygodnie temu byłem na SORze na Zaspie w Gdańsku z okiem, 30 minut i byłem już na oddziale, 10 minut później już mnie wypuścili po ogarnięciu oka. Akurat był dzień gdy sporo śniegu napadało i na korytarzu z 20 osób na łóżkach z połamanymi nogami czekało na dalsze zabiegi. Więc nie rozumiem tego odsyłania, a jedyne utrudnienie to takie, że przed Triagem masz dodatkową rozmowę czy miałem kontakt z kimś z Covidem albo czy jesteś chory i mierzą temp.
 7. Najpierw z znajomymi wypad na nurkowanie, potem powrót i opierdalanko w domu i relaks, troszeczkę pracy, wieczorem wypad do jednej z kochanek, na kolację burgery własnej roboty, bułeczki też. Dzień jak co dzień. Dziś poniedziałek, fajna pogoda, zaraz wypad na spacer jakiś, samemu, potem coś popracuję, potem sauna i wieczorem na kolację do innej.
 8. Ta z fotki wygląda, jakby nic z nia nie było robione hmm
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.