Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Terteus

Użytkownik
 • Zawartość

  218
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

295 Świetna

O Terteus

 • Tytuł
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Terteus

  Czego teraz słuchacie?

  Moje odkrycie sprzed paru dni
 2. Do listy dodałbym jeszcze kupowanie prezentów. W tym roku zrezygnowałem z tej szopki, na co moja rodzicielka powiedziała: "ale kupowanie sobie prezentów to świecka tradycja i tu nie ma nic do rzeczy, że nie wierzysz". Powoli staję się czarną owcą w rodzinie .
 3. Terteus

  Okres jesienno-zimowy a ewidentny spadek formy

  Nie będę oryginalny i przyznam, że też mam z tym problem, chociaż dla mnie może być i -10 stopni na dworze, może nawet śnieg leżeć, ale żeby było słońce. Jak jest względnie ładnie, to chociaż ogólne nastawienie i samopoczucie jest lepsze. A jako erzac polecam muzykę, najlepiej południową, o ciepłym i energetycznym brzmieniu. Taki jazz latynoamerykański, np.
 4. Terteus

  Witam

  @Epsilon, ile masz lat? Możesz powiedzieć o sobie, że jesteś silna i niezależna? A masz kota? Cóż, cześć .
 5. Terteus

  Mój pierwszy post

  Jednocześnie jest to też Twój pierwszy temat, ależ zbieg okoliczności i kumulacja . Czołem
 6. Terteus

  Brala innym do buzi

  Dobrze, że zwróciłeś na to uwagę, bo przypomniały mi się starożytne lekcje Żółtego Półboga, w jednej z których zadał pytanie: co to znaczy, kiedy laska ze szczegółami opowiada Ci o tym, co robiła w łóżku z facetami? Poprawna odpowiedź to: po pierwsze, tak samo będzie opowiadała następnym facetom o pożyciu z Tobą, a po drugie, chce, żebyś zrobił jej to samo. Żadnej wielkiej miłości, loffciania czy poświęcenia, czysta parapsychologia. Przypomnij sobie, co opowiadała, a potem rób to samo, tylko lepiej. Miłej zabawy .
 7. Terteus

  Historia z życia programisty

  http://pl.ccm.net/faq/1216-jak-zablokowac-polaczenia-od-niechcianego-numeru-w-telefonie-z-systemem-android Też tak kiedyś myślałem, rozstając się pierwszą dziewczyną. Potem to samo myślałem, rozstając się z drugą. Przy następnych okazjach miałem tylko na to nadzieję. Człowiek całe życie się uczy .
 8. Terteus

  Brala innym do buzi

  @szuta, a jak ona robiła mu paluszkiem masaż prostaty? I teraz ona tym paluszkiem Cię dotyka? Albo wkłada go sobie do buzi i się potem całuje z Tobą?
 9. Terteus

  Czego teraz słuchacie?

 10. Terteus

  Historia z życia programisty

  Nie pękaj, sam sobie wcześniej odpowiedziałeś, co robić
 11. Terteus

  Kobiety nauczycielki?

  Ja szczególnie miło jedną z liceum . Zazdroszczę - o sobie mogę powiedzieć, że fizykę i matematykę polubiłem pomimo nauczycieli. Dopiero na korepetycjach przed maturą poznałem nauczycielkę, która podchodziła do zawodu z pasją, wręcz misją. Z całego toku nauczania szkolnego ciepło wspominam tylko historyka i polonistę z liceum - byli surowi, wymagający, ale mieli wiedzę i potrafili ją przekazać tak, żeby coś w głowie zostało. Reszta niech pozostanie milczeniem, szczególnie kilka bab, o których można by rzec, że byłoby lepiej dla świata, gdyby zostały w kuchni. Wliczając w to promotorkę mojej magisterki, niech ją szlag .
 12. Terteus

  Upokarzanie facetów na "pejsie"

  Chociażby ostatnie reklamy Obi: Cytując klasyka: "Tak trudno być mężczyzną, tatuś".
 13. Terteus

  Cześć

  Ej, ja też jestem inteligentny, tyle że zamiast wierszy, wolę fizykę, a do tego mam niewyparzoną gębę. Na liście do obciągnięcia chcę być przed @Artem! Zaraz powie, że Oral jest B .
×