Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Normalny

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2353
 • Donations

  77.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Normalny last won the day on April 20

Normalny had the most liked content!

Community Reputation

3715 Świetna

About Normalny

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4340 profile views
 1. Tak mi się żart przypomniał: Dowiedz się kto bardziej cię lubi - żona czy pies? Zamknij oboje w bagażniku samochodu, otwórz po 5 minutach i zobacz kto będzie się bardziej cieszył na twój widok. 😃
 2. Jakby całkowicie dwie inne osoby.
 3. @Maximus Zobacz jaka przemiana w tobie nastąpiła. Od rozpaczy po logiczne działanie i pisanie tutaj. A z czasem będzie coraz lepiej. Już możesz radzić kolejnym nieszczęśnikom w podobnych sytuacjach jakie my mamy.
 4. Nic bym nie robił. Referentka zaprzeczy, inni zaprzeczą a żona nie powie od kogo wie - ot może koleżanka, koleżanki co ma koleżankę w UM powiedziała koleżance co zna twoją żonę.
 5. W prawidłowej relacji (jeśli takie są) powinna być rozmowa i ustalenia dot. uroczystości a nie propozycje "nie do odrzucenia". Coś dużo tematów o żonie. Ten wasz związek funkcjonuje normalnie? Chyba nie, skoro dostajesz ciągłe nakazy + oceny np. że nie macie własnej chaty bodajże. I większość facetów w takiej sytuacji jest ugotowanych. Na nich spoczywa obowiązek finansowy i taka ich rola wyznaczona przez kobietę. Cytat z jednej audycji RS - każdy facet w związku traktowany jest jak bankomat i doczepka, ale gdy to są twoje dzieci łatwiej facetowi to znieść... Ten co się nie zgodzi na takie coś - trzaśnie drzwiami i pójdzie w cholerę. Ale ten co ma dzieci? Większość zostaje bo tak trzeba, bo ból rozstania z dziećmi, bo alimenty, bo to i tamto. Nie zachęcam do odejścia! Nie!!! Ot, moja opinia.
 6. Trafna i merytoryczna opinia jednego z komentujących - bo co tu się produkować. Proszę pani, czy pani się czasem sufit na łeb nie spadł?
 7. @SSydney O co w skrócie chodzi w tym materiale?
 8. Powiedz jej, że kochasz ją ale bez otoczki jakbyś Pismo Święte cytował. Nie czekaj na odpowiedź, nie wymuszaj odpowiedzi.
 9. Nie dzwoń. Nie dziś i nie jutro. Ty będziesz się wydzierał i denerwował a ona w duchu rechotała i cię zlewała. Nie przychodzi mi do głowy nic innego jak tylko mówić dziecku jak jest - tatem jest tato a nie partner mamy.
 10. Dla mnie ta historia to fake i prowokacja do dyskusji na kobiecym portalu.
 11. Było ich kilka. Pamiętam jakąś w której bodajże pingwin przeskakiwał przez jakieś śnieżne kule. Na Atari. Gra wgrywała się z kasety magnetofonowej. Ale miał opierdziel ten, który w trakcie kilkuminutowego wgrywania zruszył dywan na którym to wszystko stało :-).
 12. Napiszę z doświadczenia bez patrzenia w przepisy. Złożyłem kiedyś wniosek o jedno z obecnych teraz świadczeń. Wniosek przyjęty ale mija jakiś czas i dostałem pismo z tej instytucji do wyjaśnienia okoliczności. Pojechałem tam i panie mi wytłumaczyły, że jeśli nie mam opieki naprzemiennej na kwicie to nie dostane w połowie wnioskowanego świadczenia. Zrezygnowałem i wycofałem wniosek.
 13. Wszelkie instytucje interpretują, że jeśli jak piszesz: to kaska idzie do mamy. Przy opiece naprzemiennej (tak orzeczonej przez sąd) mogą świadczenia iść na was dwojga.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.