Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Normalny

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2395
 • Donations

  77.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Normalny last won the day on April 20

Normalny had the most liked content!

Community Reputation

3839 Świetna

About Normalny

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4725 profile views
 1. Wydaje mi się, że po skasowaniu pierwszego kanału Radio Samiec sam film też już nie istnieje.
 2. Poczytajcie link, który był natchnieniem do "Obyś cudze dzieci chował": https://facetpo40.pl/forum/pasierb-czyli-wychowanie-cudzych-dzieci,tata-na-medal,196,22,9
 3. Szkoda, że audycja już niedostępna (subiektywnie najlepsza audycja w historii Radio Samiec), ale poczytaj - to o tobie:
 4. Przykre, że masz takich znajomych i rodzinę. Jak sobie wyobrażasz swoje życie? Życie jakby nie było młodego faceta. Wśród fochów partnerki, wrzasków i przekleństw obcego dziecka? W nie swoim domu? Co zrobić??? Zrobić to samo tylko w odwrotnej kolejności tj. wyprowadzić się do swojego małego mieszkania, rzucić obecną pracę i podjąć inną w oddalonej miejscowości. W między czasie kupić stopery do uszy aby nie słyszeć opinii jakim to jesteś niedojrzałym egoistą, który nie potrafi przyjąć daru w postaci miłości samotnej matki i jej dziecka.
 5. Autor tematu zbierze więcej rekcji "Ha, ha 😀" niż rekordzista w dziale "Żarty podszyte prawą lub niekoniecznie ..."
 6. Weź ... bo jeszcze ktoś przeczyta i zacznie stosować do tej "instrukcji".
 7. Bądź bohaterem w swoim domu - jak skutecznie pozbyć się kreta. (sorry, zauważyłem teraz, że wyżej jest już filmik)
 8. Ręce opadają. Bezsilność. Bo nie jego termin - ciekawe jakby mamie terminy wyznaczyli to jakby się czuła. Gość nagrał reakcje córki na wiadomość, że przyjedzie rowerem - córka martwi się i pyta a co będzie jak deszcz będzie padał 😀. No słodkie to wszystko, ale widać konflikt jest. Bo skąd pomysł na taką akcję? Niestety wszyscy są tu przegrani. Gościa rozumiem - sam pamiętam jak "opuszczałem" chatę a dziecko trzymało mnie w przedpokoju za nogę i płakało abym nie odchodził. Pamiętam jak mama (ex) stała niewzruszona jak słup soli. Ach tak kobieca wrażliwość.
 9. www.tatamai.pl Wesprzyjmy go komentarzem, udostępnieniem lub choćby lajkiem - adres na FB.
 10. Mam jakąś tanią Tracer od około 3 lata. Wzornictwo "drapieżne" 😉, wygodna, działa tak jak ma działać. Raczej nie gram.
 11. Jedź. Doskonale w głębi siebie wiesz, że powinieneś pojechać - dla siebie, a pośrednio paradoksalnie dla wszystkich wokół. Dla synów też, a nóż pomyślą: Do Portugalii? Stary to jest jednak zajebisty gościu ... Teraz najważniejsze: Dadzą radę, najwyżej coś upolują. Jedź. Kiedy jak nie teraz! https://polskicaravaning.pl/artykuly/piekna-portugalia-z-przewodnika,51290
 12. "Widzenie" to osadzeni mają. Tyle ode mnie w w tym temacie.
 13. @Androgeniczna A co Ty uważasz o ojcach, którzy nie interesują się dziećmi? I też o tych, którym to zainteresowanie jest utrudniane przez matki, sądy etc.? Jak się odniesiesz do problemu alienacji rodzicielskiej i jej wpływu na rozwój dziecka?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.