Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Normalny

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  1334
 • Donations

  77,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana Normalny w dniu 2 Grudzień 2017

Użytkownicy przyznają Normalny punkty reputacji!

Reputacja

1804 Świetna

O Normalny

 • Tytuł
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

2596 wyświetleń profilu
 1. Jeśli wierzyć doniesieniom medialnym (lub jej doniesieniom do mediów) to się okazuje, że pan Piotr jeszcze zaniedbywał kontakt z dziećmi. Czyli kobieta skrzywdzona maksymalnie!!! Robienie z siebie ofiary trwa w najlepsze. Dojdzie do tego, że będzie utrudnianie kontaktów ale do mediów pójdzie historia, że ojciec nie ma czasu na dzieci. Cholera skakać ma z tymi dziećmi czy co?
 2. Normalny

  Dziwny chyba jestem

  Ta....każdy były mąż pił lub bił. A jak nie bił to pewnie chciał bić ... no i przemoc stosował tą ... ekonomiczną.
 3. Popraw pisownię języka polskiego.
 4. Scena z samochodem z "American Beauty" (zachowanie bohaterki filmu) idealnie oddaje stosunek kobiet do faceta po nastu latach małżeństwa. Albo pretensje, specyficzny ton głosu jak w tym przypadku albo całkowite milczenie i foch.
 5. Normalny

  Wewnętrzne wiadomości forum.

  Dostałem taką wiadomość i ja. Co do Podkarpacia ... to ja nie wiem gdzie to jest. To gdzieś nad morzem?
 6. Normalny

  Łgarstwa byłej - wyłudzanie wyższych alimentów.

  550 zł przy zarobkach 4000-5000 zł to bardzo niskie alimenty. Mi powiedziano "proszę pana 600 zł to ja zasądzam jak ktoś zarabia 2500 zł" . Ale u ciebie może zadecydował wiek dziecka.
 7. Normalny

  Sposób na trolle i feminazistki

  Miarą Twojej siły jest liczba Twoich wrogów - także troll musi być.
 8. Normalny

  Dziewczyny z Himalajów :)

  Może chce go wykończyć? Jakiś spadek, ubezpieczenie itp. 😁
 9. Normalny

  Łgarstwa byłej - wyłudzanie wyższych alimentów.

  @Gianto Jeśli jutro rozprawa to trochę mało czasu aby na szybkiego radzić. A skoro masz prawnika to od niego powinieneś się przede wszystkim dowiedzieć najważniejszych rzeczy - w końcu płacisz mu za to. Parę tematów na forum o alimentach też jest.
 10. Normalny

  Jak sobie radzicie z nawrotami myśli o ex?

  Mi zapomnieć o EX pomogła ...EX. Numer na alimentach oraz kontaktach z dzieckiem skutecznie wyleczyło mnie z myślenia o niej. A jeśli myśli są to tylko negatywne, których też próbuje się pozbyć.
 11. Pozostaje nam wierzyć lub nie doniesieniom medialnym. Jedno z nich: Dziennikarzom Super Expressu udało się dotrzeć do znajomego skoczka, który ujawnił zaskakujące kulisy rozstania małżeństwa Żyłów. Osoba z otoczenia pary sugeruje, że sportowiec przeżywa ostatnio trudne chwile w życiu prywatnym, które odbijają się na jego karierze. „Proszę sobie wyobrazić, jak ostro harują ci, którzy są na najwyższym poziomie sportowym. Jeżeli taki zawodnik nie ma wsparcia w domu, jeżeli wie, że wracając z zawodów, nie odpocznie, bo bez przerwy jest jakieś ciśnienie, to na dłuższą metę jest to nie do wytrzymania”. Ten znajomy potwierdza to o czym rozmawialiśmy tu: https://braciasamcy.pl/index.php?/topic/14772-porady-księdza-jak-być-dobrą-żoną/
 12. Normalny

  Porady księdza jak być dobrą żoną

  Załóż temat "gotowanie dla opornych". Przyda się mi 😉. Wielu ma ten problem.
 13. Normalny

  Porady księdza jak być dobrą żoną

  Wielu z nich z rozmowy z ludźmi ... tak jak Marek.
 14. Jak to było? Przemoc ma płeć? Męską? No to czytamy: Nastolatka pobiła niemowlaka. Zarzut usiłowania zabójstwa Kara dożywocia grozi 19-latce z Chorzowa, która pobiła swojego niespełna trzymiesięcznego synka. Niemowlę w ciężkim stanie przebywa w szpitalu. Policjanci uważają, że matka już wcześniej biła dziecko. Kobieta usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa. https://wiadomosci.wp.pl/nastolatka-pobila-niemowlaka-zarzut-usilowania-zabojstwa-6249568856282753a
 15. Normalny

  Porady księdza jak być dobrą żoną

  Z tym się nie zgodzę. Idąc tym tokiem rozumowania Marek też nie powinien wypowiadać się o małżeństwach - a o nie jednym wie więcej niż nawet ci którzy w nich są.
×