Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Normalny

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  2095
 • Donations

  77,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  6

Normalny wygrał w ostatnim dniu 11 Wrzesień 2018

Normalny ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

3175 Świetna

O Normalny

 • Ranga
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

3592 wyświetleń profilu
 1. Normalny

  Jak sprawić żeby kobieta sama chciała seksu

  W innym temacie pisałeś, że żona: nie leci na kasę, nie wyzywa mnie od nieudaczników, nie wytyka mi że jestem brzydki/gruby/kiepski w łóżku. Nic dziwnego, że nie jesteś wg niej kiepski w łóżku skoro tego łóżka niema w ogóle. Nie krytykuje bo wiem jak to jest. Nie mam rozwiązania - żona trzyma Cię w szachu, bo małżeństwo bo rozwód bo dzieci bo podział majątku. Ty chcesz utrzymać swój jakiś komfort ale ten komfort będzie wciąż malał. Paradoksalnie Twoje odejście (a nie jej) może coś w tym temacie zmienić - konsekwencje znasz, granie dzieckiem, podział majątku itp.
 2. W moim przypadku ex coś tam zaczęła świrować na rozwodzie jeśli chodzi o kontakty z dzieckiem - przesadziła. Sędzina o dziwo jej wytłumaczyła pojęcie "dobra dziecka" i kazała się dogadywać. Różnie z tym dogadywaniem jest ale się poprawiło.
 3. Dom? Po 30 minutach w łóżku już inny gach? To sąsiad zza płotu?
 4. Normalny

  Kanał "Ocal siebie"

  Źle się dzieje, że w komentarzach trwa wojenka zwolenników i przeciwników Radio Samiec. Jedna z pań napisała, że kanał został zdominowany przez ludzi od Marka. Oba kanały robią super robotę podobnym przekazem ale w różny sposób.
 5. Normalny

  Wiele pokus ..

  @Bonzo Fajnie piszesz. Pewnie gdzieś to opisywałeś (ale weź teraz znajdź w takiej ilości postów) ale dlaczego rozeszliście się z żoną - ona "dała ciała"?
 6. Normalny

  Kanał "Ocal siebie"

  Pan Rafał ostatnio wymiata tytułami audycji - najnowszy to Tatusiu, mama tobą gardzi.
 7. Normalny

  Terapia małżeńska

  O tym samym pomyślałem - żona mówi, że albo coś się zmieni albo rozwód. Ultimatum. Tak zero - jedynkowo. To tak powinna wyglądać relacja? Widzę siebie w autorze - też zaprzeczałem rzeczywistości.
 8. Normalny

  Kanał "Ocal siebie"

  Już pojedyncze wpisy tego typu w komentarzach się pojawiają: A do Z: Tak, a ja mam nieodparte wrażenie że większość mężczyzn w tych czasach to takie osobniki "szukające wytłumaczenia sobie" ich przeszłych niepowodzeń. To samo myślę o Panu psychologu. Niestety widać po jego filmach, że podobnie jak Marek z Radio Samiec został przez kogoś skrzywdzony i teraz będzie programował mężczyzn na takie odczuwanie nienawiści wobec kobiet....
 9. Normalny

  Kanał "Ocal siebie"

  Gdy dwaj adwokaci z Blog dla mężczyzn zaczęli poruszać "odważne" tematy to dotarli nawet do ogólnopolskiej TV po czym ich uciszono medialnie. Pan Rafał także zaczyna poruszać coraz odważniejsze tematy - choćby ten "Jak krzywdzi kobieta".
 10. Normalny

  Kanał "Ocal siebie"

  To prawda. Informacje przez pana Rafała podawane są z taką laboratoryjną precyzją. Oczywiście są to cenne informacje.
 11. Normalny

  Kanał "Ocal siebie"

  13 punktów wymienionych w audycji - coś wspaniałego mógłbym napisać gdyby nie to, że większość z nich doświadczyłem.
 12. Myślicie, że kanał "Ocal siebie" utrzyma się na YouTube? Ostatnia audycja dosyć ostra dla niektórych pań (o czym świadczą komentarze pod audycją) ale jakże prawdziwa dla niektórych facetów (wg pań tylko tych skrzywdzonych facetów 😁). Czy zacznie się otwarty hejt na kanał ze strony feministek i innych? Oby nie. Ale kanał rośnie i im więcej zwolenników tym za nimi podążają hejtery. No i nowa mocna audycja:
 13. Normalny

  Terapia małżeńska

  We wklejonej audycji są odpowiedzi na te pytania.
 14. Normalny

  Terapia małżeńska

  To powiedz jej rozwód. Niech ona składa pozew. Posłuchaj też tego - nie tylko o modnych paniach psycholożkach:
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.