Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Normalny

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2290
 • Donations

  77.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Normalny last won the day on April 20

Normalny had the most liked content!

Community Reputation

3608 Świetna

About Normalny

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3941 profile views
 1. Ciekawe co Pan psycholog z którym jest wywiad twierdzi na temat: - koledze z branży a mianowicie Panu Rafałowi z "Ocal siebie", - ilości rozwodów w PL, szczególnie w dużych miastach, ich przyczyn i to, że pozwy składają głównie Panie, - statusie, prawach i obowiązkach ojca w PL - szczególnie po rozstaniu rodziców, Aha, moja partnerka miałaby focha gdyby się dowiedziała, że ja "żyje w świecie świat fast-foodów i ponurej masturbacji" (cytat z artykułu).
 2. Ot przykład!!! Porównywanie "związku" aktorki z młodym aktorem i modelem, a wszystko okraszone blichtrem Hollywood.
 3. To ja proponuję takie nakładki tęczowe na avatar profilowy wzorem FB - czy będzie wystarczająco tolerancyjnie?
 4. Co jakiś czas pojawiają się rewolucjoniści co chcą zapewnić Markowi większe wpływy - a to nazwa nie taka, a to coś tam zmienić.... Podoba mi się, że Marek jak ta skała - fale napierdalają a skała jest skałą.
 5. Pewnie, że nie u wszystkich. U takich mam nie kłamaną satysfakcję jak płacą za siebie. Zresztą kolacja nie musi kończyć się śniadaniem - jeśli kumpela jest interesująca, zapewnia ciekawa rozmowę i miło spędzony czas to nie widzę nic złego aby postawić kolację. Ale jeśli widzę, że liczy tylko na darmowe korytko to niestety nie ze mną. Znajdą się tacy co jej postawią o czym świadczy wklejony przez ciebie artykuł.
 6. Ja wieczorem stawiam kolację, ona rano przygotowuje śniadanie. Myślę, że uczciwy układ.
 7. 10 lat wcześniej: Czułe uściski i zakochane spojrzenia - tak wyglądało wczorajsze spotkanie Isabel (28 l.) i Kazimierza Marcinkiewicza (50 l.) po krótkiej rozłące. Jakby chcieli pokazać całemu światu: "Patrzcie, niedowiarki, my się naprawdę kochamy". https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/marcinkiewicz-i-isabel-to-jest-prawdziwa-milosc/k5fk343#slajd-3
 8. A czy panie potrafią odpowiedzieć nie pytanie z tematu Czy starsze Panie mają wysokie libido? Prawda to czy nieprawda? I dlaczego?
 9. Amerykański naukowcy twierdzą, że: Jak wiadomo, płodność kobiety maleje z wiekiem, a po menopauzie wygasa. Zdaniem uczonych rosnące libido ma zwiększyć szansę za zapłodnienie w czasie, który sam organizm uznaje za "ostatni dzwonek". https://twojezdrowie.rmf24.pl/czlowiek/seks/news-dlaczego-kobiece-libido-rosnie-wraz-z-wiekiem,nId,2813687
 10. @Conrad To tego wykresu był jakiś komentarz?
 11. Normalny

  ZEA Dubai.

  Teraz byłeś? Jak temp zewnętrzne? Da się wytrzymać? Bo ostatnio to w PL mamy temperaturowy Bliski wschód
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.