Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

kryss

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  3387
 • Donations

  170,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3

kryss wygrał w ostatnim dniu 2 Wrzesień 2016

kryss ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

2817 Świetna

1 obserwujący

O kryss

 • Ranga
  Porucznik
 • Urodziny 01.03.1971

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  slaskie
 • Interests
  jak zbawic swiat

Ostatnio na profilu byli

3540 wyświetleń profilu
 1. kryss

  Wezwanie na Policję.

  Nic więcej nie mogę powiedzieć, historia zatacza koło... Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie - powiedzenie (maksyma) z okresu PRL, przypisywane prokuratorowi ery stalinowskiej w ZSRR, Andriejowi Wyszyńskiemu[1]. Powiedzenie to zostało nazwane jednym "z najbardziej społecznie popularnych, przygnębiających i oddających powszechną bezbronność wobec niesprawiedliwego sądu powiedzonek charakteryzujących wymiar sprawiedliwości we wszystkich krajach rządzonych przez komunistów."[2]
 2. Tak sobie myślę..."Ciszej nad tą trumną",nikt nie powinien umierać w ten sposób. Nie byłem i nie będę fanem tego pana. I gdyby skazano go na szubienicę, rozstrzelanie itd,za udowodnione i bezdyskusyjne zdrady ,przestępstwa,w pewnych sprawach nawet bym nie stęknął,gdyby wyrok wydał na podstawie nie podważalnych dowodów nie zawisły sąd,sam skakał bym i przyklaskiwał. Ale nasuwa się pytanie ...czy mamy takie sądy? Temat jak rzeka....
 3. Wygodne bo on taki wrażliwy PO skorzystało Owsiak wykorzysta "Dynastia bolków" też pewnie skorzysta itd. Na owsiakowym spędzie jakoś ochronę potrafi zapewnić..., choć nie bez wpadek
 4. Kto nie był w pewnej sytuacji,może mieć takie wrażenie i nie bez racji. Jednak mimo bólu i straty potępiłbyś odcięcie nogi strawionej gangreną, albo wyrwanie bolącego zęba? Trzeba zapłacić a pózniej ulga. Był czas że oddałbym wiele byle pozbyć się z życia byłej.
 5. Łatwo pluć gdy nikt nie widzi, aaaaale jawność robi z wilków kundli.....
 6. Jak gówno chce wypłynąć na powierzchnię...., to próbuje podczepić się pod kogoś kto na powierzchni pływa. Nieudolnie usiłuje naśladować Testovirona,, dno kompletne, nagrywa w łazience żeby mamusia nie słyszła. "Szkoda strzępić ryja"ale zaorać jak najbardziej.
 7. Jedyny "pożytek" z trzymania psów w mieście to tony psiego łajna na trawnikach, do którego właściciele się nie przyznają o posprzątaniu nie wspomnę, Jakoś nie widziałem wczoraj żadnego posiadacza psa z woreczkiem na odchody, ale oczywiście oburzeni na strzelających.... ,nie dorośli nawet do posiadania chomika, ale pouczać innych to jak najbardziej.
 8. Akurat to był czas w którym rozpocząłem swoją pierwszą po szkole prace, i prawie całę pensje przeznaczałem na zakup $ od koników pod pewexem, było to ok 150$, a jako świeży pracownik nie zarabiałem kokosów,/ starzy pracownicyzarabiali x2, x2,5./ a dla porównania przez okres szkoły otrzymywałem stypendium "szkolne" 3,5-4,5 tys i stypendium "fundowane" w takiej samej wysokości w latach 86-89. Pierwsza pensja to 146 000 w pażdzierniku 89, zaraz po ogłoszeniu "cudownego"planu balcerka,/6 pazdziernika https://pl.wikipedia.org/wiki/Plan_Balcerowicza co się stało? w styczniu dostałem 1 700 000, i 200 000 co tydzien. Książeczki mieszkaniowe na których przez lata odkładane były pieniąki, warte były parę spodni, dziwne że największy skok inflacji był po wprowadzeniu tego cudu, a inflacja to taki cichy sposób na okradanie ludzi również dzisiaj. Ludzie mieli za dużo oszczędności w porównaniu do dóbr które mogli za nie kupić, to trzeba było ich pozbawić siły nabywczej, bo jeszcze by się okazało że to oni przejmą majątki i zakłady które przejąć miał kto inny. Ludzie jeśli mieli oszczędności w bankach czy w skarpecie w złotówkach stracili wszystko, tak pozbawiono Polaków kapitału i oszczędności, jak zwykle naj więcej stracili najbiedniejsi. Podsumowując Stusprawa- jak zaczynasz temat i chcesz podyskutować, to najpierw uzupełnij wiedzę choćby z wiki, żeby nie pisać bzdur.
 9. Jeśli uzalezniasz swoje samopoczucie od tego czy "masz" kobietę czy nie, i innych zewnętrznych czynników na które tak naprawdę nie mamy wpływu, to za jakiś czas może tu poczytamy.... Było ok ale moje szczęście odeszło, puściło się,zostawiło mnie z niczym itd.
 10. Mnie też ten pomysł chodzi po głowie, ale szerszej wiedzy na razie nie mam, a chetnie się dowiem
 11. Kiedyś przeglądałem książki córki z 2 klasy LO, ja przerabiałem to w 7 klasie szkoły podstawowej. O ile cofnięto edukacje w stosunku do lat 80tych
 12. kryss

  Wezwanie na Policję.

  O ile mi wiadomo,to żyd niepowinien wypowiadać się na temat innegożyda i jego opinii.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.