Jump to content

Husquarna

Użytkownik
 • Content Count

  170
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Husquarna last won the day on October 29 2014

Husquarna had the most liked content!

Community Reputation

81 Świetna

About Husquarna

 • Rank
  Szeregowiec
 • Birthday 12/17/1992

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,943 profile views
 1. Sprawdzałem ten open source economy. Ciężko się tam odnaleźć trochę mało podstaw. Idea szlachetna jednak mam wrażenie, że ten projekt został odpuszczony.
 2. Tutaj już jest mało istotne kto jest tak zwanym foliarzem a kto nie. Czy dziabany czy też nie. Doszliśmy do momentu, gdzie jedni są napuszczani na drugich i o to chodziło. Dojdzie do tego dodatkowe tresowanie i w ciągu paru lat będą mieli rozpuszczone społeczeństwa zachodnie pod kontrolą. Nie jest ważne czy wierzysz w elity nwo czy złego który tym steruje. Trwają wydarzenia dziejowe i myślę, że nie ma co chować głowy w piasek tylko starać się uświadamiać ludzi. Może nie jakoś nachalnie tylko mimochodem wspominać. Warto mieć też plan. Co jeśli nieszczypani będą faktyczn
 3. Mi ostatnio trochę się pozmieniało w życiu i zamierzałem szukać szczęścia z pieniędzmi na zgniłym zachodzie. Jak tak dalej pójdzie to ja się nigdzie stąd nie ruszę i nie zobaczę nic świata. Przychylę się do propozycji @mac z tym gangiem foliarzy, bo to specjalna oferta przeznaczona pewnie m.in dla mnie. Na szczęście nie mam noża na gardle w postaci rodziny ani dzieci, żeby walczyć o byt w tym chorym świecie jaki nam kreują. To będzie ostatnia rzecz kiedy ulegnę ja, który już dawno o tym głośno mówił czym z normika dostał łatkę szura - nawet wśród bliskich.
 4. Składaj wniosek o zaprzeczenie ojcostwa póki jeszcze możesz. A ty jakieś kombinacje, że sam, że moja skóra itp. Sytuacja podobna do sytuacji mojego kuzyna. Dziecko oczywiście jak łatwo się domyśleć nie było jego.
 5. Mnie też strasznie denerwuje ta ideologia. Co do samych sodomitów to ja nic nie mam, bo byli są i będą. Najgorsza jest ta ideologia. Zepsucie jest promowane i wciskane, gdzie tylko się da razem z feminazizmem i innymi neomarksistowskimi teoriami. Tutaj nie ma co się dziwić, że założyciel tematu jest zły na to co się dzieje. Też mną targa od środka. To jak najszybciej trzeba zahamowac
 6. Co do pana Adolfa to jest trochę odpalony w temacie turbosłowian, nie umniejsza jednak to w żaden sposób jego zdolnościom prepperingu a także charakterystycznej dla starszych ludzi zapobiegliwości. Trzeba uświadomić sobie, że susza jest już teraz w tym momencie. Nie było zimy, śniegu. Po roztopach ta woda nie nawodniła pól a do tego nie magazynujemy/zatrzymujemy tej wody. Jesteśmy krajem pustynniejącym. Żeby było dobrze to musi padać teraz w kwietniu. Nie pomogły też ostatnie przymrozki. Przygotujemy się na fakt, że wszystko będzie cholernie drogie.
 7. Nie jesteś szalony. Ja w głowie sobie ułożyłam, że będę robił dokładnie to samo. Wczoraj napisaliscie ze na plecach można dostać ten środek, jednak w moim mieście jeszcze go nie było.
 8. Możecie się śmiać, że foliarstwo itd. Ja uważam, że naprawdę jakieś dziadostwo wydostało się z ośrodka dla hodowli wirusów. Zapasy mam od dawna, ale teraz jak zamknięto WSZYSTKIE galerie handlowe (oczywiście pozostawiono handel dla żywności) wiem, że to nie jest "jakaś tam odmiana grypy". Czekajmy na rozwój wydarzeń i nie cwaniakujmy (mam wiele bliskich takich osób) jeżeli chodzi o cwaniarstwo to tacy ludzi powinni zdać sobie sprawę z powagi sytuacji. Przede wszystkim odstawić swój egoizm.
 9. Ledwo przebrnąłem przez tą ścianę tekstu. Ładnie napisane jak jakaś opowieść romantyczna, ale i tak ciężko mi się to czytało. Co mam ci powiedzieć, wjebałeś się po pachy w bagno z jakąś małolatą, która nie wie czego chce od życia.
 10. A ja też słuchałem i jak dla mnie to transport kołowy będzie funkcjonował tylko będą szczegółowe badania dla kierowców.
 11. Powiedzcie mi jak to będzie z tymi tirami. Pan premier mówi: Cudzoziemcy NIE, nasi TAK. Transport kołowy TAK, lotniczy i kolejowy NIE (mowa o granicach) Teraz powiem tak: Obcokrajowiec podobno wjedzie po szczegółowych badaniach na granicy(kilometrowe korki) A co z obcokrajowcami zagranicznymi pracującymi w transporcie kołowym?
 12. W sumie ja jestem w takiej sytuacji jak piszesz, ale jestem zwykłym cieniem. Nie mam dużo do powiedzenia, więc też niewiele piszę. Mój wkład, wartość dodana jest niewielka, więc czemu miałbym mieć taryfy ulgowe i móc pisać wiadomości PW.
 13. Jak on puszczał poprzednią serię z sandrunią to oglądać się tego nie dało. Pamiętam te komentarze: "przez świat z pantoflem". Jechali po niej i po nim za słaba jakość odcinków. Dobrze że zerwali bo wrócił stary dobry faza.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.