Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

veshek

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

5 Neutralna

O veshek

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Małopolska

Ostatnie wizyty

520 wyświetleń profilu
 1. Jezus synem Lucyfera?

  O! Teraz piszesz dobrze. Przedtem to było uogólnienie, które wprowadzało zamęt. Jednocześnie skąd jednostka ma wiedzieć, że to co robi jest niewinne czy też bezgrzeszne, jeśli katolicyzm uważamy za wsteczny i wszeteczny a "wolność do" będziemy uważać za nadrzędną (vide Lecter z Krakowa). On pewnie uważa, że jest ok i bez winy,przecież jemu to nie zaszkodziło a ofiara sama sobie winna bo pewnie go sprowokowała (wg jego myślenia)). Nawet Stalin wprowadził Cerkiew i stopnie wojskowe w 41ym bo naród musi coś wierzyć. Z pewnych względów nam jest łatwiej. Ale tylko z powodu rozwoju technologii,bo w co uwierzę gdy nie będzie prądu i zabraknie internetu? Z drugiej strony, to co sporo osób na forum wmawia (piekło, piekło , piekło po stokroć piekło) katolikom to czysty jansenizm, jakoś w dokumentach papieskich nie ma poparcia tej ideii. Zastanawia mnie też skąd ten pojazd po katolikach. Po nikim innym, tylko katolicy? To forum jest dla mnie oddechem od codzienności i gdy widzę taki temat to nie wiem co myśleć, uciekać stąd czy jednak buntować się i tutaj. Czytanie forum pomogło mi w wyzwoleniu się z 5-letniego toksycznego związku. Przecież taki temat to broń dana do ręki Sławkowi, dla nich to prezent."Patrzcie, mało im kobiet, oni nienawidzą Jezusa!!!!"
 2. Jezus synem Lucyfera?

  Rosja Radziecka - Aleksandra Kołłontaj - wyzwolenie seksualne - brak poczucia winy - 100% frustracji - spełnienie? = 1927 koniec eksperymentu bo kraj staczał się w otchłań chaosu (wszyscy chcieli się r****ć tylko nie pracować) kontrola była i tak ale nie było produktywności, czyli seksualność powinna być kontrolowana czy nie?
 3. Czego teraz słuchacie?

  Mam sentyment do A. Struga, a ta piosenka jest świetna.
 4. Czego teraz słuchacie?

  tego chyba jeszcze nie było ale może się mylę
 5. Exploracja..Wykrywacz Metalu.

  Również chodzę z wykrywką. Staż jeszcze krótki, dopiero dwa lata ale wciągneło mnie całkowicie. Wczoraj na fejsie znalazłem mocno niepokojący wpis: Treść, jeśli ktoś nie ma fejsa: Policyjna akcja "Poszukiwacz"! Policja kończy akcję znicz, ale - jak informuje źródło policyjne - w dniach od 8 do 11 w całej Polsce policja przeprowadzać będzie akcję "POSZUKIWACZ" (teoretycznie włączony jest w to Interpol i akcja ma mieć na celowniku nielegalne kolekcje, a nie tyle poszukiwaczy samych w sobie, ale wiadomo...). No chyba, że ujawnienie tej, jak się okazało niehermetycznie przetrzymywanej informacji pokrzyżuje im plany, wytrąci element zaskoczenia i zmieni grafik (przyspieszy? opóźni?)... Jak wiecie, dotąd policyjne cynki przed nalotami w celach gnębienia pasjonatów historii pod przykrywką walki z czymś tam sprawdzały się niestety. Także teges.... ja bym przejrzał np. zaśniedziałe puste wojenne łuski, czy któraś tam nie ma aktywnej spłonki, żeby nie wyłapać wyroku w zawieszeniu i stracić np. pracy, bo takie bywają konsekwencje działalności społecznej współczesnej milicjo-ubecji wspieranej kilkoma urzędnikami ze świata archeologii i - niestety - kilkoma poszukiwaczami na pasku policji (pozdrawiam za to poszukiwaczy w Policji, bo tam też ich nie brakuje, na szczęście).P.S.Pewnie wielu z Was dostało zaproszenie na FB kilka dni temu od Aga Borsuk. To jakieś fikcyjne konto zapraszające z rozdzielnika wyraźnie ukierunkowanego na poszukiwaczy. Nie odpowiada na zapytania. Polecam wywalić i zbanować podgląd.A zaprasza Was też ktoś taki jak Janusz Achos? (J.A., jeśli jesteś poszukiwaczem od wczoraj i hurtowo wysyłasz zaproszenia, to sorki, wpisz się tutaj,...) link do wpisu:\
 6. Witajcie Bracia!

  Powitacie w swe progi białego rycerza, którego zbroja już mocno parzy? Minęły miesiące biernego czytania forum, teraz czas na bycie aktywnym. Nie mam wielu doświadczeń, jednak armia samców się powiększa. Czołem Bracia!
×