Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Oddawaj Fartucha

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  259
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

379 Świetna

About Oddawaj Fartucha

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1758 profile views
 1. Wstałem o 8.00 Zrobiłem śniadanie, pokręciłem się trochę poszedłem trochę popracować. 0 13.00 byłem w domu. Zrobiłem obiad, pokręciłem się i poszedłem poćwiczyć. Wreszcie mogę zrobić trening gdzie nikt nie stoi mi nad głową i nie zawraca dupy. Wróciłem, robię jedzenie, kręcę się i pewnie niedługo spać. Do tej pory pracowałem po 12h dziennie a teraz mam wymuszony urlop. Szlag mnie trafia
 2. @kamil221 Odpowiedź brzmi : Kobietom daję zawsze to samo co od Nich dostaję w dzień mężczyzny.
 3. @Amigo95 Chciałbym napisać jedynie, że Twoja pasja niekoniecznie musi być pasją innych. Robisz to dla siebie czy dla otoczenia?
 4. @jaro670 Olej chama Po co niepotrzebnie się stresować? Ja olewam i nawet nie odpowiadam na głupie pytania no chyba, ze mam dobry humor to następuje przykładowa sytuacja: Na siłowni jem posiłek potreningowy. Jest tego trochę więc wzbudzam zainteresowanie. Podchodzi starszy facet i mówi : - Pan się wykończysz od tego jedzenia Pytam dlaczego? - Nie wiem. mięsa by Pan zjadł Odpowiadam, ze jem około 1kg mięsa dziennie - A to co to jest? Pyta starszy facet Odpowiadam, że ryż i wracam do spozywania posiłku. Temat się kończy, facet odchodzi w siną dal i mnie więcej nie wkurwia.
 5. Co zrobiłem żeby nie być przegrywem ? - Jestem sobą - Do niczego się nie zmuszam - Lubię to co robię - Mam w dupie dosłownie wszystko co mnie nie cieszy Wiecie co zrobiłem abym mógł robić to co wyżej opisałem? -Pracowałem na to kilka dobrych lat.
 6. @kamil221 Bracie drogi. Jeśli jest chemia pomiędzy dwojgiem ludzi to miednica kobiety rozluźni się tak, że po kilku tygodniach będziesz miał dosyć. Po co wiązać się z kimś, u kogo powodujesz dyskomfort? Po co psuć życie sobie i drugiej osobie? Czy dajesz sobie sprawę z tego, że pierwsza poważniejsza kłótnia spowoduje zamknięcie się na Ciebie na być może miesiące? Jeszcze raz przypomnę historię kolegi bo spokojnie mógłby On pracować jako fizjoterapeuta od otwierania kobiecych miednic. Sprawa jest w toku i libido kobiety jest pobudzone do granic możliwości a mąż wkurwiony dalej się trzepie. Takiego życia chcesz ?
 7. @Jaśnie Wielmożny Dziękuję ale nie było innego wyjścia. Po drodze zaliczyłem uzależnienie od opiatów i wyjście z tego, psychologa, terapię małżeńską i bezsenność. Wszystko to o dupę rozbić. Psycholog nie wiedziała o co mi chodzi kiedy powiedziałem Jej, że chcę po prostu spokoju, druga się rozpłakała a terapia małżeńska to jakieś nieporozumienie. Wszystko trzeba wytrzymać samemu bo czas leczy rany. Teraz jestem twardy jak jakiś, kurwa głaz.
 8. @Jaśnie Wielmożny Żyje mi się świetnie. Zainwestowałem bardzo dużo czasu, pieniędzy i energii w nowe przedsięwzięcie. Pracuję praktycznie na dwa etaty. W niedzielę leżę całymi dniami bo nie mam siły się ruszyć ale odczuwam ogromną satysfakcję z życia. Trochę się zajeżdżam ale dzieci w Afryce mają gorzej Żona jest już inną kobietą. Pracujemy razem a nie "razem" Minęły depresje i często rozmawiamy ale.... Ja pamiętam wszystko dokładnie i będę pamiętał do końca życia. Nie zaufam Jej już nigdy w żadnej kwestii. Mój starszy syn kończy niedługo 15 lat i jest tylko 3cm niższy ode mnie (mam 183cm) i jest niezłym przystojniakiem. Złamie niejedno serce i rozdziewiczy niejedną Młodszy skończył 6lat i chyba ma ADHD bo skubany nie usiedzi na dupie. Jeszcze nie mówi płynnie ale ja Go rozumiem i to jest najważniejsze. Poza tym rozwija się jak każde inne dziecko, no może trochę wolniej ale mówimy o detalach. Staram się nie myśleć o przeszłości bo mnie to bardzo rozprasza ale czasami te myśli przemykają same i kilka dni mam w plecy. Zrobił się ze mnie kawał skurwiela w stosunku do żony. Nie jestem chamski, o nie ale wszystko ma być tak ja ja uznam za stosowne i tu nie ma żadnej dyskusji. Chodzi jak w zegarku i chyba nie jest szczęśliwa. W dupie to mam.
 9. @kamil221 Przetrwało ale to był dopiero początek. Ogólnie mówiąc, żona doświadczyła mnie okrutnie. Tak, że to ledwo przeżyłem Zemściłem się na Niej równie okrutnie a może nawet bardziej. Kiedy doszedłem do siebie zrobiłem Jej taką jazdę z życia, że nie wiem jak przeżyła to Ona. Żyjemy tak sobie. kochamy się i nienawidzimy jednocześnie. Gdzieś tam w świeżakowni jest mój wątek pod tytułem "Ciężko żyć" Możesz poczytać ale będziesz płakał. Odradzam
 10. @kamil221 pozwól, że opowiem Ci jeszcze jedną rzecz. Jestem sportowcem. Mój poziom testosteronu przekracza znacznie normy. Wyglądam nienajgorzej. Mam 41 lat. Sytuacja nr1 17 letnia dziewczyna kilka dni temu powiedziała mi wprost, że jest już legalna i ruchable. Sytuacja nr2 Dotknąłem dziewczynę i nogi się pod Nią ugięły. Dosłownie. Musiałem Ją przytrzymać. To są zachowania seksualne. Powrót do młodości. Żona przez pierwsze 10lat małżeństwa nie dała się dotknąć. Odsuwała mi dłonie, łaskotało ją lub bolało. Kładła się spać w obleśnych koszulach nocnych do kostek. Jej gra wstępna to było odwracanie się plecami do mnie, zasłanianie biustu i zwijanie się w kłębek. Wyłem z bezsilności i męczyłem się trzepiąc się potajemnie do pornoli. Wybierz sobie jak chcesz żyć bo wszystko zależy od Ciebie.
 11. @kamil221 Jest kilku chłopaków ze świeżakowni, którzy myśleli tak samo. Mąż dziewczyny, o której pisze pewnie też dałby sobie uciąć rękę. Zrobisz jak uważasz a ja będę trzymał kciuki abyś znalazł szczęście.
 12. @kamil221 Pozwól, że opowiem Ci historię i mam nadzieję, że coś z niej wyniesiesz. Całkiem niedawno kolega opowiedział mi jak to wyleczył żonę jakieś randomowego gościa z totalnego braku libido. Tam też był psycholog, seksuolog i kilkuletnia frustracja. Chodzili razem na rozmowy i poruszali razem tematy kiepskiego pożycia. Starali się rozwiązać problem wspólnie. Okazało się, że libido Pani jest przy mężu zerowe a przy kochanku mocno szybuje w górę. Tak mocno, że kolega leczy Panią co jakiś czas i Pani ciągle chce więcej. Życzę Ci jak najlepiej ale jest bardzo możliwe, że Twoja Pani nie czuje pociągu ale do Ciebie a za jakiś czas przypakowany koneser cipek zastosuje Jej odpowiednią terapię. Ty w tym czasie będziesz siedział wkurwiony w domu i zastanawiał się dlaczego Pani nie lubi minety i czy twardnieją Jej sutki. Bracie podziwiam Twoją wytrwałość i szczerze życzę Ci powodzenia ale postaraj się popatrzeć z boku na Twoją bardzo kiepską sytuację. Od siebie dodam tylko, że szkoda życia na pierdoły.
 13. Kilka dni przed moimi 40 urodzinami wystartowałem w Mistrzostwach Polski w kulturystyce klasycznej weteranów. Panowie naprawdę się da tylko jest jeden warunek. Trzeba wybrać dyscyplinę, którą polubicie.
 14. Na studiach miałem do czynienia z jedną grubą koleżanką. Może nie skrajna otyłość ale była dosyć gruba i brzydka. Leżałem sobie a ta próbowała obierać sprzęt. Muszę dodać, że tego wieczora byłem ostro pijany, pod wplywem białego proszku i koleżance nie wyszło. Trochę się wkurzyła i miała do mnie pretensje haha To był tylko jeden raz kiedy pozwoliłem dotknąć się nieatrakcyjnej koleżance. Wiem, że to brzmi brutalnie ale grube kobiety powinny się odchudzać. Wbrew opinii feministek grube i brzydkie jest tak naprawdę grube i brzydkie a nie piękne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.