Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Oddawaj Fartucha

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  271
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

393 Świetna

About Oddawaj Fartucha

 • Rank
  Starszy Szeregowiec
 • Birthday 10/26/1978

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1914 profile views
 1. A kto mówi, że pytam co było nie tak z Oliwią ? Chodzi bardziej o to co było nie tak w związku . Sama zainteresowana powinna wiedzieć to najlepiej.
 2. @Olivia91 Pozwól, że zadam Ci pytanie. Dlaczego narzeczony to zrobił? Co było nie tak ?
 3. @Conrad Ale różnice.... Wychowanie... Równy podział obowiązków..... Ma być sprawiedliwie.... hmm wracam więc do pracy a po pracy zajmuję się ogarnięciem domu, odkurzaniem, praniem żeby nie było nierówności. Po drodze poskoczę do córek brata z prezentem w postaci ołowianych żołnierzyków. Na pewno pierdolną w kąt swoje lalki i będą zachwycone
 4. 3. Bądź krytyczny wobec stereotypów płci Popełniłem straszny błąd kiedy w zeszłym roku wstawałem wcześnie rano aby przed pracą zająć się remontowaniem pewnego lokalu a następnie szedłem do 12h pracy. Soboty na luzie bo tylko 8h pracy więc mogłem zająć się dłużej remontem. Teraz wszystko jest jasne. Żona nie była zadowolona bo chciała mi w tym wszystkim pomagać ale pewnie nie wiedziała jak mi to powiedzieć żeby nie wyszły nierówności. Pewnie będzie wniebowzięta jeśli zaproponuję Jej też kilka godzin pracy w niedzielę. Kiedy zacznę budowę koniecznie poproszę córki brata o pomoc w przekopaniu i wylewaniu fundamentów. One na pewno z chęcią udowodnią, że różnice płci to mit.
 5. Zdarzyło mi się usłyszeć, że wyglądam jak grecki posąg. Usłyszałem też komplement, że jestem bardzo męski. Niestety słyszałem to od czterdziestoparoletniej pani, która usilnie szukała kogoś kto by Ją porządnie przetrzepał. Od bliskiej znajomej słyszałem, że jestem wysoki i duży więc czuje się przy mnie bezpiecznie. Słyszałem też, że jestem oczytany jednak wynikało to ze zbiegu okoliczności. Kiedyś inna znajoma stwierdziła, że posiadam urok osobisty Często zdarza mi się słyszeć, że moje treningi wyglądają strasznie co uznaję za komplement. Kiedyś usłyszałem od kobiety, że jak dotąd nikt Jej tak mocno nie zerżnął. Słyszałem, że jestem chamem i egoistą. Jestem konsekwentny. Podziwiam Twoją wytrwałość. Cooo? Ty naprawdę masz 42 lata? Od żony słyszałem nie raz, że mam bardzo równe brwi i ładne stopy jednak to było bardzo dawno. Generalnie komplementy zawsze puszczam mimo uszu bo jestem brzydki jak noc listopadowa i rzadko się golę
 6. Tak szczerze to nie zauważyłem. Robię zakupy tylko tam gdzie lubię ludzi sprzedających. Jeden nie taki gest czy słowo i nie wejdę drugi raz do takiego sklepu bo po co się denerwować. Konkurencja jest spora a ja nie mam czasu ani ochoty na dodatkowy stres. Co więcej, często ucinam sobie krótką pogawędkę z dziewczynami za ladą. Zauważyłem za to większą nerwowość klientów. Ludzie denerwują się i niecierpliwią stojąc w kolejkach. Dyskutują niepotrzebnie i mnie wkurwiają bo muszę tego słuchać.
 7. Wstyd się przyznać ale nie posiadam żadnych umiejętności poza swoim zawodem. Nie naprawię kranu ani elektryki. Nie znam się na samochodach. Mam za to coś takiego jak upór i siła woli. Będę dążył do celu choćby miało mi to zająć 10 lat. Przykładem jest tutaj sport. Zacząłem się kiedyś odchudzać i biegałem codziennie po 10km ważąc startowo 108kg. Byłem gruby i zapocony a biegałem dopóki nie spięło mi piszczelowych do tego stopnia, że nie mogłem chodzić. Często słyszę miłe słowa na temat mojej zawziętości, która motywuje innych a pracuję właśnie w sporcie.
 8. Kurcze dzisiaj będę się upokarzał @leto Nic dodać, nic ująć. Podpisuję się pod tym rękami, nogami i sprzętem do upokarzania
 9. Działalności nie zawiesiłem bo tak jest mi na rękę. Właściciel hali, którą wynajmuję obniżył znacznie czynsz ale dalej jest to sporym kosztem. Dorabiam ile mogę ale oszczędności ubywa z dnia na dzień. Postaram się jakoś doczłapać do jesieni ale jeśli mi się uda to zacznę praktycznie od zera. Trochę się boję o przyszłość ale póki mam ręce i głowę to jakoś sobie poradzę.
 10. @kamil221 Zacząłem pisać Ci historię o totalnym braku libido, pochwicach, terapiach i innych chujostwach, które doskonale leczy mój kumpel ale po namyśle skasowałem. Napiszę tylko, że jesteś młodym, ogarniętym człowiekiem. Zrobiłeś bardzo dużo aby uratować związek i szczerze Cię za to podziwiam ale czy jesteś pewien, że długo tak pociągniesz bez strat w psychice? Życie jest wbrew pozorom krótkie a przy tym toku myślenia obudzisz się za 10 lat trzepiąc się o 2.00 w nocy w kiblu. Skoro nie kręcisz swojej teraz to tym bardziej nie będziesz kręcił Jej za 5 lub 10 lat. Gwarantuję Ci to. Wiesz jak leczy się traumy z dzieciństwa lub katolickie programowanie starych? - Kochanie, zrobiłem wszystko co było w mojej mocy ale już nie mam sił. Jestem mężczyzną i mam swoje potrzeby, których ty nie zaspokajasz. Po długim namyśle chciałbym jednak dać Ci szansę. Masz czas do jutra do godziny 19.00. O tej godzinie robisz mi taką laskę, że będzie ona opisana w Podręczniku Robienia Laski. Jeśli jednak tego nie zrobisz ( co zrozumiem i uszanuję ) to wypierdalasz z mojego domu. Na to masz czas do godziny 19.01. Kamil... Ja wiem, ze to brzmi nieprawdopodobnie ale nakręcona dziewczyna potrafi po całym dniu pracy przejść 10km w obuwiu sportowym w zimie abyś Jej zasadził w dupsko... Co więcej, będzie gryzła poduszkę z rozkoszy. Niestety jest to sprawdzone i potwierdzone.
 11. Wstałem o 8.00 Zrobiłem śniadanie, pokręciłem się trochę poszedłem trochę popracować. 0 13.00 byłem w domu. Zrobiłem obiad, pokręciłem się i poszedłem poćwiczyć. Wreszcie mogę zrobić trening gdzie nikt nie stoi mi nad głową i nie zawraca dupy. Wróciłem, robię jedzenie, kręcę się i pewnie niedługo spać. Do tej pory pracowałem po 12h dziennie a teraz mam wymuszony urlop. Szlag mnie trafia
 12. @kamil221 Odpowiedź brzmi : Kobietom daję zawsze to samo co od Nich dostaję w dzień mężczyzny.
 13. @Amigo95 Chciałbym napisać jedynie, że Twoja pasja niekoniecznie musi być pasją innych. Robisz to dla siebie czy dla otoczenia?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.