Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Oddawaj Fartucha

Użytkownik
 • Content Count

  235
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

335 Świetna

About Oddawaj Fartucha

 • Rank
  Starszy Szeregowiec
 • Birthday 10/26/1978

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1458 profile views
 1. @ominiu Sam przeżyłem "albo zrobisz mi dziecko albo się rozstaniemy" i to w sytuacji kiedy dziecko powinno być ostatnią myślą jaka powinna przyjść do głowy mojej Pani. Pani, niepracująca zresztą urodziła i do pracy nie poszła pomimo tego, że obiecała. Coś tam pomaga ale głównym źródłem Jej dochodu jest 500+ Ja zapierdalam często ponad siły bo całe towarzystwo trzeba wykarmić. Człowieku skąd Ty się urwałeś? 500+ Olewanie potrzeb Pani ? Rokujesz na wspaniałego providera lub jesteś jeszcze młody i życie Cię nie doświadczyło. Wiesz, że facet ma prawo nie chcieć/nie lubić dzieci? Ma prawo mieć wątpliwości ? Ma wreszcie prawo mieć kaprys lub zachciankę aby dzieci jeszcze nie mieć. Dobrze mówisz, że są Oni a Oni to nie tylko potrzeba Pańci ale i Pana. Idź poczytaj Oczami mężczyzny bo tu nie wróżę Ci zbyt długiej kariery.
 2. O stary. Szczerze współczuję. Wiem przez co przechodzisz i wierzę, że jest bardzo ciężko. Wiesz co zawsze sobie mówiłem kiedy ze zmęczenia ledwo stałem na nogach a głowa odmawiała posłuszeństwa? Kiedy sytuacja życiowa była bardziej niż przejebana? Kiedy z przeżytych i ciągnących się latami traum i uzależnienia straciłem zdolność zapamiętywania? - Dzieci w Afryce mają dużo gorzej. Znaczy to, że dramaty ludzkie dotyczą wszystkich bez wyjątku i trzeba z tym żyć. Nie jesteśmy wyjątkowi w przyrodzie choć nam samym może się tak wydawać. Za nic nie odpuszczaj a dziewczynie jasno zakomunikuj, że oczekujesz wsparcia i zrozumienia a kobieta, która Ci tego nie daje jest Ci do niczego niepotrzebna. Najlepiej dosłownie. Ból minie. Może nie jutro ale kiedyś na pewno. Musisz tylko przetrwać ten chujowy czas.
 3. Spójrzcie. W tekście znalazłem odpowiedź na problem. To jest, kurwa niedorzeczne. Czy ludzie piszący takie teksty są świadomi otaczającego ich świata ?
 4. @Piterson Teraz trzymasz się założeń 100%. Nie odpuść nawet o 1cm. Masz być twardy jak Tommy Lee Jones w ściganym, jak skóra na pięcie. Wiesz, że od słów do czynów jest jeszcze daleka droga. Musisz zobaczyć efekty a nie obiecanki. Trzymam za Ciebie kciuki i odpocznij trochę.
 5. 2500 zł za malowanie? Czy wy mieszkacie w hangarze ? Koszt 5l kolorowej farby dobrej jakości to około 150zł. Czas przygotowania jednego pomieszczenia i pomalowania go to około 3-4h. Po pracy możecie zrobić to razem. Pani pozna co to praca Myślałem, że chodzi o generalny remont całego domku jednorodzinnego.
 6. @ZamaskowanyKarmazyn nie dam rady teraz. Przed pracą mam remonty i nie mam kiedy zjeść a o treningu nie wspomnę. Jeśli jesteś teraz ON to mogę dać Ci dobry trening redukcyjny i wytyczne co do diety. 5kg zejdzie na luzie bez większego głodu tylko codziennie interwały i cardio
 7. @ZamaskowanyKarmazyn jeśli nie masz większej potrzeby redukować to pociągnij do 1tyg na białko tłuszcz i lecisz dalej z masą. Uwrażliwisz się trochę. Jeśli taka potrzeba jest to faktycznie początek niezły Ja już miesiąc nie ćwiczę, jem 2 posiłki dziennie i z potwora zrobił się szczypior 😕
 8. Polecam wyciągnąć wnioski z tej wizyty i wiarygodności Pani z zagranicy. Do tego zalecam daleko idącą ostrożność w sytuacjach gdzie Twoja kobieta dogaduje poważniejsze sprawy. Wiem, że chciała dobrze ale kasę, czas i nerwy straciłeś. Przynajmniej zrzuciłeś trochę wody. @wroński ja bym z chęcią zaprosił taką rodzinę do siebie na wakacje. Właśnie remontuję taki mały lokal. To byłoby dosłownie 5 minut roboty. Raptem 500m/2
 9. @ZamaskowanyKarmazyn dobry wyjazd. Teraz w ramach rewanżu możecie zaprosić Panią do siebie Czy ta rodzina to ktoś bliski czy siódma woda po kisielu ?
 10. To ja już nic nie rozumiem. Obejrzenie serialu, poodkurzanie, rozmowa z mamą przez telefon, wyjście na kawkę z kolegą i cyknięcie kilku fotek na insta to nie praca ? Wiele kobiet tak żyje i ledwo ciągnie. Do tego stopnia, że wieczorami lecą z nóg a wstrętny facet nie chce ugotować i posprzątać w domu po marnych 8h w pracy gdzie się nie przemęczają. Precz z patriarchatem
 11. @Piterson Miałem kiedyś podobne życie. Może bez jazd w stylu "Co z Ciebie za facet" ale nie było kolorowo. Pracowałem za dwóch a w zamian dostawałem zmęczoną godzinną rozmową z mamą, żonę. Teraz też pracuję za dwóch ale życie stało się satysfakcjonujące. Wiesz jak to się stało? Kiedyś nie wytrzymałem i po kłótni zakończonej po raz setny "Nic od Ciebie nie chcę i Cię nie potrzebuję" stwierdziłem: - rachunki na pół. Skoro nic ode mnie nie chcesz to spokojnie sama się utrzymasz. To co zarobimy razem idzie na wspólne konto. To co zarabiam sam idzie do kieszeni. Małżonka nie wie ile zarabiam bo nie uznaję za stosowne Jej o tym informować. Zaznaczę, że Ona generuje dochód 2x500+ Kiedyś usłyszałem od żony "faceci pracują na budowach po 12h plus dojazd i nie narzekają" a było to w sytuacji kiedy trochę się przepracowałem i pochorowałem no i od tej pory stosuję to powiedzenie w drugą stronę. Dużo by opowiadać ale wiem jedno. Nie dawaj się wprowadzać w tryb, że facet powinien zajebać się na śmierć dla księżniczki nieroba. Układ partnerski nie wygląda tak, że wracasz z pracy i masz jeszcze posprzątać i ugotować. Układ partnerski wygląda tak, że dzielicie się rolami i jesteście dla siebie wsparciem. Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie sprawdziła się terapia szokowa. Zmiany wprowadziłem z dnia na dzień i nie odpuściłem nawet na krok. Zastosowałem taki terror, że cała rodzina poznała jaki ze mnie tyran i wiesz co? Mam to w dupie. Zastosowałem taki sam brak empatii i wsparcia jaki sam otrzymałem. Kropka w kropkę a może bardziej oko za oko. Niektórzy stwierdzą, że postąpiłem zbyt ostro. Uwierzcie, że tylko tak się dało. Prośby, rozmowy i tłumaczenie... Równie dobrze mógłbym rozmawiać z kotem, który właśnie siedzi na parapecie. Efekt byłby ten sam. Żeby nie było. Kiedyś żona zapytała dlaczego nie mamy pieniędzy. Odpowiedziałem " To Ty nie masz pieniędzy ale możemy zacząć od nowa. Dam Ci wszystko co będziesz chciała. Będę pracował po 14h dziennie ale jest jedna mała uwaga a w zasadzie żądanie. Możesz nie pracować ale ja mam tez mieć wszystko. W domu ma być błysk, Mam mieć ugotowane 5 ciepłych posiłków dziennie a w łóżku ma być ogień kiedy chcę i jak chcę" Nie zgodziła się. Mam zabezpieczoną gotówkę tak, że nikt nie ma do niej dostępu. W razie rozwodu mam gdzie iść i spokojnie mogę rozpoczynać nowy etap życia. Żona zostałaby z 500+ i wiecznym "nie wiem, nie umiem" O mojej historii możesz poczytać w temacie "Ciężko żyć. Bardzo ciężko" Było tak kurwa ciężko, że nie wiem jak to przeżyłem. Życzę Ci autorze tematu abyś wyprostował swoje życie i cieszył się nim bo to jest Twoje życie. Albo przeżyjesz je z uśmiechem na ustach i albo będziesz wołem roboczym bez wsparcia za to z wiecznymi wymaganiami.
 12. @Posejdon wszystko idzie w tym własnie kierunku aby pary homoseksualne i inne lgbt stały się normalnością. Krew się gotuje jak pomyślę co taki dzieciak przeżyje w szkole. Trauma na całe życie bo dzieciaki są bezlitosne. Swoją drogą dziecko mające na codzień tatę i tatę złapie niezłe wzorce :/
 13. 1. Rzuć palenie i inne nałogi natychmiast 2. Zadbaj o uzębienie natychmiast 3. Poza pkt 1 i 2 nie zmieniaj nic. Na każde inne porady ja sprzed kilku lat odpowiedziałby "nie pierdol" Podejrzewam, że na te z góry zresztą też.
 14. Jak to w słowiańskim klimacie nie obędzie się bez kilku czarnoskórych. Jako wielki fan Sapkowskiego obejrzę choć te driady biją mnie po oczach. Nie wiem czy zauważyliście ale nigdzie nie widać krasnoludów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.