Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Oddawaj Fartucha

Użytkownik
 • Content Count

  239
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

336 Świetna

About Oddawaj Fartucha

 • Rank
  Starszy Szeregowiec
 • Birthday 10/26/1978

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1504 profile views
 1. Odpowiem jako facet. Żona w pierwszej ciąży poroniła. Druga od samego początku była mocno zagrożona a do tego jeszcze w trakcie ciąży lekarze zdiagnozowali bardzo poważną wadę serca. Dzieciak niestety nie dał rady. Widziałem wszystko na własne oczy i choć nie pamiętam już obrazów to w pamięci pozostaje bardzo żywe wspomnienie bólu. Pamiętam codziennie a raczej nie mogę zapomnieć codziennie.
 2. Jak dziecku się umrze to natychmiast będzie chciała następne. Jeśli nie spełnisz wymagań to zostaniesz zastąpiony tym, który te wymagania spełni.
 3. Szanowna Pani @italiano lub mężczyzno o mentalności kobiety... I inni, którzy w przyszłości będą to czytać a wykazują takie same cechy jak Ty. Zrozumcie wreszcie, że nikt nie ma obowiązku spełniać zachcianek biologicznych kobiety jeśli zachcianki te rozmijają się z chęciami lub nawet kaprysem mężczyzny. Szczególnie jeśli kobieta została poinformowana w sposób bezpośredni o braku chęci posiadania potomstwa. Druga sprawa. Kto Ci naopowiadał, że seks jest dla kobiety nieprzyjemny? Bolesny? Podpowiem Ci że Cię bardzo ale to bardzo okłamali. Wystarczy oprzeć Ją o ten pieprzony blat
 4. A dwugodzinny anal codziennie? Jeśli Jej zależałoby na Nim to zrozumiałaby Jego podstawowe biologiczne potrzeby i bez problemu zgodziłaby się na to. @italiano życzę Ci powodzenia w dłuższym związku czytaj małżeństwie. Będzie Ci potrzebne bo z Twoim podejściem jesteś dobrze rokującym, przyszłym podnóżkiem.
 5. @ominiu Sam przeżyłem "albo zrobisz mi dziecko albo się rozstaniemy" i to w sytuacji kiedy dziecko powinno być ostatnią myślą jaka powinna przyjść do głowy mojej Pani. Pani, niepracująca zresztą urodziła i do pracy nie poszła pomimo tego, że obiecała. Coś tam pomaga ale głównym źródłem Jej dochodu jest 500+ Ja zapierdalam często ponad siły bo całe towarzystwo trzeba wykarmić. Człowieku skąd Ty się urwałeś? 500+ Olewanie potrzeb Pani ? Rokujesz na wspaniałego providera lub jesteś jeszcze młody i życie Cię nie doświadczyło. Wiesz, że facet ma prawo nie chcieć/nie lubić dzieci? Ma prawo mieć wątpliwości ? Ma wreszcie prawo mieć kaprys lub zachciankę aby dzieci jeszcze nie mieć. Dobrze mówisz, że są Oni a Oni to nie tylko potrzeba Pańci ale i Pana. Idź poczytaj Oczami mężczyzny bo tu nie wróżę Ci zbyt długiej kariery.
 6. O stary. Szczerze współczuję. Wiem przez co przechodzisz i wierzę, że jest bardzo ciężko. Wiesz co zawsze sobie mówiłem kiedy ze zmęczenia ledwo stałem na nogach a głowa odmawiała posłuszeństwa? Kiedy sytuacja życiowa była bardziej niż przejebana? Kiedy z przeżytych i ciągnących się latami traum i uzależnienia straciłem zdolność zapamiętywania? - Dzieci w Afryce mają dużo gorzej. Znaczy to, że dramaty ludzkie dotyczą wszystkich bez wyjątku i trzeba z tym żyć. Nie jesteśmy wyjątkowi w przyrodzie choć nam samym może się tak wydawać. Za nic nie odpuszczaj a dziewczynie jasno zakomunikuj, że oczekujesz wsparcia i zrozumienia a kobieta, która Ci tego nie daje jest Ci do niczego niepotrzebna. Najlepiej dosłownie. Ból minie. Może nie jutro ale kiedyś na pewno. Musisz tylko przetrwać ten chujowy czas.
 7. Spójrzcie. W tekście znalazłem odpowiedź na problem. To jest, kurwa niedorzeczne. Czy ludzie piszący takie teksty są świadomi otaczającego ich świata ?
 8. @Piterson Teraz trzymasz się założeń 100%. Nie odpuść nawet o 1cm. Masz być twardy jak Tommy Lee Jones w ściganym, jak skóra na pięcie. Wiesz, że od słów do czynów jest jeszcze daleka droga. Musisz zobaczyć efekty a nie obiecanki. Trzymam za Ciebie kciuki i odpocznij trochę.
 9. 2500 zł za malowanie? Czy wy mieszkacie w hangarze ? Koszt 5l kolorowej farby dobrej jakości to około 150zł. Czas przygotowania jednego pomieszczenia i pomalowania go to około 3-4h. Po pracy możecie zrobić to razem. Pani pozna co to praca Myślałem, że chodzi o generalny remont całego domku jednorodzinnego.
 10. @ZamaskowanyKarmazyn nie dam rady teraz. Przed pracą mam remonty i nie mam kiedy zjeść a o treningu nie wspomnę. Jeśli jesteś teraz ON to mogę dać Ci dobry trening redukcyjny i wytyczne co do diety. 5kg zejdzie na luzie bez większego głodu tylko codziennie interwały i cardio
 11. @ZamaskowanyKarmazyn jeśli nie masz większej potrzeby redukować to pociągnij do 1tyg na białko tłuszcz i lecisz dalej z masą. Uwrażliwisz się trochę. Jeśli taka potrzeba jest to faktycznie początek niezły Ja już miesiąc nie ćwiczę, jem 2 posiłki dziennie i z potwora zrobił się szczypior 😕
 12. Polecam wyciągnąć wnioski z tej wizyty i wiarygodności Pani z zagranicy. Do tego zalecam daleko idącą ostrożność w sytuacjach gdzie Twoja kobieta dogaduje poważniejsze sprawy. Wiem, że chciała dobrze ale kasę, czas i nerwy straciłeś. Przynajmniej zrzuciłeś trochę wody. @wroński ja bym z chęcią zaprosił taką rodzinę do siebie na wakacje. Właśnie remontuję taki mały lokal. To byłoby dosłownie 5 minut roboty. Raptem 500m/2
 13. @ZamaskowanyKarmazyn dobry wyjazd. Teraz w ramach rewanżu możecie zaprosić Panią do siebie Czy ta rodzina to ktoś bliski czy siódma woda po kisielu ?
 14. To ja już nic nie rozumiem. Obejrzenie serialu, poodkurzanie, rozmowa z mamą przez telefon, wyjście na kawkę z kolegą i cyknięcie kilku fotek na insta to nie praca ? Wiele kobiet tak żyje i ledwo ciągnie. Do tego stopnia, że wieczorami lecą z nóg a wstrętny facet nie chce ugotować i posprzątać w domu po marnych 8h w pracy gdzie się nie przemęczają. Precz z patriarchatem
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.