Jump to content

manygguh

Starszy Użytkownik
 • Posts

  3,814
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Donations

  0.00 PLN 

manygguh last won the day on January 10

manygguh had the most liked content!

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

manygguh's Achievements

Kapitan

Kapitan (15/23)

5.1k

Reputation

 1. https://twitter.com/Antysyst/status/1730864483386454152/photo/1
 2. Po opisach właśnie tak brzmiało, że tu może być problem. Najwięcej dadzą mu sen, dieta i ćwiczenia. Suplementy to kwestia drugorzędna, ale też warto dodać. Nie szedłbym drogą TRT, hormonalnej terapii zastępczej, bo może to spowodować bezpłodność, ogólnie problemy z poczęciem dzieciaków. Plus organizm sam przestaje samodzielnie go produkować i jest się zależnym od zastrzyków wtedy. Myślę, że problem jest nie w mężu jako człowieku, ale w hormonach właśnie. Możesz postawić jednojajowych braci bliźniaków, którzy dostali identyczne wychowanie i wszystko pozostałe, ale jeśli jeden z nich będzie mieć za niski testosteron, to będą zupełnie inni ludzie z zachowania. Warto nad tym popracować. A z suplementów zdaje się bardzo dobrze działać kozieradka, ale sam osobiście jeszcze nie próbowałem, więc gwarancji nie dam. Natomiast wygląda obiecująco.
 3. @Oliwia może mąż ma niski poziom testosteronu? Siedząca praca, kiepska dieta, brak ćwiczeń siłowych, braki witamin i minerałów, kiepski sen itp. Jest sporo czynników, które to powodują. Obecnie niski testosteron to plaga. Niech zainteresuje się tematem, porobi badania i przeanalizuje jakie aspekty warto poprawić. Sama też możesz mu pomóc poprzez stworzenie odpowiednich warunków jak na przykład posiłki z produktami które pomagają na testosteron, podrzucić mu witaminy d3k2, cynk, tongkat Ali, ashwaganda itp. Najlepiej żeby sam to sobie uświadomił, to będzie jeszcze lepszy efekt.
 4. To słuchasz jakichś słabych demografów, albo wymyślasz na poczekaniu argumenty. Dzietność w Izraelu robią chasydzi, którzy nie służą w wojsku jako grupa społeczna. Oraz mniejszość arabska będąca obywatelami Izraela. Nie zmyślaj.
 5. Ale to wszystko przecież się wydarzyło! Ma to sens, a poza tym tak było w ukraińskich mediach. Tak samo na dniach ukraińskie dziki w lesie rozwaliły samodzielnie rosyjskich dywersantów! Rosyjskim dywersantom udało się przedostać z Białorusi do Ukrainy na terytorium Czarnobylskiej Strefy Wykluczenia. Dywersanci nie dotarli jednak zbyt daleko, gdyż w ukraińskim lesie spotkali się ze stadem dzików. Dziki zaatakowały Rosjan, w wyniku czego są ofiary. Plan akcji dywersyjnej musiał zostać zmieniony. https://ukrayina.pl/polish/7,190250,30407647,dziki-zaatakowaly-rosyjskich-dywersantow-w-ukrainie-sa-ofiary.html Ruscy nawet z uzbrojeniem nie dali rady dzikom w lesie, więc co dopiero polskiej husarii! Jaki jest argument by nie zawładnąć Smoleńskiem, albo choćby Kaliningradem? Dzików ci u nas doststek...
 6. Przypomnij sobie, dlaczego ludzie pokazali środkowy palec Tuskowi w 2015? Mieli go dość tak jak teraz wielu ludzi ma dość PiS. Dali dupy z kretesem. I tak jedni zmieniają drugich, a twarze zostają. Cytując Rychu Peje: " I nie zmienia się nic." Pokładasz jakieś duże, nieracjonalne wręcz nadzieję na polityków, którzy mają dość bogatą historię kompromitacji. Aż niepodobne do Ciebie trochę. Dopiero teraz doczytałem. Spoko, nie ma tematu 😁
 7. Słabe czasy to mieli nasi dziadkowie w latach 40-tych ubiegłego wieku. My nie mamy nawet 10% ich problemów. Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, po co chcesz tyle zarabiać i ciągnąć tyle etatów. Czemu to ma służyć? Więcej kasy? Ok, ale po co? Dla samego faktu posiadania, albo konsumpcji? Nie masz co robić z czasem i szukasz zapełniacza? Masz w tym jakąś misję głębszą? Pracując na te 2-3 etaty wycinasz sobie z dnia te godziny. Siedzisz przed kompem, gapisz się w ekran tyle czasu, wymieniasz swój bezcenny czas jaki pozostał ci so życia na pieniądze po to żeby....?
 8. 1. Inwestycje w swoje potomstwo, swój ród. 2. Inwestycje w to, co da kolejne pieniądze, czyli kolejne źródła dochodu oprócz etatu. Chodzi mi o jakiś biznes w stylu e-commerce, własna agencja czegoś itd. Czyli coś robisz, a nie tylko siedzisz i jesteś pasywny. Pasywnie, najprawdopodobniej, dużo nie zarobisz. W każdym razie taki % jaki chcesz. Nawet na tych nieruchomościach nie ma takich %. Tak samo z dywidendami, to też najczęściej do 10%. Zauważ, że pasywnie dużo się raczej nie zarabia stale % i wiele, bo to jest dostępne dla większości. Zakładasz lokatę/ konto maklerskie/ jakieś obligacje itp, to jest o wiele bardziej dostępne niż własny biznes.
 9. Zawsze będą jakieś wytrychy, jak choćby antyki z żółtymi tablicami.
 10. Przyznać się, który to? https://twitter.com/MurzynfrogXXX/status/1717647327425359906
 11. Wygrał: https://twitter.com/Antysyst/status/1715048191584763928
 12. To, co poniżej. Dodałbym jeszcze wprowadzenie Euro.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.