Jump to content

manygguh

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3,631
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Donations

  0.00 PLN 

manygguh last won the day on January 10

manygguh had the most liked content!

Community Reputation

4,687 Świetna

About manygguh

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

9,173 profile views
 1. Przynajmniej umie się przyznać do swoich błędów w przeciwieństwie do covidian
 2. Cieszę się, że wielki, starożytny ukraiński naród zaczyna czuć się coraz pewniej w Polsce i nie ma kompleksów by ustawiać sobie swoich sług do pionu. <3 https://legaartis.pl/blog/2023/03/23/grupa-ukrainskich-mlokosow-zneca-sie-nad-mlodym-polakiem-czy-mainstreamowe-media-i-sluzby-zajma-sie-sprawa-video/ Bardzo dobrze, teraz potribna, reprezentacja w Sejmie, bo to już za długo trwa, że nie ma jeszcze jej, no kto to widział tak robić.
 3. A czy nie uważacie, że to trolling? Czy laska, do której podbija banda simpów, będących na skinienie palca, rejestrowałaby się na płatnym forum, żeby... No właśnie.
 4. Na jednej grupie na FB zadałem pytanie i nikt mi nie odpowiedział. Założyłem profil dałem imię Ania bez zdjęcia i zadałem dość podobne pytanie na następny dzień i miałem kilkanaście odpowiedzi. W tym darmową pomoc oczywiście. Mogę to skomentować jedynie tak: HATFUU!
 5. To akurat dość prostę, dadzą im google VR i będzie jak tutaj:
 6. Brudna Gra obie części. Moim zdaniem to sztos. I najlepsze pozycje w w sklepie. Trochę ryje beret I można popaść w lekką paranoję, ale po czasie się to stabilizuje, a wiedza zostaje w głowie I wiesz na co masz uważać. Czytało się lepiej niż niejeden kryminał. Pierwsza część jest o związkach, druga część o ogólnych błędach życiowych. IMO najbardziej praktyczne I życiowe książki jakie są w sklepie.
 7. Jak się, według Ciebie, zachowają poszczególne aktywa w takich scenariuszach (złoto, btc, giełda)? Bo raczej chyba nie będzie tak, że jakieś aktywo jest kuloodporne i wzrośnie bez względu na scenariusz? Nie mówię tutaj o nieruchomościach/ wynajmię, bo pewnie ktoś napisze. Jeżeli kierunek to inflacja (dodruk), to rośnie giełda i btc? Jeśli kryzys, to usd i złoto? A obligacje (polskie np.: indeksowane inflacją)?
 8. Dopóki nie szukasz rozpuszczalnika by pozbyć się kleju z żołądka, to nie jest tak źle.
 9. A masz info on jakichś innych wyciekach? Piszę, bez szydery. Na razie jasne jest to, że kanały Chodorkowskiego nie są najlepszym źródłem informacji, zwłaszcza o Putinie, biorąc pod uwagę historię tych panów 😉. Jak masz jakieś inne, to dawaj na tapetę. Znowu zweryfikujemy po czasie. Może będzie jak z socjalizmem i tym razem się uda trafić z prognozami 😉Wtedy będziemy przynajmniej wiedzieć, że dane źródło jest warte uwagi.
 10. @Kespert A właśnie, fajnie że się przypomniałeś. Powiedz mi, jak tam twój wyciek z Tomska, że mieli stundetów łapać i ogólnie robić powszechną brankę 22.02.2023 po orędziu Putina? Minęły praktycznie 2 tygodnie.
 11. Dno i metr mułu. Żałosne, masz swoje pisowskie mendia, które same tak pisały. Kto sieje zamęt? https://wiadomosci.tvp.pl/64162323/niemcy-chca-zabrac-polakom-wegiel-na-zime https://wroclaw.tvp.pl/60964493/strach-przed-zima-brakuje-wegla-na-opal-osiedli-szkol-i-przedszkoli https://lublin.tvp.pl/60518457/trudna-sytuacja-na-rynku-wegla
 12. Gierojam Sława! A banderyzm był ok, bo był antyrosyjski. Nawet na nazizm jestem skłonny spojrzeć przychylnym okiem ponieważ był antyrosyjski. Sława nacji! Smert wrogam!
 13. Nie nazywałem parówą. Nie zmyślaj, choć oczywiście takich słów bym nie wycofał gdybym tak powiedział. Dziękuję za nadmiar wiedzy, którym się dzielisz. Ty się nie bronisz, ty się rzucasz do każego kto ma inny pogląd od twojego. To spora różnica. Dość odważne stwierdzenie, że ty znasz prawdę, a inni nie. Ale rozumiem, że moja prawda jest mojsza. Ciesz się, że nie do tego nie doszło. Ale nawet twoje pisowskie media pisały o zagrożeniu braku ciepła, tym razem rozeszło się po kościach, zobaczymy jak będzie dalej. Specjalista w kłamaniu? Specjaliści są na
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.