Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

manygguh

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1558
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

manygguh last won the day on November 26 2018

manygguh had the most liked content!

Community Reputation

1456 Świetna

3 Followers

About manygguh

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa

Recent Profile Visitors

3637 profile views
 1. Chętnie bym poznał szczegóły. Czy mógłbyś rozwinąć?
 2. Skąd wiesz, że regresja ma być dowodem na istnienie poprzednich wcieleń, a nie po prostu aktywizacją określonych części mózgu, które mogą wymyśleć cokolwiek zechcesz? Nie mówię tutaj o Chrześcijaństwie, tylko o poprzednich wcieleniach. Mechanizm przekazania systemu/ wartości ideologii jest podobny. Więc czemu jeden odrzucasz, a w drugi wierzysz? Poprosiłbym o odpowiedź na to pytanie, oczywiście, że będę miał wątpliwości, mam łyknąć wszystko co powiesz? No nie, niemniej jednak bardzo mnie to ciekawi, jak odpowiesz (podkreślam, kieruję się ciekawością, nie złośliwością).
 3. To nie tak działa. Kilka osób zostanie spacyfikowanych/ ukaranych i trafią do pierdla, albo nałoży się na nich ogormną karę finansową, sprawę się nagłośni i tak z kilkoma przypadkami i reszta będzie zniechęcona/ przestraszona i się wycofa.
 4. Od tego jest policja, wojsko, żandarmeria, obrona terytorialna, straż miejska itp. To by było.
 5. 1. W jaki sposób jesteś w stanie zweryfikować, czy to jest prawda, czy jednak wymysł umysłu? 2. Skąd wiesz czy poznajesz siebie, czy może tylko część urojeń/ projekcji inny ludzi i ich światopoglądu? Ktoś daję jakąś idee, a Ty mapujesz/ przekładasz ją na siebie. Skąd wiadomo, czy jest ona prawdziwa i warto się w nią wkręcać? Sam nie zaprzeczam potencjalnemu instnieniu poprzednich wcieleń, pewne rzeczy można dzięki temu wytłumaczyć, natomiast równie dobrze może to być kolejna idea rzucona w masy, by je kontrolować i nie pozwolić odkryć swój ludzki potencjał, bo takimi ludźmi się trudniej steruje. I dobrze to widać w Indiach, jak kontrolować tak potężną masę ludzi? Jak ustalić tam jakiś porządek, skoro to różne narody, różne języki i często wierzenia? Dajesz im system kastowy i się nie wychylają. Przy czym rody/ klany, które były u władzy, utrzymują ją z pokolenia na pokolenie (no skoro dzieci się urodziły w kaście braminów, to znaczy że mają taką karmę, co nie? ). A to co przyszło na Zachód, to New Age, który czerpie min.: z Hinduizmu i Buddyzmu. Chrześcijaństwo słabnie, więc trzeba podać jakąś alternatywę, która będzie atrakcyjna dla jakiegoś procentu populacji, którzy są "uduchowieni" i nie pasuje im ateizm. A jak jest naprawdę, nie mam pojęcia.
 6. @spacemarine Dobre Ciekawe czy by przeszło w praktyce?
 7. Punktów się nie obawiam, bo mogę wyrobić sobie paszport innego kraju i się wylogować z Polski, więc rybka. Bardziej obawiam się wariantu siłowego, o którym wspomniał Mosze.
 8. Ale po co ukrywać, że mam kruszec? Puka do mnie Skarbówka i mówi: S: Dej złoto na 19 emeryturę. Ja: Nie mam, zgubiłem/ wydałem na szony/ cokolwiek innego. Co wtedy? No jak im powiem, że już nie mam, sorki spóźniliście się, to co mi zrobią?
 9. @Hatmehit Co Ty gadasz? Przecież Egipcjanie zbudowali piramidy dzięki napojowi Panoramixa!!!
 10. Czy mógłbyś to rozwinąć? Jacy ludzie, czemu warto akurat ich słuchać, co to za wypowiedzi, i gdzie są skoro nie na youtubie? Myślę, że takie wyjaśnienie dużo by wniosło.
 11. 1. Można jakoś legalnie odmówić takiego poboru? 2. Zwłaszcza przy kategorii A? 3. Jakie są sposoby obniżenia sobie takiej kategorii? EDIT: ale przecież to dla wojskowych i ochotników jest:
 12. Myślę o Azji Południowo-Wschodniej (Filipiny, Wietnam), ewentualnie kraje byłego ZSRR lub Ameryka Południowa.
 13. Zobaczymy jak ta ustawa będzie działać w praktyce. Natomiast nie widzę już innej dla siebie opcji (i ogólnie osób, które chcą mieć rodzinę i być tatami) niż wyjazd z Polski do bardziej normalnych jurysdykcji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.