Jump to content

manygguh

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3,412
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Donations

  0.00 PLN 

manygguh last won the day on November 26 2018

manygguh had the most liked content!

Community Reputation

4,180 Świetna

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

7,694 profile views
 1. @Sankti Magistri Jakie sam bierzesz epa-dha, Glicyna, Cynk i miedź? Są jakieś konkretne firmy, które możesz polecić i sam stosujesz? Tutaj tak samo? Coś bierzesz, co mógłbyś polecić?
 2. @Sankti Magistri Żeby pociągnąć dyskusję w praktycznym kierunku, to jak proponujesz zabić chłopaka-Piotrusia Pana i obudzić mężczyznę-wojownika?
 3. Ale jak to zakrzywiony? W sensie w bok, jak krzywa wierza w Pizźcie czy jakoś inaczej? Bo nie rozumie..
 4. @Pocztowy Jest taka piosenka Sokoła "Rób to w co wierzysz." Tam jest taki wers: mądre dziewczyny bolą stopy, głupie - tyłek. To wszystko jest do czasu. El dorado się dla nich skończy. Ty rób swoje. Jak być z tym wszystkim? Nie porównuj się do szonów. Porównuj się do siebie sprzed miesiąca, tygodnia, wczoraj. Coś co nazywa się Kaizen. I jak na strzelnicy. Muszka-wystrzał-korekta. Ja też się porównywałem do innych, że inni mają więcej. Ale to doprowadzało mnie nie tam gdzie trzeba. Zacząłem postrzegać rzeczywistość przez paradygmat: wszystko jest feedbackiem. Stawiam hipotezę (cel na muszcę) i e
 5. Ale ten filmik nie jest z zółtymi napisami! I to już jest dowód sam w sobie. Szach-mat!
 6. Traktat pandemiczny WHO oraz CBDC to też pewnie teorie spiskowe. Podobnie jak chiński system kontroli obywateli albo ślady węglowe podłączone pod karty płatnicze. No tak. Aha, a czy wziąłeś dawkę przypominająca? Bo chyba wierzysz naucę i autorytetom i chcesz być chroniony?
 7. Lexus i Vovan znowu wkręcili kolejnego polityka. Tym razem (po 2 letniej przerwie) znowu wkręcili Dudę. Warto zaznaczyć, że PAD nie ma jakichś wybitnie husarskich nastrojów ostatnio, ciekawe coż takiego się wydarzyło, że animusz tak zniknął?
 8. Czy możecie polecić jakieś słuchawki, które umożliwiłyby słuchanie nagrań hemi sync? Tak żeby dobrze dudniło Jakich sami używacie?
 9. Czy mógłbyś rozwinąć ten temat?
 10. Jak nie będąc czadem zrobić się maksymalnie na czada i mieć takie groupies? Rozważam geomaxing bardzo na serio, ale może coś i tutaj w Europie da się zdziałać na tym polu? Mając swoją wiedzę i doświadczenia, co byś zrobił będąc absoultnym normikiem ale chciał mieć fajne dziewczyny tutaj w PL?
 11. Na ile intercyza jest skuteczna? Można to chyba obalić? Panie sędzio, on mnie zaszantażował i podpisałam chlip chlip łiiiiiiiii.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.