Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

manygguh

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  1011
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

manygguh wygrał w ostatnim dniu 26 Listopad 2018

manygguh ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

995 Świetna

2 obserwujących

O manygguh

 • Ranga
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Warszawa

Ostatnio na profilu byli

2235 wyświetleń profilu
 1. Jeśli dobrze zrozumiałem, sugerujesz, że czeka nas cywilizacyjny krok w tył i świat rodem z Mad Maxa? Jeśli tak, dlaczego? Nie ma powodów do optymizmu? @mrRed Przywitaj się w dziale przywitań: https://braciasamcy.pl/index.php?/forum/45-przedstaw-się/
 2. manygguh

  Ukrycie bycia prawiczkiem

  1. Zaczynasz od niej. Jeśli ona pierwsza zacznie ci obierać banana to dojdziesz zanim zacznie się zabawa. Dlatego najpierw ty zajmij się nią, poliż tu i ówdzie, użyj palców, jeśli zrobisz to dobrze, to ona na zasadzie wzajemności zorbi ci lepiej niż gdybyście zaczynali od ciebie. I nie będzie przypały, że po 1,5 minuty jest po zabawie a ona nic z tego nie miała. 2. Jak będzie ci obierać kolbę, to powiedz jej żeby ci polizała jajka, bo tak lubisz. 3. Dawaj klapsy. 4. Jak ogarniasz, to możesz ją poddusić za szyję. To sprawi, że nie będzie miała cię za prawiczka. Możesz też się przyznać, żę nim jesteś. Wtedy zejdzie z ciebie napięcię, a jeśli dziewczyna jest adekwatna, to przyjmie to na lajcie i nawet będzie nakręcona, że jest dla ciebie pierwsza.
 3. Ale wiesz, w służbach są różne frakcje i jakiejś frakcji może być na rękę żeby akurat takie a nie inne informacje zostały ujawnione. Wtedy śmierć polityka jest zapłonem jakiejś innej afery i zleceniodawca zabójstwa jest poza podejrzeniem. Tu jest masa potencjalnych scenariuszy. @Azizi A kim jest ten "rabuś bankowy"?
 4. @Ksanti Dzięki za odpowiedź. Wygląda na to, że ciężko jest mieć ciastko (dziewczyna w odpowiednim wieku) i zjęść ciastko (żeby była nówka nieśmigana). Sam za bardzo nie wiem, jak możnaby to było ogarnąć. A co do Japonii u Korei to też ciekawy kierunek i nie myślałem o tym, to jak wybadasz temat, to może napisz temat, albo u siebie na blogu.
 5. @Ksanti A jak z dziewicami? Dziewica 25+ budzi już poważne obawy, czy aby wszystko z nią jest ok. Ewentualnie mityczne Filipiny i jako 35 letni ustatkowany gość bierzesz sobie 20 latkę.
 6. Cześć, Jaki suplement witaminy B12 bierzecie i czy robiliście badanie na poziom tej witaminy przed i już po rozpoczęciu suplementacji? Nie chciałbym kupić placebo, tylko coś, co naprawdę podnosi ten poziom.
 7. manygguh

  Afirmacje Bogactwa

  Hmm, a możesz powiedzieć jak to wszystko mieścisz w ciągu dnia?
 8. Co do ściągania, wystarczy sobie znaleźć konwerter w stylu: yt to mp3/mp4 i wkleić link i samo się ściąga. Trochę więcej roboty, bo trzeba kopiować, ale za to za darmo, a i efekt ten sam.
 9. @Adolf Sprawdź Duolingo, tam język jest nauczany bardzo łopatologicznie i za rękę. Dzięki temu z poziomu A0 (totalny początkujący) dojdziesz do A1-A2 (posługiwanie się w podstawowych życiowych sytuacjach, gdybyś został w jednej chwili przeteleportowany do USA, to byś sobie poradził i przeżył). Potem możesz uczyć się np.: z Supermemo, ale tam to już warto coś umieć.
 10. @Majlooo Poszukaj jakichś klubów, które zrzeszają ludzi o podobnych zainteresowaniach. Zjazdy wielbicieli, spotkania otwarte z takimi kierowcami itp. tam możesz robić networking, poszukać sponsora, dowiedzieć się ważnych rzeczy itp. Według mnie to pierwszy krok. Drugi krok to pracowanie nad siatką kontaktów.
 11. manygguh

  "Biznes-plan" kobiet

  Drogi @Nieprzysiadalny, @koksownik pokazał, że ten tekst to ściema. Możesz załączyć screenshot z tej że grupy "jednej z Twoich dziewczn"? Albo screen z wiadomością? O ile sama historia daje do myślenia i taka czerwona tabletka jest ok, o tyle pisanie ściem nie jest. Możesz to jakoś podeprzeć, bo na razie wygląda jakbyś spisał historię i ją sobie poprzeinaczał, by kobieta była w roli głównej.
 12. Nic dziwnego, że ciapaci nimi gardzą i nie chcą się asymilować. Swoją drogą we mnie też to wzbudza takie uczucia. Edit: @Tomko a widziałeś tam może zasymilowanych muslimów, którzy się zrzekli islamu?
 13. manygguh

  Pracownicze Plany Kapitałowe

  @AR2DI2 Ja wiem o tych wałach i całym tym złym zarządzaniu. Stąd pytanie, jak to zrekompensują jak już "sprawa się rypnie".
 14. manygguh

  Pracownicze Plany Kapitałowe

  Dzięki za odpowiedź Panowie. Widzę, że wszyscy są zapisywani automatycznie, co już budzi moje wątpliwości: 1. Jak to będzie liczone, jeśli zmieni się waluta na euro? Mam namyśli już zebrane składki? Bo wtedy to wyjdzie śmiesznie mało. 2. Czy to będzie waloryzowane? 200 zł składki dziś będzie mieć inną siłę nabywczą za 35 lat. 3. Co jeśli źle zainwestują lub stopa zwrotu będzie niska? Są jakieś gwarancje zwrotu, rekompensaty? 4. Rozumiem, że to dodatek do emerytury, tak? A na tą emeryturę z zusu (jeśli jeszcze będzie istniał) to nie będzie miało wpływu?
 15. Cześć, Co sądzicie o idei PPK? Warto, nie warto? https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/pracownicze-plany-kapitalowe---dla-3-mln,95,0,2424927.html
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.