Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

manygguh

Użytkownik
 • Zawartość

  827
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana manygguh w Rankingu w dniu 7 Marzec 2017

manygguh posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

737 Świetna

1 obserwujący

O manygguh

 • Tytuł
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Warszawa

Ostatnie wizyty

1404 wyświetleń profilu
 1. Długofalowa operacja "Sanjaya"

  Nie interesowałem się tym gościem, ale z tego co sugerujecie, to może być projekt służb (polskich), tak? Więc wychodzi, że służbom przeszkadzają środowiska ezoteryczne i patriotyczne. Ale dlaczego miałby im przeszkadzać? W przypadku środowisk patriotycznych, mogę to zrozumieć, bo jest to źródło potencjalnych rewolt i ruchu oporu (ale znowu, po co? Szykuje nam się jakaś okupacja i chcą w porę rozłożyć to środowisko). Ale na co im środowisko ezoteryczne? Oczywiście zakładając, że to wszystko to projekt służb.
 2. @marcok85 Możesz się odnieść do tego fragmentu?
 3. @zuckerfrei Dlaczego? Tyle razy było na forum mówione, żeby nie dymać zajętych dziewczyn i dlaczego tego nie robić.
 4. Przyszłość zapowiada się skrajnie nieciekawie...

  @Strusprawa1 Zastanawiasz się dokąd emigrować. Jest to ciekawe pytanie. Odpowiedź jest zależna od czynników, które są dla Ciebie ważne. Co jest dla Ciebie ważne przy wyborze kraju? Ogólne luźne strzały (kolejność przypadkowa): 1. USA + Dzietność ma się utrzymywać na poziomie ponad 2.1 z racji dzietności imigrantów, duże możliwości zarobkowe, rozwój kariery, USA też wywołują wojny i inne problemy z dala od swojego terytorium). - Zmieniająca się demografia w stronę mixed society, lewactwo. 2. Kanada/ Australia/ Nowa Zelandia - to samo co w USA tylko w innej skali (ale mniejszy tfr, który rekompensują jeszcze większą imigracją). 3. Chiny (plus Tajwan) + ogromny rozwój kraju, orientowanie gospodarki na popyt zewnętrzny, nowe technologie etc, - słabsza demografia (choć znieśli w pewnym stopniu politykę jednego dziecka), duża konkurencja na rynku pracy, inna mentalność. Przeludnienie w najważniejszych regionach i ośrodkach. W przygotowaniu mega system do inwigilacji ludzi: https://www.tvn24.pl/magazyn-tvn24/scs-staje-sie-faktem-ten-system-zmieni-wszystko,128,2284 . Jak to wejdzie, to będzie grubo. 4. Emiraty Arabskie/ Arabia Saudyjska/ Katar/ Bahrajn + ogromne inwestycje w nowe technologie (miasta przyszłości: NEOM, Masdar; The Red Sea Project, Robot Sophia jako obywatel ASA itp.) przeorientowanie gospodarki z naftowo-gazowej na nowe technologie etc. to z kolei przekłada się na możliwości zarobkowe. Brak lewactwa i feminizmu. Zastępowalność pokoleń. + poza strefami konfliktów (oprócz potencjalnego konfliktu ASA z Iranem i Jemenem). - Islam jako system sam w sobie (choć nowy król ASA wykształcony w UK, powiedział o liberalizacji islamu). Inny krąg kulturowy i konsekwencje z tego wynikające. 5. Szwajcaria + zawsze poza konfliktami, możni tego świata nie będą robić dymów w swoim banku. Dość dobrze funkcjonująca demokracja (referenda). Dość dobra asymilacja imigrantów. Możliwości kariery i wynikający z nich wysoki poziom życia. Niska przestępczość i korupcja. - niski TFR, który trzeba kompensować imigracją. Lewactwo. 6. Singapur + nowe technologie i ogromne możliwości kariery, niska przestępczość i korupcja. - ogromne ceny, najniższy na świecie TFR kompensowany przez imigrację, zbyt duże podpięcie do światowego systemu (reeksport jako jedna z podstaw gospodarki, w przypadku kryzysu sytuacja finansowa mocno się pogorszy), przeludnienie. Znajduje się na Cieśninie Malakka, więc potencjalnego miejsca konfliktu Chin i USA. Inne kraje, ale niżej w moim 'rankingu': Indonezja, Argentyna, Malezja, Izrael (Tel-Aviv), To tak baardzo pobieżnie. Każdy z tych wariantów można rozwałkować jeszcze bardziej. Oczywiście w zależności od kryteriów dojdą tu też pewnie inne kraje. Miejsc idealnych nie ma, wiadomo.
 5. Panowie, bez przesady. Jestem chyba jedną z ostatnich osób pałającą sympatią do tego pseudo kraju i pseudo narodu, ale jednak pomyślmy. 1. Zdecydowana większość ukrów przyjechała tutaj, bo tam jest źle i biednie. Oni przecież wiedzą, że jeśli zrobią tu syf, to przestaną lepiej zarabiać, a pracować za 5,000 hrywien nikt nie chce (plus oficjalna inflacja 15% rocznie w prezencie), skoro można dostawać 2500 zł na kasie w Tesco. Nie po to przyjechali do Polski, żeby zrobić tu rewoltę, dostać deportacje albo rozwalić wszystko, nie zarabiać i znowu wrócić do punktu wyjścia, czyli skrajnej nędzy. Ci okraińcy, których znam asymilują się przyzwoicie, widzę trochę par Polak-ukrainka, uczą się języka i starają się dobrze wymawiać słowa, czują się gorsi od nas, więc to pomaga w integracji, bo chcą być jak my itp. Procent nazi upa w Polsce jest niewielki, bo oni Polski nienawidzą i zostali na ukrainie, albo są na Donbasie. 2. Osoby będące zwolennikami bandery i przyłączenia wschodnich ziem to tego szambokraju, to zazwyczaj osoby pracujące fizycznie z zachodnich obwodów. Im ktoś bardziej wykształcony i z lepszą pracą, ten jest od tego dalej. Osoby bardziej sfrustrowane, doświadczające nieprzyjemności z powodu własnego pochodzenia itp są bardziej skłonne do przejęcia tej ideologii, tak jak muzułmanie, którzy się radykalizują. A osoby ogarnięte to niemały procent wśród nich. 3. Normalnych ludzi nie będzie obchodziło co mówi jakiś generał. To tak jakby np polski generał wzywał Polaków na Wyspach do buntu. Kto to by brał w ogóle na poważnie? Nie zmienia to faktu oczywiście, że dostępu do broni nie mamy i jest z tym u nas fatalnie.
 6. @Lil Samiec Sam się kiedyś bawiłem w rapsy. Fajnie to wspominam. Głos trochę drży i lepiej by był trochę niższy albo autotune, ale spoko. Zabrakło mi też takiej typowej nawijki. Trap jest teraz w modzie. ciśnij!
 7. O krok od zniszczenia sobie życia.

  Nie rozumiem, co chcesz udowodnić pisząc takie rzeczy? Wbić szpilę? Uświadomić go, że zmarnował sobie życie (mimo, że się wymigał od duużo większych problemów)? Co chciałeś osiągnąć pisząc to? ---------- Dwie czerwone flagi na samym wstępie. Ciężko jednak przyjmować takie rzeczy do wiadomości, jak jest się na haju hormonalnym. A i z zewnątrz nikt raczej nie pomagał w głębszym zrozumieniu sytuacji. Wiele tłumaczy ten tekst (punkt 1D w tym przypadku), słowo żona można zastąpić ,,matka dzieci" itp.: Dzięki za podzielenie się swoją historią
 8. Mówią o nas na kafeterii :)

  Dobrze, że to się w końcu ruszyło. Może nie będzie trwało to te kilka lat, o których Marek mówił wcześniej. Swoją drogą, podobno używał tor-a, a jednak go wyśledzili.
 9. Od biedaka do sukcesu

  Andrew Carnegie - od totalnego zera. Abraham Lincoln - od totalnego zera. Eminem - od totalnego zera. 50 cent, Jay-Z - od totalnego zera + duże ryzyko utraty życia. Soichiro Honda - od totalnego zera.
 10. Doświadczenie oświecenia na żywo

  Zwróciłem na to uwagę i o tym mówię, gdyby nie wyszedł z tego, to by się nie oświecił. Przestał przywiązywać się do pieniędzy i tego, jak będzie postrzegany przez innych, a reszta jest historią.
 11. Doświadczenie oświecenia na żywo

  Może być też tak, że oświecenie zachodzi jak wychodzisz z tego kołowrotka. System jest tak skonstruowany by nieustannie za czymś gonić. Nawet jeżeli ktoś powie: pier*olę - nie robię, to nie oleje tego, że nie będzie miał gdzie mieszkać, albo co jeść. Takie podejście wymaga jaj i olania ego, które nieustannie wzywa, by "być kimś i się dobrze ustawić". Gdyby Budda został w tym systemie, to by się nie oświecił. W takim przypadku nasze myśli i energia są nakierowane na właśnie takie ziemskie rzeczy, a sprawy oświeceniowe schodzą na dalszy plan. Poza tym jest sporo młodych, czy dojrzałych dusz, które nie oświecą się szybko, bo jeszcze za mało przeżyły i muszą doświadczyć takiego kieratu, by zdać sobie sprawę, że nie o to w tym wszystkim chodzi. Tak to widzę
 12. "Śmieciowa" woda

  @Rnext tego typu filtry dają realną ochronę przed aluminium w wodzie oraz żeńskimi hormonami?
 13. Radio Samiec usunięte z youtube

  Nie ma możliwości zweryfikowania na ten moment, czy są to hejterzy czy też nie. Dopiero pracują nad algorytmami, które miałyby to weryfikować. Zgłoszenia trafiają do specjalnego działu, w tym dziale siedzą ludzie, którzy mają pewne wytyczne czy kanał łamie regulamin, czy nie. Jeśli ktoś to dobrze zaargumentuje, to są konsekwencje. Taka osoba też może mieć swoje uprzedzenia. Co do ateistów, był kanał Carrionera i go usuneli, ale koleś jechał grubo. Treści lewicowe są ok podobnie jak na FB, ale treści konserwatywne, nacelowane na feminizm, multikulturalizm etc, nie są. Regulamin wspiera treści i twórców lewicowych, a konserwatywnych nie. Marek jest po przeciwnej stronie barykady niż "treści pożądane", więc został wzięty na celownik.
 14. Radio Samiec usunięte z youtube

  @Maynard Jeśli, ktoś korzysta z tora, to będzie nie do wykrycia, że chodzi o jedną osobę.
×