Jump to content

manygguh

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2,388
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Donations

  0.00 PLN 

manygguh last won the day on November 26 2018

manygguh had the most liked content!

Community Reputation

2,423 Świetna

3 Followers

About manygguh

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa

Recent Profile Visitors

4,918 profile views
 1. I tu jest całe clue. Rozpatrzmy typowy scenariusz: Jak w takim razie być z taką dziewczyną, która dopiero co przyjechała do Polski i ledwo mówi po polsku w dłuższej perspektywie? Przecież pójdzie na uczelnię i będzie mieć kontakt z julkami. Albo prędzej czy później pójdzie do pracy i będzie mieć kontakt z biurewkami tam. To sugeruje, że jest to raczej nie do utrzymania, bo mieszkając tutaj, prędzej czy później stanie się p0lką. No chyba, że nie będzie musiała pracować i będzie mogła siedzieć cały dzień w domu bez konktatu z zarazą, ale to też przecież nie o takie życie chodzi. Jak
 2. Ale jak walczyć? Panie deweloper, nie podwyższaj mnie pan ceny, bo mnię nie stać. Jak się pan nie zgodzisz, to zgłoszę do prokuratury, albo popalę wam coś? Nie ma raczej możliwości przeciwstawienia się, poza ucieczką, tak jak Ty to zrobiłeś.
 3. Teoria mówiąca o zmniejszeniu populacji to nie kolejne szurskie brednie, tylko fakt. Teoria Złotego Miliarda się kłania. Mówił o niej Władymir Władymirowicz Putin podaczas swojego przemówienia online w ramach forum w Davosie. Jest to także wykryte na kamiennym obelisku w Georgii, postawionym już kilkuset lat temu, gdy USA były dopiero formowane. Mówią o tym też przedstawiciele "elity" pokroju Gatesa. To wynika z piramidy demograficznej Polski. Teraz w okres rodzenia wchodzi mało liczne pokolenie lat 90-tych. I to będzie tendencja przez najbliższe lata. Zmienić to mo
 4. Trzeba jak najszybciej przechodzić do realu, a nie czekać niewiadomo na co. Co chciałeś osiągnąć przez to czekanie?
 5. O W PYTĘ!! XDDD @bad intentions Jak to wyjaśnisz? Bajkopisarstwo dobrze Ci idzie, więc może i tu się wykażesz? XD
 6. A można jakoś zweryfikować prawdziwość historyczną tych przepowiedni, że naprawdę były napisane te kilka wieków temu? Bo wiesz, tak wstecz, to ja sobie też mogę wszystko przepowiedzieć i mieć blisko 100% skuteczność. No i druga, kluczowa rzecz. Skąd wiesz, że to, co skopiowałeś jest prawdziwe? Rozumiem, że autor forum sam pochylał się nad manuskryptami napisanymi po starofrancusku i wszystko sam zweryfikował?
 7. Wprawdzie to nie demagog oraz factchecker, a tylko dane mnz (Ministerstwa nadmiarowych zgonów):
 8. One już są brutalne i masowe. Napieprzanie kulami w ludzi, zakaz wychodzenia z domu, zabieranie dzieci rodzicom przeciwnim szczepionkom, nakaz szczepień dla ludzi. Co może być gorszego? Tylko wizyta policji i wojska w domu i szczepionka na miejscu po uprzednim obezwładnieniu. A tak jeśli to i owo poleci, ten i tamten zamilknie na zawsze, to może się okazać, że pozostali nie będą chcieli wykonywać rozkazów psychopatów. Widzą, że mogą więc cisną aż zobaczą do gdzie się można posunąć. Są wkalkulowane, że ludzie się sprzeciwią, ale nie wiedzą jak bardzo i w jaki sposób.
 9. Dziwi mnie, że Kangurki nie stosują koktaili Mołotowa oraz nie organizują akcji "odwiedź psa w schronisku i go uśpij".
 10. Pokazują, że lecą w kulki mocno. Ale jest też pozytywna strona. Wszelkie ograniczenia wynikają z liczby pozytywnych testów, jeśli szczepanów nie będą testować, to ogólnie będzie mniej pozytywnych przypadków. Izrael, Giblartar, Islandia pokazują, że zaszczepieni są tak samo/ bardziej narażani na hospitalizacje niż niezaszczepieni i oczywiście robi się im testy i te wyniki lecą w kosmos. A w Polsce będą testować ich mniej. Czyli mnie przypadków i rząd trumfalnie będzie mógł ogłosić, że kontrolują sytuację.
 11. A propos "zaszczepionych i niechorujących". Mamy oficjalne rozporządzenie od ministerstwa nadmiarowych zgonów:
 12. @Brat Jan Troszkę chyba jednak manipulujesz. Kto z nas tutaj mówi, że nie istnieje? Sceptycyzm dotyczy reakcji na niego oraz związanego z nim zagrożeniem. Chcesz faktów? Zacznijmy od tych: 1. https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-09-21/mistrzyni-olimpijska-z-tokio-hospitalizowana-z-powodu-covid-19-jestem-w-pelni-zaszczepiona/ 2. https://twitter.com/prof_freedom/status/1439946474029264908/photo/1 3.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.