Jump to content

manygguh

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2,009
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Donations

  0.00 PLN 

manygguh last won the day on November 26 2018

manygguh had the most liked content!

Community Reputation

1,916 Świetna

3 Followers

About manygguh

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa

Recent Profile Visitors

4,404 profile views
 1. "Ja mogłam mieć szejka! A ty zniszczyłeś mi życie!" Nie może mieć każdego gościa na świecie, nie przesadzaj. Na ons czy fwb znajdą się chętni, ale do założenia rodziny zdecydowanie nie każdy będzie takie chciał.
 2. Wstawiajmy tu najśmieszniejsze teksty, anegdoty, riposty, które napotkaliśmy na forum. Żeby nie zostały zapomniane i przykryte innymi postami. Zacznę pierwszy: Piękne
 3. W jaki sposób? Jedyne, co mi przychodzi do głowy, to 1) albo wyjazd tam, gdzie automatycznie jako biali mamy wyższe SMV 2) albo obrać niszę na Tinderze związaną z obcokrajowcami. Znając biegle angielski + np.: rosyjski mamy lepszy dostęp do tych dziewczyn, bo często między nimi, a Polakami będzie bariera językowa i tym samym mentalna. Bo co innego mówić w języku obcym, a co innego posługiwać się nim biegle, żartować, flirtować, grać słowami. Sam widziałem na Tinderze rosyjskojęzyczne dziewczyny szukające w opisie innych osób rosyjskojęzycznych, mimo że po polsku się dogadają.
 4. Od czego zacząć? Gdzie można się tego uczyć, tak by ktoś pokazał jak to się robi i nie wejść na minę?
 5. @Throgg Właśnie o to chodzi. Jak jest tłumaczenie z tłumaczenia z tłumaczenia, to wiadomo że sporo się zatraca, dlatego chodziło mi o werskę oryginalną. Jezus mówił po aramejsku, więc i po aramejsku to pewnie na początku było spisywane, jeszcze przed Greką.
 6. Dzięki. Choć dobrze byłoby podać źródła, bo to równie dobrze mógł sobie napisać jakiś joh ze strażnicy itp na swoje własne potrzeby. Skąd mamy wiedzieć, że jest inaczej? Najlepiej to jednak byłoby przeczytać Biblię po aramejsku.
 7. Nie no, nie jest tak źle. Białystok ma 300 tys. mieszkańców. A tak ogólnie mówiąc za klasykiem: Trwa idiokracja. Trwa debilizacja młodego pokolenia. Zobacz jaką muzykę słuchają i porównaj to chociażby z muzyką z czasów naszych rodziców. Zobacz jak degraduje system szkolnictwa. Większość nastolatków chce być influencerami w social media. Jak tu może być inaczej w takim razie? Garbage in - garbage out, jak to mówią w korpo.
 8. No pewnie muszą być jacyś ludzie, którzy będą ogarniać sprawy techniczne, inżynieryjne, robotnicy itp. Ktoś musi produkować i utrzymywać itp. To w takim razie co zostaje?
 9. A tak, jest nawet koncepcja Złotego Miliarda. Sam Putin wspomniał o niej na ostatnim forum w Davosie. Plus te tablice w Georgii gdzie zostało wszystko opisane. Mnie zastanawia klucz według którego będzie decydowane, kto do odstrzału, a kto nie. Jakie rozwiązanie więc mamy? Złoto, ziemia i nieruchomości. Wygląda na to, że lepiej przepłacić niż mieć banknoty zamienione w konfetii.
 10. Nie rozumiem? W sensie obniżenie możliwości konsumpcyjnych spowoduje tak duże zmniejszenie populacji? Będzie jakiś komputerek, który powie: "Ty się dokładasz do systemu, więc zostajesz, a ty nie, więc out"? Zbyt abstrakcyjne to wszystko. Poza tym, nie wiem jak to liczyli, jaka tam jest metodologia. Skąd im takie cyfry wyszły, i kim są w ogóle ci ludzie, którzy to opublikowali i czy można im jakkolwiek wierzyć i brać na poważnie?
 11. Ja nie napisałem, że ona spadnie, tylko że według tej strony i ich wyliczeń ona o tyle spadnie. Napisałem też, że nie wiem skąd mają takie wyliczenia, bo nie podano tam żadnej metodologii. Przytoczyłem tylko fakt ze strony. Co do prognoz populacji, to trzeba to brać z przymrużeniem oka. Na przykład w 2000 roku ONZ prognozwała, że w 2020 w Rosji populacja spadnie do ok 115 milionów, a terytorium będzie pustynią radioaktywną i miejscem klęski nuklearnej. Obecna populacja Rosji to 146 milionów, a Rosatom ma największy na świecie portfel inwestycyjny jeśli chodzi o budowane i pl
 12. To jest tutaj: https://deagel.com/forecast Pytanie tylko: 1. Kto robił te prognozy i na czym się opierał? 2. Dlaczego niektóre kraje zostaną spustoszone, a niektóre praktycznie nietknięte, a niektóre mocno wzrosną? Według nich Polska ma mieć 33 mln, ale UK faktycznie 15.
 13. Tak jak napisałem w pierwszym poście: obywatelstwo bez mieszkania tam, bez ślubu, bez egzaminów, bez zrzekania się z obecnego. Okazuje się, że takie opcje są.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.