Jump to content

manygguh

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1795
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Donations

  0.00 PLN 

manygguh last won the day on November 26 2018

manygguh had the most liked content!

Community Reputation

1666 Świetna

3 Followers

About manygguh

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa

Recent Profile Visitors

4090 profile views
 1. @absolutarianin Czy usługa ma gwarancję satysfakcji? Ja: hej, dostałem kontakt do Ciebie od absolutorianina, słyszałem, że mieszkasz w lesie i dobra z Ciebie dziewczyna. Takiej szukam. Ona: nikogo nie szukam/ nie podobasz mi się/ uciekłam tam przed patriarchatem, więc zostaw mnie w spokoju/ wyper** A hajs wyparował . Natomiast swatanie wcale nie musi być jakieś passe czy przypałowe. Wiele ludzi ze sobą zaznajomiają sami znajomi, co jest samo w sobie swataniem.
 2. Powiem Ci co ma zrobić : Masz go chwalić nawet za najmniejsze rzeczy. Nawet za to, że odstawił talerz itp. Masz sama się do niego przytulać, mówić mu komplementy i pompować ego. Ma czuć się przy Tobie mężczyzną, liderem, zdobywcą. Masz robić to, co w sektach nazywa się "bombardowaniem miłością". Po 2-3 tygodniach codziennego praktykowania, tego co powyżej jest Twój, nawet jeśli z początku nie będzie go to ruszać. Jeśli zaś mowa o seksie, to wybadaj temat tantry.
 3. Niestety : https://www.google.com/amp/s/www.money.pl/gospodarka/budzet-bez-deficytu-dlaczego-pis-tak-o-to-walczy-wszystko-przez-klatwe-tuska-6455892893268097a.html%3famp=1 W latach 2010-2011 według klasyfikacji Eurostatu budżet naszego kraju miał deficyt w wysokości odpowiednio 100 i 106 mld zł. Żeby tak wielką dziurę zasypać, konieczne było finansowanie z zewnątrz. Między innymi poprzez emisje obligacji. Na 2021 rok przypadają do wykupu państwowe papiery dłużne za aż 116 mld zł. Dla porównania w kolejnym roku będzie to tylko 38 mld zł, w 2022 - 86 mld zł,
 4. Ok, to się ładnie zazębia z tym, że w kwietniu przypada termin zapadalności 10 letnich obligacji z 2011 roku na sumę ponad 100 mld złotych.
 5. Raczej tak, nie ma sensu tworzyć z tego relacji, bo i tak oparte jest to na udawaniu, które z czasem wyjdzie. Ale jeśli ktoś chce puknąć i nie ma wysokiego smv, to w dużym mieście, to jest najszybsza i najtańsza droga.
 6. Młody Polak może być bez szans w Polsce. Ale świat to nie globus Kaczyńskiego z "Ucha Prezesa", gdzie na całym globusie jest tylko Polska. Jako Polak będziesz mieć spokojnie branie w krajach Azji. Tam też przemieszcza się centrum świata. Szlifuj język, miej dobry fach lub pracę zdalną lub zdalny biznes i świat jest Twój. Ja sam już nastawiłem się na emigrację z Polski w dużej mierze ze względów matrymonialno-rodzinnych. Mamy możliwości, więc uszy do góry. EDIT: zostając w Polsce grasz, poniekąd, w grę, którą nie tylko ciężko wygrać, ale nawet mieć zadowalający rezultat. Po co więc
 7. @Pacman Rób jak chcesz. Wcale nie są to jakieś super tępe dziunie, normalne Julki. Podstawowa wiedza o kraju wystarczy i "rodzinnym mieście". Insta nigdy nie miałem. Mówisz, że miałeś, ale się uzależniłeś od social media i wyrzuciłeś. Szukasz dziury w calym, nawet nie przetestowałeś i nie masz pojęcia, jak to żre. Sam mam 100% słowiańską urodę, i akurat tutaj ona pomaga. To jest banalne, ale nie zamierzam Cię przekonywać, bo i tak widzę, że jesteś na "nie" i próbujesz to jakoś ciągnąć. Tu trzeba jak w pokerze, umieć opowiedzieć wiarygodną historię takiej Julce, a one łykają to jak peliany, bo
 8. Z tą zemstą, co napisał @Mosze Red jest taki problem, że taka osoba może być częścią jakiejś grupy, lub klanu. I wtedy ma się przeciwko sobie cała grupę. Przykładowo, jakiś turas, arab z Berlina czy Amsterdamu oszukał Cię w biznesie. Straciłeś hajs. Mścisz się. On wie że to Ty, bo masz motyw i możliwości. I w tym momencie stajesz się wrogiem wszystkich jego kuzynów, diaspory lub gangu, o którym nawet nie wiesz że jest jego członkiem. I tu zaczyna się problem.
 9. ? Piszesz bio po angielsku. Dajesz flagę Finlandii i tyle. Nie musisz umieć po fińsku. Nikt w Polsce prawie nie gada po fińsku, więc nikt nie będzie w stanie tego zakwestionować. Zwłaszcza jeśli mieszkasz w dużym mieście i jesteś anonimowy i nikt Cię nie zna, w małych miejscowościach wiadomo, że to nie przejdzie, ale w dużych na luzie. A jak jakaś łaska zacznie pisać coś po fińsku, to usuwasz matcha i tyle. Tu nie potrzeba jakiejś specjalnej filozofii. Po prostu nawijasz po angielsku, a Julki mają mokro, bo "chodzą z Finem". Jak nie pasuje Finlandia, to wybierasz jakiś inny. To je
 10. Jesteście w dużym mieście i macie przyzwoity angielski? Udajecie Fina, Holendra, Islandczyka na Tinderze. Dajecie w bio flagę tego kraju. Opis po angielsku i kosicie Julki.
 11. Może go chcieć zabić, podpalić dom, wynając zabójcę w darknecie. Nie ma już nic do stracenia raczej i jedyne co go napędza, to chęć zemsty.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.