Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

manygguh

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  917
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

manygguh wygrał w ostatnim dniu 7 Marzec 2017

manygguh ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

866 Świetna

1 obserwujący

O manygguh

 • Ranga
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Warszawa

Ostatnio na profilu byli

2119 wyświetleń profilu
 1. @GHSD507 To praktycznie nierelany scenariusz. Już widzę jak jej zabraniasz oglądać tv lub zadawać się z niektórymi kobietami. Nie żyjemy w Pakistanie.
 2. W jaki sposób to zorganizować? Zawsze będzie kontakt z innymi kobietami, które mają nasrane we łbie i z fajnej dziewczyny zrobi się femiścierwo. Jak Ty byś coś takiego zorganizował?
 3. Cześć, Macie jakieś doświadczenie z kursami językowymi SITA? To te kursy, gdzie zakłada się google, wchodzi w lekki trans i w taki sposób postępuje nauka. Waham się czy spróbować i może są na forum osoby, które miały z taką metodyką doświadczenie? Wiem, że są inne metody np.: Supermemo etc, ale w tym konkretnym przypadku chodzi mi o to, czy ktoś korzystał z SITA.
 4. manygguh

  Pobzykałbym, ale się brzydzę.

  Kto wybrzydza, ten nie rucha. A tak poza tym, to pachnie, ale trollem.
 5. Od pocałunku, od którego się odsuwała, aż do prucia? Co takiego działo się w międzyczasie?
 6. manygguh

  Organek, czyli feminista.

  Może chodziło o dioptrie.
 7. To nie jest aż takie trudne. Wyłapują słowa "Tajwan" i "Niepodległość" na zasadzie np speech recognition, albo komentarzach czy tagach i mają wszystko na tacy. Inna sprawa, że ten kanał zawsze był antychiński i mocno proamerykański, i prawie każdy, kto nie zgadzał się z tym pastorem, był chińskim agentem. Taka narracja mogła więc naturalnie przyciągnąć uwagę pracowników chińskiej ambasady i gdy według nich przegiął, to wtedy dopiero to zgłosili, a obserwować mogli od dawna.
 8. manygguh

  Organek, czyli feminista.

  Nie jest to aż tak oderwane od rzeczywistości. Dziewczyna, która ma 25 lat, już myśli o tym, by się hajtnąć i mieć dzieci. Zaczynają się pragmatyczne wyliczenia, kto byłby najlepszy i gdzie taką osobę znaleźć. Natomiast chłopak, który ma 25 lat ma motyle w brzuchu i wierzy w miłość. Kobiety są w tej materii bardziej pragmatyczne od mężczyzn, bo są świadome (choć nie wszystkie), że ich czas kończy się szybciej, a potem zostaną same i nikomu nie potrzebne. Słowo klucz, to pragmatyczne. Natomiast cała reszta wypowiedzi, to typowo lewacki bełkot, który nie wytrzymuje racjonalnej argumentacji. A zdanie o kobiecym dialogu wzbudza śmiech, wystarczy popatrzeć na ten program, gdzie kobiety miały same sobie zbudować schronienie i coś upolować. Nie umiały się dogadać nawet w tak podstawowym aspekcie. Dlatego w pracy, można łatwo skłócić między sobą kobiety, by mieć z tego powodu jakieś korzyści. Są dwie babki, a my przyznajemy rację tylko jednej i tak po kilka razy z rzędu. Ta druga się wtedy wnerwi i będzie próbowała się odegrać i szukać naszej aporobaty, bo ona przecież nie jest gorsza od tej pierwszej. A my manewrujemy i na tym korzystamy tak, żeby nam było dobrze. Ale to wynika z konfliktowości kobiet, ich nieświadomości takich mechanizmów i podświadomym szukaniu aprobaty silniejszej jednostki w hierarchii. Więc bajki o dojrzałości, wyższej świadomości i bezkonfliktowości powinien sobie o kant dupy rozbić. Co do testosteronu, jak można było użyć takiego argumentu? Przecież kobiety mają okres i dni płodne i są w całości miotane hormonami dopóki nie osiągną okresu przekwitania. Koleś albo sprytnie próbuje coś dla siebie uzyskać w tych środowiskach, albo jest totalnie wykastrowany ze wszystkiego co męskie, zwłaszcza logiki.
 9. @MesserBardzo fajny temat. Nie ma znaczenia, czy otoczenie nas hejtuje i czy Janusze z Sebixami mają coś do nas. Bo jeśli dożyjemy do 89 lat, to będzie nam latać koło pędzla, co o nas ktoś pomyślał w 2018 roku. A skoro to nie będzie mieć znaczenia, to nie warto o to się spinać. Trzeba robić swoje, znaleźć swoją motywację i realizować swój potencjał. Laski, cały ten blichtr, kluby, imprezy, domówki nie są złe, ale jest to płytkie w long termie. Ludzie są, a potem odchodzą. Z iloma bliskimi ludźmi ze szkoły wciąż macie bliski kontakt? W życiu jest coś więcej. Zostawienie po sobie śladu, ale nie koniecznie draski po sraniu. Choć to ego tego chce. W ostateczności chodzi o to by być szczęśliwym, a w jaki sposób to już inna sprawa. Do tego samego efektu można dojść na różne sposoby. Wszystko siedzi w głowie, więc jeden osiągnie szczęście ruchają tysiąc lasek, drugi robiąc globalny biznes, trzeci ratując ludziom życia jako ratownik, a ktoś inny np.: jako rodzic. My mamy olać ludzi, którzy nam to uniemożliwiają, bo nasz czas jest tu ograniczony. Mały pies z małym fiutem zawsze głośno szczeka, a te duże, potężne nawet nie odszczekną.
 10. Na jednej z ilustracji jest napisane " The temple of Poseidon". Ale jeśli Atlantyda istniała, to nie wierzyli w Posejdona i innych bogów, bo z założenia Atlantyda była o wiele starsza niż cywilizacja Starożytnej Grecji. Natomiast w wierzeniach Słowian, było coś takiego jak Atlantyda i miała ona wojnę z Tartarią (Hiperboreja) i obie się zniszczyły. Z tych czasów przetrwała tylko elita kapłanów, która obecnie rządzi światem, a z Hiperborei przetrwali Słowiańscy magowie - Wołchwowie. Ale to już w ramach legend-ciekawostek 😁
 11. Problem, jednak w tym, że nie wiadomo, co jest "prawidziwą" wiedzą historyczną. Historię piszą zwycięzcy, a Polska do nich nie należała przez ostatnie 200 lat. Przykład z gen. Sikorskim. Co mówią w książkach od historii, a co mówią alternatywne źródła? Dlaczego Brytyjczycy dalej zamykają archiwa i przedłużają ten okres o kolejne kilkadziesiąt lat? A no właśnie. Kolejny przykład to powstanie warszawskie. Nie mówi się o generałach, którzy tak to zorganizowali żeby przegrać. Albo o tym, jak za brytyjskie pieniądze wywoływano powstania w zaborze rosyjskim, a niemieckim już nie. O generałach, którzy zdradzali kraj, na rękę brytyjczykom. To samo z historią Polski przed przyjęciem chrześcijaństwa. Nie byliśmy do tego momentu prymitywnymi dzikusami złopiącymi alko, analfabetami i ludźmi bez kultury i sztuki. To po przyjęciu chrześcijaństwa zaczęło się zastępowanie jednej kultury drugą. Ale prawie nikt o tym nie wie, i prawie nikomu nie chce się to zgłębiać. Tego jest tak dużo, że szkoda strzępić ryja. Chodzi o to, że możesz mieć wiedzę historyczną, ale w praktyce ta wiedza będzie często mega skażona. Ludzie są leniwi i nie chce im się tego sprawdzać i uczyć. Dlatego w efekcie są "świadomi uczestnicy życia publicznego", którzy gówno wiedzą o własnym kraju. A uparci i głupi ludzie, to jeden z najgorszych typów ludzi. Tym bardziej jeśli swoją wiedzę o historii czerpią z gw, agory.
 12. manygguh

  Dlaczego jest taka zawiść?

  @Niepowtarzalny Polska B - ziemie byłego zaboru rosyjskiego. Polska A - ziemie zaborów niemieckiego i austriackiego. Jest duża dysproporcja między tymi regionami co do infrastruktury, uprzemysłowienia, zamożności itp. W Polsce B (ściana wschodnia) jest gorzej pod względem finansowo-ekonomicznym. W wyniku tych dysproporcji jest wyraźny podział między Polską A i Polską B.
 13. @aceiro Uważaj, to może być cisza przed burzą. Zaskoczyłeś ją z tym Fejsem, wie że przegrała bitwę, więc teraz może chwilowo się wycofać. Nie daj się uśpić! Mam nadzieję, że screeny porobione z fejsa. Ja bym zainwestował w jakiś podsłuch. Jak mówią: strzeżonego Pan Bóg strzeże. Uważaj na każdą rozmowe, w trakcie i po seksie zwłaszcza. Może chcieć od Ciebie uzyskać jakieś informacje i to nagrać. Nie drzyj się na nią, bo jak to nagra, to jest gotowy hak na Ciebie w sądzie, że znęcasz się psychicznie. Tak samo z hasjem, może Cię posądzić o przemoc finansową. Co do hajsu, to możesz ,,pożyczyć na czas nieokreślony" pieniądze jakiemuś członkowi rodziny. Oczywiście najlepiej bez żadnych gwałtownych ruchów, ale jeśli trzeba będzie działać szybko, to może być to dobra opcja. Do kasyna nie idź, bo w sądzie dadzą Ci łatkę hazardzista, a i bez tego mężczyźni w sądach mają przerąbane. @uran Mówisz, że trzymałeś ramę i robiłeś w sumie wszystko jak należy. Mimo to, zaczęła flirtować i pyskować etc. Jak sądzisz, w jakim konkretnie aspekcie popełniłeś błąd? Tak z perspektywy czasu? Wiem, że to kobieca psychika, schematy itp. Ale gdzieś coś musiałeś upuścić/ ustąpić i potem poszło już dalej. Co to według Ciebie mogło być, skoro nosiłeś spodnie, nie byłeś kapciem i stawiałeś warunki? Dla młodszej części forum, to może być mega ważny insight.
 14. Takie rzeczy trzeba pacyfikować już na samym początku. Pierwsza podśmiechujka i od razu stanowcza reakcja ze strony samca. Jak się ustąpi raz, to łatwiej ustąpić drugi i jeszcze łatwiej kolejne. Stawiam 5 zł, że skoro podśmiechiwuje się z niego, to nim w jakimś stopniu gardzi. Skoro gardzi to do zdrady niedaleko. Koleś jest w dupie, bo nawet nie zna tych mechanizmów, oby nie poszedł z torbami.
 15. Faktycznie, już ja mam większe cycki od robienia pompek niż ona. A schemat: skaczę po bolcach, odtwarzam błonę i sprzedaję się jako nówka-sztuka za gruby hajs jest po prostu genialny w swej prostocie.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.