Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

manygguh

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1237
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

manygguh last won the day on November 26 2018

manygguh had the most liked content!

Community Reputation

1196 Świetna

2 Followers

About manygguh

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa

Recent Profile Visitors

2811 profile views
 1. Nie piję coca coli, pepsi ani innych napojów gazowanych w ogóle. Ale możesz wiesz lepiej.
 2. A to nie jest tak, że to jest kwas cytrynowy. A kwas ma właściwości żrące?
 3. Ja sobie po prostu wyciskam sok z cytryn (2,3), ewentualnie czosnek też. To duże obciążenie dla żołądka itp., ale działa szybko.
 4. Jeżeli mnie pamięć nie myli, to zdającym dają tablice ze wzorami, więc nie musisz ich pamiętać na pamięć. Wyluzuj Marek, serio bardzo ciężko tego nie zdać. Tu bardziej chyba chodzi o to, żebyś nie spękał, bo na logikę, to te zadania spokojnie ogarniesz na te min. 30%.
 5. Cel większy niż moje życie. Wygrywasz, czujesz się fajniej, realizujesz coś głębszego. Chcę grać w tą grę, bo dlaczego nie?
 6. @jerry Też tak myślę, to wszystko jest dość bezwzględne i chłodne. Dlatego trzeba to rozprzestrzeniać, by mężczyźni rozumieli te mechanizmy i jak ich używać. W punkt!
 7. Cześć, Nie wiem, czy wszyscy już widzieli, ale zwracam uwagę na tą aucycję Marka. Według mnie jedna z lepszych ostatnio. Wiele chłopaków, którzy są samotni i nie mają do kogo otworzyć gęby znajdą tam wartość. Marek potwierdza to, o czym śpiewał Pezet, że ludzi przyciąga siła, a odciąga upadek. I chodzi tu zarówno o aspekt fizyczny jak i psychologiczny.
 8. @Carl93m Żeby to ogarnąć i znowu nie wrócić z podkulonym ogonem do punktu wejścia, zapoznaj się z tym artykułem i zbuduj określone systemy: https://www.linkedin.com/pulse/o-przewadze-systemów-nad-celami-grzegorz-kubera/
 9. @Mosze Red Ok, to ostatnie pytanie w temacie: wierzysz w Bitcoina po $100.000 albo po $1.000.000?
 10. @Xin @azagoth @karhu Generalnie nie chodzi mi o to by mieć rację, albo patrzeć na to w stylu: moja racja jest mojsza. Chodzi o to, by mieć odpowiednią ilość informacji, by stwierdzić czy w to wejść, czy nie. Na dany moment krypto dają możliwość największych zwrotów z inwestycji i to kusi, natomiast też nie chcę wchodzić w ciemno tylko dlatego, że jest hype. I nie jest to kwestia jaj, tylko chłodnej kalkulacji. Stąd też moje pytanie o prawdopodobieństwie słuszności hipotezy z pierwszego posta.
 11. @azagoth Chodzi mi o to, że dostrzegam analogię baniek na btc i tulipanową i napisałem te analogie. @Xin Co z tego, że rośnie liczba portfeli z dużą ilością btc? I jaki jest to procent wszystkich portfeli? No właśnie, raczej malutki. Rośnie też liczba portfeli z minimalną ilością btc. 1. Co z tego, skoro nie jest on powszechnie używany. Ok, prawo popytu i podaży. Ale jeśli btc nie jest używany, to niby czemu inni mieliby go kupować i cena miałaby rosnąć? Bo jest halving i da zarobić? Jeżeli jakiegoś produktu będzie mniej na rynku, to nie znaczy od razu, że cena musi na niego wzrosnąć. 2. Skąd masz pewność, że halving nie jest już wpisany w cenę?
 12. @azagoth Ok, a jeśli zrobimy analogię z bańką na tulipany? Też pompowanie nastrojów, też byli ludzie, którzy zainwestowali w plantacje, też byli ludzie, którym zależało na kolejnej bańce,by się pozbyć tego, co już kupili, też ludzie myśleli, że to może być store of value etc.
 13. @smerf Stwierdzenie: ,,Z tego co widzę masz naprawdę mało wiedzy w tym temacie i bardzo wąskie spojrzenie" nie jest żadnym merytorycznym argumentem, a jedynie ad personam. Bardziej wartościowe byłoby, gdybyś napisał, jakie konkretnie elementy mojej wypowiedzi mają błędy. Przy cenie kilkuset dollarów market cap był za mały, by zarabiać więcej, było mało osób na których można było zarobić. Gdybym był zapakowany wtedy w btc, to sam robiłbym wszystko, by weszło tam więcej osób, zwiększać kurs i nabić bańkę mamiąc ludzi o btc za milion, zapłacić 'influencerom', telewizji, tworząc społeczność etc. Amerykański rynek giełdowy ma dziesiątki trylionów dolarów kapitalizacji i nie ma możliwości robienia aż takich pompek jak na krypto, ciekawe dlaczego? @Rnext Mi chodzi o kupienie za X i sprzedanie za kilka razy więcej i czy to się wydarzy. Spekulacja u mnie odpada, bo nie mam szans z algorytmami i po prostu szkoda mi zdrowia psychicznego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.