Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

manygguh

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1199
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

manygguh last won the day on November 26 2018

manygguh had the most liked content!

Community Reputation

1160 Świetna

2 Followers

About manygguh

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa

Recent Profile Visitors

2598 profile views
 1. Na początek, przywitaj się w odpowiednim dziale zgodnie z regulaminem i wstaw awatar. https://braciasamcy.pl/index.php?/forum/45-przedstaw-się/
 2. A ja bym pozwolił na ten rower, pojechał za nimi, albo puścił drona i zobaczył co oni tam robią w tym lesie. Może byłaby to bardzo wartościowa lekcja dla Ciebie autorze.
 3. Jestem zdania, że nigdy się tego nie dowiem, co jest prawdą. Bo nie jestem na ten moment przynajmniej ze 100% pewnością stwierdzić, co jest projekcją mojego umysłu, co podświadomymi programami itp. Poza tym ezoteryka jest na tyle szeroka, że niektóre rzeczy się mocno wykluczają. W tym ezotetrycznym świecie jest też tyle pułapek, że po prostu się boję, że wejdę w coś, z czego nie wyjdę. Ogólnie dałem sobie na wstrzymanie ze zgłębianiem tej dziedziny i ograniczyłem się do kilku rzeczy, które według mnie mają rację bytu: karma, higiena podświadomości, kwestie związanie z reinkarnacją i rodem, pilnowaniem swojej intencji przy robieniu i myśleniu o różnych rzeczach, pewne rzeczy w diecie, które wpływają na obniżenie wibracji. Na dany moment właściwie tyle. Aha, i fajnie że wróciłeś na forum po przerwie @Drizzt.
 4. Panna chce się Tobą pochwalić, a Ty ani bee ani mee. Czasami trzeba trochę pogadać, nie ma co być takim emodziwolągiem. Sam jestem introwertykiem i często nie mam ochoty rozmawiać, ale jednak żyjemy w społeczeństwie. To co mi pomaga, to rozmowa z kimś by uzyskać jakąś przydatną informację. Może kogoś zna, może zna jakieś rozwiązanie problemu, który mnie dotyczy, może czymś zainspirować czy zarzucić jakiś fajny pomysł, może coś innego. Bo jak podchodziłem do tego: pogadać aby pogadać, to bardzo szybko się wyłączałem. A tak jest z tego jakaś korzyść i można rozmowę ciągnąć dalej i budować jakieś relacje międzyludzkie. Ty coś się dowiadujesz od kogoś, ktoś coś od Ciebie i tak to się kręci.
 5. W h&m masz taki wybór, ceny niskie: https://www2.hm.com/pl_pl/wyprzedaz/on/view-all.html?sort=stock&productTypes=spodnie&image-size=small&image=stillLife&offset=0&page-size=36
 6. Mieszanie się ras jest celowym procesem. Jeśli natomiast ktoś chce mieć szczęśliwe relacje, to możliwości są lepsze w Azji. W tym przypadku interesy smutnych panów i europejskiego mężczyzny są zbieżne. Biorąc pod uwagę, że jesteśmy tylko momentem w historii, lepiej te mozliwości wykorzystać niż nie. Nie wiem też, czy dobrze strzelam, ale wyczuwam jakieś wpływy rodzimowierstwa u Ciebie, trafiłem? Jak tak, to brak przedłużenia swojego Rodu jest tam jednym z najcięższych przestępstw. Czyli albo mieszamy geny, albo nie przekazujemy ich wcale, albo poświęcamy się i ryzykujemy wiążąc się z lokalnymi kobietami i jest znacząca szansa, że będzie zonk, zwłaszcza patrząc na młodsze pokolenie.
 7. Myślę, że nawet gdyby pokopać się w naszych genach, to też być może się znajdzie geny Tataro-Mongołów, Turków itd. Były przecież wojny, gwałyy itp. Do jakegoś stopnia i tak mamy wymieszane geny mniej lub bardziej.
 8. W pewnym sensie tak, natomiast smutni panowie tak organizują tą grę, że każdy scenariusz zaczyna być smutny. Bierzesz miejscową - to ryzyko wtopy jest znaczne, bierzesz Azjatki - multikulti, zostajesz sam - nie rozmażasz się, a rozmnażają się brodaci programiści, inżynierowie czy inni pirotechnicy. Plan sobie więc i tak realizują. Co do multikulti myślę, że pół Niemiec pół Filipińczyk bardziej będzie utożsamiać się z etnosem Niemieckim niż pół Arab pół Niemiec, zwłaszcza jeśli ojcem jest Arab. Chodzi o to, żeby wybrać to, co będzie dla nas najlepsze, a smutni panowie i tak osiągną swoje cele, no chyba że przytrafi się jakiś Czarny Łabędź jak to pisał Nassim Taleb.
 9. @Młody98 Zrób tak i napisz potem co wyszło.
 10. Supermemo. Tam masz najczęściej używane słowa, a metodyka opiera się na krzywej zapamiętywania.
 11. To nie ma być dobre dla społeczeństwa, inflacja jest korzystna dla rządu. 500+ wywołuję zwiększoną inflację. Już teraz 500+ jest oficjalnie warte 460 złotych w porównaniu do tego co było w 2016.
 12. @PUNK Według mnie, Putin biorąc Krym torpeduje ten projekt. Dlatego, że na Krymie by nie skończyli. Całe południowy i Północno-Kaukaski okręgi federalne odeszły by do nich. Biorąc pod uwagę, że są to drogi handlowe na południe oraz spichlerz Rosji, byłby to dla niej game over. Nie wiem, czy widziałeś filmik, ale tu jest bardzo fajnie to przedstawione:
 13. Co do Polski obecnej, to tak. Jeśli mówimy o Rzeczpospolitej Obojga Narodów, to nie. Co do samej Ukrainy to proszę bardzo: https://en.wikipedia.org/wiki/Khazars Na samym dole masz masę bibliografii. A co do pozostałości, to oprócz ruin miast, mieli swoje garnki na przykład: https://www.academia.edu/39701079/International_Workshop_Pottery_of_Khazars_Khaganat_7-10_cent._and_the_problem_of_Identification_of_Bolgars_pottery_in_the_countries_of_Black_Sea_Region_and_in_the_Volga_basin_
 14. @Mosze Red A kryptowaluty jako inwestycja i sposób przechowywania kapitału? Również w łatwym kontekście przewożenia przez granice dużych sum na portfelach typu Ledger albo Trezor?
 15. Tylko gdzie to przechowywać (złoto, diamenty, dziełą szruki)?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.