Jump to content

CalvinCandie

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1068
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

1271 Świetna

1 Follower

About CalvinCandie

 • Rank
  Chorąży
 • Birthday 05/15/1988

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Czarny Śląsk - Mordor

Recent Profile Visitors

2446 profile views
 1. @Gościu - Tak, wypłacają odszkodowania z pieniędzy podatników USA. Bo te skurwiałe koncerny oczywiście to wymusiły na rządzie USA pod groźbą zaprzestania dostaw szczepionek na rynek amerykański. O tym, że odpowiedzialność też zrzucili na rząd, raczej nie muszę wspominać. Skoro te szczepionki są takie bezpieczne, to niech biorą za nie odpowiedzialność i wypłacają odszkodowania z własnych środków. Ty masz nas za debili? ODRA i ŚMIERTELNA? Bo tak Ci powiedzieli w TV opłacani eksperci w stylu Grzesiowskiego? Ten typ, to typowy akwizytor koncernów farmaceutycznych. Odra moż
 2. Ja jestem zdania, że miłość istnieje głównie ta od rodziców i prawdziwych PRZYJACIÓŁ. Prawdziwych, nie tych co są niby-przyjaciółmi. Z tym, że od przyjaciół to taka miłość braterska. Brat za brata. Co do kobiet, to większość patrzy przez korzyści jakie może im dać facet albo chwilowa zabawa czy rozładowanie napięcia seksualnego czy pobudzenie zazdrości w swoim EX-chłopaku. Ja Wam powiem, że cenię sobie czas jak i pieniądze. Za pomocą tych dwóch zmiennych można zrobić wiele. Związki z kobietami mi się przejadły. Obecnie nie mógłbym być w związku LTR, raczej związku na odległość gdzie
 3. Moim zdaniem szczepionka była już gotowa zanim ogłosili pandemię.
 4. @BlacKnight akurat pytanie od kolegi @Patton nie jest głupie. Marek jest właścicielem i twórcą forum. Dlatego ciekawe czy tak by pisała o Marku gdyby nie był właścicielem i twórcą. Jak ktoś ma pewne zasługi, pewną pozycję to będzie zauważany przez kobiety.
 5. Ech, wszedłeś na jeden z najgorszych portali do randkowania gdzie samotnych matek nie brakuje i już prawisz takie smuty? Musisz najpierw ogarnąć siebie, swoją psychikę i zamknąć sprawę rozwodową na 100%. Szukanie sobie odpuść, dopóki nie zaklepiesz rozwodu bo jeszcze twoja ex wykorzysta to, do tego by rozmyślić się z rozwodu o jej winie :). Głupotą jest rozglądanie się za innymi nie mając przyklepanej sprawy o rozwód prawomocnie. Chcesz sobie zaszkodzić? Przede wszystkim musisz wywalić z głowy myślenie typu: "Muszę mieć kobietę bo inaczej jestem przegrywem w oczach innych". Innyc
 6. Masz 32 lata więc równolatek jesteś bo też mam 32 i nigdy nie mówię, że nie jestem młody. Stary będę jak nie będę miał marzeń, siły na cokolwiek. Póki mam marzenia, chęci do życia, zainteresowania nie czuję się starym gościem bo mam ponad 30 lat. Starym będziesz jak nie będziesz miał chęci do życia, marzeń, pasji. Będziesz żył rytmem dom-praca byleby zjeść i spać.
 7. @wrotycz @zychu @tylkochwila133 Polecam obejrzeć film, to nie kolejne foliarskie gówno z żółtymi napisami. Kobieta ma nagrania audio jak i nagrania video. Opowiada też składnie całe historie, które przeżyła jako pielęgniarka. Był jeszcze jeden film jakiś czas po tym wywiadzie jak odsunięto ją od tego szpitala i pacjent, który jej wracał do zdrowia nagle zmarł 20 minut po tym jak kazali jej zejść niżej. Szkoda tej kobiety bo widać, że zależy jej na życiu pacjentów. Jest w szoku jak można tak bezdusznie mordować ludzi. Mnie nie daje spokoju fakt, że tak się napalili na te respiratory
 8. @Turop - Drogi Turopie, podejście lekarzy iście zajebiste. Tylko zatwierdzili sobie COVIDA i to wszystko, a Ty sam się lecz i domyślaj co brać. Z tą witaminką C to też bieda straszna. To już Ty sam lepiej sobie ogarnąłeś pakiet zdrowotny by się wykurować. Zdrówka Ci życzę.
 9. @Brat Jan - Nie zauważyłem tej feminizacji forum. Może dlatego, że w dupie mam Rezerwat dla Samic? Ja tu przychodzę z chłopakami pogadać, a nie czytać bzdury od samic. Bez urazy dla tych mądrzejszych samic.
 10. A tak wygląda ilość zgonów na COVID od początku "pandemii". Od marca do listopada zmarło 811 osób na samego COVID. Iście spora liczba. Szkoda, że nie mają danych nt. zgonów wynikłych przez: - zaniedbania służby zdrowia - błędy lekarskie - zignorowanie pacjentów przez lekarzy - nie udzielenie pomocy pacjentom (nie wysłanie karetki). - wyśmianie pacjentów i odesłanie ich do domu gdy powinni zostać dłużej i być lepiej przebadani.
 11. @Boromir - Najprostsze i najtańsze jest: Plastry przezroczyste, które hamują rozwój, blokują możliwość kontaktu śliny z opryszczką. Działają. Mama miewa czasem problem z tym i te plastry skutecznie pomagają. - https://www.aptekagemini.pl/compeed-plastry-na-opryszczke-niewidoczne-15-sztuk-0008303 Innym rozwiązaniem i tanim jest pakiet AFRONIS (dawniej Afrodyta i Adonis) tonik oczyszczający, dezynfekujący + pasta cynkowa. Oczyścić sobie miejsce i posmarować pastą cynkową solidnie.
 12. Zwalenie konia wcale nie jest głupie. Pozbywasz się ciśnienia i mózg zaczyna racjonalnie działać. Kobieta go wykorzystała do wzbudzania zazdrości w swoim EX, a on jak małe dziecko wierzy, że ona leci na niego. Gdyby tak było, to już dawno by ją pukał. Dlatego lepiej dla @Kilerek7 bedzie jak ją oleje i zajmie się swoim życiem.
 13. Powiedz mi szczerze, nie szkoda Ci Twojego cennego czasu, który mógłbyś lepiej spożytkować dla siebie niż na rozmyślanie o jakiejś samicy, która lubi lecieć w kulki?
 14. 1. Brakuje ci jej cipki, a nie jej samej jako kobiety. Sam napisałeś, że sam sobie ogarniasz życie, mieszkanie, gotowanie, pranie itd. Czyli po prostu brakuje seksu. Bo towarzystwo raczej było chujowe skoro potrafiła o 2/3 w nocy truć tyłek, a Ty miałeś na 6:30 do pracy. Kompletny brak szacunku. 2. Wow, to jakiś żart z tym naprawieniem od ręki? Sam pisałeś, że to borderka. Zejdziecie się i za jakiś czas znów te same bagno będzie. „Jeśli miałabym fajny pomysł na tatuaż to byłbyś chętny mi zrobić czy wciąż mamy „nie te relacje” ☺️ Oczywiście nie odbieraj tego źle 😊”
 15. @Adrianoob - Przecież juz mają podkładkę. Te protesty nie są ODDOLNE, to jest ODGÓRNIE sterowane. Prosty przykład: - Inne protesty nie były: - pokojowo traktowane przez policje, pałowano, gazowano, wywożono sukami. - nadawane w mediach, wręcz były pomijane. - Strajk Kobiet było: - pokojowe traktowanie, gazowania prawie ni ma, wywożenia też nie. - brak otaczania zgromadzenia kordonem policji - nadawane w mediach non stop. Takie małe różnice, ale jak bardzo ważne. W dodatku liderka strajku to żydówka, której ojciec był Ubekiem i Cen
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.