Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Kobietolog

Użytkownik
 • Content Count

  31
 • Donations

  50.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Świetna

About Kobietolog

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ALERT #ciążołapka. Po prostu wartość spada na głowę na szyję i się szuka desperacko.
 2. Cześć Co polecacie kupić na początku. Na rozpoczęcie pracy w sektorze remontowo- budowlanym. Coś poniżej 3,5 tony i max za 15000 zł. Używane oczywiście
 3. Psycholog znajdzie dobrą pracę jak umie znaleźć niszę i potrafi kształcić się w danym kierunku. Wielkości absolwentów psychologii nie potrzebne były studia tylko terapia. Potwierdzone info
 4. Dobry męski psycholog zawsze będzie potrzebny, bo pan Marek wiecznie żyć nie będzie
 5. Może zacząć delikatnie od spotkań na poziomie województwa. A potem pomyśleć o ogólnopolski zlocie? Trzeba myśleć realnie.
 6. Uczyć się pomagać w problemach, które są poruszane miedzy innym na tym forum. Po za tym uzależnienia, terapia traum z dzieciństwa. Praca z facetami wygląda inaczej niż z kobietami z tego co już wiem.
 7. Witam Jestem na studiach psychologii klinicznej. Czy jest sens uczyć się pod pomoc psychologiczną dla mężczyzn. Jestem ciekaw, bo nie wiem czy warto jest uczyć się, aby potem nic z tego nie mieć.
 8. Podczas porannego przeglądania FB znalazłem na jednym z fan page ciekawy news. https://wiemy.to/News/poszla-na-randke-z-nowo-poznanym-facetem-kilka-dni-pozniej-dostala-od-niego-zaskakujaca-wiadomosc-6271. Bohaterka oczywiście nie widzi nic złego w swoim postępowaniu . Jak dla mnie artykuł pokazuje, że inwestycja finansowa w relacje powinna być stopniowa i rośną wraz z czasem trwania relacji. Nawet kiedyś na jednym z kanałów YT, chyba "Beksy" pokazane były podobne typy samiczek w filmiku o typach kobiet z Tinder.
 9. Co do komunikacji miejskiej. Jak masz "dobre" serce i lubisz pomagać innym zazwyczaj w większości miast wojewódzkich po oddaniu 18 litrów krwi dostajesz bezpłatny bilet na komunikacje miejską. Po za tym masz usługi na NFZ po za kolejnością, jeżeli jesteś wygadany i umiesz egzekwować swoje przywileje. Posiadania samochodu jest pożądane, gdy mieszkasz na prowincji gdzie słabo jest rozwinięta sieć komunikacji zbiorowej. W miastach z tego co wiem jest Traficar, nie korzystałem osobiście, lecz ludzie mówią że fajna alternatywa do własnego samochodu. Ja mieszkając na prowincji , podjeżdżam swoją strzała do drogi krajowej i jadę busem w "wielki" świat. Wolę się przespać i nie przejmować się parkingami i korkami.
 10. Tylko co w przypadku, gdy na wiosce wszystkie chłopy wyjechały za granice gdzie dobrze zarabiają, i więkoszość swoich zarobków wysyłają do Polski. Mają tylko dla siebie na jedzenie i znieczulenia w postaci alkoholu? W mojej okolicy to standard wszyscy koledzy z roku którzy zakończyli swój rozwój na praktyce budowlanej tak skończyli. Jest z tego co wiem zasada, że dobieramy partnera z cechami rodzica płci przeciwnej. Jeżeli wiejskie damy, mają wzorzec- Jeleń na zachodzie pracuje, a ja w domu siedzę i "opiekuję się" dziećmi i domem. Gdzie zazwyczaj dziecko idzie jak najszybciej do żłobka/przedszkola, bo dama nie ma czasu dla siebie.
 11. Problem kultury w kinach można rozwiązać w prosty sposób. Ja zamieniłem zamieniłem kina typu Cinema City na kina studyjne. Fakt repertuar zazwyczaj jest trochę inny, ale poziom kultury jest zazwyczaj o wiele wyższy. Przy odrobinie szczęścia podczas seansów wieczornych można poczuć się jak w domu, gdyż samemu się jest na salonie kinowej. No i uznanie w oczach samicy jak się ową zaprosi do takiego przybytku.
 12. Witam Bracia Widziałem dziś ciekawy artykuł na Charaktery.pl i dyskusję która wywiązała się na profilu FB. Zachęcam do zapoznania się z treścią artykuł i dyskusji na fanpage FB Charakterów https://www.facebook.com/charaktery https://charaktery.eu/artykul/wrazliwym-mezczyznom-jest-trudniej Screeny https://zapodaj.net/96b52ad7dfe44.jpg.html https://zapodaj.net/cbfb6098fd592.jpg.html
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.