Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Kobietolog

Użytkownik
 • Ilość treści

  30
 • Donations

  50,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

22 Świetna

O Kobietolog

 • Ranga
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Kobietolog

  Jaki samochód na początek >3,5

  Cześć Co polecacie kupić na początku. Na rozpoczęcie pracy w sektorze remontowo- budowlanym. Coś poniżej 3,5 tony i max za 15000 zł. Używane oczywiście
 2. Psycholog znajdzie dobrą pracę jak umie znaleźć niszę i potrafi kształcić się w danym kierunku. Wielkości absolwentów psychologii nie potrzebne były studia tylko terapia. Potwierdzone info
 3. Dobry męski psycholog zawsze będzie potrzebny, bo pan Marek wiecznie żyć nie będzie
 4. Kobietolog

  Zlot Braci samców!

  Może zacząć delikatnie od spotkań na poziomie województwa. A potem pomyśleć o ogólnopolski zlocie? Trzeba myśleć realnie.
 5. Pewnie tyle samo co u pani Joanny Przetakiewicz, podczas takiej samej sesji.
 6. Kobietolog

  Psycholog dla mężczyżn

  Seksuologia
 7. Kobietolog

  Psycholog dla mężczyżn

  Uczyć się pomagać w problemach, które są poruszane miedzy innym na tym forum. Po za tym uzależnienia, terapia traum z dzieciństwa. Praca z facetami wygląda inaczej niż z kobietami z tego co już wiem.
 8. Witam Jestem na studiach psychologii klinicznej. Czy jest sens uczyć się pod pomoc psychologiczną dla mężczyzn. Jestem ciekaw, bo nie wiem czy warto jest uczyć się, aby potem nic z tego nie mieć.
 9. Podczas porannego przeglądania FB znalazłem na jednym z fan page ciekawy news. https://wiemy.to/News/poszla-na-randke-z-nowo-poznanym-facetem-kilka-dni-pozniej-dostala-od-niego-zaskakujaca-wiadomosc-6271. Bohaterka oczywiście nie widzi nic złego w swoim postępowaniu . Jak dla mnie artykuł pokazuje, że inwestycja finansowa w relacje powinna być stopniowa i rośną wraz z czasem trwania relacji. Nawet kiedyś na jednym z kanałów YT, chyba "Beksy" pokazane były podobne typy samiczek w filmiku o typach kobiet z Tinder.
 10. Kobietolog

  Auto vs. inne środki transportu

  Co do komunikacji miejskiej. Jak masz "dobre" serce i lubisz pomagać innym zazwyczaj w większości miast wojewódzkich po oddaniu 18 litrów krwi dostajesz bezpłatny bilet na komunikacje miejską. Po za tym masz usługi na NFZ po za kolejnością, jeżeli jesteś wygadany i umiesz egzekwować swoje przywileje. Posiadania samochodu jest pożądane, gdy mieszkasz na prowincji gdzie słabo jest rozwinięta sieć komunikacji zbiorowej. W miastach z tego co wiem jest Traficar, nie korzystałem osobiście, lecz ludzie mówią że fajna alternatywa do własnego samochodu. Ja mieszkając na prowincji , podjeżdżam swoją strzała do drogi krajowej i jadę busem w "wielki" świat. Wolę się przespać i nie przejmować się parkingami i korkami.
 11. Tylko co w przypadku, gdy na wiosce wszystkie chłopy wyjechały za granice gdzie dobrze zarabiają, i więkoszość swoich zarobków wysyłają do Polski. Mają tylko dla siebie na jedzenie i znieczulenia w postaci alkoholu? W mojej okolicy to standard wszyscy koledzy z roku którzy zakończyli swój rozwój na praktyce budowlanej tak skończyli. Jest z tego co wiem zasada, że dobieramy partnera z cechami rodzica płci przeciwnej. Jeżeli wiejskie damy, mają wzorzec- Jeleń na zachodzie pracuje, a ja w domu siedzę i "opiekuję się" dziećmi i domem. Gdzie zazwyczaj dziecko idzie jak najszybciej do żłobka/przedszkola, bo dama nie ma czasu dla siebie.
 12. Problem kultury w kinach można rozwiązać w prosty sposób. Ja zamieniłem zamieniłem kina typu Cinema City na kina studyjne. Fakt repertuar zazwyczaj jest trochę inny, ale poziom kultury jest zazwyczaj o wiele wyższy. Przy odrobinie szczęścia podczas seansów wieczornych można poczuć się jak w domu, gdyż samemu się jest na salonie kinowej. No i uznanie w oczach samicy jak się ową zaprosi do takiego przybytku.
 13. Niech spróbują na vimeo, tam lądują wszyscy wyklęci youtuberzy
 14. Witam Bracia Widziałem dziś ciekawy artykuł na Charaktery.pl i dyskusję która wywiązała się na profilu FB. Zachęcam do zapoznania się z treścią artykuł i dyskusji na fanpage FB Charakterów https://www.facebook.com/charaktery https://charaktery.eu/artykul/wrazliwym-mezczyznom-jest-trudniej Screeny https://zapodaj.net/96b52ad7dfe44.jpg.html https://zapodaj.net/cbfb6098fd592.jpg.html
 15. Kobietolog

  Wizyta u psychiatry

  Większość psychiatrów w Polsce to idioci z przerostem ego i brakiem umiejętności rozmowy z pacjentem. Ich moc jest w tym, że mogą przepisywać psychotropy. Oczywiście bez szczegółowego wywiadu z pacjentem. Tylko tak na przeczucie. Polecam poczytać o eksperymencie Rosenhana. Rozmawiałem z kilkoma klientami tych "specjalistów", żaden nie był zadowolony z wyników.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.