Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Pozytywniak

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  489
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Pozytywniak last won the day on July 7 2019

Pozytywniak had the most liked content!

Community Reputation

1078 Świetna

4 Followers

About Pozytywniak

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa

Recent Profile Visitors

4833 profile views
 1. Straszne to jest kiedy organy płciowe rządzą życiem człowieka. Fatalne uczucie kiedy człowiek niewiele różni się od świni, krowy czy tam innego robactwa, byle kopulować i rozmnażać. No tak, my ludzie mamy wymyślone na tą produkcję słowo: miłość. Patrzę teraz na swojego penisa i mówi do niego: ileż jest w tobie miłości.
 2. TikTok to platforma dla bardzo młodych ludzi, a więc bez pieniędzy. Jak już wiemy pieniądze rządzą wszystkim, bez pieniędzy forum umrze. Tak, że tego...
 3. A propo ostatnich wypowiedzi rzadu, że przedsiębiorcy nie będą karani za niezłożenie w terminie plików JPK. Listonosz mi dzisiaj wręczył pismo z urzędu skarbowego, że jestem podejrzany o czyn zabroniony tj. niezłożenie JPK w terminie. Tak, że tyle są warte deklaracje polskiego rządu.
 4. Obserwuj notowania giełdowe w USA. Jeśli giełda będzie na zielono wtedy kurs dolara idzie w dół. W piątki kurs dolara bywa tańszy. Panika za chwilkę minie, ale tylko na chwilę. Złap tą chwilę i załap się na kurs 3,95 - wtedy kupuj dolary.
 5. Złoto pozornie dobrze wygląda jako lokata kapitału. Pozoracja polega na tym, że złoto jest trudno zbywalne bo cóż z tego, że uncja dojdzie do 8000 zł skoro nikt go nie będzie chciał kupić. Mówię rzecz jasna o prawdziwym złocie. Gotówka trzymana przy sobie, to jest wartość na kryzys. Rzecz szybko rotacyjna, nie potrzebujesz czekać, aż znajdziesz klienta na zakup np. posiadanego złota lub posiadanej nieruchomości. Tylko gotówka w różnych walutach. Trudno kupić chleb za uncję złota, owszem można ale to drogi zakup.
 6. Ceny spadną za 2-3 lata. Zawsze tak było, że po ogólnym kryzysie dotyka to również nieruchomości. Należy jednak odczekać aż ludzie się wykrwawią, będą żyć złudzeniami że nieruchomości to najlepsza inwestycja i inne januszowe mądrości. W końcu przestaną się łudzić i zaczną sprzedawać za niższą kwotę ze względu na brak popytu - ponieważ potencjalni klienci zamiast kupować nieruchomości, wydali pieniądze na pokrywanie własnych długów powstałych w wyniku bezrobocia, kryzysu i zwykłego żarcia.
 7. Cytat: „To jest ten moment, żeby ograniczyć gotówkę. To zabieg zapewniający bezpieczeństwo państwu”.
 8. Po ostatniej wypowiedzi prezesa BGK doradzałbym wypłatę gotówki z kont w polskich bankach.
 9. Tzn. koniec związku. Oczywiście dodajemy wtedy: „zostajemy w kontakcie”, żeby osobie porzucanej nie było przykro. No chyba, ześ jest łajdak i cham 😎 Wtedy masz gdzieś, ale jak wiemy karma wraca, chociaż skoroś prostak to nawet nie zauważysz srogiej kary.
 10. Dajcie spokój już z tymi głupawymi teoriami o wycofaniu gotówki i innymi cyprysami. Już widzę jak USA wycofuje papierowego dolara i każde ludziom korzystać tylko z kart. Pogięło was ? No ale to tylko w Polsce wprowadzą. Jasne sranie w banie. To co zrobią stany, zrobi reszta świata, a nie nasza Polska której waluta nie jest nic warta. Dzisiaj obserwuj rynek walut boś się spóźnił z inwestycjami. Możesz cześć wymienić na dolary i cześć na franki szwajcarskie. Poczekaj na korektę ponieważ ludzie są w tym momencie na końcówce paniki. Dzisiaj dolar poszedł w dół o 1,5%. To oczywiście żadna korekta, ale sondaż paniki.
 11. Jak słyszę, że obywatele naszego kraju zaczynaja szyć maseczki żeby przekazać je szpitalom, a restauratorzy oddają środki chemiczne to ręce mi opadają. W jakim my kraju żyjemy, że pomimo tak wysokich podatków nadal musimy ratować rządzących. Przecież jak świat to widzi to nie może uwierzyć. Cała nadzieja w tym, że 90% ludzi na świecie nie wie co to jest Polska. Nie należy też się dziwić dlaczego polska złotówka tak mało znaczy na arenie międzynarodowej.
 12. Założyciel tematu pomylił się. To nie w tą stronę, ona ma być 10 lat, ale młodsza !!! ...ale skoro jest inna niż wszystkie, to idź szybko kupuj pierścionek zaręczynowy, bo na twoje miejsce już jest tylu chętnych. Ja pierdole, porzygam się do miednicy.
 13. Faktycznie wczoraj odezwała się pewna blondi, która miesiąc temu „zerwała” zaręczyny. Oczywiście śniłem się jej to się dziewczę zaniepokoiło, pewnie przy akompaniamencie słów „mam 31 lat i nikogo”. No więc wysłała wiadomość bez podmiotu i orzeczenia czyli wymowne: „co słychać”. Tak, że tego...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.