Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Pozytywniak

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  423
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Pozytywniak last won the day on July 7

Pozytywniak had the most liked content!

Community Reputation

937 Świetna

4 Followers

About Pozytywniak

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa

Recent Profile Visitors

3946 profile views
 1. Wg. GUS 11 kobiet przypada na 1 mężczyznę. Tyle statystyka. Rzeczywistość: 1 atrakcyjna na 53 kobiety. Tak, że tego... Pozdrawiam z Warszawy
 2. Nie zapominajmy, że obok dumnej grubej matki z wózkiem kroczy równie durny w swej grubości Janusz w granatowej kurtce rozmiar xxl - idą rzecz jasna po ścieżce rowerowej całą szerokością. Wieczorem zjedzą kajzerki z szynką oglądając "M jak miłość".
 3. To mi wygląda na prowokację ze strony założyciela tematu. Przecież wystarczy poczytać forum, żeby zdobyć wiedzę na ten temat. Nie czytałeś forum ? Nie chce się czytać, dlatego pytasz jako 372 uczestnik o to samo ?
 4. Owy pan Czarny, który pisze książki z serii Pokolenie Ikea, obracał się w dość kiepskim korporacyjno prawniczym środowisku. Środowisko nadętych, zwykle zadłużonych po uszy osób, bo przecież samochód i mieszkanie z katalogu należy posiadać. Sposób odpoczynku w weekend to zwykle chlanie, wymiociny i bełkot, no i rzecz jasna prostytucja męsko-damska. Jednym słowem dno życiowe. Dlatego też autor książki przytacza wypowiedzi podobnym do siebie personom. Inny sposób życia dla Czarnego jest po prostu niedorzeczny, nieśmieszny, nieżyciowy. A przecież to zwykły upadek człowieczeństwa. Tyle tytułem wstępu. Trochę jednak zgodzę się z wypowiedzią cytowaną w tekście. Faktycznie dużo spotyka się rycerzy pluszowego miecza, którzy zrobią wszystko, aby zdobyć kobietę. A jak wiemy, one tego nie chcą. To one chcą też zdobywać. Faktem jest też, że 80% społeczeństwa jest nijakie na każdym polu. Czy to modowym, czy to pasji, czy to podejścia do pracy (menadżerowie nie wiedzą co robią, a podwładni próbują ich przechytrzyć i tak nikt kieruje nikim = przepis na gospodarkę Polski). Kiedy jedziemy samochodem przez Warszawę z moją partnerką często rozkładamy na czynniki pierwsze najbliżej napotkane osoby. Wtedy czesto pada myśl: i straszne jest to, że obok zatrzymał się ekskluzywny samochód w którym siedzi mężczyzna zadbany o męskich cechach i nic z tego, ponieważ w pierwszym wypowiedzianym zdaniu, w pierwszym wykonanym geście uwidacznia się owa pizdowatość, służalczość, brak umiejętności podejścia do flirtu, gesty jak końskie zaloty ...i na nic już przyjdzie wyniosłość i epatowanie bogactwem materialnym...bo to tylko pizdeusz w opakowaniu. I tak od pizdeusza do pizdeusza, od pozoranta do pozoranta i jeszcze se kup buty podwyższające o 7 cm - kobiety są po prostu tym zniesmaczone. Choć same do tego doprowadziły swoim wymaganiami, że prawdziwy facet płacze, przynosi kwiatki i zawsze jest. Serio? Chuja tam. ...a w podstawówce najlepsi z wuefu, a najgorsi w nauce, byli najbardziej rozchwytywani przez Agnieszki, Jolki i Anie. Dlatego uwielbiam jak moja partnerka mówi do mnie: ty jesteś łajdak i gnój...i niech tak zostanie.
 5. @Dakota Ustawienia Bert Hellinger - wpisz w internet. Ja to przeszedłem, działa natychmiastowo lub w bardzo krótkim czasie. Ciało i umysł sam zaczyna się naprawiać. Ludzie nazywają to szarlatanerią ponieważ pozbawia przez to innych standardowych psychoterapetów możliwości długotrwałego czerpania korzyści majątkowych z pacjentów utwierdzanych w przekonaniu, że terapia musi być długotrwała. Ludzie, przestańcie dawać się oszukiwać na długotrwałe terapie o dziwnych nazwach dynamicznych itp.
 6. @NiesamowitySzymi Tak. 8 terapeutów. Straciłem mnóstwo pieniędzy na to. ...aż poszedłem na ustawienia - jak ręką podjął. Dzisiaj wiem, że byłem durniem chodząc na standardową terapię, ale na szczęście człowiek uczy się na błędach.
 7. W dziwnym towarzystwie owa pani się obraca. Moja partnerka jest o 16 lat młodsza ode mnie i jest traktowana jak każdy inny uczestnik dyskusji. Generalnie, nie znalazłem ani jednego argumentu w w audycji, który ma jakiekokwiek odzwierciedlenie w rzeczywistości. Jednym słowem pani jest niewiarygodna.
 8. @ZamaskowanyKarmazyn Joker właśnie o tym mówił w ostatnim filmie.
 9. Mili, Siłownia przestała mnie bawić, a zaczęła nudzić. W związku z tym w wieku 46 lat chcę zapisać się na boks. Czy polecicie mi klub bokserski w Warszawie ? Czy po prostu iść na Legię ?
 10. Razu pewnego kiedy niezwykle zakochałem się w okrągłym i zadartym dupsku pewnej blondynki, często wychodziłem wyrzucić śmieci, ona mieszkała tuż obok mnie - liczyłem, że to zadarte spotkam. Oj piękna była i taka odważna. Pewnego wieczoru zamówiłem do jej mieszkania jedzenie na wynos (tak dbałem już o "biedactwo"). Pan dostawca jedzenia najpierw przywiózł jedzenie do mnie, a następnie dając napiwek poprosiłem, żeby zniósł pod wskazany adres: o tam. Po 8 minutach dzwoni ktoś do moich drzwi. Okazało się, że to dostawca jedzenia i patrząc mi prosto w oczy z tym wymownym wyrazem twarzy mówi: "w środku zastałem kobietę i obściskującego ją faceta, dlatego powiedziałem, że się pomyliłem"... Oddał mi to jedzenie, a ja jemu drugi napiwek. Wyleczyłem się w mig z zadartego dupska. Po około 1,5 roku przyszło do mnie to samo, ale już niezadarte dupsko, w rękach trzymała niemowlę, szara na twarzy, włosy matowe i zapytała: czy możesz mnie zatrudnić fikcyjnie, żebym miała zus i mogła chodzić do lekarza z małą? Dałem jej jeść i parę groszy. Teraz podobno, kto chce to ją bierze. Strasznie skończyła.
 11. @Morena O ile kobiety kręci to, że mężczyzna miał wiele partnerek, w drugą stronę to zupełnie nie działa. Mężczyzna nie chce słyszeć o poprzednikach, choć będzie pytał i zapewniał, że on to rozumie. Nie daj się wpuścić w maliny nowoczesnym rozmowom pt. "A mój facet to akceptuje i nie ma z tym problemu". Gówno prawda, nie ma na ziemi, tej ziemi mężczyzny, który nie ma z tym problemu, jeśli tak mówi - kłamie, każdy. Dlatego nie rób sobie krzywdy i udwawaj wręcz dziewicę, a życie będziesz miała piękne. Potrafisz to robić. Wiesz, przecież, że w związku najgorszą sprawą jest 100% szczerości. Jeśli to inteligentny mężczyzna, z pewnością zauważył pozostałość po ex i zamyślenie w Twoich oczach, i jeśli nie jest rycerzem pluszowego miecza, cóż - straciłaś możliwość wejścia w związek z wartościowym człowiekiem.
 12. Kiedy przeszedłbyś do mnie do domu w ubłoconych butach, kazałbym Ci je zdjąć na wycieraczce ponieważ nie lubię ubłoconej podłogi, mam takie zasady w domu. Jeśli powiedziałbyś: "nie, uważam ten zwyczaj za bezsensowny", wówczas wywaliłbym Cię na zbity pysk. Marek nie wywala na zbity pysk, jest łaskawy - nie pozwala jedynie dalej pisać. Czytać możesz. Szanuj zasady gospodarza, nawet jeśli Ci się nie podobają - to jego dom i jego zasady.
 13. Niestety niewielu ludzi obchodzi cierpienie innych ludzi. Wczoraj słyszałem dyskusje pewnej pary (Janusz i Grażyna), którzy skarżą się, że nie wiadomo dlaczego nie mogą jechać na wakacje do Turcji...teraz. Pewnie tak samo było podczas II wojny światowej - siedział John z Margaret w kawiarni zastanawiając się dlaczego nie ma biletów na statek do Polski, przecież chcą wakacji. Faktem jest jednak, że USA trochę się obesrało ze strachu na myśl o konflikcie z Turcją, której z pomocą przyszłaby Rosja z Chinami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.