Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Pozytywniak

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  411
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Pozytywniak last won the day on July 7

Pozytywniak had the most liked content!

Community Reputation

908 Świetna

4 Followers

About Pozytywniak

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa

Recent Profile Visitors

3508 profile views
 1. Kiedy przeszedłbyś do mnie do domu w ubłoconych butach, kazałbym Ci je zdjąć na wycieraczce ponieważ nie lubię ubłoconej podłogi, mam takie zasady w domu. Jeśli powiedziałbyś: "nie, uważam ten zwyczaj za bezsensowny", wówczas wywaliłbym Cię na zbity pysk. Marek nie wywala na zbity pysk, jest łaskawy - nie pozwala jedynie dalej pisać. Czytać możesz. Szanuj zasady gospodarza, nawet jeśli Ci się nie podobają - to jego dom i jego zasady.
 2. Niestety niewielu ludzi obchodzi cierpienie innych ludzi. Wczoraj słyszałem dyskusje pewnej pary (Janusz i Grażyna), którzy skarżą się, że nie wiadomo dlaczego nie mogą jechać na wakacje do Turcji...teraz. Pewnie tak samo było podczas II wojny światowej - siedział John z Margaret w kawiarni zastanawiając się dlaczego nie ma biletów na statek do Polski, przecież chcą wakacji. Faktem jest jednak, że USA trochę się obesrało ze strachu na myśl o konflikcie z Turcją, której z pomocą przyszłaby Rosja z Chinami.
 3. Czyli te szczelnie opatulone w koc są trudne ? Wolę w takim razie pięknie ubrane, tj.wg. Ciebie te łatwe.
 4. No to chyba jasne, że nie wierzę jej. Jak to pani stwierdziła: "On się zmienił"...chyba wszyscy to stwierdzenie znamy.
 5. W żadnej. To co piszesz, to zwykła patologia i dewiacja.
 6. Dlatego powtórzę raz jeszcze, różnica wieku winna być nie mniej niż 10 lat (najlepiej 15 lat). On starszy Ona młodsza ...bo niektórym się myli. @yezdziec_apokalipsy idź szukać dużo młodszej, a malkontenta pożegnaj. Trudno będzie odstawić narkotyk, ale to tylko kobiecy narkotyk. W końcu będziesz zdrowszy.
 7. To przejęzyczenie mojego słownika w telefonie - nie zdążyłem zmienić, ale zabrzmiało faktycznie nieźle.
 8. 1. Brak zapachu perfum 2. Agresywne tatuaże 3. Usta powiększone 4. Rzęsy przesadnie doklejone 5. Te kreski nad oczami jakbym prowadził szkolenie i mazał markerem po tablicy 6. Odpryski lakieru na paznokciach, o odroście już nie wspomnę 7. Wulgarność w zachowaniu 8. Błędy językowe 9. Nieumyte włosy 10. Podążanie za modą innych, nie dopasowując stylu do siebie. 11. Brak uprawiania sportu 12. Palenie papierosów, również elektronicznych ...no i nie ma nic gorszego niż spocona kobieta i ciepła wódka.
 9. @Jaśnie Wielmożny Straciłem wiele lat i wiele pieniędzy na standardowe "psychoterapie" ze znudzonymi psychologami, terapeutami. Aż w końcu trafiłem na ustawienia prowadzone przez również dyplomowanego psychologa i ucznia Hellingera. Życie stało się zupełnie inne, lepsze, ciekawsze, swobodne i uśmiechnięte, blokady ustały, farmakologii nie trzeba. Dzisiaj myślę: jak mogłem tyle czasu tracić na nic nie dający standard psychologiczny. Na początku myślałem, że to jakaś szarlataneria - dzisiaj twierdzę, że standardowe podejście do psychoterapi to zwykła hochsztaplerka. Jak chcesz napisz do mnie, dam Ci namiary. To jedyny taki człowiek w Polsce, reszta uczy się u niego.
 10. Przyjmujemy z radością. Heja
 11. Dlatego dobry pan bóg podpowiedział @Marek Kotoński, żeby wydzielił rezerwat dla kobiet. I tak zrobił, a obserwując swe dzieło pokiwał głową i rzekł "dobrze mi wyszło to stworzenie". ...inaczej pływalibyśmy w strumieniu jadu i żółci.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.