Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Pozytywniak

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  324
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Pozytywniak last won the day on July 7

Pozytywniak had the most liked content!

Community Reputation

710 Świetna

4 Followers

About Pozytywniak

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  Prawo - Moda - Architektura

Recent Profile Visitors

2311 profile views
 1. Dziękuję Bracia. Wydawało mi się, że jestem twardym sukinsynem, ale coś mnie złamało ostatnio. Dopowiem jedynie, że jestem świadomy że każdy kiedyś mógł kogoś mieć - to jest jasne. Rzecz w tym, że pani korpo ciągle to podkreśla ile to ich miała i to mnie szczególnie zniesmacza.
 2. @Meg4tron Racja, czas wyciągnąć wnioski, skąd to biczowanie siebie słabym damskim genem.
 3. Fakt, skoro pytam, to raczej nie dźwignę tego celulitu, kanciastego tyłka i krótkich nóg. Cholera, zaczynam za nią tęsknić trochę. Może jestem pies ogrodnika?
 4. Czy angażować się w związek. Samo ruchanie to dla mnie mało. A i nie pracujemy razem. Tak Was czytam i zastanawiam się: chyba się zakochałem (tfu hormony), czyli nie myślę jasno.
 5. Chciałbym usłyszeć od Was obiektywną opinię na temat zachowania pewnej 30 letniej kobiety z korpo. Wygląd: - twarz 8/10 - ciało 4/10. Poznałem ją czas jakiś temu. Wiadomo jak to kobieta z korpo ma swoje czelendze, targety i totale. Jest oczywiście mistrzynią pałer pointa, a na dźwięk telefonu robi minę w stylu "czy cały świat zależy ode mnie?". Swoją drogą spojrzałem kiedyś w jej monitor, a tam zwykłe wykresy 2+2=4, ale chcemy 5. Jednak do rzeczy. Pani korpo została oczywiście bardzo skrzywdzona przez ostatniego stałego partnera z którym była 6 lat. Jak twierdzi po 3 roku związku mentalnie od niego odeszła, choć nadal z nim była i tak zeszło jej 3 lata to odchodzenie, uprawiając z partnerem seks, a jakże. Pani korpo po ucieczce ze związku była sama przez kolejne 6 lat. Przez te 6 lat przyjeła 8 partnerów. Zdziwiony zapytałem "tak bez miłości" ? Odparła, że to tylko fizyczność nic nie znacząca. A prawdziwych mężczyzn do związku trudno znaleźć. Twierdzi też, że wie o tym, że podoba się mężczyznom i jest często podrywana. Skąd to wiem? Sama mi o tym często mówi. Dlaczego ? Doszło między nami do konsumpcji. No cóż, pierwsza myśl "ale hipcia, ale jadę". Raz musiałem pomyśleć o innej w trakcie tetate, cóż. Jednak zapach mnie przyciąga do pani korpo. Pani korpo twierdzi też, że jestem bardzo męski i ona musi nosić wkładki w majtkach ponieważ tak ją podniecam. Fakt, leje się z niej. Zaczęła też ćwiczyć, ma trenerkę. Jest bardzo zazdrosna, chyba chorobliwie. Jest wkurzona kiedy otrzymuję wiadomości w telefonie. O koleżanka nie chce słyszeć lub wszystko. Ale nie o tym. Co myślicie Bracia o tych jej wypowiedziach co do tego seksu z różnymi bolcami. Trochę mnie to męczy. Mam dylemat, czy iść w to, czy raczej odpuścić. Jestem przekonany na 50%. Co radzicie?
 6. Tak, to jest już koniec związku. Oczywiście możesz zostać i drapać się po czole sprawdzając jak duże poroże urosło każdego dnia. Rada starszego pana ? Spakuj się i jedź do siebie. Będzie bolało, ale potem będzie bolało jeszcze bardziej kiedy znajdziesz w swoim łóżku innego faceta. Ratuj siebie dzisiaj i kończ tą farsę. Będziesz się czuł jak Mężczyzna. Mądrość Syracha: 26 Masz żonę według twego upodobania, nie odrzucaj jej, ale znienawidzonej nie obdarzaj zaufaniem.
 7. Ponieważ nie był psycholem i wiedział, że większe cierpienie będzie miała matka żyjąc i cierpiąc do śmierci naturalnej. To jedynie dysproporcja społeczna np. schadenreude. Dodatkowo człowiek był już tak zmęczony tą udręką, że nie wiedział co robi więc zrobił tak.
 8. Czyli nigdy się nie spotkali ??? O czym my tu w ogóle piszemy - o pisaniu ? Rada na przyszłość: piszesz 1 dzień i otrzymujesz nr telefonu, po czym na następny dzień spotykasz się z kobietą. W innym przypadku kobieta wyczuwa Wertera i nim gardzi od razu i robi sobie zwyczajnie baranie jaja. Oszaleliście ???!!! To co autor napisał to przepis pt. "Jak przegrałem życie na własne życzenie". Kucyki, bo mężczyznami ich nie można nazwać, sami sobie robią krzywdę. Zaciskasz zęby, odbytnicę i jednym kliknięciem usuwasz nr telefonu lub maila lub czegoś tam - i usuwasz kobietę ze swojego otoczenia. 1 dzień - tyle przeznaczamy na rozmowę internetową z kobietą - nie dłużej.
 9. Jak usłyszę za chwilę "ale ja mam małe dzieci i muszę być odpowiedzialny", to się pójdę i pożygam do zlewu.
 10. Ja pierdole, naprawdę są takie małżeństwa. Ja pierdole jeszcze raz.
 11. @2073 Jej wypowiedź o samochodzie to pierwsza czerwona flaga. Uciekaja od niej czym prędzej.
 12. Nie wiąż się z facetem, oszczędzisz jedno życie męskie.
 13. Musiałbym tu wstawić własne zdjęcie, a Marek mówił, żeby tego nie robić.
 14. @Toranaga Naprawdę dajesz się jeszcze nabierać na teksty kobiet: ty to jesteś najlepszy, a poprzedni to byli beznadziejni? Rany, obudź się. Po tobie kolejny słyszy to samo.
 15. "Długi wrześniowy weekend", "Drive".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.