Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Marek Kotoński

Administrator
 • Content Count

  10945
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  150

Marek Kotoński last won the day on September 22

Marek Kotoński had the most liked content!

Community Reputation

14296 Świetna

About Marek Kotoński

 • Rank
  Podpułkownik
 • Birthday 12/28/1978

Contact Methods

 • Website URL
  www.samczeruno.pl
 • Skype
  mareczekk7

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa

Recent Profile Visitors

51723 profile views
 1. Wskaż gdzie konkretnie, to kłamstwo co piszesz - a jednostkowe przykłady nie świadczą o forum. Trochę słabo, wchodzi nowy forumowicz i obraża forum.
 2. Od kiedy takie podejście jest pochwalane? I gdzie?
 3. Nie ma sprawy, dzięki że byłeś na forum i życzę powodzenia poza nim, pozdrawiam.
 4. Rozumiem że mam zablokować Twoje konto?
 5. Janek ma duże doświadczenie w ekstremalnych smakach, nie dziwne że zdał test śpiewająco.
 6. Dzięki, ściągnięte. Dlaczego nie piszesz z PL znakami?
 7. Mi się zdaje że to jęczenie jest po to, by dać do zrozumienia że nie mają kasy. Boją się, że założyciel tematu będzie ich o coś prosił
 8. Dziękuję wszystkim za rozmowę w tym temacie. Zmroziło mnie gdy przeczytałem, że ludzie mają zamiast avatarów wstawiać linki do fejsa - a później ktoś nagle zacznie mieć taki sajgon w życiu, jak ja. Donosy gdzie się da, świństwa, pomówienia, przerabianie zdjęć i inne ciekawostki. Podawanie swoich danych w tym miejscu, biorąc pod uwagę intymność wyznań i grupę hejterów atakującą każdego kto się wychyla, to SAMOBÓJSTWO. Zaproponować takie rozwiązanie może tylko ktoś, kto chce upadku tego forum i ludzi którzy je doceniają. A po sposobie pisania, przeciągania "dyskusji", robienia syfu z wątku, przekręcania sensu zdań i doprowadzenia rozmowy od avatarów do tematu rzekomej sekty, lampki alarmowe pulsują mi w stylu Częstochowskim. Reasumując - jestem empatycznym człowiekiem, więc Pan którego tak bolą zasady forum i martwi się że powstaje tu sekta, nie będę go zmuszał do pozostawania w tak strasznym miejscu. Życzę powodzenia i pozdrawiam.
 9. Fajna i Duża Daria poznaje Izraelskiego miliardera, zakochują się w sobie i on nie chce intercyzy co sprawia że Daria płacze z radości, że są jednak prawdziwi mężczyźni na świecie. Później razem walczą z Polskim antysemityzmem i Polskimi handlarzami niewolników, pod duchowym patronatem Pani Tokarczuk. Na koniec miliarder kończy pod mostem, a Daria zakochuje się w przystojnym pisarzu (17 książek), po czym kończy pod mostem a szczęśliwy pisarz kupuje sobie 365 stingerów na każdy dzień roku. Smutny morał - mizoginia znowu wygrała z dobrymi kobietkami.
 10. Korci mnie żeby napisać taką książkę, tylko dla hajsu i zabawy. Dużo hajsu, dużo ruchania i bą tą światowości, biedna szara myszka i szejk który się zakochał w modelce, która właśnie za nową torebkę jadła gówno z kieliszka do szampana.
 11. Tysiące zniszczonych rodzin, olbrzymie tragedie i niebawem wyjdą balować... moim zdaniem powinno być bezwzględne dożywocie, żeby było wiadomo że praca słupa jest całkowicie nieopłacalna. To jest kpina ze sprawiedliwości.
 12. Szkoda że nie nagrywa, może ktoś do niego napisze i się zapyta?
 13. Uczenie się tekstów obrony przed manipulacjami jest bez sensu. Zawsze z czasem wymyśli coś, na co nie masz wyuczonej formułki i co wtedy? Jedyna sensowna obrona, to poprawianie swojej samooceny. Jeśli czujesz się dobrze i kochasz ten stan, każde wybicie z niego potraktujesz - słusznie - jak agresję. I nie będziesz dla lepszego samopoczucia się upadlał negocjacjami, które z kobietą zawsze się wcześniej czy później przegra.
 14. Szokuje mnie jedno - jak człowiek który nie wiedział że Adolf Hitler to Austriak a nie Niemiec, może śmiać się z niewiedzy Polaków? Można by mnożyć śmieszne wpadki...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.