Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Marek Kotoński

Administrator
 • Content Count

  10477
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  140

Marek Kotoński last won the day on April 1

Marek Kotoński had the most liked content!

Community Reputation

12842 Świetna

About Marek Kotoński

 • Rank
  Podpułkownik
 • Birthday 12/28/1978

Contact Methods

 • Website URL
  www.samczeruno.pl
 • Skype
  mareczekk7

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa

Recent Profile Visitors

43771 profile views
 1. 1000 bluzgnie, max 5 coś kupi... ale adres strony zapamiętają. Gdy przyjdzie w życiu załamanie, zajrzą do nas, na początku z pogardą, nieufnie, mając w głowie nasz obraz jako nienawidzących kobiety, chorych psychicznie inceli i prawiczków ze stulejką, a z czasem coraz śmielej i chętniej, gdy poczują jak ta wiedza zmienia ich życie. @AdamPogadam najpierw skasowali film o Awięcu, żaden inny, później gdy do nich napisałem o co chodzi, dostałem info że skasują mi konto w 24h. I owszem, mogła to zrobić stała ekipa (kannister, Puszysty Gentleman, nieudolny handlarz sztucznych błon dziewiczych itd.), ale... ale oni już to próbowali zrobić kilka razy, a vimeo ich OSZCZAŁO. A te same zgłoszenia zatopiły kanał na youtube, A więc wniosek logiczny jest taki, że musiała to zrobić bardzo mocna siła, czyli albo naprawdę dużo ludzi, albo agencja/firma zajmująca się youtuberami.
 2. Nie płakał (a przynajmniej ja tego nie widziałem), ale sprawiał mocne wrażenie że się popłacze. Powtarzał w emocjach ok. pół minuty Boże, boże, Jezu - w odniesieniu że obraziłem jego dziewczynę, później że jest mu bardzo przykro itd. Skończył ponoć w emocjach w trakcie rozpaczy że mu obraziłem dziewczynę - skłamał też, że nazwałem ją gnojem by rozjuszyć publikę i to mu się udało. Czat oszalał, byłem lżony i wyzywany od cweli itd. Dobrze wiedział że tak nie powiedziałem - chodziło o wkurzenie małolatów. I to mu się udało. Kolejny dzień kasowania tego gówna którym mnie obrzucają.
 3. Może być taka wiadomość do vimeo? Hello, I set up an account with you because youtube deleted a large channel for me. You had a good opinion that you can not have a deleted channel from hijackers. Due to the fact that you have deleted my hard, long-term work, I am asking for a refund, and for writing on what basis you deleted my account. greetings Marek Kotoński
 4. Cały czas kasuję bluzgi i groźby. W sześciu audycjach zamknąłem możliwość komentowania, to wleźli na inne. To co wczoraj zrobił Dominik z małolatami, to majstersztyk - prawie się popłakał że obrażam jego dziewczynę, ludzie szaleli na czacie, wyzywali mnie od cweli, nienormalnych, ponoć emocjonalnie skończył, miałem dość tego cyrku i nie widziałem. Jedyne co powiedziałem o Sohayo to to, że nie jest Pamelą Anderson 😆 A powiedziałem to ponieważ uznałem, że skoro już mówimy sobie prawdę to i ja chyba mogę? Pani Sohayo była wobec mnie znacznie bardziej nieprzyjemna: No ale jak widać, kobieta może, ja już nie. Dominik może mnie wyśmiewać i robić o mnie śmieszne filmiki, pisać o nienawiści wobec forum, ale ja już nie. A jak to zrobię? Panika i napuszczanie fanów i "całego internetu", grożenie pozwami. Pokazuje to wszystko wyraźnie, że Dominik ma bardzo słabą psychę. Zawsze miał z górki - przystojny, zawsze kobiety miłe, Panie nauczycielki pozwalały na więcej. Lekkie życie, drwinki z innych, jak ktoś się "przypultał" to sprawę załatwiali koledzy i koleżanki, jak teraz. Ale na co on właściwie liczył? Że latami będzie wyśmiewał ludzi i nikt mu nie odpowie? Że nikt o nim nie zrobi filmiku, nie wstawi gorszej jakości zdjęcia? Że nie zrobi DOZWOLONEJ W DEMOKRACJI (póki co) karykatury?
 5. Panowie, tak w skrócie - zdenerwowany i podniecony Awięc na streamie obiecał pozew publicznie, jak tylko go dostanę wysyłamy swoje. To co mnie najbardziej zasmuciło w tym wszystkim, to jedne z ostatnich jego słów - że cały internet będzie o mnie nagrywał filmy. Co to oznacza, chyba nie muszę mówić. Do akcji zemsty na mnie i na forum, bankowo przyłączy się społeczność hejterów, do tej pory całkiem nieźle zgrana. To już nie jest przepychanka, to już jest wojna na całego. I ja i forum będzie ośmieszane i wyszydzane w każdy możliwy sposób, trzeba być na to gotowym. Nagrałem o tym materiał:
 6. Panowie, sprawa jest z tego co zobaczyłem krótka: 1. Awięc manipuluje widownią, by wzbudzić nienawiść ludzi do nas. Np. powiedział że zwyzywałem Sohayo od gnojów, czego NIGDY nie zrobiłem. Od godziny banuję agresywne wpisy na youtube. 2. Zapowiedział sprawę sądową, że to jest na milion % pewne i będzie zbierał na to pieniądze - OK, czekamy na pozew, ja już mam wstępnie zorganizowane materiały do swoich pozwów. Mam też adwokata który doskonale zna sprawę. Gość myśli że może wszystkich wyśmiewać i wyszydzać, niszczyć ludziom opinię, a jak ktoś odpowie żeby ratować swoją reputację, to grozi sądem i nasyła swoich fanów by robili bajzel na naszych portalach. Oto nowoczesny, wyzwolony, wyluzowany europejczyk, nie to co polskie, zacofane chłopstwo co to się ciska o reparacje wojenne od niemiec, pewnie na wódkę chcą 😆 I tyle.
 7. Dziecinada powiadasz? Lepsze by były argumenty, polemika, prawda? Otóż nie. Argumenty już były, cytowałem najlepszych naukowców, także kobiety. Efekt? Bezustanne szydzenie z gadziego mózgu, symetrii ciała i faktów naukowych. Z nimi nie da się rozmawiać poważnie, bo ZAWSZE coś przekręcą i się zaczną do tego przywalać. Teraz masz śmiechy że bekam, oraz z mojego zdjęcia bez koszulki i wielu innych rzeczy z mojego życia. Jeden z jego fanów nie ma wiedzy o historii z 5 klasy podstawówki, twierdząc że Polska po 45 roku zrzekła się odszkodowań od niemców, kiedy nie było żadnej Polski tylko okupowane resztki po morderstwach niemców. Później pisze że to nie były niemcy tylko III rzesza.. Ręce opadają. I z nimi chcesz rozmawiać poważnie? Z ludźmi którzy głównie kpią i szydzą? A co było złego w zdjęciu Dominika? To jego zdjęcie które wisiało kawał czasu na fejsie - zgodził się na to, oglądali je ludzie, nie przeszkadzało mu to. Co do symboli, to spójrz kogo broni i kogo wyszydza, bo to nie przypadek. Ale wiadomo, lepiej nie widzieć tego co on zrobił, tylko to co ja rzekomo źle zrobiłem... Nienawidzą nas z całego serca. Nie zniżę się do poziomu takich ludzi.
 8. Nie w 4k tylko program się tak nazywa, 4k downloader. Większość posiadam, ale tych pierwszych nie mam niestety. Zobaczcie o czym marzą fanki Dominika:
 9. Wszystkie te programy to męczarnia, psują się, nie działają, trzeba restartować kompa. Działa 4k ale bardzo wolno i ściąga całe pliki wideo, niektóre mają po kilka GB i np. wczoraj cały dzień ściągałem kilkanaście plików.
 10. Właśnie dostałem meila od nich: Hi there, We’re happy to provide a list of your videos, which we’ll send to the primary address on your account. The file you receive will contain the following information: Video ID Video title Number of plays Number of likes Download link If you've uploaded more than 5,000 videos you may receive multiple emails containing additional files, as each file can only hold a maximum of 5,000 rows. You do have to download those videos individually, as there's currently no method for batch downloading — sorry about any inconvenience that might cause. NOTE: The links in the this spreadsheet will only be good for one week from the time it hits your inbox, so be sure to archive your videos within the next 7 days. I will give you another 24 hours to backup your account. We cannot allow the account to be active beyond this, but we can work with you after the account is removed to backup your videos. Sincerely, ---------- Trust & Safety Analyst Marek Kotoński Apr 19, 11:03 AM EDT Hi, I understand your decision, but I am asking you to give me a week to archive the materials. It is not possible for technical reasons to do so within 24 hours. It is a job of several years of my life. I used your platform because I thought you were supporting freedom of speech. Marek Kotoński
 11. Panowie, to jest FORUM DYSKUSYJNE, nie widzę żadnego problemu w tym, że chłopaki chcą sobie pogadać o danym filmie. Przykro mi że są ludzie, którzy gdy jakiś temat im nie podchodzi, to zamiast w niego nie wchodzić i pójść gdzie indziej, zaczynają dopierdalać i narzekać jak to forum schodzi na psy. Czyli taka osoba by chciała, żeby forum i ludzie na nim funkcjonowali wg. wizji tej osoby. Troszkę trąci despotyzmem. Dopóki nie jest łamane prawo i jakaś ogólnie pojęta moralność, plus minus każdy temat może na forum być.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.