Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Marek Kotoński

Administrator
 • Content Count

  10696
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  145

Marek Kotoński last won the day on July 11

Marek Kotoński had the most liked content!

Community Reputation

13513 Świetna

About Marek Kotoński

Contact Methods

 • Website URL
  www.samczeruno.pl
 • Skype
  mareczekk7

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa

Recent Profile Visitors

47815 profile views
 1. Dobrą radę dostałeś, żeby spytać się o wykładowcę w rozmowie online - a wcześniej wszystko oblukasz. Nie będzie mogła szybko sprawdzić tego.
 2. Niech będzie murzyn, ale po zmianie płci, czyli kobieta się przerobiła na chłopa - i niech ten chłop będzie w dodatku gejem. Czyli będzie super modnie i nowocześnie.
 3. Zapraszam na zapis lajta - https://www.youtube.com/watch?v=uerygxYUhTQ
 4. Na strimie (https://www.youtube.com/watch?v=uerygxYUhTQ) obiecałem Pani Joannie, że pomożemy jej w tragicznej sytuacji. W skrócie - syn Pani Joanny ma 13 lat, chodzi do szkoły w niemczech. Jest prześladowany i stalkowany przez młodych szwabów, głównie ze względu na narodowość (rasa panów fika do Polaka, do innej nacji się boją...). Nauczyciele i kadra nic z tym nie chcą zrobić, wszyscy udają że nic się nie dzieje, dzieciaki się wypierają. Pani Joanna nie może zmienić miejsca zamieszkania, szkoła jest jedna - syn był zapisany na boks, ale chodzi tam jeden z jego oprawców więc zrezygnował. Chłopak zamyka się w sobie, czuje coraz gorzej, zaczyna się zachowywać jak ofiara. Prośba o dobre rady, co Pani Joanna może zrobić, żeby pomóc chłopakowi. Nie pozwólmy żeby szkopy naszego tak traktowali. Dziękuję z góry.
 5. Jeśli ktoś z Państwa ma ochotę o coś mnie zapytać, porozmawiać - to przez ok. 1 - 3h (ile głos wytrzyma) będę dziś strimował na kanale: https://www.youtube.com/channel/UCXOjkNTnKlq-voj0WTCKq7w Zapis streama wrzucę później na kanał Radio Samiec 2
 6. Widziano bardzo lekkie ptaki i ich silne skrzydła, dlatego mówiono że nic z metalu nie może polecieć (masa) - poleciało, ale zanim poleciało z Wrightów darli łacha niemal wszyscy. Z higieną dostrzegł to jeden szlachetny lekarz, którego inni lekarze zaszczuli - żadna ze sław tego nie dostrzegła, dopiero później gdy już szlachetny lekarz umarł w zakładzie dla obłąkanych zaczynano kumać ze przed odebraniem porodu, trzeba odkazić dłonie. Z ezoteryką będzie tak samo - jestem pewien że za jakiś czas odkryją jakieś pole, fale i wiele rzeczy się sama wytłumaczy. Są opętania w Islamie, bodajże dżiny (złe duchy ichniejsze) się tym zajmują. Muszę doczytać.
 7. Póki co gasił za hajs ze strimów fajka na czole, gorszych upodleń nie pamiętam. Chociaż nie, lżyli na strimie jego matkę i się śmiał, nie ściszał tego, niby krytykował ale słabiutko, bawiło go że jego matka jest jechana, ja bym natychmiast ściszył.
 8. Panie z ciałkiem uwielbiają oszukiwać rzeczywistość... i kilka razy dałem się oszukać. Nie polecam bycia za miłym dla takich ludzi, później się tego żałuje jak cholera. Mi żal odmówić takiej Pani, żeby nie poczuła się gruba - ale ona nie ma oporów, aby mnie zrobić w konia.
 9. Dziękuję wszystkim, nie wiem co wybrać. Najbardziej podobają mi się puchówki Columbia, ALE - z kapturem super jak będzie zimno i zapomnę czapki, ale jak jest w miarę ciepło - kaptur grzeje kark i leje się z pleców, to jest koszmar i droga do przeziębienia. Znowu bez kaptura trochę kicha - dlaczego nie dali odpinanego???? No i puchówki nie znoszą deszczu, czyli trzeba płaszcz przeciwdeszczowy. Link? Nie mam pojęcia co to jest.
 10. Wiadomo że ludzie piją mocz, nazywa się to urynoterapią, ponoć leczy ludzi w bardzo złym stanie - a na pewno moczem leczy się rany, co opowiadał Tomasz Adamek, że po wejściu na gwóźdź od razu nasikał na stopę. Ale tu chodzi o całokształt, otoczkę - pijany alkoholik wali siki żeby zdobyć popularność. Gdyby zrobił to ktoś znany z survivalu, byłoby ok, a tu niestety mamy poniżającą sytuację.
 11. Jesteś nowy na forum i już nas pouczasz? Że tu się kłamie, przekłamuje, że Ty znasz prawdę? Może trochę pokory na początek?
 12. Dzięki panowie, ale nie podobają mi się wizualnie. Bardziej jakby takie z fałdkami 😆 nie wiem jak to nazwać, puchowe jakby. Może taka? Tylko droga troszkę: https://www.peek-cloppenburg.pl/g-star-raw/mezczyzni-kurtka-pikowana-ze-stojka-wodoodporna-ciemnoniebieski-9839399_10/?reco_trackingtoken=productpage|area2-productpage|A|default|productpage-Collaborative|GTS
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.