Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Marek Kotoński

Administrator
 • Content Count

  10699
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  145

Everything posted by Marek Kotoński

 1. Nic jej pewnie nie zrobią, rozpłacze się i powie że była w traumie, nie pamiętała, że mężczyźni przez tysiąclecia katowali kobiety i to przez to... a w ogóle to nagranie było zmanipulowane.
 2. Wyobraźcie sobie że nie byłoby nagrania... Pani zagrała bardzo przekonująco, i gdyby nie nagranie, Trump miałby wielkie problemy. Podejrzewam że wszystko co robi Trump jest nagrywane na takie okazje, i to nie z jednej kamery. A teraz wyobraźcie sobie młodego mężczyznę, który ma napchaną głowę gównem w stylu że trzeba ufać kobietom, że jak będą spoko to nic złego się nie stanie... i taki koleś jak powiesz o dyktafonie, nagrywaniu itd., to na Ciebie napluje, zwyzywa Cię a kto wie, może i zaatakuje? Jakie taki koleś ma szanse z taką kobietą? Żadnych. Poszedłby siedzieć na bank.
 3. Dobrą radę dostałeś, żeby spytać się o wykładowcę w rozmowie online - a wcześniej wszystko oblukasz. Nie będzie mogła szybko sprawdzić tego.
 4. Niech będzie murzyn, ale po zmianie płci, czyli kobieta się przerobiła na chłopa - i niech ten chłop będzie w dodatku gejem. Czyli będzie super modnie i nowocześnie.
 5. Zapraszam na zapis lajta - https://www.youtube.com/watch?v=uerygxYUhTQ
 6. Na strimie (https://www.youtube.com/watch?v=uerygxYUhTQ) obiecałem Pani Joannie, że pomożemy jej w tragicznej sytuacji. W skrócie - syn Pani Joanny ma 13 lat, chodzi do szkoły w niemczech. Jest prześladowany i stalkowany przez młodych szwabów, głównie ze względu na narodowość (rasa panów fika do Polaka, do innej nacji się boją...). Nauczyciele i kadra nic z tym nie chcą zrobić, wszyscy udają że nic się nie dzieje, dzieciaki się wypierają. Pani Joanna nie może zmienić miejsca zamieszkania, szkoła jest jedna - syn był zapisany na boks, ale chodzi tam jeden z jego oprawców więc zrezygnował. Chłopak zamyka się w sobie, czuje coraz gorzej, zaczyna się zachowywać jak ofiara. Prośba o dobre rady, co Pani Joanna może zrobić, żeby pomóc chłopakowi. Nie pozwólmy żeby szkopy naszego tak traktowali. Dziękuję z góry.
 7. Jeśli ktoś z Państwa ma ochotę o coś mnie zapytać, porozmawiać - to przez ok. 1 - 3h (ile głos wytrzyma) będę dziś strimował na kanale: https://www.youtube.com/channel/UCXOjkNTnKlq-voj0WTCKq7w Zapis streama wrzucę później na kanał Radio Samiec 2
 8. Widziano bardzo lekkie ptaki i ich silne skrzydła, dlatego mówiono że nic z metalu nie może polecieć (masa) - poleciało, ale zanim poleciało z Wrightów darli łacha niemal wszyscy. Z higieną dostrzegł to jeden szlachetny lekarz, którego inni lekarze zaszczuli - żadna ze sław tego nie dostrzegła, dopiero później gdy już szlachetny lekarz umarł w zakładzie dla obłąkanych zaczynano kumać ze przed odebraniem porodu, trzeba odkazić dłonie. Z ezoteryką będzie tak samo - jestem pewien że za jakiś czas odkryją jakieś pole, fale i wiele rzeczy się sama wytłumaczy. Są opętania w Islamie, bodajże dżiny (złe duchy ichniejsze) się tym zajmują. Muszę doczytać.
 9. Póki co gasił za hajs ze strimów fajka na czole, gorszych upodleń nie pamiętam. Chociaż nie, lżyli na strimie jego matkę i się śmiał, nie ściszał tego, niby krytykował ale słabiutko, bawiło go że jego matka jest jechana, ja bym natychmiast ściszył.
 10. Panie z ciałkiem uwielbiają oszukiwać rzeczywistość... i kilka razy dałem się oszukać. Nie polecam bycia za miłym dla takich ludzi, później się tego żałuje jak cholera. Mi żal odmówić takiej Pani, żeby nie poczuła się gruba - ale ona nie ma oporów, aby mnie zrobić w konia.
 11. Dziękuję wszystkim, nie wiem co wybrać. Najbardziej podobają mi się puchówki Columbia, ALE - z kapturem super jak będzie zimno i zapomnę czapki, ale jak jest w miarę ciepło - kaptur grzeje kark i leje się z pleców, to jest koszmar i droga do przeziębienia. Znowu bez kaptura trochę kicha - dlaczego nie dali odpinanego???? No i puchówki nie znoszą deszczu, czyli trzeba płaszcz przeciwdeszczowy. Link? Nie mam pojęcia co to jest.
 12. Wiadomo że ludzie piją mocz, nazywa się to urynoterapią, ponoć leczy ludzi w bardzo złym stanie - a na pewno moczem leczy się rany, co opowiadał Tomasz Adamek, że po wejściu na gwóźdź od razu nasikał na stopę. Ale tu chodzi o całokształt, otoczkę - pijany alkoholik wali siki żeby zdobyć popularność. Gdyby zrobił to ktoś znany z survivalu, byłoby ok, a tu niestety mamy poniżającą sytuację.
 13. Jesteś nowy na forum i już nas pouczasz? Że tu się kłamie, przekłamuje, że Ty znasz prawdę? Może trochę pokory na początek?
 14. Dzięki panowie, ale nie podobają mi się wizualnie. Bardziej jakby takie z fałdkami 😆 nie wiem jak to nazwać, puchowe jakby. Może taka? Tylko droga troszkę: https://www.peek-cloppenburg.pl/g-star-raw/mezczyzni-kurtka-pikowana-ze-stojka-wodoodporna-ciemnoniebieski-9839399_10/?reco_trackingtoken=productpage|area2-productpage|A|default|productpage-Collaborative|GTS
 15. Chciałbym kupić kurtkę zimową, oczywiście nową, może będzie troszkę taniej teraz niż w sezonie. Ma mieć dużo kieszeni, być lekka i ciepła. Żadne wielkie płaszcze, grube jakieś kurtki, żeby było elegancko - ale nie za drogo. Odpinany kaptur będzie atutem. Jak coś zobaczycie w sieci, dajcie proszę znać tutaj.
 16. Jeśli zabił syna, to jest najgorszym hujem i mordercą jaki może być. NIC nie usprawiedliwia skrzywdzenia dziecka. Nawet jego śmierć jest tak naprawdę straumatyzowaniem dziecka, ale rozumiem że ktoś pękł. A póki co nic nie wiemy, to że piszą o hazardzie, to może raz był w kasynie po robocie i rozdmuchali fakt żeby go poniżyć publicznie. Poczekajmy na więcej wiadomości. Chociaż też ciężko wierzyć że ten chłopiec żyje, daj Boże żeby się odnalazł.
 17. Jesteś na pewno skuteczny i oszczędziłeś sobie oraz tej Pani czas - a te uczucia których nie chcesz, są reminescencją dawnego programowania społecznego.
 18. Jak ta Pani z kochankiem dobrze zagrają, to zdradzony mąż dostanie wyrok za te uderzenie i wyjdzie na szajbusa, a zdradzająca żona zostanie jego ofiarą. Może chociaż coś nagrało kamerką samochodową? Podręcznikowo spieprzone... jeśli historia jest prawdziwa, ale nie musi być, takie akcje dzieją się systematycznie.
 19. Ja bym nie ryzykował trwałego kalectwa gdy drążek spada razem z nami, a my walimy głową/plecami o ziemię czy coś innego - tylko takie rozwiązanie, polecam bo posiadam: https://allegro.pl/oferta/drazek-stacjonarny-do-podciagania-dip-smartgym-7675565139?reco_id=362b6fa3-a3cd-11e9-9ecc-6c3be5bbd028&sid=3ec404f37aa2fad6253fa5dd6bb023427743f77ee2f01bb84454c4701b8c0118
 20. Oglądajcie, zanim skasują. To niewiarygodne, że po tym co zrobili naszym rodakom, nie tylko ich wpuszczamy do siebie i finansujemy studia, opiekę zdrowotną itd., to ale udajemy że nic się nie stało, kiedy robią sobie z naszych katów bohaterów narodowych.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.