Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Komti

Użytkownik
 • Ilość treści

  163
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

155 Świetna

O Komti

 • Ranga
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Północ
 • Interests
  “The individual has always had to struggle to keep from being overwhelmed by the tribe. To be your own man is hard business. If you try it, you will be lonely often, and sometimes frightened. But no price is too high to pay for the privilege of owning yourself.”


  ― Rudyard Kipling

Ostatnio na profilu byli

1033 wyświetleń profilu
 1. Auj-e Taqaddas, 42-letnia obywatelka Wielkiej Brytanii, została skazana przez sąd w Indonezji na sześć miesięcy więzienia za spoliczkowanie oficera imigracyjnego na wyspie Bali. Do sytuacji doszło w lipcu 2018 roku. Kobieta twierdzi, że wyrok to "niesprawiedliwa decyzja". Kobieta przyjechała do azjatyckiego kraju, dostając wizę na pobyt do 18 lutego ub. roku. Kiedy w końcu chciała wyjechać z Indonezji i przedstawiła służbom granicznym swój paszport, okazało się, że przekroczyła dozwolony czas pobytu aż o 160 dni. Wtedy nakazano jej zapłatę kary w wysokości 300 tysięcy rupii, a więc około 3500 funtów. Kobieta odmówiła. Na nagraniu z telefonu wykonanym 28 lipca ub. roku przez indonezyjskiego urzędnika, w czasie rozmowy dotyczącej warunków jej wyjazdu, wyraźnie zdenerwowana krzyczała na oficera imigracyjnego i w pewnym momencie go spoliczkowała. (http://www.tvn24.pl) Szacun dla mundurowego, że zachował spokój...Brawa dla sądu za trafny wyrok, choć prokurator wnosił o 12 miesięcy za kratkami dla tej awanturniczki. Nagranie pod tym linkiem: https://www.tvn24.pl/indonezja-brytyjka-skazana-za-uderzenie-urzednika,907126,s.html Zastanawiam się jakby zareagował polski sąd w takiej sytuacji - łagodna grzywna dla zestresowanej kobietki? Oczywiście w ostateczności po kilku latach procesu, interwencji RPO i wielu "organizacji broniących praw kobiet", chyba, że się mylę?
 2. No no, faktycznie odważny i wspaniały symboliczny gest solidarności z Palestyną...Akurat sport powinien pozostawać poza polityką, szczególnie paraolimpiada...
 3. Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz w "Rozmyślaniach" Marka Aureliusza (dostępne na www.wolnelektury.pl).
 4. Kolego, skoro już jesteś '' na misji '' to nie manipuluj przycinając cytaty jak Ci wygodnie, tylko miej jaja, żeby rzetelnie odnieść się do tego co ja tłumaczę, a co Ty chcesz wykazać. (hahaha, okej - bezpodstawnie 'oskarżam' kobiety, o bycie kobietami I kierowanie się hipergamią). Przeczytaj mój pierwszy post i kolejne. W tym pierwszym zwróć uwagę na sformulowanie 'nie wykluczam'.
 5. chyba??? Hmm, polecam jednak zaufanie swojemu instynktowi samozachowawczemu.. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem - nie chcesz odejść bo pańcia ma 'niesamowicie idealne ciało'?? LOL and WTF do kwadratu.. Czy ona Cię rozdziewiczyła czy jak? Ta kobieta Cię szmaci I dojeżdża swoją spierdoliną I chcąc nie chcąc bierzesz udział w przekazywaniu złych wzorców przekazywane jej córce. Masz na to wpływ - katapultuj się z tej toksycznej relacji..
 6. Żadna sprzeczność - po prostu jedna wypowiedź w sposób retorycznie złośliwy zakłada cynizm i wyrachowanie CJ, a druga jest neutralna. Jak naprawdę jest - nie wiem, lecz jednego jestem pewny - CJ nawet stając się ambasadorką ruchu red-pill, nie przestanie być kobietą (a to jest, pisząc już możliwie najbardziej lapidarnie, właśnie wspólny mianownik tych pozornie sprzecznych wypowiedzi ). Tymczasem Ty co chcesz wykazać?
 7. @AR2DI2 ok przyjaciółkom na bombie pewnie by z pogardą sporo o nim wyłożyła.. a tak pod publiczkę, koleżankom, rodzicom, na potrzeby wizerunkowe to raczej chwalenie eks-misia. Hahaha, eh ta zabawa w psychologizowanie
 8. Ja tam mam wrażenie, że 'modne' 'jutuberki' prowadzą casting na okrągło Ot taka tam hipergarmia w wersji turbo.. Za niedługo już pojawi się kolejny chłopak ze spuszczoną głową.. mam tu na myśli Dominika A Więc. Towarzysząca mu 'psycho-loszka' rozgląda się cały czas ( w swojej atencyjno - histerycznej manierze) . widać, że chłopina pomimo udawanego dystansu i pseudo-alfikowania, białorycerzy po maksie Wydaje mi się, że wywleczenie na ekran yt kolejnej 'dramy' rozstania jest kwestią nieodległego czasu. Wspólne zamieszkanie w Waw, a miało być tak pięknie..
 9. Tymczasem chłopina okazał się pożytecznym (dla niej) idiotą... Chyba nie ma lepszego sposobu zakomunikowania innym kutangom, niż na wizji - przekazując komunikat : '' tak, plotki okazały się prawdziwe jestem wolna i żeby nie było wątpliwości - moja ci**ka ogłasza nowy casting..'' Mam nadzieję, że chłopak w przyszłości nie popełni takiego błędu, na filmiku wypadł jak mąż - cucold.. ('' tak, to prawda moja żona polubiła czarne parówy, a ja zawsze marzyłem o wyprawie do Afryki, cieszę się, że udało nam się wypracować kompromis...'' ). Niestety bialorycerstwo może brać przykład z takiego zalosnego kabaretu...A laska podpomowała swoje ego na wszelkich płaszczyznach - zakładam nawet, że chwali eksa do swoich koleżanek - taki fajny, empatyczny, dojrzały w kwestii rozstania..
 10. Temat do Manipulacji kobiet, a nie do świerzakowni. Koleżanka @WuJomucha20 poszukuje atencji.. wychodząc poza strefę komfortu.. portalu randkowego
 11. Tak skrótowo - rozumiem, że masz na myśli kobiety z 'niezepsutych' roczników, które stoją u boku 'ogarniętych' mężczyzn? Bo ja mam na myśli 'porządność' żon z najświeższych roczników. Nie generalizuję, ale wydaje mi się, że obecnie małżeństwo mając na uwadze jak kształtuje się mentalność kobiet (tu chodzi mi o medianę) zamienia tę instytucję w grę hazardową. I to taką w której jeśli już to niewiele się wygra, a sporo można stracić, już od pierwszej chwili
 12. Aha.. czyli sugerujesz, że przykładowo Rollo Tomasi, Richard Cooper, Marek Kotoński i wielu innych przedstawicieli manosfery / red pill są przegrywami? Nie zakładam, że Pani CJ cynicznie wykazuje się empatią wobec sytuacji faktycznej i prawnej mężczyzn w obecnych czasach, lecz jeżeli miałaby dobierać sobie partnera do założenia rodziny, to jak sądzisz - czy wybierze któregoś z 'beta - przegrywów' dojeżdżanych przez feministyczny system czy będzie rozglądać się (mniej lub bardziej świadomie) za kimś 'alfa-ogarniętym'? Podtrzymuję tezę że fakt zmiany poglądów czy nabranie empatii przez kobietę nawet w tak ważkiej sprawie jak nierównowaga płci i jej konsekwencje, nie powoduje, że znika jej hipergamiczna natura czy też znikają shit testy etc.
 13. Nie sugeruję, że jest koniem (hmm..klaczą? ) trojańskim dla ruchu red-pill. Jej dokument obejrzałem i polecam także do obejrzenia "Divorce Corp" (https://www.imdb.com/title/tt2636456/). Wskazuję raczej, że to wciąż kobieta, która wyposażona jest wciąż w pierwotne biologiczno-ewolucyjne algorytmy, a ew. łatki oprogramowania czy nawet zmiana systemu operacyjnego nie zmienią pewnych fundamentów - np. hipergamii. To chciałem przekazać.
 14. Komti

  Autoagresja

  Świadomie oddychaj, medytuj - staraj się aby myśli 'wewnętrznego krytyka' swobodnie przepłynęły przez umysł i nie powodowały jakiejkolwiek reakcji. Naucz się odpuszczać, akceptować, wybaczać - w kontekście swoich niedoskonałości. To nie oznacza rezygnacji z pracy nad sobą, tyle że warto być dla siebie wyrozumiałym - taka postawa zaprocentuje postępami w pracy nad sobą i zwiększeniem pewności siebie. Masz świadomość problemu. Wydaje mi się, że jesteś w stanie samodzielnie sobie pomóc - specjalista to ostateczność. Tyle i aż tyle. Powodzenia.
 15. Haha, przyjęła ciekawą i skuteczną strategię - znalazła red-pillową niszę, w której z automatu uznawana jest za mityczną Himalajkę, a nie typową feminoloszkę. Nie wykluczam, że po cichu gardzi pokrzywdzonymi przez feminizm bialorycerzami, a orientując się jednocześnie na zdobycie zainteresowania red-pillowych samców alfa. Innymi słowy, to też kobieta : te same schematy, algorytmy i hipergamia. Wszystko to chronione przez bardziej wyrafinowane firewalle
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.