Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Komti

Użytkownik
 • Content Count

  203
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

197 Świetna

About Komti

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Północ
 • Interests
  “The individual has always had to struggle to keep from being overwhelmed by the tribe. To be your own man is hard business. If you try it, you will be lonely often, and sometimes frightened. But no price is too high to pay for the privilege of owning yourself.”


  ― Rudyard Kipling

Recent Profile Visitors

1204 profile views
 1. Komti

  James Bond

  The Sun / Mirror to brytyjskie odpowiedniki szmatławców typu fakt / SE. Padło głupie pytanie to DC udzielił głupiej odpowiedzi. Wszyscy są zadowoleni bo temat 007 się kręci, nie ważne jak, chociażby z dupy strony..
 2. Wujek tą emocjonalną akcją się samozaorał.. Nie wziął ze sobą świadka, nie ma żadnych dowodów zdrady małżonki. Skoro "zajebał" chłopowi i odjechał to sam może mieć przyklepaną karę np. za lekkie uszkodzenie ciała i łatkę impulsywnego zazdrośnika.. Podejrzewam, że telefonik/ skrzynka email cioci jest już pięknie wyczyszczona z jakichkolwiek śladów nieobyczajnych kontaktów. Jedyną nadzieją jest umiejętny blef i zarejestrowanie przyznania się małżonki do zdrady. Pytanie czy wujek jest w stanie rozegrać to na chłodno..
 3. Przyznaję, że wyczerpanie zagadnień merytorycznych zostawiłem najlepszym
 4. Przyznam otwarcie, że po łebkach.. Zniechęciłem się aby poświęcać czas i angażować się w sytuacji gdy ten wątek zamienił się w egocentryczną napierd****kę. Doceniam jednak zaangażowanie emocjonalne głównych dyskutantów
 5. pisząc, że masz rozdzielność może oznaczać, że: a) pozostajesz w związku małżeńskim, jestem związany małżeńską umową majątkową ustanawiającą rozdzielność; b) pozostajesz w zw. małżeńskim, lecz sąd orzekł tzw.rozdzielność przymusową (nawet z datą wsteczną); c) orzeczono separację;
 6. @tytuschrypus trudno być precyzyjnym mając do dyspozycji niejednoznaczne, stopniowo dozowane dane. Sporo dostępnych opcji pasowało zanim wyjaśniłeś w pełni swój przgpadek. @[email protected], nietrudno dostrzec, że pałujecie się w tym wątku praktycznie już tylko argumentami ad personam... Nie idźcie tą drogą 😉
 7. Tak jak wspomniałem, powstanie rozdzielności majątkowej (czy jeszcze w czasie małżeństwa, czy wskutek separacji czy rozwodu) to jedno, a sprawa o podział majątku wspólnego to drugie. W przypadku tzw. intercyzy nie ma tematu, bo majątek wspólny nie powstał, więc nie ma co dzielić. Jeżeli zdarzyło się tak, że w toku postępowania o ustanowienie rozdzielności majątkowej, nastąpił prawomocny rozwód (czyli nastąpił skutek rozwodu w postaci ustania wspolności) to postępowanie o ustanowienie rozdzielności powinno zostać umorzone jako bezprzedmiotowe 😉.
 8. @tytuschrypus prawomocny wyrok rozwodowy powoduje ustanie wspomnosci majątkowej o ile ta nie ustała wcześniej (ustanowienie rozdzielności w czasie małżeństwa, separacja) . Być może mylisz tę kwestię ze sprawą o podział majątku wspólnego. Takie orzeczenie może nastąpić wiele lat po orzeczeniu rozwodu i ustaniu wspolności. 😉
 9. Brat @tytuschrypus może zatem pozostawać z żoną w formalnej separacji. Edit : nie doczytałem postów powyżej, więc pierwsze zdanie jest nieaktualne skoro @[email protected] napisał, że się rozwiódł.
 10. Skoro brat @tytuschrypus pisze, że ma rozdzielność majątkową to wciąż pozostaje w związku małżeńskim, wszak to jeden z małżeńskich ustrojów majątkowych. Zakładam, że pozostaje w związku z kobietą z którą związał się rejestrując się na tym forum.
 11. Nie zdałeś testu. Wyciągnęła rękę po to abyś mógł ją wziąć i położyć na swoim kroczu jednoznacznie pokazując gdzie znajduje się klucz do otwarcia jej sezamu..
 12. Czego by nie powiedzieć o Archu, to ten jest przynajmniej konsekwentny w upieraniu się przy swoich niejako egzotycznych poglądach i.. klonowaniu się w co i rusz nowe wcielenia Kolega powyżej jest alfą, takim na dopalaczach bluepillowych - opierał swoją kobietę o ten pieprzony blat...i nie pykło..
 13. Takie układy to tylko w miasteczku amiszów... Intencję rozumiem, ale to nie XIX wiek Hodujesz żmiję na własnym kroczu. Niestety w tym układzie dziewczyna już zaczyna coraz bardziej fikać, a Ty będziesz miał coraz większą paranoję.. Żona może najpierw zrealizuje swoją misję biologiczną. Świadczenie 500+ i ew. alimenty od Ciebie dodadzą jej pewności siebie. Dużo zależy od jej rodziny i tych koleżanek... Lecz pewnego pięknego ranka możesz obudzić się z postawionymi zarzutami znęcania się i przemocy ekonomicznej.. wtedy zgromadzisz już wystarczający majątek, aby podział był dla niej opłacalny.. Szkicuję czarny scenariusz, lecz dość prawdopodobny.
 14. No a ilu jest przystojnych, ogarniętych facetów z zasobami i bez zobowiązań rodzinnych około 40 roku życia? Przykład: kumpel, l.38, spore doświadczenie z kobietami (niewielkie doświadczenie związkowe) warunki fizyczne bez szału, ale zadbany wygląd, dobre ciuchy. . Własne m3 i od niedawna działka budowlana pod miastem o populacji nieco ponad 100 tys mieszkańców, kilkunastoletni samochód. Aktualne zajęcie: prokurator Odkąd go znam to przebierał w "towarach" jak w ulęgałkach. Ostatnio zapragnął się "ustatkować" u boku 26-latki (wygląd 7-8/10). Dziewczyna robi mu codziennie kanapki do pracy, a poza tym doktorat (na okolicznym uniwersytecie, kierunek ekonomiczny)...Można?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.