Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Komti

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  320
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

427 Świetna

About Komti

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Północ
 • Interests
  “The individual has always had to struggle to keep from being overwhelmed by the tribe. To be your own man is hard business. If you try it, you will be lonely often, and sometimes frightened. But no price is too high to pay for the privilege of owning yourself.”


  ― Rudyard Kipling

Recent Profile Visitors

1684 profile views
 1. @letoTylko dlaczego mieliby to robić? Historyjka wpisuje się w główny nurt matriksa. Sanchez powinna udzielić wywiadu, którego streszczenie zawierałoby się w słowach, że są prawdziwi mężczyźni na tym świecie, którzy nie boją się dojrzałej miłości.. 😉 Popatrzcie też co wyprawia Keanu Reavees.. Najwyraźniej lubi codziennie świętować dzień Babci.. 😉
 2. Jeff Bezos od Amazona też jest blupillowym beciakiem - zamienił żonę (czyniąc ją przy okazji najbogatszą kobietą świata) na 50-letnią matkę trójki dzieci.. (Lauren Sanchez) Jest zatem beciakiem do sześcianu.
 3. Arch, ale na divach chyba nie oszczędzasz? 😉 PS. Czekamy na przykład kolegi, który z dochodu pasywnego z najmu w wysokości 4000 pln żyje beztrosko i oblatuje świat..
 4. Po pierwsze - Ile żona ma lat? To istotne bo może jest w takim wieku, że zderza się ze ścianą i myślami, że definitywnie zakończył się etap jej atrakcyjności i nie ma szans na powrót beztroskich lat (także jeśli chodzi np. o wybór partnera). Mogła sobie uświadomić, że jednak nie byłeś jej optymalnym wyborem - stąd frustracja. Tak czy siak Ty tymczasem jesteś na lepszej pozycji. Po drugie - zastanów się jakie masz cele w życiu. Z tego co napisałeś wyłazi, że działasz emocjonalnie, a nie racjonalnie. Stylizujesz się na alfę, którym może byłeś ale obecnie nie jesteś. W każdym razie nie dostrzegam abyś miał poustawiane priorytety, a raczej siłujesz się z kobietą przy użyciu nieodpowiednich metod. Przedstawienie 'ultimatum' jest być może gwoździem do trumny tego małżeństwa. Pewne kwestie np szacunek, autorytet, wzbudzanie pożądania wywołujesz i komunikujesz działaniem, a nie żądaniami i krytyką. To ultimatum wbrew pozorom było wyrazem Twojej bezsilności. Znając życie - Ty rozkminiasz czy będzie rozwód czy nie, a żona być może mentalnie układa sobie życie po rozwodzie, może już matką była u adwokata..
 5. Jeżeli 23 letnia apetyczna kosmetyczka Cię zapewnia, że nie baluje, nie imprezuje.. to wiedz, że.. zdałeś test na beta-orbitera 😂 PS. Rozumiem o co chodzi, mała miejscowość - rzadko na takim Tinderze polajkuje Cię taki 'perspektywiczny' kąsek. No i wtedy tryb bialorycerski może włączyć się z automatu, bo to taka szansa, jak wygrana na loterii.. Byle tego nie spierdolić, być grzecznym itp.. 😂 Znam ten stan, ale! Da się z tego uwolnić. Popracuj nad dywersyfikacją źródeł pozyskiwania lasek, wiem czasy trudne ale! Laski mają ten sam problem .
 6. Hahaha kolego, skąd takie wnioski? Z insta-kalejdoskopu? Czuję swąd bialorycerskiej idealizacji... pewnie już sobie wyobrażasz jaka z niej idealna kandydatka na żonę i matkę?
 7. Po prostu nie skupiaj się na 'tej jedynej'. Bierzesz kilka na tapetę i grillujesz jak kurczaczki.. którąś w końcu skonsumujesz Inną sprawą jest, że 100 km to faktycznie trochę daleko. Jeżeli działasz z mniejszej miejscowości to zasięg 50 km wydaje się jeszcze do ogarnięcia.
 8. Gospodarka odmrażana, bądź wyrozumiały. Może dziewczyna pracuje 24/7? Sprawdź na Roksie A zupełnie poważnie...umawianie się na tel na insta? I pytasz się na forum czy masz pisać, dzwonić bo dziunia nie odpisała? Właśnie zdałeś test na białorycerza, od dawna siedzisz w jej ramie i właśnie wskakujesz na orbitę.. podczas gdy ona właśnie wysysa kolbę konkretniejszemu zawodnikowi..
 9. Brat niższy wzrostem jest ulany. Zrzucenie kilku kg plus odpimpowanie stylówy zrobiłyby robotę, na pohybel blackpillowi. Tak czy siak, co z tego, że ten twarzoczaszkowy przystojniejszy? Zapewne wygrałby w pojedynku na Tinderze, a w rzeczywistości? To nie kółko i krzyżyk, a gra wielowymiarowa. Brzydszy z założenia musi być bardziej inteligentny aby osiągnąć rezultaty. To zależy jaki wybierze akwen na prowadzenie połowów, jaki ma mindset i grę. Apetyczną rybkę jest w stanie złowić. Tyle i aż tyle.
 10. Wyjaśniają tyle, że jeden jest ogarnięty, a drugi zapuszczony. W czym tkwi różnica? Warto porównać ich wagę, style ubioru, fryzury...
 11. Chłopie, na wstępie brakuje chociażby awatara. Po drugie, co to za zmanierowana ściana tekstu? Odstaw masturbację.
 12. Już od dawna jesteś na orbicie, a reszta to shit testy, które przegrywasz. Z braku laku Pani się jeszcze Tobą bawi. Poszukaj dziewuchy poza biurem. Te niespodziewane fochy i demonstracje to jedynie zapowiedź pełnej wersji tej księżniczki, z opisu pachnie mi to jakąś prawniczką..
 13. Zadałeś pytanie zawierające odpowiedź - nietrafną. Oczywiście, że wypada i trzeba pytać, oczywiście nie wprost. Panie, te bardziej doświadczone, na pierwszym spotkaniu zrobią Ci zawoalowany test psychologiczny połączony z oświadczeniem majątkowym, a Ty się nawet nie zorientujesz, że bierzesz udział w quizie na providera tfu.. ogarniętego mężczyznę BTW, po co pytać o wagę skoro spotkanie jest weryfikatorem rzeczywistości? Po drugie, jeżeli na portalu są same zdjęcia twarzyczki Pani to wiedz, że najpewniej masz do czynienia z tzw. catfishem
 14. Hmm.. a nie taniej iść do profesjonalistki? Za 200 pln (56 wiadomości) też będziesz jak prawie-Chad
 15. Ja tam mam niezły ubaw gdy odzywają się do mnie ex. Inną rzeczą jest zauważalne nasilenie takich prób kontaktu w czasie pandemii. Taki tam przykład z dzisiaj (na marginesie dodam, że ex. nie dość, że mieszka, to jest utrzymywana przez obecnego samca, podobno mega alfę..)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.