Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Komti

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  255
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

310 Świetna

About Komti

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Północ
 • Interests
  “The individual has always had to struggle to keep from being overwhelmed by the tribe. To be your own man is hard business. If you try it, you will be lonely often, and sometimes frightened. But no price is too high to pay for the privilege of owning yourself.”


  ― Rudyard Kipling

Recent Profile Visitors

1444 profile views
 1. Też o tym pomyślałem, a także o ojcu głównej bohaterki czy ew. przyszłym teściu 😉 Podejrzewam, że któraś w wymienionych osób co najmniej ''czuwa nad sytuacją'', a co najważniejsze - gwarantuje miękką poduszkę jeżeli autorka się poślizgnie .. . Myślę, że te firmowe początki można przyrównać do haju hormonalnego na początku związku dwojga ludzi. Byłbym pod dużym wrażeniem jeżeli autorka napisałaby na wstępie, że aktywnie prowadzi firmę np od 5 lat. W takim okresie czasu można cokolwiek ocenić, w tym 'sukces', pod kątem różnych kryteriów. Tymczasem mamy miesiąc miodowy - kasa na podatki, zusy jest, brak roszczeń kontrahentów i pracowników oraz innych zdarzeń na które należy być przygotowanym w danej branży. Dość spektakularne oświadczenia autorki sugerują , że wysunęła się na prowadzenie na drugim kilometrze - gdyby to była niedzielna ''parkowa piątka'' to pewnie wznosiłbym już peany gratulacje. Tymczasem wydaje mi się, że mamy do czynienia z maratonem - co nie oznacza braku życzliwości i trzymania kciuków za @Androgeniczna. Niewątpliwie ta przygoda niesie ze sobą możliwość zdobycia życiowego doświadczenia i nowych umiejętności - czego gratuluję.
 2. Hahaha wybacz, lecz powyższy wywód świadczy o Twojej niedojrzałości.. no chyba, że chcesz znaleźć przeszkodę nie do przeskoczenia i ten sposób 'obiektywnie' zracjonalizować przyczynę ostatecznego rozstania z partnerem - wszak on już zawsze będzie sporo od Ciebie starszy, tyle, że niedługo stanie się trapionym chorobami balonem z którego uszło powietrze.. Życie pisze różne scenariusze - równie dobrze ten 'mityczny' rownolatek, albo partner starszy 'o te kilka' lat (broń boże nie o 10 i więcej.. :D) może tę 'mityczną' energię (o ile posiada ją z automatu stosownie do metrykalnego wieku - idąc tropem rozumowania autorki) niekoniecznie nakierować na rzecz rodziny i potomka, a np innej kobiety /kobiet 😜 i wielu rzeczy które potrafią skutecznie rozproszyć biologiczne cele życiowe Może tę energię poświęcić na rozwój biznesu 24/7, motocykl na którym straci rączki, nóżki i kilka płatów mózgu czy po prostu mieć w d.. pie Ciebie i 'bachora', grać w plejaka przy browarku - no ale ok, wiek metrykalny i energia będą Ci się formalnie zgadzać 😂 Innymi słowy, jeżeli już przyspawałaś się do scenariusza ojciec 'za stary' do wychowania dzieci, to w ramach gimnastyki umysłowej przećwicz scenariusz : ojciec 'zbyt młody, niedojrzały' do posiadania dzieci - może wtedy odkryjesz jakie tak naprawdę cechy i wartości partnera mają znaczenie dla założenia i utrzymania zdrowej rodziny - o ile nie szukasz jedynie beciaka chłodzącego tragarzo - narzędzia, bankomatu.. no bo wtedy to prosta sprawa.. 😂
 3. Po prostu bądź konsekwentny w unikaniu kontaktu (bądź czujny i mniej przynajmniej przemyślane jakieś warianty kontry - szczególnie jeżeli środowisko w którym jesteście jest dość hermetyczne, a Ty robisz doktorat.. ). Przez '' brazyliadę'' mam na myśli różne jej sztuczki i podchody - mniej lub bardziej desperackie próby powrotu, granie dupką, sondowanie co wiesz i czy faktycznie możesz /chcesz jej zaszkodzić, włącznie z jej równoległą intrygą, której celem będzie prewencyjne spuszczenie Cię w kiblu..
 4. Skoro już do niej napisałeś i ją zablokowałeś to przynajmniej bądź konsekwentny w tej blokadzie i niczego jej nie tłumacz. Niech się jej styki palą jak kabel w starym żelazku. Jeżeli z niej taka artystka jak to opisujesz to zacznie się niezły cyrk zważywszy na to, że - jak twierdzisz - możesz jej sporo namieszać. Pytanie tylko, czy ona ma tego świadomość. W każdym razie, o ile się nie rozprujesz, szykuje się niezła brazyliada..
 5. Kolego, tu nie ma sztywnych reguł. Czytaj jej komunikaty niewerbalne. Inicjuj dotyk. Jeżeli dziewczyna dobrze na to reaguje to ciśniesz do przodu jak husarz pod Wiedniem..
 6. Kolego, Twój post zawiera odpowiedź na przedstawione zagadnienie. Zbyt długo się ociągałeś z przebolcowaniem tej dziewczyny. Skąd ta pewność, że ona chciała czekać? Ociągałeś się więc ona po prostu wprowadziła własną korektę do rozkładu jazdy..
 7. A teraz przełożenie tej spierdoliny na stabilność małżeństwa.. PS. Podobno biała suknia to symbol czystości i niewinności panny młodej? Czekam na jakiś red pillowy wynalazek dla białorycerstwa typu suknia z sensorami karuzeli kuntangów Odpowiednia aplikacja powinna zmieniać kolor sukni ślubnej od szarego poprzez brunatny do węglowej czerni..
 8. W opisie tego związku dostrzegam sporo naiwnej wzniosłości i idealizacji. Też byłem przez pewien czas przekonany, że jednostki na wysokim poziomie rozwoju duchowego mogą w każdej kwestii otwarcie się porozumieć. Zrozumiałem, że to nie dotyczy kobiet i mężczyzn Szczególnie naiwnie brzmi akapit o Twoim ogarnięciu na wielu płaszczyznach - a tymczasem kobieta rozgotowała i rozegrała Cię jak chciała, a nawet grzecznie wyprowadziła się z lokum.. Jeżeli to zrobiła na chłodno to może oznaczać to dwie możliwości: - zna Cię tak dobrze i wie, że zmiękniesz, - nie wzbudzasz w niej szczerego pożądania i właściwe wywołałeś rozstanie o którym ona myślała już od pewnego czasu. Niewykluczone, że Twoja rama jest już od dawna w strzępach, a Ty tymczasem sobie racjonalizujesz, że jesteś teraz alfą bo wyprosiłeś kobietę z kwadratu i milczysz. Trudno przeanalizować tę sytuację bez konkretnej wiedzy typu: w jakim jesteście wieku, jak spędzaliście wspólnie czas, kto ma przewagę finansową, jak wyglądają wasze relacje z rodzicami, gdzie dziewczyna się wyprowadziła, czy kiedykolwiek pojawiał się między wierszami lub otwarcie temat dzieci.
 9. Odpowiedź jest prosta jak konstrukcja.. kutanga. Ogarnij sobie kolejną koleżankę, a najlepiej w sumie ze dwie. Nie będziesz miał czasu i ochoty na 'angażowanie' się. A gdy będziesz miał już dosyć, to skup się na samodoskonaleniu..
 10. Lol. Zaangażować się emocjonalnie w 50 kuntangów? 😂 Czy Ty czytasz siebie ze zrozumieniem?
 11. Nie pożąda Twoich genów? Może jesteś dla niej jedynie współlokatorem?
 12. @deomi jak u Ciebie wygląda ochrona przed STD przy takiej symultanie?
 13. Zrób jej korepetycje swoim kutangiem.. To w pewnym sensie też niedozwolony sprzęt, a wynagrodzenie obniż do równowartości jednej średniej krajowej. Uważam, że to racjonalny deal.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.