Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Niepowtarzalny

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1360
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Niepowtarzalny last won the day on March 4 2018

Niepowtarzalny had the most liked content!

Community Reputation

614 Świetna

About Niepowtarzalny

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4896 profile views
 1. On ma fejm, ma dużo kasy, jest wysoki, dobrze zbudowany, ma gadkę, wygrał walkę Myślisz, że miałby problemy aby nie poruchać? Bo ja myślę, że nie.
 2. Ostatnio kupiłem sobie taką kaszkę dla dzieci, którą robi się na wodzie, miała tyle cukru co najzwyklejsze płatki śniadaniowe jak nie więcej...
 3. Cześć Bracia, Otóż mam fobię zanurzyć się cały wraz z głową pod wodę. Zawsze gdy się kąpię głowy nie zanurzam bo boję się być pod wodą. I tutaj moje pytanie, jak człowiek czuje się pod wodą? Co z wodą w uszach? Jakie to są uczucia i czy woda nie dostanie się nosem do płuc? Jak się przełamać i nauczyć?
 4. Bracie, trzymam kciuki za Twoje leczenie aby było wszystko dobrze, żyjemy dzisiaj w takich czasach gdzie medycyna stoi na bardzo wysokim poziomie, jesteśmy z Tobą!!!
 5. Życzę im jak najlepiej aby mieli jak najwięcej pieniędzy i nie musieli oszczędzać. Mam nadzieję, że to tylko taki flimik dla innych, którzy potrzebują oszczędzać.
 6. Kupujesz śmieciowe jedzenie. Płacisz za to i chorujesz... Gdy już chorujesz, płacisz za leki by wyzdrowieć. Dadzą jakieś fajne ciuchy, zrobią modę by chodzić tak i tak - płacisz za te ubrania by podobać się innym i ponieść swoją wartość. Chodzisz na imprezy, eventy, płacisz za to i tracisz swój czas, poddajesz się kontroli przez innych ludzi.
 7. Moja sex friend ma w czasie okresu bardzo dużą chcicę.
 8. Zainteresuj się moim blogiem o no fap tutaj na forum. Zgadzam się z Bratem @The Motha
 9. To, że przed walką pomaga wygrać znane jest i stosowane przez wielu fajterów, ale co ty możesz o tym wiedzieć?
 10. Zobaczcie co na ten temat mówi zawodnik sztuk walki. Od 0:44.
 11. Witajcie Bracia. Ja i moja mama prosimy o pomoc. Poznała nowego faceta, jest bardzo ok tylko przeszkadza nam jedna rzecz. Gdy zaczyna mówić, nagle czuć taki zapach, jakby obok przejeżdżała ciężarówka z szambem. Odór taki, że nie idzie wytrzymać. Współczuję mojej mamie gdy on ją całuje. Jak mu to powiedzieć aby go nie zranić? Może ma problemy z gardłem, zła dieta albo zepsute zęby? Podsuwać gumy, cukierki miętowe??? Bracia, liczymy na Waszą pomoc bo sprawa jest poważna.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.