Jump to content

gryczany

Użytkownik
 • Content Count

  238
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

124 Świetna

1 Follower

About gryczany

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Polando

Recent Profile Visitors

2,170 profile views
 1. Szczerze powiem, że na Twoim miejscu jeżeli studia pozwolą Tobie zmienić pracę na coś o wiele lepszego to brnąłbym dalej w to. Co do pracy spróbuj sobie znaleźć taką na dwie zmiany, ale bez weekendów. Wiem pisałeś, że praca Ciebie zadowala, ale uwierz mi będziesz zmęczony w takim trybie życia. Piszę to, bo sam studiuję zaocznie i pracowałem jakiś czas na dwie zmiany. Bardzo męczące połączenie. Kończysz pracę piątek 22-23 i rano idziesz na zajęcia 8-19 (pierwszy rok tak najczęściej wygląda). Teraz doszły mi seminaria licencjackie w piątki i musiałem znaleźć pracę taką, która mi umożliw
 2. Potwierdzam! Osobiście posiadam poleasingowego Della 5480 i nie mogę złego słowa powiedzieć jak chodzi o działanie sprzętu. Klawiatura podświetlana, czytnik linii papilarnych, bateria pracuje do 9h, wejście USB-C, modem LTE więc wifi mi nie potrzebne, dotykowy ekran. Miałem laptopa z ekranem matowym, teraz mam błyszczący i jest ogromna różnica jak chodzi o jakość obrazu. A to wszystko za niecałe 2300 zł.
 3. Chce byś się poniżył i widział, że to ona gardzi Tobą. Nie warto. Skup się na czymś pożytecznym (praca/hobby) to przestaniesz takie myśli mieć.
 4. Naucz się, że wdzięczność u kobiet to rzecz niespotykana stąd gdy Ty pomogłeś i sam chciałeś pomocy totalnie miała Cię w głębokim poważaniu. Odpuść sobie, gdyż nie warto. Ona i tak nie wróci do Ciebie, mało tego będzie uważała Cię za słabego faceta, który da się poniżyć byleby jej atencję dostać. Chcesz być tak postrzegany? Na początek zacznij czytać forum i obowiązkowo książka Kobietopedia, które jest do kupienia tutaj na forum. Odpuść sobie na razie dziewczyny i przepracuj wszystkie problemy osobiste, bo jak tego nie zrobisz to przy kolejnej będzie taka sama sytua
 5. Tu chyba się temat powinien zakończyć. Jak się rozstać? Sam sobie odpowiedziałeś jak to zrobić. Spójrz poniżej. Spotkaj się i porozmawiaj z nią jak sytuacja wygląda, słabo zrywać przez SMS czy internet. Nigdy nie rób czegoś takiego szczególnie wobec panny z dzieckiem. Jesteś młodym facetem (wnioskując po nicku) w moim wieku. Na dzieci przyjdzie jeszcze czas.
 6. Nie myśl, że próbuję jakiś kit wciskać Serio nigdy nie miały dziewczyny problemów o to, że jestem szczupłym niskim facetem. Często za to słyszałem od dziewczyn na czacie czy na żywo, że bije ode mnie duża pewność siebie i zdecydowanie.
 7. Gdybym ja się przejmował tym, że mam tylko 173 cm to bym już dawno popadł w depresję. Jakoś nigdy żadna nie czepiała się, że nie mam mitycznych 185 cm. Olać i następną brać co nie będzie wybrzydzać ^^
 8. Wziąłeś cichą myszkę, motywowałeś do działania, gdy już obrosła w piórka to piękne podziękowanie. Uciekać póki czas, szkoda życia na zaburzoną pannę.
 9. Cześć Bracia, potrzebuję porady odnośnie umowy B2B. Dzisiaj przeglądając internety trafiłem na fajną ofertę pracy w obsłudze klienta stricte powiązanej ze sprzedażą branży marketingu internetowego. Złożyłem CV i dostałem odpowiedź po paru godzinach, że są zainteresowani rozmową o pracę i warunki jakie mogę zaproponować gdy przejdę cały proceder to umowa B2B. Dopytałem oczywiście o inną formę zatrudnienia i dostałem telefon z informacją, że preferują ten typ umowy i w firmie działa taka zasada, że są płatne dni chorobowe, płatne dni urlopowe + dodatkowo do faktury prócz stałego dochod
 10. Na PS4 po kolei przechodzę każdą część Far Cry - na początek New Dawn, aktualnie 5. Myślałem też by przejść Wiedźmina ponownie, chyba że polecacie jakiś tytuł bardzo podobny do Wiedźka, bo nie ukrywam wkręciłem się i chętnie zagram w tego typu grę.
 11. Pewniaki maturalne - Matematyka - Matura podstawowa (szaloneliczby.pl) Bardzo fajnie opisane jak dane zadanie liczyć, ja jako wzrokowiec zapamiętałem co w danym zadaniu jest ważne i tak zdałem.
 12. @Kiroviets Hahaha, w sumie czemu nie.
 13. Znasz Wojciecha Woźniczkę? Facet zajmuje się szkoleniami z negocjacji, sam czytam jego książki z tej tematyki i ogromnie polecam. Wpisz na YouTube: - JAK NEGOCJOWAĆ KUPNO MIESZKANIA - WNOP #096 - WWWLOG 50 Ile można "urwać" z ceny mieszkania?
 14. Nierówną podłogę tam mają, co druga prawie leży jak biegnie .
 15. Chyba dawno nie widziałem by ktoś tak koncertowo odprawił panią .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.