Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

gryczany

Użytkownik
 • Ilość treści

  73
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

24 Świetna

1 obserwujący

O gryczany

 • Ranga
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

788 wyświetleń profilu
 1. Moim zdaniem idealnie ten artykuł obrazuje, że kobieta zrobi wszystko by dowalić drugiej osobie (w tym przypadku płci przeciwnej). Może i wyjdę na szowinistę, ale takie zachowanie jak Panie urzędniczki zaprezentowały obrazuje kompletny brak empatii wobec drugiej osoby. Nasuwa się też pytanie do czego jeszcze są zdolne się posunąć, by tylko przypodobać się szefowi. Facet okazał dobroć i serce i za tą dobroć został ukarany. Przykre...
 2. @Silny88 Wejdź na eskk i tam poszukaj. Linku Ci nie podam, bo nie mogę. Możesz cały kurs kupić albo w ratach na 2 lekcję miesięcznie, albo 1 lekcję. Jakieś pytania to pisz.
 3. @Silny88 Napisz do mnie prywatna wiadomość, coś Ci pokaże. Ja też się uczę w domu przez internet.
 4. gryczany

  Witam wszystkich

  Witaj
 5. Przywitaj się w odpowiednim dziale i daj swój awatar
 6. Gdyby oni mnie zwalniali to tak.
 7. Tak, nie chcę się rzucać w nieznane mi bez jakiejkolwiek wiedzy. Znalazłem kurs, co prawda nie mało kosztował, a i tak miałem zniżkę 50 % i przygotowuję się na spokojnie. Nie miałem czasu i chęci po liceum chodzić do szkoły policealnej, by się uczyć na handlowca. Tak na spokojnie w domu przyswajam wiedzę i mam nauczyciela, który koryguje moją wiedzę i naprowadza mnie na właściwy trop. Dodatkowo robię kurs na office + darmowy kurs Google "Internetowe Rewolucje".
 8. Nie wiem jak w innych firmach, w mojej jak składasz wypowiedzenie to premia produkcyjna i od sprzedaży nie należy się już Tobie.
 9. @m4t Jestem w trakcie robienia kursu, jeszcze trochę mi zostało i nie chciałbym teraz szukać pracy którą i tak rzucę za 3-4 miesiące. A u mnie składając wypowiedzenie, automatycznie tracę premię. A o te parę stów nie będę się szarpał w pracy.
 10. @m4t Aneks dostanę, po to mnie wczoraj kierownictwo pytało czy stawka mi odpowiada. Ja walczyć nie zamierzam, znam realia w tej firmie i jakbym zaczął się bardziej stawiać to na ostatnie miesiące mojej pracy by mi dowalili pewnie jeszcze bardziej. @zuckerfrei Jestem świadom, że przedstawiciel handlowy może mnie zepsuć, zawsze doświadczenie w sprzedaży i negocjacjach zostaje i przyda się w innym miejscu pracy, gdybym jednak miał dość.
 11. Tatę wciągnąłem do tej firmy, bo chciał mieć pracę stałą i taką mu załatwiłem wstawiając się za niego. Załatwiłem mu pracę i liczyłem, że jak sam się przekona jak wygląda praca w niej to poprze moją decyzję. Niestety myliłem się. Nie chce Tata zrozumieć, że 7 lat w jednej firmie to dość dużo i też mam powoli psychicznie dość pracy na dwie zmiany. Boli mnie to, że moja siostra jakiej by decyzji nie podjęła to są za nią. A ja wspomnę, że chcę zmienić pracę na coś innego niż się wyuczyłem i już słyszę, że będę u prywaciarza pracował, że od rana do wieczora cały czas w pracy. Widzę po moich rodzicach, że bardziej wierzyli w swoją córkę, że osiągnie sukces (tu akurat się jej nie udało, nie ma nawet zawodu), a ja będę po prostu pracował ciężko fizycznie, bo się gorzej od niej uczyłem. Cóż, ale nie mam co się dalej użalać. Uwielbiam jeździć samochodem i chcę mieć kontakt z nowymi ludźmi i jestem wygadany, to poradzę sobie jako przedstawiciel handlowy.
 12. Jedynie mi przykro, to moja pierwsza praca. Uczyłem się w zawodówce i miałem w tej firmie praktyki. Później po szkole pracowałem 4 lata i nigdy nie było ze mną problemów. Osoba, której się postawiłem była w tamtym okresie zwykłym kierownikiem działowym i sama widziała, że ze mną nie ma najmniejszych problemów. A co najgorsze w tym wszystkim, że nie mam oparcia w rodzicach. Uważają, że powinienem dalej siedzieć w tej firmie, bo mam blisko do pracy i "dobrze" płacą. A to, że mają człowieka za nic ich nie interesuje (mam kredyt na samochód, ale zabezpieczyłem finanse na tyle, że spokojnie nie mając pracy mogę opłacać swoje rachunki). Jedynie co mnie dziwi wspiera mnie moja dziewczyna. Jakiej bym decyzji nie podjął to mówi, że jest ze mną. Mam nadzieję, że nie będę żałował swojej decyzji mimo, że mam tylko średnie wykształcenie (zrobiłem liceum po zawodówce) i aktualnie robię kurs na przedstawiciela handlowego, oraz parę innych moim zdaniem przydatnych mi kursów. Jak ktoś pracuje w tym zawodzie to proszę o prywatną wiadomość, mam parę pytań i nie zawaham się ich zadać.
 13. Cóż wszystko co chciałem wiedzieć uzyskałem. Nie będę się z kierownictwem kłócił. Przeboleję te 5 miesięcy i zacznę pracę w nowym zawodzie. Dziękuję za odpowiedzi
 14. Jestem na umowie o pracę na czas nieokreślony, zwolnić mnie od tak nie mogą. Ma małe znaczenie, lecz jestem ciekaw po prostu czy mają jakiekolwiek podstawy prawne do tego by mnie tak potraktować. Wykonywałem swoją pracę odpowiedzialnie i nie było ze mną najmniejszych problemów. Raz się postawiłem (może nie postawiłem, lecz nie przytaknąłem kierownictwu), gdyż miałem już dość psychicznie i zdegradowano mnie.
 15. @Trevor Jakbym opisał dokładniej sytuację, to zapewne można by wywnioskować gdzie pracuję. Wspomnę tyle, że przyciśnięty do ściany przez kierownika na pytanie gdzie były osoby za które odpowiadałem (nie byłem ich bezpośrednim przełożonym) napomniałem, że nie jesteśmy w przedszkolu bym pilnował osób 2 razy starszych ode mnie jak dzieci. @wrotycz W mojej firmie działają związki zawodowe, jutro mam zamiar iść do przedstawiciela i dopytać czy kierownictwo ma taką możliwość. Dodam tyle, że na pytanie czy się zgadzam na te kwotę, odpowiedziałem tak. Lecz, to tylko słowna zgoda, nigdzie nic nie podpisałem. Ja się nie załamuję, bo i tak się mam zamiar zwolnić (robię kurs i mam zamiar się przebranżować). Mój główny kierownik to taki typ człowieka, że albo się zgadza z jego zdaniem, albo będzie gnoił po całości. Ja się postawiłem, bo po tych 8 miesiącach miałem już dość psychicznie jeżdżenia po mnie i teraz się mści. Stąd moje pytanie, czy ma taką możliwość.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.