Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

gryczany

Użytkownik
 • Content Count

  118
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

48 Świetna

1 Follower

About gryczany

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Wielkopolska

Recent Profile Visitors

959 profile views
 1. @MaxMen Ja Cię rozumiem, że patrzysz na to iż zapłaci więcej mimo że tu ma dobre warunki. Spójrz na to, że nawet jak teściowa go rozumie, to z bratem nie ma lekko. Skoro on nie pyta go o zdanie, tylko stwierdza że od razu się każdy ma złożyć, to chyba lepiej mu znaleźć nawet pokoik w akademiku za 500-600 zł i mieć spokój niż użerać się z takimi ludźmi. W akademiku nikt mu nie powie "kupujemy zmywarkę, wszyscy się składamy i basta".
 2. Lepiej zapłacić te 800 i mieć własny kąt niż mieszkać z "teściową". Nie da kasy na sprzęt to będzie miał to wypominane przy każdej okazji. Mi śmierdzi tutaj klasycznym początkiem wyciągania kasy od niego. Znajdzie lepszą pracę to powinien iść na swoje.
 3. @MaxMen Napisałem wyraźnie, że moje przykłady nie odwzorowują idealnie jego sytuacji. Przytoczyłem po prostu jak inwestowanie w nieswoją nieruchomość skończyło się w mojej rodzinie, oraz jak mogłem ja dać się złapać gdybym był zaślepiony miłością. Czy to będzie 200 czy 500 zł nie dałbym ani złotówki. Nadal nie doradzałbym mu zostać tam dłużej. Od takich pierdół się zaczyna, a potem to zapewne może iść dalej.
 4. Cześć! Wiej bracie z tego mieszkania jak najszybciej. Przytoczę Ci dwa przykłady, co prawda nie odwzorowują Twojej sytuacji, ale mogą Ci ukazać to co się może stać jak zainwestujesz kasę w mieszkanie nie swoje. Pierwszy przykład ja i moja ex. Nie mieszkałem u mojej ex, a oni już wspominali że po ślubie moglibyśmy się u nich dobudować i mieć całą górę dla siebie. I wiesz jakby się to mogło skończyć? Ja zainwestowałbym w dobudowę, a potem byle kłótnia z ex i byłbym największym wrogiem, a mogę się założyć że na koniec wyrzucili by mnie z tego domu i nie odzyskałbym nawet złotówki, bo przecież dom nie jest mój. Drugi przykład mój wujek. Po ślubie zamieszkał u żony i nie był tam nawet zameldowany, cały remont domu, meble, dosłownie wszystko co się da było na kredyt. Jak skończył? Popadł w alkoholizm, bo nie wytrzymywał psychicznie tylu kredytów co nabrali wspólnie z żoną. Żona go wyrzuciła z domu i rozwiodła się z nim. Jak jego sytuacja wygląda dziś? Dziś ma masę długów, a pieniądze które zainwestował w dom gdzie nie był nawet zameldowany nie odzyska, bo nie ma kwitów na to. Pozdrowienia!
 5. Cześć! Jasne, w grudniu złożyłem wypowiedzenie po 7 latach, z początku też miałem wyrzuty sumienia. Teraz? To najlepsza decyzja w moim życiu. Skup się na rozwoju i nowych możliwościach, które Ci daje ta sytuacja i zobaczysz za jakiś czas plusy.
 6. Z tego wszystkiego najpiękniejsze te komentarze, szczególnie poezja....
 7. Mi by było wstyd od rodziców pieniądze wyciągać, a mam prawie 23 lata. Co za chore czasy nadchodzą. 😕
 8. Zapisałem się dzisiaj do grupy biegowej w mojej gminie oraz dowiedziałem się, że najprawdopodobniej będę liderem sekcji w następnej kadencji zarządu w organizacji studenckiej co mnie ogromnie ucieszyło!
 9. Może organizacje studenckie? :) Co prawda ja akurat nie mam zamiaru zarywać do jakiejkolwiek tam gdzie się udzielam, bo to tylko kłopoty, ale zazwyczaj dużo dziewczyn jest w takich organizacjach. :)
 10. Moje gratulacje, nie tylko Ty masz dobre rozpoczęcie roku. Właśnie zostałem koordynatorem fundraisingu na 3 dniowym szkoleniu w organizacji studenckiej, więc kolejne doświadczenie wpada do mojego CV. Nie spodziewałem się, że od końca listopada moja działalność w organizacji studenckiej nabierze takiego tempa.
 11. @siekierka Skoro nie masz zamiaru brać kolejnego ślubu, to po co się zaręczyłeś? Bracia wyżej Tobie napisali co powinieneś zrobić. Ja na Twoim miejscu uciekałbym z tego związku, bo szkoda zdrowia i nerwów. Czytaj forum, to Ci pomoże.
 12. Zawsze mnie zastanawiał sens brania kolejnego ślubu, jak już się raz przechodziło przez rozwód. To tak jakbyśmy się nie uczyli na własnych błędach. 😕
 13. Lenovo x230, albo x230 tablet. Sam mam x230 tablet i nie kupiłbym nic innego. Poleasingowe są jak się nie mylę już od 450 zł i zazwyczaj masz możliwość dobrania dysku, systemu i ilości pamięci ram.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.