Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

gryczany

Użytkownik
 • Content Count

  186
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

82 Świetna

1 Follower

About gryczany

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1179 profile views
 1. @Pocztylion Co do dziewczyn, zawsze myślałem że związek to dziewczyna max 2-3 lata młodsza. Teraz? Spotykam się z dziewczyną 4 lata młodszą, a i spokojnie mógłbym do tych młodszych zarywać. Nie przejmuj się tym na ile wyglądasz, wypatruj korzyści tego. :)
 2. @Pocztylion Nawet nie wiesz ile facetów zazdrości Tobie tego, że młodo wyglądasz. Co do alkoholu i dowodu w sklepie, zawsze mam z tego ubaw jak mnie w sklepie proszą o dowód i wielce zdziwienie, "ale pan wygląda na 18 lat". A ja grzecznie odpowiadam, dobre geny.
 3. Jestem w Twoim wieku i jakoś to, że wyglądam na rocznik 00 wcale mi nie przeszkadza. Ba! Nawet cieszę się, że tak młodo wyglądam. Daj na luz, po co się przejmować czymś na co wpływu nie masz? A i tak brat wyżej napisał, że po 30 i 40 docenisz to, że młodo wyglądasz - tylko dbać o siebie musisz.
 4. Organizacje studenckie. Sam działam w jednej i u nas z całej grupy osób, które działają jest 80% dziewczyn. Więc tak jak tu napisałeś ogromna przewaga kobiet.
 5. gryczany

  Volvo s40 II

  Szukaj auta na grupach fanklubów Volvo. Sam jestem na takiej grupie i polecałbym tak szukać auta do zakupu.
 6. www.szaloneliczby.pl Są tam też pewniaki maturalne + rozwiązania poszczególnych zadań. Uczyłem się tylko z tego + egzaminy CKE (maj, czerwiec, sierpień) i zdane na 50%.
 7. @Lalka Moje gratulacje! Mój sukces na dziś, to nawiązanie współpracy partnerskiej z firmą międzynarodową po 2 miesiącach negocjacji umowy i nawiązanie współpracy barterowej na listopadowy projekt szkoleniowy!
 8. Nie wyobrażam sobie nie nosić zegarka. Posiadałem dwa G-Shocki, ale sprzedałem. Teraz mam Timberland, Geonaute (do biegania i pływania), pamiątkę po dziadku Pobieda Todega i zegarek od komunii Osin. 😂 Nie mógłbym nosić zegarków typu Apple Watch czy Xiaomi Mi Band, no nie wyobrażam sobie mieć takiego czegoś na ręce. Mam zamiar poszerzać swoją kolekcję, gdyż uważam że dobry sikor na ręce to podstawa.
 9. @jasem Jedyne co mam innego w stosunku do większości z tego X230T to dysk SSD chyba 320 GB i 16GB ram, co bardzo dużo daje przy pracy z dokumentami.
 10. @użytkownikx Mam na sprzedaż Lenovo Thinkpad X230T. Używałem go głównie do pracy biurowej i do przeglądania internetu. Jakbyś był zainteresowany daj znać tutaj w poście, a podeślę Ci zdjęcia i parametry techniczne na e-mail.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.