Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

gryczany

Użytkownik
 • Content Count

  180
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

75 Świetna

1 Follower

About gryczany

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1102 profile views
 1. @Lalka Moje gratulacje! Mój sukces na dziś, to nawiązanie współpracy partnerskiej z firmą międzynarodową po 2 miesiącach negocjacji umowy i nawiązanie współpracy barterowej na listopadowy projekt szkoleniowy!
 2. Nie wyobrażam sobie nie nosić zegarka. Posiadałem dwa G-Shocki, ale sprzedałem. Teraz mam Timberland, Geonaute (do biegania i pływania), pamiątkę po dziadku Pobieda Todega i zegarek od komunii Osin. 😂 Nie mógłbym nosić zegarków typu Apple Watch czy Xiaomi Mi Band, no nie wyobrażam sobie mieć takiego czegoś na ręce. Mam zamiar poszerzać swoją kolekcję, gdyż uważam że dobry sikor na ręce to podstawa.
 3. @jasem Jedyne co mam innego w stosunku do większości z tego X230T to dysk SSD chyba 320 GB i 16GB ram, co bardzo dużo daje przy pracy z dokumentami.
 4. @użytkownikx Mam na sprzedaż Lenovo Thinkpad X230T. Używałem go głównie do pracy biurowej i do przeglądania internetu. Jakbyś był zainteresowany daj znać tutaj w poście, a podeślę Ci zdjęcia i parametry techniczne na e-mail.
 5. Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi, Dale Carnegie. Polecam, dość treściwa i przyjemna lektura.
 6. @m4t Odpuść, widzisz że nie przemówisz, bo swoje teorie i myśli ma.
 7. Od dzisiaj guma i sam ja spłukuj w toalecie. Jak już kończysz w ustach to ma połknąć. Moja mi też tak mówiła o nazwisku i innych. I też, że jeszcze nie teraz, że za jakiś czas, a od tego czasu coraz częściej słyszałem o ślubie i dzieciach. Dziś ma męża, dziecko a ma tylko 23 lata.
 8. Ktoś na jej instagramie pod zdjęciem "Historia Kasi i Krzysia" napisał całą prawdę. "Typowa p0lka. Wybiła sie na fejmie gonciarza i go kopnęła w dupę xD co za przypadek"
 9. U mnie było: 1. Zmuszanie pracownika do nadgodzin, bo inaczej nie będzie premii. 2. Jak kierownikowi się ktoś postawił to już był skreślony. Była sytuacja, że jeden pracownik nadepnął na odcisk kierownikowi i ten w ramach kary przez parę lat skutecznie odrzucał jego podania na stanowisko lidera brygady. Ja nie pozwoliłem sobie w kichę dmuchać i jak się postawiłem kierownikowi to mi obniżono pensję w ramach zmiany stanowiska pracy. Dzięki bogu już tam nie pracuję i w życiu nie chciałbym tam wrócić. Zero szacunku do drugiego człowieka, patrzą tylko wszystko do siebie, a pracownikowi dać ochłap.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.