Jump to content

gryczany

Użytkownik
 • Content Count

  234
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

112 Świetna

1 Follower

About gryczany

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Polando

Recent Profile Visitors

1,758 profile views
 1. Tu chyba się temat powinien zakończyć. Jak się rozstać? Sam sobie odpowiedziałeś jak to zrobić. Spójrz poniżej. Spotkaj się i porozmawiaj z nią jak sytuacja wygląda, słabo zrywać przez SMS czy internet. Nigdy nie rób czegoś takiego szczególnie wobec panny z dzieckiem. Jesteś młodym facetem (wnioskując po nicku) w moim wieku. Na dzieci przyjdzie jeszcze czas.
 2. Nie myśl, że próbuję jakiś kit wciskać Serio nigdy nie miały dziewczyny problemów o to, że jestem szczupłym niskim facetem. Często za to słyszałem od dziewczyn na czacie czy na żywo, że bije ode mnie duża pewność siebie i zdecydowanie.
 3. Gdybym ja się przejmował tym, że mam tylko 173 cm to bym już dawno popadł w depresję. Jakoś nigdy żadna nie czepiała się, że nie mam mitycznych 185 cm. Olać i następną brać co nie będzie wybrzydzać ^^
 4. Wziąłeś cichą myszkę, motywowałeś do działania, gdy już obrosła w piórka to piękne podziękowanie. Uciekać póki czas, szkoda życia na zaburzoną pannę.
 5. Cześć Bracia, potrzebuję porady odnośnie umowy B2B. Dzisiaj przeglądając internety trafiłem na fajną ofertę pracy w obsłudze klienta stricte powiązanej ze sprzedażą branży marketingu internetowego. Złożyłem CV i dostałem odpowiedź po paru godzinach, że są zainteresowani rozmową o pracę i warunki jakie mogę zaproponować gdy przejdę cały proceder to umowa B2B. Dopytałem oczywiście o inną formę zatrudnienia i dostałem telefon z informacją, że preferują ten typ umowy i w firmie działa taka zasada, że są płatne dni chorobowe, płatne dni urlopowe + dodatkowo do faktury prócz stałego dochod
 6. Na PS4 po kolei przechodzę każdą część Far Cry - na początek New Dawn, aktualnie 5. Myślałem też by przejść Wiedźmina ponownie, chyba że polecacie jakiś tytuł bardzo podobny do Wiedźka, bo nie ukrywam wkręciłem się i chętnie zagram w tego typu grę.
 7. Pewniaki maturalne - Matematyka - Matura podstawowa (szaloneliczby.pl) Bardzo fajnie opisane jak dane zadanie liczyć, ja jako wzrokowiec zapamiętałem co w danym zadaniu jest ważne i tak zdałem.
 8. @Kiroviets Hahaha, w sumie czemu nie.
 9. Znasz Wojciecha Woźniczkę? Facet zajmuje się szkoleniami z negocjacji, sam czytam jego książki z tej tematyki i ogromnie polecam. Wpisz na YouTube: - JAK NEGOCJOWAĆ KUPNO MIESZKANIA - WNOP #096 - WWWLOG 50 Ile można "urwać" z ceny mieszkania?
 10. Nierówną podłogę tam mają, co druga prawie leży jak biegnie .
 11. Chyba dawno nie widziałem by ktoś tak koncertowo odprawił panią .
 12. Staram się unikać wypowiadać w świeżakowni gdyż w małżeństwie nie mam żadnego doświadczenia, ale... Czasami zastanawiam się czy sens jest w świeżakowni marnować swój czas na to by pomóc innym. To nie pierwszy temat gdzie autor dostaje bardzo konkretne podpowiedzi co zrobić, czego unikać by wygrać, a i tak chce postawić na swoje. Nie jestem i nie byłem w takiej sytuacji jak Ty, lecz jakbym miał taką sytuację niczego nie ujawniałbym by zebrać jeszcze więcej dowodów i potem bez słowa rzucić papiery rozwodowe z orzeczeniem o winie. Pani nie będzie miała czasu na to by zebrać jakiekolwie
 13. Z matmą mogę Wam polecić na pewno to by na egzaminie maturalnym siedzieć do samego końca. Robić zadania które wpierw czujecie, że umiecie a następnie brać się za te co są trudniejsze. Ja robiłem tak, że liczyłem bardzo dużo arkuszy maturalnych. Polecam popatrzeć na "pewniaki maturalne" co są u matemaksa i na stronie szaloneliczby (do wygooglowania). Tam bardzo mi pomogło rozpracowanie schematu danego typu zadań i to na co zwracać uwagę.
 14. Powodzenia! Ja zdałem maturę w wieku 23 lat kończąc zaoczne liceum, bo w młodości robiłem zawodówkę. Teraz aktualnie jestem na 2 roku studiów i już myślę o magisterce. Więc jak się chce to wszystko można!
 15. Miałem w poprzedniej pracy telefon służbowy i prywatny. Moim zdaniem rozsądnym podejściem do tematu będzie użytkowanie swojego własnego telefonu na użytek prywatny, a telefon służbowy tylko i wyłącznie do wykonywania powierzonych zadań służbowych. Taką też ideę wyznawałem i w przyszłej pracy nadal będę tak samo robił. Po co sobie komplikować życie i robić kwas w pracy. Edit: Oczywiście można mi zarzucić, że jestem sztywny i mam staroświeckie podejście. Lecz uważam, że każdy ruch na służbowym telefonie może być śledzony przez pracodawcę. Po co dawać powód pracodawcy do zwolnieni
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.