Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

gryczany

Użytkownik
 • Content Count

  212
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

90 Świetna

1 Follower

About gryczany

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1370 profile views
 1. https://szaloneliczby.pl/pewniaki-maturalne-matematyka/ Uczyłem się z tego i wleciało 50%, gdzie zdawałem 4 razy. Wałkuj same testy, bo do bólu są podobne do siebie co rok. :)
 2. To i ja z ciekawości dołączę do was. Czysty od 23.03.20r.
 3. Zajmij głowę czymś pożyteczny, a przejdzie Ci za jakiś czas. Ja po rozstaniu poznałem koleżankę z która spędzałem czas i jednocześnie skupiłem się na studiach oraz nauce nowego języka. Po miesiącu już nie przeżywam tego, że się rozstaliśmy. W moim przypadku był krytyczny tydzień gdzie prawie napisałbym do niej, ale jak przypomniałem sobie jakie akcje robiła to mi przeszło. Po za tym mówisz, że dla niej praca i studia beee. Chciałbyś z kimś takim iść przez życie? Serio?
 4. Uczę się excela + czytam książki i robię projekty na studia.
 5. Nie? Coś się kroi, wiec nie zgadzaj się za żadne skarby na ten masaż.
 6. Mam to samo... kiedyś to pierwsze spotkanie i haj jak nie wiem co. Teraz na spokojnie widzę jak dziewczyna ma mocny haj, a ja na luzie podchodzę do relacji.
 7. Spróbuj nauki całych zwrotów, ja tak robię i o wiele lepsze efekty niż słówka. Gramatykę olałem na razie, ale by utrwalić całość rozmawiam z koleżanką po angielsku i tak samo uczę się hiszpańskiego. Trzymam kciuki i powodzenia
 8. Chodzę do barbera gdzie salon zrobił rekrutację i przez pół roku szkolili sobie osoby na barbera od podstaw + mają dostać podobno zatrudnienie, bo bardzo duży ruch. Może pod tym kątem poszukaj i spróbuj?
 9. @Adrianoob Trochę lipa, ja byłem u mojej parę razy w domu i widać że matka była głową rodziny. Więc zapewne stąd też te próby ustawienia mnie pod siebie, bo jej tata też matki się słucha. Na Twoim miejscu przemyślałbym ślub, bo bóg wie co może być po ślubie. A nie jesteś w takim wieku, że masz mus się już żenić.
 10. @Adrianoob Zobacz jakie relacje są w jej domu; matki z ojcem i potem będziesz widział co Cie ewentualnie czeka w małżeństwie. Ma jakieś rodzeństwo czy jedynaczka?
 11. 1,5 roku byliśmy razem. W trakcie zmieniałem parę razy pracę (co prawda wspierała mnie w tym), ale były momenty że byłem bez kasy i płaciła za mnie, ale wtedy wyszło jej prawdziwe ja. Co do jazd to tak po roku związku, w momencie gdy byłem w trakcie przebranżowania się i poszukiwania pracy. W sumie tak teraz myślę, że zrobiłem idealny test, bo pamiętam jaka była przed jak miałem pracę z dobrymi zarobkami i pamiętam jaka była po tym jak już parę razy zmieniałem pracę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.