Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

gryczany

Użytkownik
 • Content Count

  144
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

57 Świetna

1 Follower

About gryczany

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1022 profile views
 1. Poczytaj o ofercie internetu w NJU Mobile. Ja mam od nich internet i chwalę sobie. Mam włączoną usługę "im dłużej tym lepiej" i w tym momencie mam 100GB internetu za 29 zł. Super opcją jest to, że jak w ogóle nie korzystasz to nic nie płacisz, a umowę możesz zerwać kiedy chcesz, bo nie masz jej na ileś lat tylko na czas nieokreślony.
 2. Mały wygląda, że ma ADHD. Poczytaj o tym, może to być powód jego zachowania. Psycholog na początek, potem jak będzie trzeba to badania w tym kierunku.
 3. Cóż ja swoją ex zabierałem na kajaki nad jezioro i teraz robię to samo z aktualną. Zdecydowanie jedź; nie ma co unikać miejsc z tylko tego względu, że z ex tam szczęśliwy byłeś.
 4. Przestań szukać dziury w całym i myśleć o tym że Ciebie zostawi i będziesz cierpiał. Nie stawiaj kobiety na piedestale. Nie uzależniaj swojego szczęścia od niej, bo to się może kiedyś źle skończyć dla Ciebie. Skoro jest Tobie dobrze z nią i widzisz, że wykazuje zainteresowanie Twoją osobą to czego chcieć więcej? __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Masz dwie opcje co możesz zrobić dalej. 1) Dalej szukasz dziury w całym i przesadzasz, bo się boisz że Ciebie oleje dla kogoś innego. 2) Zaczynasz cieszyć się relacją z nią i tym, że wykazuje zainteresowanie Twoją osobą tu i teraz. Nie mędrkujesz dalej o tym, że może Ciebie zostawić dla innego, że ona sobie szybko kogoś nowego znajdzie. Miej gdzieś w głowie, że zawsze może się ta relacja zakończyć, ale nie przesadzaj z tym. Jeżeli dalej będziesz stawiał kobietę na piedestale i uzależniał swoje szczęście od niej to po rozstaniu będziesz przeżywał to mocno. Jak zaczniesz dostrzegać to, że bez niej też możesz być szczęśliwy i relacja z nią może być miłym dodatkiem do życia to kiedykolwiek by nastąpiło rozstanie wyciągniesz wnioski i doświadczenie na przyszłość. A ból będzie o wiele mniejszy. Odnoszę wrażenie, że masz niskie poczucie wartości i nadal nie możesz uwierzyć w to, że taka kobieta spotyka się z Tobą, a nie z innym. Stąd masz takie myśli, że może odejść. Spróbuj popracować na odbudowaniem swojej wartości.
 5. Ford owszem, ale model V50 i S40 II generacji tylko. V40 to zupełnie inny model auta i konstrukcja.
 6. Mam koleżankę co umie angielski na poziomie C1/C2 i robi dodatkowo certyfikat. Sam chcę się wziąć za ten język i poleciła mi na sam początek nauczyć się 100 najczęściej używanych słówek, do tego czytaj na głos proste teksty, oglądaj jakieś filmiki po angielsku (podobno świnka peppa po angielsku jest bardzo łatwa do zrozumienia). Pisz krótkie teksty, coś w stylu rozprawki byś potrafił prócz słuchania, też pisać bez błędów. I codziennie minimum 20 minut nauki angielskiego. Wiadomo, że z coraz to większym rozumieniem tekstu poszerzaj zakres słownictwa i dobrze by było byś nauczył się czasów angielskich. Ja od siebie mogę dodać, że fajną opcją jest porozklejać karteczki na różnych przedmiotach, np: drzwi - door, łózko - bed.
 7. gryczany

  Słaby lód

  @cygan Zacznij no fap i zobaczysz różnicę. Za dużo porno i masturbacji stąd problemy masz. Natomiast by Twoje życie erotyczne nie ucierpiało na tym, zajmuj się dziewczyną. Nie dość, że Ty będziesz utrzymywał no fap, to dziewczyna będzie w raju.
 8. gryczany

  Słaby lód

  No fap
 9. @Libertyn Nie byłem jeszcze zagranicą. Planuję na przyszły rok zagranicę ruszyć.
 10. @Vstorm Nie Ty jeden mówisz, że śniadzi panowie powinni wrócić do siebie. Ja wiem, że kobiety nie kierują się logiką, tylko emocjami, że nie należy patrzeć na to co kobieta mówi, tylko co robi, że kobieta nas nie kocha za to że jesteśmy tylko za nasz status społeczny, za zasobny portfel, bądź za emocje które im dajemy. 😛 Trochę na tym forum jestem już i czytam. Najśmieszniejsze, że dużo czytam forum, a nie potrafiłem zauważyć u siebie wielu nieprawidłowości w związku. Raczej po roku haj mi opadł, sądzę że jakbym był na haju to pewnie bym starał się ją uszczęśliwić i nie patrzyłbym na to że mnie nie szanuje. Latałbym z kwiatami, przepraszał za wszystko i prosił myszkę by fochów nie strzelała. Moja obecność na forum trochę wpłynęła na mnie i pewnych zachowań już nie robię w stosunku do poprzednich relacji. Temat napisałem dlatego, że zauważyłem coś co mi w niej nie pasuje i wolałem się tutaj z Wami podzielić, niż pytać się koleżanek bądź kolegów. Czemu nie pojadę na wakacje? Brak kasy jak na razie. Wiem, że Polska jest piękna i mam zamiar robić weekendowe wypady o ile czasu pozwoli mi po wakacjach na to. Nigdy nie byłem zwolennikiem wyjazdów zagranicznych, uważam że u nas jest na tyle piękny krajobraz, że szkoda jeździć dalej.
 11. @Alvarez Przywitaj się obowiązkowo, bo tak regulamin forum nakazuje. Potem dopiero komentuj resztę postów.
 12. Panowie, bo zaraz tu kłótnia wyniknie z tego. Sytuacja jest taka, że ona mieszka w akademiku, a ja z rodzicami. Co do wyjazdów o których wspomniałem wcześniej to były wyjazdy firmowe, gdzie nie jechały rodziny pracowników. Co do wakacji, to uznała skoro nie mam kasy to będzie sama jeździć ot co. Na moje pytanie czy uważa, że będzie to budujące dla związku jak pojedzie sama na wakacje to powiedziała, że nie. Logiki się nie dopatruję u niej, bo wiem że kobieta działa pod wpływem emocji, ale skoro z jednej strony mnie wspiera i wysłuchuje jak coś jej mówię odnośnie tego jak się czuje, a z drugiej strony dowala mi tekstem "bo nie masz kasy" to ja nie mam pytań.
 13. @Esmeron @Meg4tron Nie mam potrzeby udowadniać koledze czy mam jaja czy nie. I tak mam zamiar iść w swoją stronę już niedługo, bo w takiej sytuacji musiałbym chyba głowę w ziemi mieć by pozwolić sobie na takie traktowanie.
 14. Dlaczego od razu pesymistycznie patrzysz na całość?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.