Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Anno

Użytkownik
 • Content Count

  59
 • Donations

  30.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Świetna

About Anno

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

955 profile views
 1. Było trzeba jej przytaknąć: "o jeszcze się mną interesujesz, a ja dawno już o tobie zapomniałem". Tylko pytanie w co chcesz grac?
 2. Moja taka jedna sugestia. Jak widzisz moment przejścia na emeryturę? Co zrobisz z połówka która nie wypracowała własnych świadczeń?
 3. Sama kobieta może prosić nie w prosty o pomoc w tym aby zostać odwrotnie potraktowana jak mówi. Kompletnie dla faceta to się kupy nie trzyma. Ważne aby trzymać relacje na dobrym dystansie. Trzeba mieć własne życie i własny plan B. I nie łudzić że kobieta będzie ciebie wspierać w ciężkich chwilach. Prawdopodobnie zostawi ciebie bez żadnych zobowiązań. A ty sam musisz się nauczyć czerpać radość z samego siebie.
 4. Znam to. Budowanie gó ... b. tylko aby poczuć emocje bycia sponiewieraną. To jak bycie dilerem który sprzedaje ekstremalne przeżycia. Im bardziej sprzeczne tym odlot mocniejszy. Logiki w tym nie ma, takie sprawdzenie czy tobie zależy na niej. Im bardziej masz ją w d... Tym bardziej ona kocha.
 5. To chyba powoduje wytwarzanie oksytocyny i wzmacnia związek. Lubią być zdominowane to je podnieca. A tak wracając do bycia egoista i przesuniecie siebie na pierwsza pozycje w życiu. Przypomniał mi się jeden wykład Jerzego Vetulaniego jak zachowuje się nasz mózg z wiekiem. Jak jesteśmy młodzi jesteśmy bardzo plastyczni z wiekiem tracimy tą zdolność i betonujemy się coraz bardziej. Sztuką dla nas powinna być umiejętność utrzymania plastyczności przez najdłuższy czas i nie dać się zgrzybieć/zabetonować na starość. Dalej umieć się cieszyć życiem. Takie własne push & pull.
 6. Hej Czy ktoś z was ma doświadczenie w tego typu sprawach. Dostałem pozew z określeniem kwoty. Sytuacje mam taka ze nie pamiętam kontaktów z rodzicem. Pamiętam ze rodzice były w separacji. Wychowywała mnie babcia i u niej mieszkałem, alimentów od rodzica nie otrzymywałem. Myślę ale mogę się mylić że babcia była moim kuratorem wyznaczonym przez sąd. Na chwile obecną mam jednego rodzica który skarży mnie o alimenty. Ostatnie spotkanie pamiętam na pogrzebie mojej babci 15 lat temu. Obecnie mam 34 lat. Rodzic prawdopodobnie przebywał dwukrotnie na zamkniętej trapi alkoholowej skierowanej przez sąd. Skarży mnie o alimenty z powodu choroby jaką jest rak. Jest jakaś możliwość aby uzyskać wyroki sądowe które obejmowały moje wychowanie przez sąd rodzinny? Wiem w którym sądzie były sprawy ale nie wiem w którym roku. Babcia nie pozostawiła mi informacji o wyrokach. Chciałbym się przygotować do rozprawy. Największym problemem jest to ze prawie wszyscy nie żyją którzy mogą potwierdzić jaka była sytuacja w domu rodzinnym. Pozdrawiam
 7. A zastanawiałeś się po co ci samica? Co ona oferuje? Szczęścia nie może dać. Szczęście to filtr w życiu który pozwala doświadczać dobrych bodźców. Mój stary mi zawsze mówił pieniądze i samica to rzecz nabyta. Jak samica się denerwuje że podjąłeś decyzje to znaczy ze jesteś na dobrej drodze. Zmieniając zdanie i przepraszając sam prosisz się o kłopoty. Co do naszych wzorców jesteśmy zlepkiem naszych rodziców. Kopiowaliśmy zachowania z rodziny szukamy podobnych partnerów jak nasi rodzice uważamy to za bezpieczną ramą. Dla mnie najważniejsze pytanie jakie sobie zadałem to: "Ja to kto?" Warto się uwolnić i przestać być odpowiedzialnym za innych. Dobrze popatrzeć na samice jak są interesowane jak czegoś potrzebują. Wyczuć tą subtelną grę. Dobrze jest zastosować ich strategie, jeżeli ona nie przynosi Tobie korzyści jest nie potrzebna. Samice lubią prowokować kłótnie jak jest za spokojnie w związku. Dobra awantura przed weekendem/okresem jest jak oczyszczenie atmosfery . Ja ona nie chce iść w kierunku który wyznaczyłeś jest Twoim hamulcem życiowym. Jako faceci mamy za dużo empatii samice są przy nas dużo bardziej brutalne. W dobrych czasach żyjemy możemy się komunikować i mamy możliwość przekazywania wiedzy o związkach. Poprzednie pokolenia nie posiadały takiego dostępu do wiedzy. Nie należy ich za to winić ani obarczać. Przeszłości się nie zmieni i trzeba patrzeć w przyszłość. Ale i tak na koniec końców wszyscy jesteśmy zwierzętami.
 8. Przypomniał mi się artykuł: http://swiadomosc-zwiazkow.pl/zbrodniarze-nieudacznicy-produkty-toksycznych-rodzicow/#Corka_zabija_toksyczna_matke_8211_wlasciwa_historia Wojna podjazdowa jest w każdym domu. Większym problemem jest ze kolejne pokolenia wychowują się w takim otoczeniu i uważają to za normalne. Smutne to jest
 9. Znam to za autopsji. Problem jest taki że one potrzebują emocji. Są tanie emocje i drogie emocje. Shit testów nie mam ochoty zdawać. Nauczyłem się ze największa moją siła jest moja wiara w siebie. Nie można być odpowiedzialnym za stany emocjonalne obcych osób. Jeżeli słyszę komplementy typu: jesteś egoista, myślisz tylko o sobie, zostaniesz sam, itp wiem ze jestem na właściwej drodze. Tylko ciężko się z tym przełamać. Największą bronią jaką mają to błędne wpędzanie nas w poczucie winy i żądanie przeproszenia. Ja to odczuwam jako potrzebę pożywienia się emocjonalnego. Faceci mają ciężko sprzeczne informacje z doświadczeniami.
 10. Ja liczę to tak 20 zł stawka żywieniowa na dobo-osobę. Nas jest 3 osoby wiec 1800 + 300 pln tyle wydaje na kobietę. Oczekuje ze w tej kwocie będzie przygotowane całe jedzenie, posprzątane i zrobione zakupy pierwszej potrzeby. Jak są większe potrzeby zawsze mogę ją dofinansować w rozsądnych granicach. Kwiatów nie kupuje prezentów nie robię. Drzwi są zawsze otwarte nikt ja ze mną nie trzyma. Raz na jakiś czas może z nią gdzieś wyjdę do cukierni. Co do oszczędzania i myślenia przyszłościowego to nie ma takich zdolności i nie chce od niej tego wymagać. Uważam ze związek wygląda tak: Facet widzi daleko ale wąskim kontem po sam horyzont. Kobieta widzi szeroko ale na bardzo krotki dystans. Dlatego jako kapitan załogi wyznaczasz kurs a kobieta jako siła napędowa pcha ciebie. Inaczej mówiąc z neurologicznie: Kobieta przeładowana bodźcami nie potrafi podjąć niskim kosztem decyzji, przez dużo stanów emocjonalnych potrafi zapamiętać ogromne ilości danych. Facet nie zauważa wszystkich bodźców podejmuje łatwo decyzje. Przez brak stanów emocjonalnych nie zapamiętuje wszystkich informacji tylko minimum. Pozdrawiam
 11. Warto poczytać forum, można z niego bardzo dużo informacji wynieść. Warto abyś się zainteresował do czego kierują Twoje emocje/ pierwotny mózg. W tym wieku 20-30 natura mocno ciśnie nas na reprodukcje. Sami przez siebie nie świadomie jesteśmy zwodzeni. Już mnie nie dziwi ze związki się rozpadają po około 3 lat. A to dopiero początek poznawania płci przeciwnej. Dużo masek jest jeszcze do ściągnięcia. W pewnym momencie dojdzie do Ciebie wewnętrzny głos co podpowie: ze jedno mówią drugie robią a czwarte to się w ogóle sensu nie trzyma bo chodzi tylko o emocje. A nie o prawdę. Polecam wątek: Pozdrawiam
 12. Lepiej być wojownikiem w ogrodzie niż ogrodnikiem na wojnie. Na wspólne konto w banku zgodziłbym się jedynie w celu opłacania mediów i innych koniecznych opłat na pół. Najgorzej opowiadać o problemach jakie macie. Które mogą zostać użyte przeciw wam. Najlepiej tworzyć własne absurdalne i zmyślone, nie są łatwe to zweryfikowania.
 13. Zawsze to powtarzam i mówię ze drzwi są zawsze otwarte w każdej chwili możesz wyjść, nikt tu cie nie trzyma na siłę. Ale najważniejsza zasada samemu ze sobą czuć się dobrze. Zostawiła cie kobieta dalej czujesz się dobrze, masz swoje hobby. Ojciec mi zawsze powtarzał pieniądze i kobieta to rzecz nabyta.
 14. Z tym tez może być wyjątek. A co do związku. Zdrowe podejście to zdrowy egoizm. Kobieta nie będzie tak ciebie kochać jak ty ją, jedynie może darzyć ciebie uczuciem jak ty swoje auto. Wiadomo nie będziesz na siłę naprawiać auta tylko kupisz nowe lepsze z większą ilością bajerów. Taka brzydka prawda. Ale nie życzę nikomu ciężko zachorować przy nakręcającej się kobiecie. Ilość "shittestów" będzie astronomiczna a ty bezsilny. A to tylko będzie ciebie coraz bardziej osłabiać. Pozdrawiam
 15. Z mojego doświadczenia to inne bodźce są bardziej atrakcyjne dla kobiet. Wyobrażenia są bardziej pociągające niż rzeczywiste oddziaływanie. Działanie (branie udziału) wymaga konsekwencji i odpowiedzialności. Podejmowanie decyzji z którymi wiąże się odpowiedzialność jest bardzo kosztowne dla Kobiet. A kreowanie we własnym umyśle emocji jest bezpieczne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.