Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Anno

Użytkownik
 • Zawartość

  42
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

19 Dobra

O Anno

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

494 wyświetleń profilu
 1. Dziwi mnie to ze nie ma zaniku mięśni, tyle miesięcy chodzi w tej ortezie. Teraz nie powinna mieć możliwości poruszania łokciem. Ciężka rehabilitacja ją czeka To już trzy lata od wypadku.
 2. Jestem ciekaw jak ta historia się potoczy.
 3. Związek z loszką borderline

  Hej, Jaki dyktafon z doświadczenia polecacie? Na co zwracać uwagę. Pozdrawiam
 4. Ale jedna audycja raz na 2/4 tygodnie. Bardziej się pamięta takie filmy. Nie musi być z kucaniem ale z rożnymi miejscami albo wąsami
 5. Po obejrzeniu tego vloga pomyślałem ze Marek mógłby nagrywać audycje typu FAQ w podobnej formie. Opisywać przykłady biało rycerstwa, pokazywać tok emocjonalny dyskusji z kobietami... etc. Pozdrawiam.
 6. Reinkarnacja...

  To jest ciekawe: Ale podobno jest starsza książka prawdopodobnie Polki mówiąca o tym samym.
 7. Reinkarnacja...

  Jest taki okres w życiu człowieka między 7 - 14 rokiem kiedy mózg musi pozbyć się neuronów i zacząć się specjalizować. Nasza czaszka jest zbyt mała aby wszystko pomieścić. Ta informacje można znaleźć w jednym z wkładów: Jerzy Vetulani (może ktoś pamięta w którym było to wykładzie). Ciekawe jak dla mnie jest to ze często te dzieci przestają pamiętać poprzednie wcielenia po 6-7 roku życia. Tak jak by był w nas stworzony biologiczny system usuwający informacje o poprzednich doświadczeniach. Niby nasz mózg dorasta dopiero w wieku 50 lat. Po tym czasie zostaje nam już bardzo mało czasu na resztę życia. Zastanawiające jest też ze psycholog/psychiatra nie patrzą w organ który leczą: Ja odbieram to tak ze ciało jest naczyniem które ma dzięki emocją kontakt z dusza. Miałem odczucie/przeczucie/intuicje ze dwie osoby jakie spotkałem są tym samym. Spotkałem 5 takich par, skojarzyły mi się badania Iana Stevensona. Dusze mogą rodzic się w różnych czasach aby mieć interakcje ze sobą. Zamordowana dusza może się urodzić ponownie przed swoimi pierwotnymi narodzinami aby zemścić się na swoim mordercy. Czas jest tylko iluzja.
 8. Jak to czytam to zaraz czuje jak steruje nami ego doprowadza do konfliktu którego nie możemy wygrać. Kobiety robią dokładnie to samo nam. Jak widza ze coś nas przyciąga starają się nam to odebrać. Jak nie jesteśmy tym zainteresowani będzie to nam wciskane aby nas skusić, Szukają naszych słabości. Błędne koło opierające się na ograniczaniu przyjemności aby nie wyjść z ich strefy komfortu. Główna ich strategia to wolne gotowanie pacjenta aby nie wyskoczył nagle z garnka. Powolna zmiana mieszkania, powolna zmiana znajomych, coraz większe oplatanie swojego partnera. Jak wyssają wszystkie soki z niego to nadaje się do utylizacji.
 9. @Grzenio, @Le velieur silencieux Nie boicie się ze panna wpadnie na pomysł - alimenty na siebie ze np. zmniejszył się jej status życiowy lub inne straty?
 10. Witaj @Silny moja propozycja aby każdą audycje z RS na YT umieszczać w osobnym wątku na forum. Wyłączyć komentarze na YT i w opisie nagrania dać linka do wątku na forum. Jak to jest zrobione na porozmawiajmy.tv - komentarze są na stronie a nie na YT. Pozdrawiam
 11. Jak by ktos szukal taniego clona macbook air: Jumper Ezbook 2 Ultrabook Laptop - SILVER Windows 10 Home 14 inch intel atom X5-Z8300 Quad Core 1.34GHz 4GB RAM 64GB EMMC HDMI LED Screen Bluetooth 4.0 Camera http://www.gearbest.com/laptops/pp_356746.html cena z przesylka i ubezpieczeniem 750pln
 12. Pytania do redaktorów Radia Samiec.

  @Aumakua mozesz zrobic recenzje ksiazki: http://e.wydawnictwowam.pl/tyt,74084,Twoje-szczescie-jest-w-tobie-wydanie-4.htm?utm_source=deon&utm_medium=link_artykul ps. pisze z corpo nie mam polskich znakow, po pracy poprawie pisownie.
×