Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

mis_podpalacz

Użytkownik
 • Zawartość

  12
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

9 Neutralna

O mis_podpalacz

 • Tytuł
  Kot
 • Urodziny 03.03.1988

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  city of god
 • Interests
  Sport, Rozwój duchowy, Balety
 1. Dokładnie, roszczeniowa księżniczka. Rzeczywiście jej matka bardziej rządzi, lecz teść ciągle ją kontroluje i wszędzie są razem. Zawsze z kimś toczą konflikt jak nie z własnymi dziećmi to z otoczeniem. Kierują nimi zazdrość, kompleksy. Ale to ojciec jest specjalistą w wyszukiwaniu wrogów.
 2. Zacznę od rozmowy z samicą o ugodzie, nieograniczony kontakt z dziećmi itp. może da się to załatwić szybko i bezboleśnie. Tylko niewiem jakie alimenty zaproponować 800zł na dziecko to dużo czy średnio na tle innych spraw rozwodowych ?
 3. Dzięki za ważne info, będe miał to na uwadze. Zastanawiam się rozpoczynać rozwód.
 4. Już było bardzo źle, to trwało z 6/7 lat. Już nie mieszkamy razem i powoli wracam do świata żywych o co chodzi z tym gruntem ?
 5. Siema, dzięki za zainteresowanie bo skłoniło mnie to do zastanowienia nad tematem . Są dwie opcje: 1)ma chorobę psychiczną na co wskazują : opisywała to tak, że gdy ja wychodzę z domu podczas kłótni to ona potem płacze trzęsie się i czuje jakby się rozpadała na kawałki, chorobliwa zazdrość, wachania nastrojów zwłaszcza tydzień przed okresem ;), ciągła podejżliwość i trzymanie pod kontrolą, raz kocha raz nienawidzi, wpadanie w szał gdy jest ryzyko, że będę rozmawiał z inną kobietą, wtedy straszy, że coś sobie zrobi np.rozjebie samochodem, chciałaby być ciągle podziwiana i w centrum uwagi , a jak jej to powiem to ona : ha ha przecież ty zawsze masz mnie w dupie, mało empatii, I TERAZ TAK wszyscy myślą, że jest ANIOŁEM potrafi być miła, czarująca stwarzać wrażanie osoby o wielkim sercu i chyba sama w to wierzy. - podręcznikowy psychopata 2)po prostu takie są baby - obecnie kieruje ku tej opcji
 6. Jestem mu wdzięczny, ale nasze drogi się rozeszły delikatnie mówiąc . Dzięki , potrzebuję takiej wiedzy. ---------------------------------------- Każdy ma swoje sposoby , ja nie mógłbym tak metodycznie podchodzić do sprawy. Wole 1 zasadę i o niej stale pamiętać - jestem świadomy i nie popadam w emocje.
 7. Obyłoby się bez wychowywania nowego członka rodziny, chociaż najpierw musieliby mieć gdzie mieszkać
 8. Chciałbym żeby tak było , ale nie wiem czy jakiś frajer się nie zakocha po uszy ona jest dobra w te klocki.
 9. Ładna 27, nie będzie miała raczej problemu ze znalezieniem kogoś jeszcze przez wiele lat, mimo dwójki szkrabów. Już dawno bym ją pogonił gdyby nie dzieci.
 10. Co będzie to będzie , ale do niej nie wrócę. Ona cały czas myśli że wrócę, testuje coraz to nowe gierki sprawdza co na mnie działa.
 11. Witam wszystkich ponieważ to mój pierwszy post. Najpierw chciałbym wyprostować tytuł ponieważ to jest oczywiście żart, historii takich moja jest z pewnością bez liku, chociaż zanim odkryłem samcze runo myślałem, że jestem wyjątkowy... a tu psikus . No więc tak wyprowadziłem się od żony i dzieci kilka dni temu, co prawda zdarzało się to już wcześniej do hoteli, ale teraz już na serio poszedłem na swoje. Zostawiłem jej mieszkanie, niech sobie mieszkają, ja sobie poradzę (oczywiście mam intercyze, i chata stoi na mnie, miałem farta, że jak brałem ślub to starszy kolega był akurat po rozwodzie i kursach dla uwodzicieli i doradził abym zrobił rozdzielność). Wcześniej też nie byłem w ciemię bity bo widziałem w domu i na podwórku jak się powinno traktować kobiety. Mimo to ładna młoda dziewczyna o jakiej nawet nie śniłem zawróciła mi w głowie, poświeciła dupą, i standardowa akcja jakich wiele: manipulacje, utrata kolegów, zazdrości, szantaże, straszenie samobójstwem, chorobami psychicznymi i oczywiście obwinianie o wszystko mnie. Po przeczytaniu książek Marka, słuchaniu audycji i własnym obserwacjom, bo staram się zawsze wszystko dokładnie obserwować doszedłem do wniosku, że pora wypierdalać. Obrałem inny kurs, nie szukam kobiety na stałe, zamierzam teraz hmm no właśnie co zamierzam......................... ? Wiem. Żyć po prostu kurwa ŻYĆ własnym życiem, a nie czyimiś problemami Pozdrawiam Wszystkich
×