Jump to content

Anna

Samice
 • Content Count

  749
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Anna last won the day on June 11 2019

Anna had the most liked content!

Community Reputation

904 Świetna

3 Followers

About Anna

 • Rank
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

6,283 profile views
 1. Mnie też to razi, a występuje co jakiś czas też i na tym forum. Kiedyś nawet pokłóciłam się tu z jednym gościem o to nazewnictwo. Równie negatywnie odbieram słowo pOlka.
 2. Jeśli już to raczej nieuzasadnione. Ja szukałam w internecie fragmentów pamiętnika pewnego Niemca (ss-mana czy tam gestapowca), na który kiedyś się natknęłam przypadkiem, który to opisywał postawę Polek uwięzionych na Pawlaku. Zachwalał on godną postawę Polek, przyznając, iż nie spotkał żadnej Niemki czy obco-krajanki, która była by podobna Polkom. Nie znalazłam tych fragmentów. Ja wiem, że to może retro, ale byłam bardzo poruszona tym zapisem-facet jako wróg to pisał i uzasadniał podając przykłady. Ogólnie charakteryzuje nas jako nację kompleks względem zachodu.
 3. Rano pewien dziadek, jak przechodziłam obok niego na ulicy jedząc precla, zawołał za mną "smacznego piękna". Potem jeden facet przepuścił mnie w supermarkecie w kolejce. Dziś odpuszczam😶 Widzicie jak jest miło kiedy jest miło
 4. Takich refleksji jak nasz kolega powyżej na pewno nie. Zerknęłam na Twój temat. Faktycznie lafirynda podbiła Ci trochę ego😉. No chyba nie widzisz jej za to w dole z wapnem? Nie skorzystałeś z pokusy, udzieliłeś darmowej lekcji, idziesz dalej, ona ma zapewne do myślenia @sekacz19 trzy toksyczne laski pod rząd to już nie przypadek, zastanów się też nad sobą.
 5. To może wstawię sobie w awatara Aileen Wuornos, następnie założę watek o tym iż najlepsi są tacy trochę zarobieni głupole bo można najłatwiej z nich doić kasę, płynnie przechodząc do kolejnego wątku gdzie wypunktuje przywary polskich facetów? Chcę wierzyć, że dla Cb wymienione powyżej "szczegóły" nie miały by znaczenia
 6. Facet który w avatarze ma mordercę wielu kobiet w tym dziecka, zamordowanego w tak brutalny sposób iz zdecydowano o utajnieniu szczegółów zbrodni, zanim zacznie punktować innych powinien najpierw zrobić porządek z własną głową. Aha. Ciekawe podsumowanie. No jest to pewne podsumowanie zwłaszcza w kontekście poprzedniego wątku autora.
 7. Ależ ja przypominam tylko to, o co od lat apeluje policja, iż zasady „ ograniczonego zaufania” do nieznajomych obowiązują nie tylko dzieci, o czym dorośli często zapominają, stając się ofiarami własnej łatwowierności i braku rozwagi. Przestępcy bowiem wykorzystują ufność oraz dobre serce osób, które nie potrafią odmówić pomocy w trudnej sytuacji. W tym kontekście cały ten temat to farsa i manipulacja.
 8. Co za samiec alfa za friko pojeździł, pojadł, popalił i…., a co należy się Ok, bije się w mą obfitą pierś. Nie odchodź o nieznajomy, wstyd mi strasznie i bolą mnie moje kobiece ułomności. Jak to naprawić? Poręczyć za ciebie kredyt w banku? Poprawić kondycje oddechowe metodą usta usta?
 9. Manipulujesz. Napisałeś wcześniej post w patetycznym tonie, że laski to tylko względem facetów obowiązek obywatelski lub gesty grzecznościowe. Teraz wszystko, co wymieniłeś właśnie w takim zakresie się mieści. Zasady udzielania pierwszej pomocy znam, co do reszty to jest zwykła uprzejmość człowieka cywilizowanego a za takiego się uważam, więc w zasadzie wszystkie dziewczyny tu piszące łącznie ze mną wpisały się w ten schemat, bo np. wolontariat to już coś więcej. W sumie nie wiadomo, o co Ci chodzi.
 10. Do pomocy obcym są mopsy, policja, wolontariat czy inne instytucje czy służby. Na pewno można z zachowaniem ostrożności być uprzejmym, udzielić rady, gdzieś pokierować, ale jeśli wymaga się od innych (w tym wypadku kobiet) jakiejś wyjątkowej pomocy dla obcych facetów nie wiadomo w imię czego to wg. mnie mija się to z rozumem. A więc ten obowiązek obywatelski czy gest grzecznościowy z zachowaniem bezpieczeństwa przy pewnej dozie nieufności wystarczy. Ja udzielałam się dla innych w wolontariacie czy np. dałam kiedyś bezdomnemu na fajki, bo mówił, że strasznie go męczy a nie ma za co kupić. D
 11. Dlaczego miałabym pomagać obcemu mężczyźnie, dla kobiet i słabszych często taka pomoc może się źle skończyć. Jakiś czas temu moje dziecko pomogło obcemu facetowi dając mu wszystkie swoje oszczędności na podróż pociągiem do oddalonego miasta. Pan ten "wyglądał" uczciwie, był na jakimś kursie i ponoć zgubił portfel. Obiecał, że odeśle pieniądze, co oczywiście nigdy się nie zdarzyło. Jakiś czas później sama spotkałam prawdopodobnie tego samego mężczyznę, który sprzedał mi tą samą historię, też szukał portfela i potrzebował na pociąg. Powiedziałam mu, że jest mi przykro, ale niestety n
 12. To zbyt ogólne. Każdy chce być zrozumiany. Rozumne wsparcie, bycie bez zbędnych słów może być domeną kobiety jak i mężczyzny. Tu nie ma wstydu, to wielkie szczęście jeśli ma się kogoś kto rozumie i wspiera. Słynna niezależność emocjonalna może się skończyć dla każdego atlasa tragicznie jak sobie któregoś razu nie poradzi (nie zawsze w wyniku własnej winy), zwłaszcza jak całe towarzycho obok wygodnie przyzwyczajone do tego, że globus był nie do zaje.......a i nawet słowem nie pisną.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.